Начало Bulgarian Технически проблеми и бъгове

Играта не ми зарежда

deizy6 (BG1)deizy6 (BG1) BG1 Публикации: 22
Играта не ми зарежда и забива на зареждането на червеите. 
Post edited by Freyja on

Коментари

  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей.
    Опита ли традиционните стъпки- почистване на кеша, смяна на браузъра, проверка скоростта на интернета?
  • Jujka (BG1)Jujka (BG1) BG1 Публикации: 10
    Здравейте,
    играта ми забива при прехвърляне между фермите. Направих поне 10 поредни рестарта, но след всеки просто мога да си стоя в основната ферма
  • Jujka (BG1)Jujka (BG1) BG1 Публикации: 10
    Проблема се оправи като си изчистих кеша :)
  • Jujka (BG1)Jujka (BG1) BG1 Публикации: 10
    Проблема се реши ама временно. Моля за помощ!!!
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Добро утро.
    А опита ли със смяна на браузъра? Освен това си провери скоростта на интернета.
  • Krokus (BG1)Krokus (BG1) BG1 Публикации: 22
    Проблема не е в скоростта, нито браузъра. Флаш плеъра се дъни, но не знам къде точно.

  • Jujka (BG1)Jujka (BG1) BG1 Публикации: 10
    Кой браузър да пробвам освен мозила и хром?!?!?!
    Моля ви, ако има някой от поддръжката, който може да ми реши проблема да пише, защото така е невъзможно да се играе!
  • Krokus (BG1)Krokus (BG1) BG1 Публикации: 22
    Jujka (BG1) каза:
    Кой браузър да пробвам освен мозила и хром?!?!?!
    Моля ви, ако има някой от поддръжката, който може да ми реши проблема да пише, защото така е невъзможно да се играе!
    Виж дали няма да се оправи като изчистиш кеша на флаш плеъра - от Control Panel, Flash Player, Advanced - Delete All Browsing data and settings.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Jujka (BG1) каза:
    Кой браузър да пробвам освен мозила и хром?!?!?!
    Моля ви, ако има някой от поддръжката, който може да ми реши проблема да пише, защото така е невъзможно да се играе!
    Здравей.
    Поддръжка няма как да ви почистят кеша и флаш кеша на компютъра. Това е персонален проблем, свързан с техниката, която използвате, а не с играта.
  • Jujka (BG1)Jujka (BG1) BG1 Публикации: 10
    Freyja каза:
    Jujka (BG1) каза:
    Кой браузър да пробвам освен мозила и хром?!?!?!
    Моля ви, ако има някой от поддръжката, който може да ми реши проблема да пише, защото така е невъзможно да се играе!
    Здравей.
    Поддръжка няма как да ви почистят кеша и флаш кеша на компютъра. Това е персонален проблем, свързан с техниката, която използвате, а не с играта.
    Аз кеша го почистих и проблема се реши за около час-два. След това се върна старото положение
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Когато се обновява флаш плеъра, понякога се налага да почистиш и флаш кеша.
    Ето в тази тема можеш да прочетеш как се прави това.

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл