Начало Bulgarian Технически проблеми и бъгове

Бъгове - обща тема

11349

Коментари

  • atanas.trofilev (BG1)atanas.trofilev (BG1) Публикации: 3
    Здравейте! От няколко дни никой от нашия кооп неможе да внася артикули за проектите.Изписва ни INVALID ACTION.Освен това не можем да стартираме проект.Този проблем само при нас ли е или има и други потърпевши? 
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравейте! От няколко дни никой от нашия кооп неможе да внася артикули за проектите.Изписва ни INVALID ACTION.Освен това не можем да стартираме проект.Този проблем само при нас ли е или има и други потърпевши? 
    Здравей.
    Ще помоля за снимка на грешката, за да мога да подам сигнал.
  • Mavrodi (BG1)Mavrodi (BG1) BG1 Публикации: 3
    От няколко дни цветната ферма е разцентрована. В панела отдясно, където показва колко време остава до изпълнение на съответната задача, щом цъкна върху цветната ферма съответната сграда не излиза в центъра на екрана, а е изместена нагоре извън зрителното поле. Изключение прави парника най-вероятно защото се намира най-отдолу и няма как да се измести картината нагоре. В останалите ферми го няма този проблем.
  • Rambaldy (BG1)Rambaldy (BG1) BG1 Публикации: 744
    редактирано 05.01.2017
    При мен е така още откакто разместиха цветната ферма и я направиха правоъгълна,а не както другите квадратна :(
  • bpp (BG1)bpp (BG1) Публикации: 9
    здравейте имам проблем рибаря ми си е загубил лодката и въдицата и само подскачя на едно място някой може ли дами каже какво да направя
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    bpp (BG1) каза:
    здравейте имам проблем рибаря ми си е загубил лодката и въдицата и само подскачя на едно място някой може ли дами каже какво да направя
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/bg/discussion/comment/3255794/#Comment_3255794
  • bpp (BG1)bpp (BG1) Публикации: 9
    мерси гледах го това но там е проблема че нищо немие активно за закупуване нещо се е бъгнало несам си направил първия куест още пробвах през няколко компютъра все едно и също
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Моля, опитай с почистване на кеша при затворена игра.
  • bpp (BG1)bpp (BG1) Публикации: 9
    направих го все същата работа нема никаква разлика
  • bpp (BG1)bpp (BG1) Публикации: 9
    като вляза през друг акаунт нямам проблеми проблема е в моя акаунт
  • bash_master (BG1)bash_master (BG1) Публикации: 4
    http://prikachi.com/images.php?images/37/9018037K.jpg

    Изчезна ми всякаква тор в гурме !!!
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Добро утро.
    Предполагам, че говориш за хумуса, с който торим нивите за по-голяма реколта.
    Това е визуален бъг- просто изчезва информацията от кръговото меню, след като си използвал хумус върху нивите.
    Докладван е. Чакам допълнителна информация.
  • VASI.VAS (BG1)VASI.VAS (BG1) Публикации: 124
    Здравейте....имам проблем със рибарчето Олег от вчера.Втората страница въобще ми липсва
  • Krokus (BG1)Krokus (BG1) BG1 Публикации: 22
    VASI.VAS (BG1) каза:
    Здравейте....имам проблем със рибарчето Олег от вчера.Втората страница въобще ми липсва
    И аз така, и по лошото е че обичайния начин за справяне с подобни проблеми (зачистване на кеш, история и т.н.) не помагат. Липсват бутоните за 2 и 3 страница.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравейте.
    Ето ТУК ще намерите повече информация. :)
  • Rumi88 (BG1)Rumi88 (BG1) BG1 Публикации: 332
    Здравейте има проблем с кооперативното не отчита взетите награди .
  • Rumi88 (BG1)Rumi88 (BG1) BG1 Публикации: 332

  • Rumi88 (BG1)Rumi88 (BG1) BG1 Публикации: 332

  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравейте.
    Този бъг вече е известен и се работи по отстраняването му.
  • Stefany6 (BG1)Stefany6 (BG1) BG1 Публикации: 172
    редактирано 17.01.2017
    На Руми поне и пише до коя награда са.А на мен пише ,че сме на първа още.Какво стана с тоя бъг,два дни играем на руска рулетка.Нямам си идея до къде сме стигнали,много кофти така.
    Писа се,че точките ще бъдат намалени.Това така ли е или не? Ако е така, колко точки ще трябват,да преценим поне имаме ли шанс или не....хубава работа. :/
    Post edited by Stefany6 (BG1) on
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Добро утро.
    Даааа, точките са намалени с 40%. :smile::smile::smile:
    Надявам се с актуализацията да оправят и новите бъгчета, но нямам никакво потвърждение на това. Така че, засега са само надежди.
  • Stefany6 (BG1)Stefany6 (BG1) BG1 Публикации: 172
    Любопитно ми беше с колко са намалени точките.Благодаря за информацията.
  • Rumi88 (BG1)Rumi88 (BG1) BG1 Публикации: 332
    Здравейте не ни отчита на китайската нова година проценти на тигър , заек , змия и дракон , при всички ни е така .

  • Rambaldy (BG1)Rambaldy (BG1) BG1 Публикации: 744
    И при мен е така,седят си на 1%.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравейте.
    Тъй като малко късно се включвам, искам да попитам дали все още нямате развитие в процентите.
    По спомените ми от миналата година, елементите, които повишават щастието на декорацията, както и тези, които намалят размера ѝ, са най-редки и се събират най-трудно. При мен в момента варират между 1и 5 %
  • Rumi88 (BG1)Rumi88 (BG1) BG1 Публикации: 332
    няма никакво стоят на 1 % да се надяваме че ще се покачат .

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл