Начало Bulgarian Технически проблеми и бъгове

Търси се - Бъгове

13»

Коментари

  • Vely (BG1)Vely (BG1) Публикации: 181
    Здравейте,
    до сега имаше проблем в кооперативното село с таймера, тоест когато пуснеш производство и излезеш от играта след това когато влезеш отново в дясната част не ти отчита нищо все едно че нямаш производство. Този бъг явно е отстранен, но сега има същия в цветната ферма.
    Когато произвеждаш стръв и стане готова едновременно я показва в цветната ферма и в лодката. Когато отидеш в цветна ферма ти показва че е върху лодкостроителницата и те препраща в другата част. Когато вземеш стръвта готова част върху менюто с лодката изчезва, но остава върху цветната ферма. Когато отново кликнеш върху готовото в цветната ферма отново ти показва че е лодкостроителницата. За да отстраниш този бъг логично излизаш от играта и след това влизаш обратно и вече върху цветната градина няма таймер, все едно че не произвеждаш нищо в тази ферма.
    Надявам се че обясних разбираемо и изчерпателно
  • Krokus (BG1)Krokus (BG1) BG1 Публикации: 22
    Работи ми само основната ферма - останалите не! При опит да ги заредя, в зависимост от това откъде пробвам виждам само зелен екран и съобщението "Зареждане на игрови елементи", или ако съм в картата с фермите само съобщението и дотам. 
    Нищо от обичайните мерки - изчистване на кеш на браузъра, преинсталиране на флаш плеър и дори смяна на компютъра не дава резултат.


  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей.
    А интернет връзката как е?
    Имам същият проблем понякога на работа, където сигналът е мноооого слаб.
  • Krokus (BG1)Krokus (BG1) BG1 Публикации: 22
    Връзката е добра, 100 мегабита. Интересното е, че се оправи за малко и сега е пак същото. Освен нещо доставчика да прави мизерии (няма да се учудя).
  • Vely (BG1)Vely (BG1) Публикации: 181
    100 мегабита ако са на виваком или нет 1 е нормално да ти прави мизерии
    аз с моите 30 мегабита при това изцяло безжично от 7 години не съм имал проблеми
    извинявам се за спама и очаквам някой да види и моят доклад за бъг Vely (BG1) каза:
    Здравейте,
    до сега имаше проблем в кооперативното село с таймера, тоест когато пуснеш производство и излезеш от играта след това когато влезеш отново в дясната част не ти отчита нищо все едно че нямаш производство. Този бъг явно е отстранен, но сега има същия в цветната ферма.
    Когато произвеждаш стръв и стане готова едновременно я показва в цветната ферма и в лодката. Когато отидеш в цветна ферма ти показва че е върху лодкостроителницата и те препраща в другата част. Когато вземеш стръвта готова част върху менюто с лодката изчезва, но остава върху цветната ферма. Когато отново кликнеш върху готовото в цветната ферма отново ти показва че е лодкостроителницата. За да отстраниш този бъг логично излизаш от играта и след това влизаш обратно и вече върху цветната градина няма таймер, все едно че не произвеждаш нищо в тази ферма.
    Надявам се че обясних разбираемо и изчерпателно

  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей, @Vely (BG1), този бъг е докладван още рано сутринта. И аз се помотах малко сънена из цветната, докато се усетя. ;)
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Krokus (BG1) каза:
    Връзката е добра, 100 мегабита. Интересното е, че се оправи за малко и сега е пак същото. Освен нещо доставчика да прави мизерии (няма да се учудя).
    Аз съм установила странна, но пряка зависимост между климатичните условия и скоростта на интернета. В момента вали и аз пиша този коментар вече трета минута.  :|
  • Vely (BG1)Vely (BG1) Публикации: 181
    Freyja каза:
    Здравей, @Vely (BG1), този бъг е докладван още рано сутринта. И аз се помотах малко сънена из цветната, докато се усетя. ;)
    Благодаря за вниманието
    P.S. Между другото при повторение на същите неща, този път не се случи
  • Krokus (BG1)Krokus (BG1) BG1 Публикации: 22
    Доставчика е NetX, а скоростта на нет-а е  в пряка зависимост от дъжда и мокрото време защото основно се ползват кабелите на Виваком от едно време и наълнят ли се шахтите с дори и малко вода.... :# По интересното е че, всички нови оператори дори и да си прекарват нови кабели го правят през същите тези шахти. С една дума нищо ново под слънцето. :*
  • Rambaldy (BG1)Rambaldy (BG1) BG1 Публикации: 744
    редактирано 25.05.2017
    Здравейте,ето един бъг и от мен :)
    При опит да се постави подарък на силоза на някой играч,се показва това...

  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Оказва се, че екипът е запознат с този бъг. Появява се от време на време и би трябвало да е само за празните, недействащи сгради. Работи се по отстраняването му. :)
  • Rambaldy (BG1)Rambaldy (BG1) BG1 Публикации: 744
    Добре,благодаря :)

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл