Начало Bulgarian Място за обсъждане на официалните съобщения

Дискусия - Нова мини игра Shinkei Suijaku

FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
Здравейте.

Тук очаквам вашите въпроси и впечатления от новата мини игра. :)
«1

Коментари

  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Учителят ще ви представи играта и ще ви покаже наградите, които можете да спечелите.

    Ето така ще изглежда началният екран. Както забелязвате, количествата варират за всеки отделен елемент, т.е можете да спечелите от 10 до 20 злато за първи урок.
    Плъзгачът в долната част на екрана ще позволява да използвате повече жетони 
    Fuku Tsuho, за да играете за по-добри награди.


    На финалния екран ще видите всички награди, които сте получили, както и тези, които сте пропуснали. Ще видите също така и общите точки за класирането ви. Вие също ще имате шанса да купите наградите, които не сте получили (сумите може да са различни от тези, които са всъщност в играта, тъй като всеки елемент има набор от единици, да речем от 1 до 3, и вие можете да видите 1 в играта, но винаги ще се предлага максимумът единици, така че ще трябва да платите за 3). Ще иматесъщо така и възможност да удвоите вашите точки със злато.



    (сумите може да са различни от тези, които са всъщност в играта, тъй като всеки елемент има набор от единици, да речем от 1 до 3, и вие можете да видите 1 в играта, но винаги ще се предлага максимумът единици, така че ще трябва да платите за 3)


    Докато играете мини играта и намерите съвпадаща двойка карти, вие можете да спечелите примерно от 10 до 50 златни подкови.Но ако на финала не сте ги спечелили, но много ги искате и решите да си ги купите, ще имате възможност да закупите само максимума, т. е. 50 златни подкови.





  • LuizaKisova (BG1)LuizaKisova (BG1) BG1 Публикации: 35
    А наградите, които ще печелим, ще дават ли и селско щастие? Защото не виждам да мога да си ги купя, не ги виждам и в наградите от другите мини игри.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей.
    Селско щастие дават само определени декорации. Тази, която може да се спечели в мемори играта, за съжаление не е сред тях.
  • LuizaKisova (BG1)LuizaKisova (BG1) BG1 Публикации: 35
    Може ли да ми кажете кои декорации дават селското щастие и как да си ги купя или спечеля?
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей отново.
    Декорации със селско щастие се печелят в някои събития, като това за Коледа или Великден. Само тогава можеш да ги спечелиш. А за купуване - понякога се появяват Специални оферти, но винаги са обвързани с купуването на злато.
  • LuizaKisova (BG1)LuizaKisova (BG1) BG1 Публикации: 35
    Freyja каза:
    Здравей отново.
    Декорации със селско щастие се печелят в някои събития, като това за Коледа или Великден. Само тогава можеш да ги спечелиш. А за купуване - понякога се появяват Специални оферти, но винаги са обвързани с купуването на злато.
    Коледа и Великден са два пъти в годината. Но надграждането на сгради в кооп селото става ежедневно. Не е ли редно да намерят начин да си набавяме декорации със селско щастие и през останалото време на годината?
    Благодаря за инфото!
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Напълно те разбирам, но на този етап не знам да има планирано развитие на играта в тази насока. :(
  • Desi100 (BG1)Desi100 (BG1) Публикации: 89
    редактирано 22.06.2017
    Freyja каза:
    Здравей отново.
    Декорации със селско щастие се печелят в някои събития, като това за Коледа или Великден. Само тогава можеш да ги спечелиш. А за купуване - понякога се появяват Специални оферти, но винаги са обвързани с купуването на злато.
    Коледа и Великден са два пъти в годината. Но надграждането на сгради в кооп селото става ежедневно. Не е ли редно да намерят начин да си набавяме декорации със селско щастие и през останалото време на годината?
    Благодаря за инфото!

    Здравейте и от мен!
    Някои от декорациите, които се печелят от временните ферми, също дават селско щастие. Успех със захарния дворец!


    Post edited by Freyja on
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Всички декорации от всички временни ферми вече ще имат селско щастие. Това беше официално обявено преди известно време. ;)
  • Rambaldy (BG1)Rambaldy (BG1) BG1 Публикации: 744
    редактирано 22.06.2017
    Не знам,селското щастие намалява постоянно,с всяко пускане на някакво производство в селото.И намалява с големи проценти,в същият момент не дават почти никакви декорации със селско щастие,а както и разбирам,не планират развитие в тази посока.Ами питам аз,какво да правим тогава !
    Извинявай Фрейя,знам,че не е тук мястото за тази тема.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Ами наистина не е, но си е наболяла тема, осъзнавам го.
    В момента водим дискусия с екипа разработчици точно на тази тема. Но наистина не мога да кажа дали и кога ще има резултат. Надявам се, че ще се вслушат в това, което им казваме.
  • SteellPan (BG1)SteellPan (BG1) Публикации: 37
    Актуализацията май се отлага ...
  • preslav94 (BG1)preslav94 (BG1) BG1 Публикации: 1,781
    актуализацията мина наобяд

  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Съжалявам, но днес не бях на линия цял ден и не знам дали и кога е имало актуализация.
  • vaniliat (BG1)vaniliat (BG1) Публикации: 15
    Здравейте, защо никъде не виждам да имам някаква икона за тази игра, а камо ли пък да играя.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей.
    Все още не е стартирана играта, затова няма икона.
    Засега няма информация кога ще започне. :)
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Привет!
    Новата мемори игра ще стартира днес около 15:00 часа.
  • Марга Ауреа (BG1)Марга Ауреа (BG1) BG1 Публикации: 21
    Май ще си остана неграмотна...

  • nansity98 (BG1)nansity98 (BG1) Публикации: 3
    Само при мен ли още го няма или не мога да го открия? При вас има ли го вече?
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    редактирано 28.06.2017
    Добро утро.
    Новата мини игра е като Колелото на късмета, но с по-кратко времетраене. Появява се, седи няколко часа и изчезва. Вчера стартира в 3 следобед. Гледайте над фермите, където са колите на всички събития. Недейте чака да се появи нова задача в табчето отляво, тъй като такава няма. Просто се появява сграда на паркинга.

    Основна информация:
    - Когато събитието е активно, ще виждате нова сграда в района за събития: Училището за памет (видимо във всички ваши ферми, ранчото за коне и кооперативното село).


  • kokos4e (BG1)kokos4e (BG1) Публикации: 432
    Нека обобщим какво се случи накратко:
    Тествано беше ново събитие на редовен сървър ;)
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    kokos4e (BG1) каза:
    Нека обобщим какво се случи накратко:
    Тествано беше ново събитие на редовен сървър ;)
    Не е така.
    Имало е бъг, който е предизвикал ненавременното спиране на играта.
    Днес около 16:30 часа ще има хотфикс, който да премахне грешката и да компенсира тези играчи, които са били на урок по това време.
  • preslav94 (BG1)preslav94 (BG1) BG1 Публикации: 1,781
    Единствената разлика, която аз намирам,  е увеличената цена на жетоните.  :|

  • ани777 (BG1)ани777 (BG1) BG1 Публикации: 542
    FreyjaFreyja Публикации: 1,506 15:35 редактирано 15:36 Здравейте. Днес, 28.06, около 16:30 часа ще има бърз хотфикс. :) Тъй като вчера новата мемори игра е била прекъсната преди да е изтекъл краят ѝ, хотфиксът цели да отстрани това, което е причинило прекъсването, както и да компенсира играчите, които не са завършили уроците си.

    А кой ще компенсира пропиляното злато което се е изхарчило по време на мемори играта?

  • didapo (BG1)didapo (BG1) Публикации: 16
    те нестига че го направиха по трудно ами и цените увеличиха четворно нека даси го играят
  • bexito (BG1)bexito (BG1) BG1 Публикации: 3
    Тия разработчици някога играли ли са мемори игра? Самото име подсказва, че трябва да запомниш нещо.. А тука си е чист късмет да изкараш 2-рата игра! Обичам мемори игрите, но това тук не е така... Името лъже. Целта явно е печелене на злато само, но ако ще купувам ще го давам на друго място.. щяхме да минем и без тая мини игра... 
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравейте.
    Искам да ви уверя, че всяко едно мнение тук ще бъде надлежно предадено като обратна връзка.
    Досега четох модераторската платформа - колегите от другите форуми са ме изпреварили и навсякъде отзивите са едни и същи. Вярвам, че ще се вслушат в тях.

    ани777 (BG1) каза:

    А кой ще компенсира пропиляното злато което се е изхарчило по време на мемори играта?

    Компенсация има само за тези, чийто урок е бил прекъснат преждевременно. И компенсацията всъщност се изразява в повторно стартиране на играта от там, от където е била прекъсната.

  • коко76 (BG1)коко76 (BG1) BG1 Публикации: 38
    bexito (BG1) каза:
    Тия разработчици някога играли ли са мемори игра? Самото име подсказва, че трябва да запомниш нещо.. А тука си е чист късмет да изкараш 2-рата игра! Обичам мемори игрите, но това тук не е така... Името лъже. Целта явно е печелене на злато само, но ако ще купувам ще го давам на друго място.. щяхме да минем и без тая мини игра... 
    Съгласна съм с теб. Това няма нищо общо с мемори игрите, това тук си е чиста лотария.
  • Vely (BG1)Vely (BG1) Публикации: 181
    редактирано 28.06.2017
    bexito (BG1) каза:
    Тия разработчици някога играли ли са мемори игра? Самото име подсказва, че трябва да запомниш нещо.. А тука си е чист късмет да изкараш 2-рата игра! Обичам мемори игрите, но това тук не е така... Името лъже. Целта явно е печелене на злато само, но ако ще купувам ще го давам на друго място.. щяхме да минем и без тая мини игра... 
    Съгласна съм с теб. Това няма нищо общо с мемори игрите, това тук си е чиста лотария.
    Лотария, но само със злато, защото за да завършиш 1-ви и 2-ри урок са ти необходими минимум 25 жетона. Дори когато си перфектен и преминеш 1-ви урок перфектно, при втори задължително не можеш да откриеш последната двойка и тогава са ти необходими 15 жетона за да продължиш + първоначалните 10, а няма от къде да ги имаш освен със злато, защото започваш играта с 10.
    Да не говорим че като продължиш ситуацията се повтаря, защото за първо завършване получаваш 10 жетона. Да не говорим че след това става още по зле, защото след второ завършване получаваш 8 жетона с които на практика не можеш да продължиш играта, освен ако не си ги купиш със злато.
    Да направим равносметка: До тук си изхарчил 50 жетона и то ако си перфектен, които вчера струваха около 1700 злато по спомени, а днес 4400 злато. Спечелил си всякакви глупости, които нито са безценни, нито особено потребни и лесно можеш да се сдобиеш с тях в играта по много други начини и накрая след като си дал толкова злато си и спечелил малко от него обратно, а именно около 200. Това може би е много добра възвращаемост при положение че не си пропускал златото в уроците.
    Сами преценете колко е хубава новата игра



    Вчера 500 жетона струваха 10000 злато, което са 5 лиценза за хората които не купуват с реални пари
    Днес 500 жетона струват 35750 злато. 
    Може би някой ще каже че вчера е имало пореден бъг и затова са били толкова евтини скъпите жетони



    P.S. Забравих да споделя: Заливът на русалките дава жетони Fuku Tsuho. Вече получих 2, но имайки предвид моментната класация ще имам шанс да играя играта конкурентно около коледа
    Post edited by Vely (BG1) on

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл