Начало Bulgarian Въпроси, свързани с играта

Малко въпроси и техните отговори

24

Коментари

  • Vely (BG1)Vely (BG1) Публикации: 181
    Някой знае ли на каква база се формира класацията във временната ферма?

    На база общо развитие
    На база производство
    На база построени сгради
    На база разширение

    От както е започнала подскачам с по 100 места ту нагоре ту надолу и не мога да разбера защо
  • ivi3 (BG1)ivi3 (BG1) BG1 Публикации: 240
    На база спечелени раковини.
  • Vely (BG1)Vely (BG1) Публикации: 181
    Много благодаря
  • vaniliat (BG1)vaniliat (BG1) Публикации: 15
    Здравейте, закупих си от времевите продажби една плодородна ливада за злато. Къде мога да я намеря в инвентара ли или къде. И къде може да бъде построена - в коя ферма
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей, @vaniliat (BG1).
    Ако е ливада като тези в Цветна ферма, трябва да идеш там, да отвориш Инвентар и след това Тематични сгради.
  • vaniliat (BG1)vaniliat (BG1) Публикации: 15
    Благодаря ти - намерих я. От търговеца за шампионата си закупих градина за зайчета. Тя къде е.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    vaniliat (BG1) каза:
    Благодаря ти - намерих я. От търговеца за шампионата си закупих градина за зайчета. Тя къде е.
    Къде са останалите ти непостроени декорации?
  • vaniliat (BG1)vaniliat (BG1) Публикации: 15
    От публикациите по-горе прочетох, че имало някаква временна ферма. Тя пък къде е. Май много ми станаха питанията, дано съм малко досадна.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Временната ферма е Тропическият остров, който тече в момента. Всъщност това е събитие, но тъй като се изграждат сгради и съоръжения, го наричаме ферма.
    Няма нищо лошо в задаването на въпроси. ;)
  • Vely (BG1)Vely (BG1) Публикации: 181


    Здравейте, някой може ли да ми даде повече информация за това?
    За повечето може би не е ново, но тъй като аз играя от началото на тази година, го виждам за първи път и нямам идея за какво е и как действа.
  • preslav94 (BG1)preslav94 (BG1) BG1 Публикации: 1,781
    Ако имаш наръчник 6то ниво, този тип ти позволява да си купиш наръчник 7мо ниво ( нещо като архитекта, само че за наръчниците) .
  • Vely (BG1)Vely (BG1) Публикации: 181
    Благодаря за информацията. Явно никога няма да се възползвам
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравейте.
    Събитието Наследството на Маите би трябвало да се визуализира само за тези играчи, които са закупили пълния комплект наръчници от библиотеката. Това, че го виждате сега, е бъг, който трябва да бъде отстранен със следващия хотфикс.
  • Vely (BG1)Vely (BG1) Публикации: 181
    редактирано 28.07.2017
    Freyja каза:
    Здравей, @Vely (BG1).
    Ако разбирам правилно, искаш да играеш тематично събитие на по-високо ниво, отколкото в момента. За да се случи това, трябва да завършиш успешно нивото, на което те пуска автоматично, и да имаш финалната декорация построена някъде из фермите. И така следващият път, когато това събитие стартира, би трябвало да ти позволи да избереш ниво на сложност.
    Аз отново не мога да вдигна нивото на трудност без значение от събитието
    Изиграл съм последните 6 тематични събития на 5-та трудност и днес отново ми пусна 5-та трудност на Азия въпреки че точно тази декорация я имам построена в цветната ферма, както и всички други спечелени. 
    Къде греша?


    Post edited by Vely (BG1) on
  • Rambaldy (BG1)Rambaldy (BG1) BG1 Публикации: 744
    Отключил ли си тези декорации в кулата за декорации в гурмето?
  • Vely (BG1)Vely (BG1) Публикации: 181
    редактирано 28.07.2017
    Сега ще проверя

    Явно не



    Всяка декорация която купя или спечели ли трябва да отключвам тук?

    Аз явно въобще не съм го изиграл, а съм се заблудил щом дори не ми предлага да го отключа

    Благодаря много
  • m_atilda (BG1)m_atilda (BG1) Публикации: 7
    Привет! 
    Някой има ли идея какво се случва с Лестър? Доста време не се е появявал.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей.
    Лестър няма график. Честно казано, много му завиждам за работата - ходи, когато си иска. ;)
  • m_atilda (BG1)m_atilda (BG1) Публикации: 7
    Струва ми се , че съвсем е забравил да ходи на работа.  :D 
  • andrei 83 (BG1)andrei 83 (BG1) Публикации: 2
    как да изтрия единият профил и двата са на името на andrei83  и са от една по6а  и немога да взема награди изписва  4е има и друг игра4  а от стария играех без парола но сега не става какво да правя и как да го изтрия
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    andrei 83 (BG1) каза:
    как да изтрия единият профил и двата са на името на andrei83  и са от една по6а  и немога да взема награди изписва  4е има и друг игра4  а от стария играех без парола но сега не става какво да правя и как да го изтрия
    Здравей.
    Първо напомням, че е в противоречие с правилата на играта да имаме повече от един акаунт.
    После- само Поддръжка могат да трият профили. Можеш да се свържеш с тях от ТУК, да им обясниш ситуацията, да докажеш, че фермата е твоя и евентуално след това ще я изтрият. При всички положения, те са единствените, които могат да ти помогнат.
  • akinak (BG1)akinak (BG1) BG1 Публикации: 198
    здравейте.колкото и голям да е някой играч е започнал от нулата и това важи за всички ни.в процеса на играта се развиваме и това което ползваме за това развитие в един момент го заменяме с нещо по качествено.въпроса ми е защо има опция боклук а не продай за нещо което не ни е необходимо? далеч съм от това че тук може да има пазар между играчите но да хвърляме на боклука неща за които сме хабили време нерви и ресурси просто не е справедливо.
  • Vely (BG1)Vely (BG1) Публикации: 181
    Кога точно е рождения ден на Big Farm, защото аз си мислех че е минал през септември, когато съм пропуснал този мейл?




    и тогава съответно се получи това знаме





  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Тъй като никога не е имало специално събитие, посветено на рождения ден на играта, подаръкът за този повод просто е включен в имейла с подаръци, посветен на месец октомври.
    Играта е стартирана за пръв път на 30.10.2012г. ;)

  • Vely (BG1)Vely (BG1) Публикации: 181
    Freyja каза:
    Тъй като никога не е имало специално събитие, посветено на рождения ден на играта, подаръкът за този повод просто е включен в имейла с подаръци, посветен на месец октомври.
    Играта е стартирана за пръв път на 30.10.2012г. ;)

    Имейлът за съжаление е бил на 19 септември и декорацията е можела да бъде взета в рамките на 10 дни, тоест до 29 септември. Аз за съжаление не можах да се възползвам. Дано повече хора са се възползвали!!!
  • valq_neykova (BG1)valq_neykova (BG1) BG1 Публикации: 16
    Здравей Фрея.Пиша до теб защото не мога да разбера как така ми изчезна котешката катерушка във фермата Тихият кът.Надявам се ,че ще получа отговор .Благодаря ти предварително.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей Фрея.Пиша до теб защото не мога да разбера как така ми изчезна котешката катерушка във фермата Тихият кът.Надявам се ,че ще получа отговор .Благодаря ти предварително.
    Здравей, @valq_neykova (BG1).
    След последната актуализация при доста играчи бяха премахнати котешките катерушки от Гурме фермата, тъй като се оказа, че създават много проблеми. Доларите/златото, които са изхарчени за построяването им, са възстановени на всички.
    Съветвам те да я построиш наново, тъй като след около 2 седмици ще пуснат събитие, което ще подпомогне развитието на точно тази катерушка. Ето ТУК можеш да прочетеш малко повече за това.
  • мишо (BG1)мишо (BG1) BG1 Публикации: 7
    Построих нова ,но сега играта не отчита ,че имам такава.Изтри всички събрани талисмани,а сега не дава нови
  • himik (BG1)himik (BG1) BG1 Публикации: 236
    Това е бъг за който поддръжката знае.Кога ще бъде отстранен не се знае.И аз съм от потърпевшите след първата поправка на бъга.Както е тръгнало накрая ще ни пуснат работеща котешка катерушка  в гурмето.
  • akinak (BG1)akinak (BG1) BG1 Публикации: 198
    himik (BG1) каза:
    Това е бъг за който поддръжката знае.Кога ще бъде отстранен не се знае.И аз съм от потърпевшите след първата поправка на бъга.Както е тръгнало накрая ще ни пуснат работеща котешка катерушка  в гурмето.
    блажени са вярващите и вечно е тяхното царство..

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл