Начало Bulgarian Технически проблеми и бъгове

Бъгове - обща тема

11549

Коментари

  • DIDI-10 (BG1)DIDI-10 (BG1) BG1 Публикации: 31
    Здравейте! От последното обновяване не може да се играе . При всяко ползване на трактора, играта те изхвърля. Преминаването от ферма във ферма - отново аут. Чистих кеш, отново същото. Не може да се играе нормално. Моля, ако е възможно да се оправят проблемите. Хубав ден!
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей.
    Ако проблемът, който имаш, не е свързан със слаба интернет връзка, е добре да се свържеш с поддръжка. Можеш да направиш това от ТУК.
    Писането във форума не помага- тук няма никой от екипа.
  • Rumi88 (BG1)Rumi88 (BG1) BG1 Публикации: 332
    Здравейте при човек от моя отбор днеска изникна пак в основната паткарник след рестарт се оправя .
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей.
    При доста хора започна да се появява това. По другите сървъри е още по-страшно- Олег например търси риба в ранчото за коне. :)
    Утре очакваме разследване и евентуално отстраняване на проблема.
  • Rambaldy (BG1)Rambaldy (BG1) BG1 Публикации: 744
    Здравейте,след вчерашната "актуализация" като се влезе в картата на света става нещо страшно,забива играта,че чак спира.
  • Rumi88 (BG1)Rumi88 (BG1) BG1 Публикации: 332
    Здравейте и при нас е същото едвам зарежда събитията стои отначало само розовата кола и след известно време и другите неща се появяват чистих кеш , рефрешвах не помага през мозила .
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравейте.
    А опитахте ли през друг браузър?
  • Rambaldy (BG1)Rambaldy (BG1) BG1 Публикации: 744
    Малеее,това всеки път ли ще е,след актуализация да сменяваме браузъра :s
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравейте.
    Това, което в момента мога да кажа е, че много играчи, играещи през Мозила (32Bit), изпитват сериозни затруднения с достъпа до играта.
    За съжаление, ГГС няма как да помогне в този случай.
  • TereZa (BG1)TereZa (BG1) BG1 Публикации: 35
    Има проблем със слотовете за строеж. При опит за строеж излиза съобщение: "Този слот за строеж не е наличен в момента" и не може да се строи нищо.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    dereza (BG1) каза:
    Има проблем със слотовете за строеж. При опит за строеж излиза съобщение: "Този слот за строеж не е наличен в момента" и не може да се строи нищо.
    Здравей.
    Това се получава понякога, когато строиш нещо във временната ферма, но не се показва долу на екранчето за строеж. Можеш да опиташ с рефреш на страницата или в краен случай с почистване на кеша, но обикновено рефреш е достатъчен.
  • polq7878 (BG1)polq7878 (BG1) BG1 Публикации: 100
    редактирано 21.03.2017
    здравейте имам проблем с играта не мога да купя семена от търговеца не влиза в ранчото с конете колелото на късмета, кораба и тe  не се отварят това бъг ли е
    Post edited by polq7878 (BG1) on
  • monkey_d_lala (BG1)monkey_d_lala (BG1) Публикации: 1
    Имам проблем с играта. Когато искам да надградя една сграда се появява прозорец със следното съдържание: "
    Този слот за строеж не е наличен в момента.

    Support-Info:
    Command: PBEditorUpgradeObjectResponse
    ErrorCode: 9
    Timestamp: 1490553994
    Zone: 19
    PID:546188"

  • Vely (BG1)Vely (BG1) Публикации: 181
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Имам проблем с играта. Когато искам да надградя една сграда се появява прозорец със следното съдържание: "
    Този слот за строеж не е наличен в момента.

    Support-Info:
    Command: PBEditorUpgradeObjectResponse
    ErrorCode: 9
    Timestamp: 1490553994
    Zone: 19
    PID:546188"

    Здравей.
    Тази грешка обикновено се появява, когато имаш вече започнат строеж, но той не се визуализира долу в прозорчето.
    Почистване на кеша помага.

    Извинявам се за закъснелия отговор. :)

    Vely (BG1) каза:

    Здравей и на теб.
    Имах същия проблем, но с друг браузър. Почистването на кеша върши страхотна работа- проверено. :)
  • Rumi88 (BG1)Rumi88 (BG1) BG1 Публикации: 332
    здравейте няколко човека и на мене ми писаха че не им зарежда и при мене излязох и не става стига до броене на червеите , кеша ми е почистен и какво да правим

  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравейте.
    Очевидно има някакъв глобален проблем със сървърите. Не е само при нас.
    Работи се по въпроса.
  • Krokus (BG1)Krokus (BG1) BG1 Публикации: 22
    Има пак някакви проблеми след последния ъпдейт. Това което намерих до момента е неправилно отчитане на нови продукти и вследствие блокиране на нива.


  • ivi3 (BG1)ivi3 (BG1) BG1 Публикации: 240
    Опитайте да продадете основна продукция от склада, а не периферни растения. Един от нашите играчи го откри и си отблокирахме нивите. Дали при всички ще помогне не зная. Успех!!!!!
  • Krokus (BG1)Krokus (BG1) BG1 Публикации: 22
    Благодаря, стана така!
  • mitaka_g (BG1)mitaka_g (BG1) Публикации: 6
    Здравейте! От вчера ливадата ми в цветната ферма е блокирана след употребата на новите семена. Продукцията стои и не може да се обере. Моля да се оправи този бъг. Има и други членове на кооператива ни със същия проблем. Хубав ден!
  • malkata23 (BG1)malkata23 (BG1) Публикации: 9
    Имам две засети ниви,но не иска да се ожънат.Пише ми да продам бамбукови бастуни,но като натисна на продай не иска.И така си и стоят,рестартирах компютъра,но пак нищо не се промени.
  • mitaka_g (BG1)mitaka_g (BG1) Публикации: 6
    Здравейте! Пиша отново за втори път днес - как да си обера нивите :( от вчера са блокирани с новите посеви. Ако някой може да помогне, моля да пише. Предварително благодаря.
  • Rambaldy (BG1)Rambaldy (BG1) BG1 Публикации: 744
    ivi3 (BG1) каза:
    Опитайте да продадете основна продукция от склада, а не периферни растения. Един от нашите играчи го откри и си отблокирахме нивите. Дали при всички ще помогне не зная. Успех!!!!!

  • Rambaldy (BG1)Rambaldy (BG1) BG1 Публикации: 744
    При нас продължават проблемите с блокираните ниви,въпреки че намерихме решение с продажбата директно от управление на фермата,но проблемът си остава.
  • dorianna (BG1)dorianna (BG1) BG1 Публикации: 5
    Едната ми нива в основното поле е блокирана от бамбукови пръчки, които не мога да продам. Какво трябва да направя, за да я освободя.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    dorianna (BG1) каза:
    Едната ми нива в основното поле е блокирана от бамбукови пръчки, които не мога да продам. Какво трябва да направя, за да я освободя.
    Здравей.
    Ето ТУК съм написала всичко, което се знае до момента за този бъг.
  • dorianna (BG1)dorianna (BG1) BG1 Публикации: 5
    Freyja каза:
    dorianna (BG1) каза:
    Едната ми нива в основното поле е блокирана от бамбукови пръчки, които не мога да продам. Какво трябва да направя, за да я освободя.
    Здравей.
    Ето ТУК съм написала всичко, което се знае до момента за този бъг.
    Прочетох всичко написано, продавах ориз и тн, освобождавах място. Явно ще си стои блокирана до вторник. Жалко, че не може и да се разруши! Благодаря и весели празници!
  • cachev (BG1)cachev (BG1) BG1 Публикации: 12
    След засяване на нивата с периферните ви боклуци ми забиха три ниви - какво правим?
  • Stefany6 (BG1)Stefany6 (BG1) BG1 Публикации: 172
    След засяване на нивата с периферните ви боклуци ми забиха три ниви - какво правим?
    Защо ли изобщо си прави труда да обяснява Freyja?Под нейния пост,същия въпрос.Как аджеба "забиват" ниви?Влезте от управление на фермата.Изпродайте малко от това,което сте засяли или малко от периферните семена,тоест "периферните боклуци".Вярно е,че има бъг някакъв,но при второ-трето сеене схванахме от къде идва проблема,не е голяма драма.Чак пък да се разрушават ниви не е необходимо.Какво правим?? :D Ядем и пием,празник е!Честито Възкресение на всички!

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл