Начало Bulgarian Място за обсъждане на официалните съобщения

Актуализация - Пазари

149

Коментари

  • dani028 (BG1)dani028 (BG1) Публикации: 463
    редактирано 11.08.2015
    всичко което бях направила днес е изчезнало,сега всичко отначало като почнеш от основната ферма та чак до островната.Срамота!!!!!!!!!!
  • Rumjna (BG1)Rumjna (BG1) BG1 Публикации: 27
    редактирано 11.08.2015
    qwer написа: »
    "кеш", "фреш",'рефреш","хотфис", рестарт на компа и т.н. След всичко изброено събитието "за природата на разработчиците на играта" все още го няма при мен. Явно съм от "щастливите нещастници"!!!!!!! Следващото пътуване назад във времето колко назад ще ни върне??? Докога да чакам ивента ???? Имам си цели два архитекта - ха,ха!!!!

    И аз нямам ивент,да не говорим и още колко много бъгове видях
  • Michailova_mimi (BG1)Michailova_mimi (BG1) Публикации: 38
    редактирано 11.08.2015
    Добра нощ на всички! Клео, не че се опитвам да издребнявам, но има ли начин да кажеш до къде стигна "разследването" на "убийството на палатки"? Има ли шанс мъртвата невидима палатка от друга реалност някак си да се пренесе във виртуалната ми ферма?
  • Magika (BG1)Magika (BG1) Публикации: 1,909
    редактирано 11.08.2015
    Michailova_mimi написа: »
    Добра нощ на всички! Клео, не че се опитвам да издребнявам, но има ли начин да кажеш до къде стигна "разследването" на "убийството на палатки"? Има ли шанс мъртвата невидима палатка от друга реалност някак си да се пренесе във виртуалната ми ферма?

    Работното им време отдавна приключи. Утре, когато техническия отдел предоставят информация на КМ, те от своя страна ще я предадат на нас-играчите.
  • GoodMclaud (BG1)GoodMclaud (BG1) BG1 Публикации: 33
    редактирано 11.08.2015
    здравейте....да попитам ...може би не съм прочел ако някой друг вече го е направил,но.....какво се случи с тракторите?.....
  • Magika (BG1)Magika (BG1) Публикации: 1,909
    редактирано 11.08.2015
    GoodMclaud написа: »
    здравейте....да попитам ...може бине съм прочел ако някоъй друг вече го е направил,но.....какво се случи с тракторите?.....

    Тракторите са преместени до летището.
  • Michailova_mimi (BG1)Michailova_mimi (BG1) Публикации: 38
    редактирано 11.08.2015
    потърси долу в ляво на фермата, под летището
  • dogi137dogi137 Публикации: 568
    редактирано 11.08.2015
    Всички ревем, че нещата не са наред едната ми говори за това да прочетем какви мъдрости е написала, а другата рефрена за кеша и рефреша! Бъдете прекрасни и замълчете! Ами почистете си ги вие и с тях да не ви хване метлата и вас! Поне веднъж се появете и кажете: Оакахме се, ама какво да се прави! Некадърни са ни хората! Как ще се каже това не е според политиката на ГГС!;)

    Дано да го прочетете, че Г-жа КМ пак ще ме затрие! Поне ви създаваме работа, да триете, то друго и без това не правите!
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    редактирано 11.08.2015
    Не одобрявам новата актуализация. За мен е просто начин да си изпразня хамбарите срещу долари. А това мога да го направя винаги, когато пожелая. Предпочитам да запазя продукцията за кораба, че поне ТО дава. Поредната "гениална" актуализация, довела до редица бъгове. Не че е нещо ново и се предполага, че сме свикнали вече.
    Ивент няма, върнахте ни в първи клас със сървърите, но за сметка на това отпуснахте по 250 (двеста и петдесет!!!) жълтици. И архитект. Само на последния се зарадвах, честно казано.
  • Michailova_mimi (BG1)Michailova_mimi (BG1) Публикации: 38
    редактирано 11.08.2015
    Е, то и тези 250 жълтици май са като събитието, едни са ги получили, други не. НО важното е желанието да ги дадеш, а не самото даване...
  • Lilia (BG1)Lilia (BG1) Публикации: 31
    редактирано 11.08.2015
    Пълна тъпотия!!! Съвместният ни проект изчезна и палатка нямам изобщо само глупости с тия актуализации
  • Gugi77 (BG1)Gugi77 (BG1) BG1 Публикации: 5
    редактирано 11.08.2015
    а колко пъти трябва да се прави чистене на кеш, рефреш, рестарт за да се появи най-после тая пуста палатка, защото все още не се появява. Аз бях стигнала до трето ниво на новата версия, но така и не ми се появи отново.
    А да не говорим, че покрай този пазар забелязах, че ми изчезват и продукти, които изобщо не съм продавала..., а тези които продам се намаляват двойно от склада
  • deizy6 (BG1)deizy6 (BG1) BG1 Публикации: 22
    редактирано 11.08.2015
    На какъв принцип е раздадено златото? В нашата група тези, които имат ивент нямат злато и обратно!? А 90% не са получили по 250 злато... :mad:
  • miroslav7206 (BG1)miroslav7206 (BG1) Публикации: 7
    редактирано 12.08.2015
    А аз все още не мога да вляза в играта
  • Magika (BG1)Magika (BG1) Публикации: 1,909
    редактирано 12.08.2015
    Здравейте!
    Хубаво е, когато имате проблеми свързани с дадена актуализация, да четете поне темата за нея. Оговори на въпросите ви има на 4 и 5 страница от темата, но ще ги напиша и на тази страница.

    Злато - появява се след рефреш на играта, в противен случай пишете до поддръжка.

    Събитие "За природата":
    Cleo написа: »
    Здравейте,

    Наясно сме с факта, че събитието е налично само за някои играчи и не се появява при други. Екипът на играта вече разследва ситуацията. Щом разполагам с повече детайли, ще ви информирам. Извиняваме се за неудобството и за дългия ден!

    Имайте търпение и изчакайте допълнителна информация по-късно днес.
  • Bacila12 (BG1)Bacila12 (BG1) BG1 Публикации: 285
    редактирано 12.08.2015
    Вместо играчите да се забавляват с новите актуализации, те ги карат да се отказват от играта. :confused:
  • preslav94 (BG1)preslav94 (BG1) BG1 Публикации: 1,781
    редактирано 12.08.2015
    Нещо такова се получава, че и някои от по-старите играчи също отказват.
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    редактирано 12.08.2015
    preslav94 написа: »
    Нещо такова се получава, че и някои от по-старите играчи също отказват.

    Малко ми трябва. Ма мноого малко. :mad:
  • miroslav7206 (BG1)miroslav7206 (BG1) Публикации: 7
    редактирано 12.08.2015
    С флашка съм за интернет и преди актулизацията влизах без проблем а след нея още не мога да вляза-съвети
  • bestway (BG1)bestway (BG1) BG1 Публикации: 15
    редактирано 12.08.2015
    От този пазар останах без продукти!!! :(
  • КРАЯнаДЪГАТА (BG1)КРАЯнаДЪГАТА (BG1) Публикации: 5
    редактирано 12.08.2015
    след вчерашния 'бъг' все още нямам тематична приказка
    ???
  • rebeka_73rebeka_73 Публикации: 1
    редактирано 12.08.2015
    как мога да сменя валутата на пазара със подкови.
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    редактирано 12.08.2015
    Не можеш- каквото отпуснат душиците от ГГС, това ще получиш. Подковите са от "възможните" награди. Не знам някой до сега да е получил нещо, различно от долари. Но може и да греша, разбира се.
  • kalina2009 (BG1)kalina2009 (BG1) BG1 Публикации: 10
    редактирано 12.08.2015
    Е, то и тези 250 жълтици май са като събитието, едни са ги получили, други не. НО важното е желанието да ги дадеш, а не самото даване...
    Тук мога да поспоря - ако искаш да ги дадеш, ще го направиш както трябва.

    А то стана - тука има, тука нема. Същото като събитието - при мен още го няма и не вярвам изобщо да се появи тази седмица. Ако пък пак решат да връщат сървърите...не искам да си го представя даже.
    Изчетох цялата тема и не искам отново да ми обясняват, че трябва да пиша на поддръжката. Само при нас към 30 човека не си получиха златото - поддръжката не могат да си оправят ...ще го нарека грешките, че звучи по-меко, от вчера, а представяте ли си какво ще стане ако всеки поотделно започне да им пише за въпросното злато. Аз лично не смятам да се занимавам с писане на заявки до тях, но отговора на Магика просто ми показа едно - или от екипа не са наясно колко голяма каша забъркаха , или се опитват да си измият ръцете, като кажат "ето, ние ви конпенсирахме, не ни се сърдете", но всъщност си спестиха компенсацията.

    А иначе - пожелавам на всички приятна игра:)
  • preslav94 (BG1)preslav94 (BG1) BG1 Публикации: 1,781
    редактирано 12.08.2015
    Току що получих такава оферта от продавача- да дам 100 000$ и ще получа някаква награда.
    След като ги дадох ми даде 1 син хумус.
  • бобо6бобо6 Публикации: 185
    редактирано 12.08.2015
    Хораааа, от вчера само мрънкане. Това е една игра!!!! Светът ли свърши, що ли?
  • Bacila12 (BG1)Bacila12 (BG1) BG1 Публикации: 285
    редактирано 12.08.2015
    Днес дойде един клиент и искаше да купи 1575 Гел от алое вера и ми предложи 425 250 долара. Какъв е смисъла да му го продам на него като от управлението на фермата същата бройка ще я продам пак на същата цена?
  • preslav94 (BG1)preslav94 (BG1) BG1 Публикации: 1,781
    редактирано 12.08.2015
    То е така с повечето стоки които предлагат да продадем или с много малко е по-добра офертата, но като цяло пазара не си заслужава.
  • Bacila12 (BG1)Bacila12 (BG1) BG1 Публикации: 285
    редактирано 12.08.2015
    Тогава какъв е смисъла от тоя пазар като ми предлагат продукти на една и съща цена.
  • kalina2009 (BG1)kalina2009 (BG1) BG1 Публикации: 10
    редактирано 12.08.2015
    бобо6 написа: »
    Хораааа, от вчера само мрънкане. Това е една игра!!!! Светът ли свърши, що ли?

    Не, човек! Отговарям така, защото твоето обръщение е хора:)
    Светът не е свършил, но когато един продукт не ти харесва, имаш право да изкажеш мнение. Конкретно вчера се пооцапаха и е нормално да споделяме къде има проблем.
    И пиша пак за да се извиня на разработчиците - хоп, изведжъж и палатката кацна и златото се появи. Ей, така от нищото, без да им се оплаквам лично.
    Ама в тон на цитата горе - да си помрънкам още малко...аз го започвам сега и оставащото време е 129 часа. Тези, които го започнаха вчера - и на тях толкова им остава. На това ниво на трудност, че и на другото даже, за мен не е проблем. Но има по-малки ферми за които ще е.
    И след като вчера цял ден нямахме достъп до играта "за да възстановят баланса и да не дават предимство на едни играчи пред други", защо днес самите те го правят напълно съзнателно, а не заради "някакъв случайно промъкнал се бъг". Опитвам се да цитирам максимално точно официалното им съобщение, но по памет.
    Та затова си мрънкам лично аз...като искат да е честно, да е честно. Или да кажат - да сгрешихме, съжаляваме. Може и без златото да минат даже.

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл