Начало Bulgarian Място за обсъждане на официалните съобщения

Актуализация - Пазари

139

Коментари

  • бобо6бобо6 Публикации: 185
    редактирано 11.08.2015
    При мен го има, но пак не можах да избера ниво
    Разбрах, прочетох Магика какво е писала.
  • милена61 (BG1)милена61 (BG1) Публикации: 43
    редактирано 11.08.2015
    къде е събитието за природата при нас досега 5 или 6 човека казаха че го нямат , другите го имали
  • Michailova_mimi (BG1)Michailova_mimi (BG1) Публикации: 38
    редактирано 11.08.2015
    Ами рестартирах, изчистих кеша, но палатка йог. Колегата ландшафтен архитект, финансовия пазар, загубената с пчелите и търговец на камъни (да си ги чука у главата), това е...Няма нова визия, освен ако е станала невидима...
  • Magika (BG1)Magika (BG1) Публикации: 1,909
    редактирано 11.08.2015
    За тези при които го няма събитието - опитайте със стандартните процедури: рефрешване на страницата, браузъра, почистване на кеша на браузъра, ако се наложи може да рестартирате компютъра.

    За почистването на кеша съм дала директна връзка към помощна тема, ако не ви удовлетворява можете да потърсите информация в Google. Почистването не е трудно.

    Надявам се при всички да се оправи проблема само със стандартните процедури.

    Приятна игра!
  • dogi137dogi137 Публикации: 568
    редактирано 11.08.2015
    Magika написа: »
    За тези при които го няма събитието - опитайте със стандартните процедури: рефрешване на страницата, браузъра, почистване на кеша на браузъра, ако се наложи може да рестартирате компютъра.

    За почистването на кеша съм дала директна връзка към помощна тема, ако не ви удовлетворява можете да потърсите информация в Google. Почистването не е трудно.

    Надявам се при всички да се оправи проблема само със стандартните процедури.

    Приятна игра!

    То май и ти не четеш! Момичето е писало, че не може със стандартните процедури!;)
  • милена61 (BG1)милена61 (BG1) Публикации: 43
    редактирано 11.08.2015
    и по този начин не става всичко пробвахме и я няма
  • Magika (BG1)Magika (BG1) Публикации: 1,909
    редактирано 11.08.2015
    dogi137 написа: »
    То май и ти не четеш! Момичето е писало, че не може със стандартните процедури!;)

    Чета, но е писала докато и аз съм писала, просто се забавих.
  • CleoCleo Публикации: 629
    редактирано 11.08.2015
    Здравейте,

    Наясно сме с факта, че събитието е налично само за някои играчи и не се появява при други. Екипът на играта вече разследва ситуацията. Щом разполагам с повече детайли, ще ви информирам. Извиняваме се за неудобството и за дългия ден!
  • Michailova_mimi (BG1)Michailova_mimi (BG1) Публикации: 38
    редактирано 11.08.2015
    Ами вече час и малко ябълки и череши стоят необрани, понеже не виждам събитието. Явно това му е визията. Моля ви господа от поддръжката на форума, предайте на своите колеги у странско, следващият път когато разработчиците са празнували и работят махмурлии просто да ни предупредят и нищо, ама нищо да не пипат...
  • ФредФред Публикации: 2
    редактирано 11.08.2015
    Нямам нито нова, нито стара палатка... и се чудя дали да бера ябълки или да чакам пак актуализация, та белким си оправят ... /епитетът е според вашето подсъзнание/ бакии.... А относно този прословут био пазар -имам чувството, че и тук, както и в реалния живот този вид продукти дълбаят доста в джоба... И как да пращам продукти с кораба, като преди това всичко е продадено на пазара?
    Ps Всички процедури за поява на събитието стриктно са изпълнени - ред по ред :)
  • malinov (BG1)malinov (BG1) BG1 Публикации: 43
    редактирано 11.08.2015
    И аз да изокам : направих всичкото и няма палатка!
  • CleoCleo Публикации: 629
    редактирано 11.08.2015
    malinov написа: »
    И аз да изокам : направих всичкото и няма палатка!


    Моля да прочетеш вече публикуваната от мен информация.

    Поздрави,
  • malinov (BG1)malinov (BG1) BG1 Публикации: 43
    редактирано 11.08.2015
    Да де, прочетох, ще почекам екипът да разследва. Но не се знае кога :)
  • Vereja (BG1)Vereja (BG1) BG1 Публикации: 312
    редактирано 11.08.2015
    Уж ми дадоха250 злато за компенсация,ама нанай,както казват мургавите братя.Все пак съм добре,щото на един от групата му изчезнаха 3000 злато.Събитие няма,дарените ябълки и те отлетяха в небето,изобщо цял ден прекрасни изживявания,блг на разработчиците.Може много неща да липсват в играта,ама големи сопи в изобилие.
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    редактирано 11.08.2015
    Забавно...
    Клио, като официална връзка между нас, играчите, и колегите ти от поддръжка, ще те помоля да им предадеш следното:
    АЗ, КАТО КОСВЕН И НЕОФИЦИАЛЕН ТЕХЕН РАБОТОДАТЕЛ, СЪМ БЕЗКРАЙНО НЕДОВОЛНА ОТ РАБОТАТА ИМ. НЕ САМО ПО СЕГАШНАТА АКТУАЛИЗАЦИЯ, А И ПО ВСИЧКИ БАТАЦИ, КОИТО СЪЗДАДОХА И КОИТО СЕДЯТ НЕОПРАВЕНИ.

    В най- скоро време ще съм поредния играч, разочаровано намерил с какво друго да запълва малкото си свободно време. Жалко за хората, които ще оставя тук, ама това е вече прекалено! Знам, че съм капка в морето и няма да уплаша никого с думите си, но не съм сама- това поне е сигурно.

    И не се извинявам за шрифта, защото наистина ми се крещи вече.
  • ivi3 (BG1)ivi3 (BG1) BG1 Публикации: 240
    редактирано 11.08.2015
    Хахаххахаха, уморихте ме от смях с изказванията си. Последните оцелели от играта са тук и четат, и пишат. И при мен палатка няма, пуснах и прахосмукачката даже, но пак я няма. Карай ще го преживея, но недомислиците на ГГС вече трудно се преглъщат. Ще правели разследване, малееееее, ами да вземат родната полиция на помощ. Вече 6 ден разследват и не им се получава........Имам чувството, че нарочно правят бъгове, фиксове, миксове и прочие иксове, че да си харчим златото за да наваксваме. Сега и аз стоя като вас разчекната и чакам да приключи поредното разследване, че да видя сначеле ли ще започвам или от 3-та задача докъдето бях стигнала с палатката. Благодаря за компенсацията, толкова е голяма, че 3 месеца ще ги болят сърцата. ГГС, не разбрахте ли, че за да получите трябва да дадете, но КАЧЕСТВЕН продукт, а не недоносчета???
    С поздрави Ирена(стара и като играч, и като възраст, но все още помнеща колко хубава беше играта отначало, а сега всичко се разми и вече не зная какво правя и защо го правя)
  • Magika (BG1)Magika (BG1) Публикации: 1,909
    редактирано 11.08.2015
    Да ви кажа за събитието, започва отначало тъй като го пуснаха обновено за всички играчи. Аз бях със старото преди хотфикса, а след това съм с новото и ме пусна на 3-то ниво от първа задача. Не знам само за тия, които са били с новото преди хотфикса, но предполагам, че и те са започнали от първа задача, за да има равен старт.
  • malinov (BG1)malinov (BG1) BG1 Публикации: 43
    редактирано 11.08.2015
    ivi3 написа: »
    Хахаххахаха, уморихте ме от смях с изказванията си. Последните оцелели от играта са тук и четат, и пишат. И при мен палатка няма, пуснах и прахосмукачката даже, но пак я няма. Карай ще го преживея, но недомислиците на ГГС вече трудно се преглъщат. Ще правели разследване, малееееее, ами да вземат родната полиция на помощ. Вече 6 ден разследват и не им се получава........Имам чувството, че нарочно правят бъгове, фиксове, миксове и прочие иксове, че да си харчим златото за да наваксваме. Сега и аз стоя като вас разчекната и чакам да приключи поредното разследване, че да видя сначеле ли ще започвам или от 3-та задача докъдето бях стигнала с палатката. Благодаря за компенсацията, толкова е голяма, че 3 месеца ще ги болят сърцата. ГГС, не разбрахте ли, че за да получите трябва да дадете, но КАЧЕСТВЕН продукт, а не недоносчета???
    С поздрави Ирена(стара и като играч, и като възраст, но все още помнеща колко хубава беше играта отначало, а сега всичко се разми и вече не зная какво правя и защо го правя)

    С Ваше позволение допълвам - с всяка нова актуализация играта става все по-бъгава, все по-бавна, все по-товареща компа. Трябва ли, питам аз и отговор не държа да получа, всеки път да сменям машината, щото, нали...Забавление, забавление, ама започва да дразни!
  • бобо6бобо6 Публикации: 185
    редактирано 11.08.2015
    Магика, честно казано, не виждам логика в това, че щом водопадът е подменен с лагера да не може да се избира ниво специалист.
    Даже по-горе предложих да си останат и двете декорации и както избираме ниво, така да избираме и съответната декорация, стига да е възможно, естествено.
  • Magika (BG1)Magika (BG1) Публикации: 1,909
    редактирано 11.08.2015
    Логика не знам дали има, но не съм го измислила аз. Преди време беше така, дори съм пропуснала, че декорацията трябва да се отключи и в кулата, освен да бъде поставена във фермата.

    П.П. За неполученото злато, което е компенсацията си рефрешнете играта, ако и така не става пишете до поддръжка.
  • Bacila12 (BG1)Bacila12 (BG1) BG1 Публикации: 285
    редактирано 11.08.2015
    Поредната безсмислена актуализация. За да добавите 1 нещо трябва да прецакате други 100 неща по фермата. Първо бъдете сигурни че след актуализацията няма да бъде такава каша и после правете актуализации, а не като сега да прецакате цялата игра заради един бъгав пазар. Благодаря!
  • ivi3 (BG1)ivi3 (BG1) BG1 Публикации: 240
    редактирано 11.08.2015
    Тази сутрин при мен всичко беше наред, сега вече не е. Освен прословутата палатка, за калъп сапун ми даде 7 млн. Очаквайте ново спиране на играта и дано този път да не ни върнат години преди Христа. Какво правихте цял ден бе хора? Като не се получават нещата защо ги пускате на пазара? Тествайте, ако трябва цяла година, ние ще почакаме, но да ни замервате постоянно със запъртъци е вече прекалено.
  • hope3hope3 Публикации: 19
    редактирано 11.08.2015
    Magika написа: »
    Да ви кажа за събитието, започва отначало тъй като го пуснаха обновено за всички играчи. Аз бях със старото преди хотфикса, а след това съм с новото и ме пусна на 3-то ниво от първа задача. Не знам само за тия, които са били с новото преди хотфикса, но предполагам, че и те са започнали от първа задача, за да има равен старт.

    Аз сигрно не съм от всичките,щото при мен го няма никакво.Или се е скрило в палатката,или се е потопило на дъното на водопада,простено да му е,при такива жеги.....Ще караме без него,разбра се вече.До следващия бъг,който едва ли ще се забави много.
  • Magika (BG1)Magika (BG1) Публикации: 1,909
    редактирано 11.08.2015
    hope3 написа: »
    Аз сигрно не съм от всичките,щото при мен го няма никакво.Или се е скрило в палатката,или се е потопило на дъното на водопада,простено да му е,при такива жеги.....Ще караме без него,разбра се вече.До следващия бъг,който едва ли ще се забави много.

    Съжалявам, но ти явно си от тия другите при които не се появява след хотфикса.

    Cleo написа: »
    Здравейте,

    Наясно сме с факта, че събитието е налично само за някои играчи и не се появява при други. Екипът на играта вече разследва ситуацията. Щом разполагам с повече детайли, ще ви информирам. Извиняваме се за неудобството и за дългия ден!
  • gogo782gogo782 Публикации: 2
    редактирано 11.08.2015
    nqma go,kade e??????? I TOVA ZLAO I NEGO GO NQMAAAA
  • ivanfudulski (BG1)ivanfudulski (BG1) BG1 Публикации: 381
    редактирано 11.08.2015
    и аз нямам ивент
  • Svetleto666 (BG1)Svetleto666 (BG1) Публикации: 13
    редактирано 11.08.2015
    След всичките му там процедури като "кеш" , "фреш" и "рефреш" при мен отново не се появи събитието "За природата", но пък ми цъфна архитекта
  • бобо6бобо6 Публикации: 185
    редактирано 11.08.2015
    При мен всичко си е наред - и златото го получих и събитието си върви добре, вече съм на трета стъпка :-)
  • qwer (BG1)qwer (BG1) Публикации: 44
    редактирано 11.08.2015
    "кеш", "фреш",'рефреш","хотфис", рестарт на компа и т.н. След всичко изброено събитието "за природата на разработчиците на играта" все още го няма при мен. Явно съм от "щастливите нещастници"!!!!!!! Следващото пътуване назад във времето колко назад ще ни върне??? Докога да чакам ивента ???? Имам си цели два архитекта - ха,ха!!!!
  • бобо6бобо6 Публикации: 185
    редактирано 11.08.2015
    Е, лошо няма с архитектите. Като ги няма - що не идват, като дойдат - защо са ни. Няма угодия :d

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл