Начало Bulgarian Място за обсъждане на официалните съобщения

Дискусия - Световен шампионат

SystemSystem Публикации: 106,969
Тази дискусия беше създадена от коментари, разделени от: Малко въпроси и техните отговори.


Здравейте.
Ето ТУК можете да прочетете подробности за новото събитие. :)
«1

Коментари

  • BlueFar (BG1)BlueFar (BG1) Публикации: 96
    Привет........не знам дали въпроса ми е за тази дискусия,но не видях по-подходяща. :) Искам да попитам що е то световен шампионат. Започва на 7-ми Юли,но за какво става на въпрос. Ивинете ме за невежеството ми. ;)
  • Марга Ауреа (BG1)Марга Ауреа (BG1) BG1 Публикации: 21
    И аз това се питах,но след цялото ровене нищо не открих...Колко трябва да чакаме или ще ни светнат на 6.07. в 23.59.Пък ако световния шампионат е графика на събитията...май нещо се е загубило в превода..
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравейте.
    Световният шампионат е чисто ново събитие, което ще стартира в петък. Ще е доста дългичко (около 30 дни) и ще обхваща всички ивенти, които ще са активни през този период в играта.
    За съжаление на този етап не мога да ви дам повече подробности. Официалното съобщение ще дойде днес или утре.
  • preslav94 (BG1)preslav94 (BG1) BG1 Публикации: 1,781



  • Rumi88 (BG1)Rumi88 (BG1) BG1 Публикации: 332
    извънземните и фунията и те ли ще почнат на 7 има отбелязано кое кога ще почва 
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравейте.
    Да, има календар на събитията, но той ще е валиден само за времето на Световния шампионат.
    Както предполагам вече сте забелязали, Коопът е с променен график и честота, но след края на новото дългосрочно събитие ще се върне старият график. :)
  • nikolas1 (BG1)nikolas1 (BG1) Публикации: 11
    А няма ли някой път да оправите и играта,че от бъгове,влачене,изхвърляне от фермата и блокирали приставки ми писна!Играта е доволно натоварена,но си я донатоварете още...че си я и играйте....защото преводач от български език няма,а за да печелите вие пари,аз няма да ходя на курс по английски:)))) Та ей така както коня ми беше в платинената лига и беше взел награди от там,накрая се оказах незнайно защо в златната,да се оплачеш...получаваш,ама ние не разбираме,нямаме преводач,така че е безсмислено....За съжаление тази игра вече не е развлечение,а изпитание на нервната система...е поне аз няма да ви плащам
     за това :D
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей, @nikolas1 (BG1) .
    Ако конят ти претърпи достатъчно загуби, за да намалеят точките, е напълно възможно на финала да се окаже една лига по-надолу. Това не е бъг, а нещо напълно нормално и съвсем не е ново.
    Относно Поддръжката на английски - без никакви притеснения използвайте Гугъл преводач. Ако не разберат нещо, винаги могат да поискат допълнителна информация.
    А и аз съм тук. Тикет не мога да пусна от ничие име, но мога да съдействам за оформянето му. ;)
  • kokos4e (BG1)kokos4e (BG1) Публикации: 432

    Фермери,Фермерки

    От вси страни сплотете се

    Напред! Другари смело

    Да градим нашто велико дело!

    Да работим да творим

    Сървъра да просветим!


    На мен лично идеята ми допада.
    Интересно  ще е да видим в коя лига ще се наредим :)

     

  • nikolas1 (BG1)nikolas1 (BG1) Публикации: 11
    Freyja каза:
    Здравей, @nikolas1 (BG1) .
    Ако конят ти претърпи достатъчно загуби, за да намалеят точките, е напълно възможно на финала да се окаже една лига по-надолу. Това не е бъг, а нещо напълно нормално и съвсем не е ново.
    Относно Поддръжката на английски - без никакви притеснения използвайте Гугъл преводач. Ако не разберат нещо, винаги могат да поискат допълнителна информация.
    А и аз съм тук. Тикет не мога да пусна от ничие име, но мога да съдействам за оформянето му. ;)
    Благодаря за съвета,но...използвах преводача на гугъл...само че първо от български на английски-копирах преведеното и поисках превод на български....Опитайте-поне ще си оправите настроението....така разбрах,че починалата ми майка плаче:)А колкото до коня,след като влезе в платинената...и взе награди от там-сезона приключи:)Както и да е-свикнахме вече....
  • ivanfudulski (BG1)ivanfudulski (BG1) BG1 Публикации: 381

    >:) па освен и аз да задам въпрос отговарящ на по горния хихи по манталитет та да е интересно .Как да се измъкна от тоз диамант се там финиширам и не ми дава надолу хихи?

  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    редактирано 06.07.2017
    От Диамантената май не се отпада. ;)
    А относно използването на Гугъл преводач ще се изкажа като играч - да са мислили, когато махаха поддръжката на български език и не само.  Подаваш топката в тяхното поле и те да гадаят вече какъв е проблема.
  • Жани88 (BG1)Жани88 (BG1) Публикации: 12
    Здравейте,
    Иска ми се да споделя едно свое наблюдение:
    Аз играя със злато /без да се изхвърлям чак, но.../ . 
    И, все пак, как точно се очаква да се боря за награда в това "световно първенство" ?!? Първият е ниво 699, а втория 509. Аз на моето 107 ниво колко точно злато трябва да изхарча /и то за глупости, които ако не е първенството изобщо няма да ми трябват/, за да направя техните точки?  То аз в топ 
    200 не мога да вляза... Може би трябваше да го разделят на групи по нива,а?
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей.
    Ще предам мнението ти на разработчиците.
    А аз и в топ 1000 не мога да попадна дори. А съм 300+ ниво. ;)
  • Фермерче (BG1)Фермерче (BG1) Публикации: 23
    Добро утро. Не знам дали тук е мястото, но да попитам. Какво стана с разделянето по групи на събитията? Визирам в момента “усърдните работници“. Поглеждам и какво да видя - о, Боже! Аз съм уникална, след като съм 70-то ниво /и то от днес/, а трябва да се състезавам с играчи на 700,800,900 - тно ниво?! Кой гениален мозък измисли група 66-999 ниво? Това просто е безумие. 
  • Жани88 (BG1)Жани88 (BG1) Публикации: 12
    Добро утро. Не знам дали тук е мястото, но да попитам. Какво стана с разделянето по групи на събитията? Визирам в момента “усърдните работници“. Поглеждам и какво да видя - о, Боже! Аз съм уникална, след като съм 70-то ниво /и то от днес/, а трябва да се състезавам с играчи на 700,800,900 - тно ниво?! Кой гениален мозък измисли група 66-999 ниво? Това просто е безумие. 
    Хахах,да така си е - "гениално". Откакто минах 30-то ниво това събитие го играя само за наградите и с никаква надежда за високо класиране. Също като СВЕТОВНОТО - от където би трябвало да получим награда според класирането в усърдните работници. Каква ли награда ще получа за 1116 място/засега/?

    Но пък балончето-подарък все е нещо:)
  • Loki137Loki137 Публикации: 161
    Необходимо е да се водим и по Кубертеновият принцип :) Когато отиваш на световно по лека атлетика - например, там не разделят спортистите по групи? 
    Все пак е предадено за мнението ви!
  • Фермерче (BG1)Фермерче (BG1) Публикации: 23
    Не се заяждам, но:
    1. щях да се съглася за Кубертеновият принцип ако аз избирах дали да играя или не на световното (нямам такава възможност);
    2. колкото до леката атлетика - не съм видяла на олимпиада, световно, европейско или каквото и да е първенство, да се състезават деца на 10 год. примерно с 18,20,25,30 годишни, нали? :) 
    А тук нивата се равняват на такива възрастови групи. И все пак благодаря, че сте предали мненията. 
     
  • съзира (BG1)съзира (BG1) Публикации: 15
    Получих имейл че послучай световното ми подаряват 20 евро ваучер ,ама нещо не го намирам въпросния ваучър ?????
  • BlueFar (BG1)BlueFar (BG1) Публикации: 96
    Получих имейл че послучай световното ми подаряват 20 евро ваучер ,ама нещо не го намирам въпросния ваучър ?????

    И аз...... искам някакъв логичен отговор,в какво се изразяват тези Евро.... 
  • ivi3 (BG1)ivi3 (BG1) BG1 Публикации: 240
    То се оказа напълно логично, но зависи накъде ще потегли логиката. Хората и фото направили, ама като логиката е женска (майтап) :) Никъде не пише ваучер, пише подарък.......и ни подаряват хумус, тор, водорасли и други благинки на стойност 20 Евро (пу, ще си метна клавиатурата, няма знак за Евро, ама щото е сделана в Южна Корея). И не мислете, че сама стигнах до съответния извод....питах :(:p Успех и със здраве!!!!!!!
  • Жани88 (BG1)Жани88 (BG1) Публикации: 12
    Loki137 каза:
    Необходимо е да се водим и по Кубертеновият принцип :) Когато отиваш на световно по лека атлетика - например, там не разделят спортистите по групи? 
    Все пак е предадено за мнението ви!
    За леката атлетика не знам, тук сме по-скоро като в бокса - пуснали са ни тежката категория, а ние мушиците...или перата... или още по-зле, май сме круши. Не можем да отвърнем на удара.
    Играя от година и половина...Както вървят нещата ще съм в топ 50 на Световното 2025!

    И след като минаха няколко дни от прословутото Световно осъзнах, че не съм била права в предния пост - НЕ МОЖЕ със злато. Точки се трупат от производства - т. е. нивото е определящия фактор /брой и ниво на съоръжения, кораби и т.н. /.
    Ако сме групирани по нива пак ще има драми, разбира се. Някои ходят на работа, други "цъкат" по цял ден... Но поне имаш шанс. Това сега липсва. 

    А сега и похвала - при мен поне нямаше никакви бъгове,забавяния и др. такива. Много леко върви.
  • Loki137Loki137 Публикации: 161
    Радвам се за това, че всичко е наред при теб! Като играч споделям идеята ти за делението на лиги, но, решенията не ги вземам аз! Ако имаше такова разделение най-вероятно щяха да получат и по-добри "постъпления", но...
  • Жани88 (BG1)Жани88 (BG1) Публикации: 12
    редактирано 12.07.2017
    Надявам се да го обмислят поне :)))
    И тъй някой знае ли кога очакваме "седмичната класация" и първите монети? Търговецна монети така и не се появи /сигурно, за да не припаднем при вида на тарифите :)))/

    Да си дозадам въпросите - за всяка задача на събитието НЛО ми даваше точки за световното .. А защо за задачите от острова не дава?
    Post edited by Жани88 (BG1) on
  • Loki137Loki137 Публикации: 161

    Да си дозадам въпросите - за всяка задача на събитието НЛО ми даваше точки за световното .. А защо за задачите от острова не дава?
    Така са решили, кой знае, едва ли и те :)
  • Жани88 (BG1)Жани88 (BG1) Публикации: 12



    Изпълнявам си куестовете, не дава точки. Дава ми точки като си събирам реколкотата. Това НЕ е куест :)
  • Vely (BG1)Vely (BG1) Публикации: 181
    Получих толкова много монети от световния шампионат че направо се чудя как да ги похарча
  • ТаняП (BG1)ТаняП (BG1) BG1 Публикации: 181
    Че са малко -малко са  ,ама не ми е ясно въз основа на какво определят кой колко ще получи .

  • nelimark (BG1)nelimark (BG1) BG1 Публикации: 24
    Аз пък се чудя, когато определят класацията на сървърите, дали вземат под внимание това, че в Германия, например, играят  50 000 човека, а в България, примерно, играят само 10 000 човека -  все пак сме доста по-малка държава - и на фона на тази бройка, ако играчите в Германия са постигнали 9 млн. точки, а тези в България - 7 млн. точки, то е ясно, че фермерите в България са много по-усърдни  и  задружни в работата си и това усърдие заслужава да бъде възнаградено с по- предно място в класацията...И на какъв принцип се определят тези точки на сървърите?!?
  • ivo lozanov (BG1)ivo lozanov (BG1) BG1 Публикации: 16
    Днес дойде търговецът ( специалния ), но беше казано, че той ще предлага лодка със 100 нива, която е по-добра от другите. Е, аз не я намирам. Дали някой от вас може да се изкаже по въпроса?

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл