Начало Bulgarian Технически проблеми и бъгове

Бъгове - обща тема

11949

Коментари

  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей, @FlaMeSAM (BG1).
    За съжаление няма как да ти бъде възстановено златото. Не е възможно да купиш нещо без да кликнеш върху бутончето. Не знам какво имаш предвид под забавяне на бутона, но е напълно нормално да се смени офертата с купуването или изтичането на предишната.
  • lodisi (BG1)lodisi (BG1) BG1 Публикации: 84
    И при мен се получи така,купих хумус за 1 долар и ми изчезна златото.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Нали знаете, че за загуби и подобни неща трябва да се пусне тикет до Поддръжка? Аз тук не мога да направя нищо, освен да ви припомня процедурата.
  • ferma-paloma (BG1)ferma-paloma (BG1) Публикации: 2
    Здравейте,искам да кажа,че немога да отворя гаража с машините за да правя ъпгрейди.Вяран е че не съм си паркирал колата там за да ми е много голяма драмата но все пак играем мини мисии с тази цел.Ще бъда благодарен ако можете да решите този проблем.
    Благодаря.
     и при мен е така
  • Krokus (BG1)Krokus (BG1) BG1 Публикации: 22
    След последния ъпдейт изчезнаха бутоните за продаване на рибата от дълбоководния риболов и стръвта. Ако целта е да се продават само през новия маркет, тогава къде са офертите? Само с две доникъде!

  • Boyo (BG1)Boyo (BG1) BG1 Публикации: 52
    Броят на офертите ни е най-малкия проблем... Равностойността по тези оферти въобще не отговаря на стойността на рибите и стръвта в долари от преди актуализацията. Просто обезсмислиха дълбоководния риболов! Яд ме е, че направих такива инвестиции там. Сега е абсолютно безпредметен като договорите на нормалния пазар, които също за нищо не стават...
  • kkk123 (BG1)kkk123 (BG1) BG1 Публикации: 9
    Във Гурме фермата при периферните растения за добив на дъбова дървесина е изписано "Семена от ТОПОЛА" :-) Има нарисуван правилно жълъд, просто си оправете името на семената. Не е кой знае какво но дразни. :-) 
  • petq_milanova (BG1)petq_milanova (BG1) Публикации: 4

    Здравейте! Не знам дали питането ми е ориентирано в правилната тема , но... Имам играч, който е отказал първата мисия на рибния пазар и той повече не праща такава. Възможно ли е?

  • ivanfudulski (BG1)ivanfudulski (BG1) BG1 Публикации: 381
    Boyo (BG1) каза:
    Броят на офертите ни е най-малкия проблем... Равностойността по тези оферти въобще не отговаря на стойността на рибите и стръвта в долари от преди актуализацията. Просто обезсмислиха дълбоководния риболов! Яд ме е, че направих такива инвестиции там. Сега е абсолютно безпредметен като договорите на нормалния пазар, които също за нищо не стават...

    какво те е яд бре човече всеки е направил инвестиции там и те са се изплатили стократно аз лично съм изкарал над 10 милиарда от риби и съм доволен а това че ще пипнат цените всички го очаквахме само беше въпрос на време
  • Boyo (BG1)Boyo (BG1) BG1 Публикации: 52
    какво те е яд бре човече всеки е направил инвестиции там и те са се изплатили стократно аз лично съм изкарал над 10 милиарда от риби и съм доволен а това че ще пипнат цените всички го очаквахме само беше въпрос на време
    Е, моите не са се изплатили, тъй като не съм продал нито една от уловените единици. Ако бях уведомен, че ще има промяна и че тя ще бъде на определена дата, щях да продам всичко... Факт е, че тук нямаше публикация преди актуализацията, нали?
  • ivi3 (BG1)ivi3 (BG1) BG1 Публикации: 240
    Да, съобщението се появи след това. Фрея предупреди, че ще отсъства и чужд модератор ще пусне съобщението. Пусна го......ама след дъжда, когато не ти трябва чадър. Грамотни хора сте, просто четете чуждите форуми. Там съобщенията се публикуват навреме, задават се много въпроси и модераторите отговарят.Специално това съобщение беше постнато на 15.08. в 14 часа. Руския модератор уточни, че е по-добре да се продадат рибите, защото пазара тепърва ща се развива докато достигне до 25%, което тук ще стане по-трудно. В английския форум също го имаше, другите не съм ги гледала. Та това е за мен решението. Не можем да се сърдим на никого, просто тук е мъртвило. В чуждите форуми има и много друга полезна информация. Слънчев и прекрасен ден Ви желая!!!!! 
     :)  :):)
  • коко76 (BG1)коко76 (BG1) BG1 Публикации: 38

    Здравейте! Не знам дали питането ми е ориентирано в правилната тема , но... Имам играч, който е отказал първата мисия на рибния пазар и той повече не праща такава. Възможно ли е?

    Аз също отказах първата мисия, но нямам проблем изпрати ми следваща.
  • Al Gor (BG1)Al Gor (BG1) BG1 Публикации: 63
    Днес ми скъсахте нервите. През няколко минути забива, излиза от играта и иска ново стартиране, при което установявам, че не ми е отчело взетата царевица, а нивите са празни.
  • Vely (BG1)Vely (BG1) Публикации: 181


    Днес на някой пусна ли му нещо различно от това?
  • НЕЛИ4 (BG1)НЕЛИ4 (BG1) BG1 Публикации: 20
    Това поредната подигравка ли е с играчите?
    Играя от 7.30ч -час за бонуси нямаше пускат го в 11.20ч и отчита че не съм играла и ми взима 80% повече от нивите .
    Наистина искат да провалят играта и да се откажем да играем.
  • Rumi88 (BG1)Rumi88 (BG1) BG1 Публикации: 332
    и при нас е така
  • Rambaldy (BG1)Rambaldy (BG1) BG1 Публикации: 744
    Да,навсякъде е така,не само на българският сървър.
    Не отчете първия бонус час.
  • ivi3 (BG1)ivi3 (BG1) BG1 Публикации: 240
    В 1 часа мадамата изчезна и аз си помислих, че ще го пускат периодично, както събитията. Днес след 11 хоп, появи се госпоЙцата и резултата е ясен. Явно ГГС пак още нанкат.
  • Vely (BG1)Vely (BG1) Публикации: 181
    редактирано 21.08.2017
    Има официално съобщение че ще ни ги възстановят!!!

    Hi Everyone,

    Happy Hour - The happy hours that were missed because of the delay in the happy hour being triggered will be checked  for everyone. Unfortunately it's not possible to run the boosters again now, but at least with this it will be possible for players to complete the daily happy hours and won't be affected for the loyalty bonus.   

    P.S. За съжаление няма да е днес, а това беше най добрия бонус за цялата седмица, поне според мен

    Hi Again,

    New message from the team:

    "Change of plans. Unfortunately we can't grant the first boosters checks without compromising certain timezones so nothing will be done today. Tomorrow morning we'll do the hotfix and mark all of the Monday boosters as checked."

    Hopefully that is the final word 


    Post edited by Vely (BG1) on
  • ivanfudulski (BG1)ivanfudulski (BG1) BG1 Публикации: 381
    какво става с тази игра бре хора при рибите само херинга за силоз не ми се мисли как ще се играе днес пък и бонуса в 7 не дадоха се проблеми




  • malkata23 (BG1)malkata23 (BG1) Публикации: 9
    Vely (BG1) каза:


    Днес на някой пусна ли му нещо различно от това?
    При мен първите две снощи бяха отбелязани,но последното 80% така си и остана червено все едно не е влизано.Надявах се тази сутрин да е отбелязано,но не е.
  • himik (BG1)himik (BG1) BG1 Публикации: 236
    Вече е оправено.
  • malkata23 (BG1)malkata23 (BG1) Публикации: 9
    himik (BG1) каза:
    Вече е оправено.
    Да и при мен 80% вече са зелени!
  • Al Gor (BG1)Al Gor (BG1) BG1 Публикации: 63
    Тези гъби ми се появиха днес, обаче играта твърди, че остават 8 дена.
    Чак пък толкова не съм сляпа за да не видя рецептите, след като събирам непрекъснато продукция от нивите за да завърша 6 ниво-направете храна на За природата.
    Може ли някой да ми каже и при Вас ли е така.
  • Boyo (BG1)Boyo (BG1) BG1 Публикации: 52
    Al Gor (BG1) каза:
    Тези гъби ми се появиха днес, обаче играта твърди, че остават 8 дена.
    Чак пък толкова не съм сляпа за да не видя рецептите, след като събирам непрекъснато продукция от нивите за да завърша 6 ниво-направете храна на За природата.
    Може ли някой да ми каже и при Вас ли е така.
    При мен дните са девет към момента... Вчера, когато ми се появиха (към 15 часа май...), бяха 11 дни. До момента нямам рефреш на гъбите, стоят си намерени, още от вчера.. Тия съвсем се оплескаха!
  • ElenaElena (BG1)ElenaElena (BG1) BG1 Публикации: 59
    При мен се появи следния проблем. Прибрах всички декорации в склада, за да пренареждам в цветната ферма. Сега не мога да сложа декорациите, които са със селско щастие. Възприемат се като нови обекти и трябва да ги строя наново, а имам още 30 часа строеж. С останалите декорации няма проблем.
  • himik (BG1)himik (BG1) BG1 Публикации: 236
    Да Фрея преди беше предупредила за това и за съжаление не е бъг.
  • Rambaldy (BG1)Rambaldy (BG1) BG1 Публикации: 744
    Тези декорации,които са със селско щастие,имат време за повторно изграждане,ако бъдат прибрани.То си е показано на тях.
  • ElenaElena (BG1)ElenaElena (BG1) BG1 Публикации: 59
    Гадничак номер, ама ще го преглътна.

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл