Начало Bulgarian Технически проблеми и бъгове

Бъгове - обща тема

11749

Коментари

  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    редактирано 27.06.2017
    Rambaldy (BG1) каза:
    След поддръжката от преди малко,изчезнаха подаръците от личните кутии при Ярнакъл.
    Отваряш я и вътре вятър.няма нищо,празна.
    Здравей.
    Моля, опитай с рефреш на страницата. Оправено е, но трябва презареждане на играта.
  • Rambaldy (BG1)Rambaldy (BG1) BG1 Публикации: 744
    редактирано 27.06.2017
    Да,благодаря,всичко е наред сега.
    Post edited by Rambaldy (BG1) on
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Радвам се.
    Моля, разпространете информацията. Има много играчи, които не четат форума.
  • polq7878 (BG1)polq7878 (BG1) BG1 Публикации: 100
    редактирано 05.07.2017
     :) 

  • evdokiq (BG1)evdokiq (BG1) Публикации: 1
    Здравейте пиша за първи път и не знам дали това е точното място , затова ако не е се извинявам предварително. Вчера вечерта изскочи прозорец в който пишеше, че сме загубили предизвикателство и не сме достигнали място 292, а ние всъщност в класирането си бяхме на 291 и не сме пускали предизвикателство , нито сме били атакувани. Днес отново изкача прозорец в който пише , че опонента ни е бил по бърз и се е изкачил едно място на горе без да сме предизвикали и винаги след този прозорец кошниците се сменят ....не можем да се подготвим за предизвикателство. Бихте ли ми обеснили какво всъщност се случва и докога ....Благодаря
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей, @evdokiq (BG1).
    Имаше подобен бъг преди време. Възможно е да се е завърнал. Ще направя запитване и когато получа отговор, ще споделя какво се случва.
  • Rumi88 (BG1)Rumi88 (BG1) BG1 Публикации: 332
    Здравейте на училището с картите е взело точките 1395 имах , а сега е 0 
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей.
    Малко късно се включвам, но разбрах, че е имало хотфикс и това би трябвало да е оправено.
  • Rumi88 (BG1)Rumi88 (BG1) BG1 Публикации: 332
    Здравейте при нас след спирането е отнело всички точки на конете , а взехме до 100 наградите върнало ни е много назад 
  • Rambaldy (BG1)Rambaldy (BG1) BG1 Публикации: 744
    редактирано 12.07.2017
    Същото е и при мен,върнало ме е назад с наградите при конните точки и кооперативните точки.
    Всъщност,май ме е върнало назад с всички награди.
    Чудна актуализация както винаги.
  • Rumi88 (BG1)Rumi88 (BG1) BG1 Публикации: 332
    при нас е така при всички всичкия труд отиде на загуба от награда 100 мене ме е върнало на 12 едва , при другите са също така 
  • ТаняП (BG1)ТаняП (BG1) BG1 Публикации: 181
    и аз да се оплача - след актуализацията и на мен ми изчезнаха точките от конете ;Прави ми впечатление и че като печеля турнирите с коне не ми дава точки  - за какво беше толкова труд и аз че чудя ;

  • ТаняП (BG1)ТаняП (BG1) BG1 Публикации: 181
    сега се загледах по -подробно - не са взети само от конете , върнало ме е назад от всички състезания ;
  • Loki137Loki137 Публикации: 161
    редактирано 12.07.2017
    сега се загледах по -подробно - не са взети само от конете , върнало ме е назад от всички състезания ;
    Само от "точките" на конете е взето поради: "Грешни изчисления"! Съжалявам и аз съм потърпевш от цялата работа! :neutral:
  • preslav94 (BG1)preslav94 (BG1) BG1 Публикации: 1,781
    взети са точките на Лестър, Теса и Джордж.
  • Rumi88 (BG1)Rumi88 (BG1) BG1 Публикации: 332
    да точно точките на Джордж , Лестър и Теса са взети сега е невъзможно да се върне всичко загубено 
  • ivi3 (BG1)ivi3 (BG1) BG1 Публикации: 240
    Ехоооооооо, къде са модераторите :):):) Според митологията Локи иска Фрея, та да не са на меден месец :p;)<3 Помоооооощ, изчезнаха ни медалите, ама всичките, искаме си ги, поне аз B) Сега очаквам да занулят и класацията на световното, че да почнем отначало. Лято е, трябват парички за почивка, но аз си искам медалитееееее >:) В тази игра какво ли не изчезна, дано някой ден стоейки пред компа не се бъгна и изпаря, че няма кой да пише на поддръжка и да спами във форума :'(
  • Loki137Loki137 Публикации: 161
    Предадено е за медалите и се води "разследване"! :)
  • Rambaldy (BG1)Rambaldy (BG1) BG1 Публикации: 744
    А нещо по въпроса,че след днешния хотфикс,не се играе !
    Играта забива и едвам върви,почистване на кеша,презареждане и пак същото.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей, @Rambaldy (BG1)
    Първо се извинявам за късния отговор, но напоследък нещо съм го закъсала със свободното време. :(
    Не съм чула друг да се оплаква от забиване на играта. Преди малко и аз влязох и нямах проблем. Надявам се, че и при теб вече няма. Силно се надявам. :)
  • Rambaldy (BG1)Rambaldy (BG1) BG1 Публикации: 744
    Не се е оправило,същото си е,но се чудя защо ли е само при нас.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    В какъв смисъл само при вас? Само в твоят отбор ли?
  • Rambaldy (BG1)Rambaldy (BG1) BG1 Публикации: 744
    Ами явно,щом няма други оплаквания.
  • ytofilef (BG1)ytofilef (BG1) Публикации: 1
    И при мен е така.Не е единичен случай.
  • Rumi88 (BG1)Rumi88 (BG1) BG1 Публикации: 332
    здравейте и при нас е така не са само те  и ние 
  • Vely (BG1)Vely (BG1) Публикации: 181
    Играта наистина е значително по - тежка. Налага ми се да рестартирам на всеки 15 минути. Сякаш има буфер който се пълни и колкото повече играеш толкова повече се забавя всичко което правиш в играта
  • Диана78 (BG1)Диана78 (BG1) BG1 Публикации: 18
    Здравейте, и при мен и съотборниците ми забива и върви много тежко играта. Постоянно рестартирваме, ама е изнервящо.
  • Rambaldy (BG1)Rambaldy (BG1) BG1 Публикации: 744
    Според мен е заради новата икона дето я сложиха отгоре,която показва часа и деня.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравейте.
    Не е от новата икона. Има някакъв проблем с всички сървъри.
    Лошата новина е, че този проблем ще бъде отстранен чак в понеделник.
    Моля, не убивайте куриера, нищо че носи лоша вест. :)
  • tincheto_68 (BG1)tincheto_68 (BG1) Публикации: 4
    Здравейте.Къде изчезна бутона'Цял прозорец" ?Без него не може да се играе на таблет.Къде и как да го намеря? И наистина играта стана много тежка даже и за компютър.Рефрешваш на 15-20 мин.Надявам се да се намери решение на проблема ;-(

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл