Начало Bulgarian Място за обсъждане на официалните съобщения

Актуализация - 08.12 Подготовка за Коледа

FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258


Здравейте!
Тук е мястото за въпроси, мнения и впечатления относно новото събитие.

«1

Коментари

  • Icy_gold_womanW (BG1)Icy_gold_womanW (BG1) Публикации: 12
    Аз искам да попитам кога ще бъде оправен бъга с изгледа на фермата ми, т.е. картинката ,която играе ролята на профилна снимка- слънчогледи, пате, орел..... ?! Всеки ден ме връща в начална и не ми позволява понякога да сложа тази, която аз искам! 
  • Rambaldy (BG1)Rambaldy (BG1) BG1 Публикации: 744
    редактирано 08.12.2016
    И аз го имам този бъг,но профилната снимка се появява просто като вляза в ранчото с конете.
  • Gocheva (BG1)Gocheva (BG1) BG1 Публикации: 13
    Здравейте! Не ми отчита в списъка на Дядо Коледа уловения с въдица лаврак. Отчита само улова от Олег.
  • Rumi88 (BG1)Rumi88 (BG1) BG1 Публикации: 332
    добро утро не отчита в списъка на дядо коледа уловения лаврак и другите имат проблем с бонито и шаран .
  • Rumi88 (BG1)Rumi88 (BG1) BG1 Публикации: 332
    намерих как става с лаврака максимума е 105
  • Kikiriki (BG1)Kikiriki (BG1) Публикации: 6
    Rumi88 (BG1) каза:
    намерих как става с лаврака максимума е 105

    не го разбрах това, ако може по-подробно:) , иначе пробвах и по един , по два да ги ловя , с примамка, ама не отчита нищо
  • MoniN (BG1)MoniN (BG1) Публикации: 2
    Не ми отчита улова на Бонито с въдица
  • MoniN (BG1)MoniN (BG1) Публикации: 2
    Не ми отчита улова на Бонито в списъка за Дядо Коледа
  • Bulgaria681 (BG1)Bulgaria681 (BG1) BG1 Публикации: 11
    Не ми отчита в списъка на дядо коледа уловения лаврак с въдица, а само този улковен от Олег !!! 
  • Rumi88 (BG1)Rumi88 (BG1) BG1 Публикации: 332
    трябва да се отиде там където има риба показана от там се избира лаврак или бонито и отчита бройката
  • Jujka (BG1)Jujka (BG1) BG1 Публикации: 10
    къде трябва да се отиде?
  • Jujka (BG1)Jujka (BG1) BG1 Публикации: 10
    Вече ми стана ясно. Трябва да се изпраща Олег за риба, а не да я хващаме лично
  • valia694 (BG1)valia694 (BG1) Публикации: 6
    При мене нито с Олег ,нито с въдица,нито с примамка става.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравейте.
    @Rumi88 (BG1) ви е написала решението на проблема. Бонито трябва да ловите в цветната, а лаврак в гурме или в основна. Другият вариант е да изпращате Олег да лови вместо вас.
  • Bulgaria681 (BG1)Bulgaria681 (BG1) BG1 Публикации: 11
    Не е така, не съм съгласен ! Има играчи , на които им отчита и от ловенето с въдица и от Олег и то без значение в коя ферма ловят. Па поредния бъг, ама защо ли и не се учудвам вече.То няма нещо, което да е тръгнало както трябва в тази игра ...
  • himik (BG1)himik (BG1) BG1 Публикации: 236
    Като цяло много големи количества които трябва да се ПОИЗВЕДАТ за много кратко време.Така например 76 000 ябълки за нива от 176 нагоре.Този път НЕ МОЖЕ да си закупиш нужното а няма как да висим денонощно на компютрите.
  • tanitatanita (BG1)tanitatanita (BG1) BG1 Публикации: 3
    И на мен не ми отчита рибата,която ловя с въдицата.Отчита само от Олег.
  • valia694 (BG1)valia694 (BG1) Публикации: 6
    С нищо не ми отчита .
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    himik (BG1) каза:
    Като цяло много големи количества които трябва да се ПОИЗВЕДАТ за много кратко време.Така например 76 000 ябълки за нива от 176 нагоре.Този път НЕ МОЖЕ да си закупиш нужното а няма как да висим денонощно на компютрите.
    Здравей и на теб. Тези количества все пак са за 3 дни. Никъде не е казано, че трябва да се съберат за 3 часа например. :smile: А има и възможност за "помощ от приятел".
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравейте.
    Ще помоля постовете тук да са по темата.
    Ако има недоволни от работата ми, ето ТУК всеки може свободно да сподели мнението си за това.
  • KrasyMira (BG1)KrasyMira (BG1) Публикации: 1
    И при мен не отчита ловенето на бонито. Опитах всичко!
  • Al Gor (BG1)Al Gor (BG1) BG1 Публикации: 63
    Имам питане-къде се произвежда това Такос с бонито дето ми иска дядо Коледа? Имам наловено бонито
  • ani4164 (BG1)ani4164 (BG1) BG1 Публикации: 208
    Заливът на Русалките ти отворен ли е , той е във цветната градина като пекарна е
  • Al Gor (BG1)Al Gor (BG1) BG1 Публикации: 63
    :( не
    не знам къде се вдига ниво обучение
  • cachev (BG1)cachev (BG1) BG1 Публикации: 12
    В втора глава- подготовката за коледа не ми позволява сървара Ви да си направя нито една - сочна храна за прасета а всичко друго ми е готово -какво правим ?
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    KrasyMira (BG1) каза:
    И при мен не отчита ловенето на бонито. Опитах всичко!
    Здравей. За първа стъпка или за втора не го отчита. Ако е за първа- опитай да изпратиш Олег да го лови. А ако е за втора- там отчита даряването, а не ловенето на риба. :)
    Al Gor (BG1) каза:
    Имам питане-къде се произвежда това Такос с бонито дето ми иска дядо Коледа? Имам наловено бонито
    Здравей и на теб. За да не спамим темата, ще ти пиша на лично съобщение. :)

    В втора глава- подготовката за коледа не ми позволява сървара Ви да си направя нито една - сочна храна за прасета а всичко друго ми е готово -какво правим ?
    И накрая- здравей и на теб. :)
    Ще те помоля за малко повече подробности- как така сървърът не позволява нещо?
  • Magi85 (BG1)Magi85 (BG1) Публикации: 466
    В моето Си взехме и втория вагон обаче ни излиза по този начин без да показва колко щастие е.Това нормално ли е? http://prntscr.com/dlbnuy
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Съвсем не е нормално, за съжаление. Очаквам повече инфо и евентуално хотфикс, но утре.
  • lll4 (BG1)lll4 (BG1) BG1 Публикации: 19
    при нас също втория вагон не показва щастие

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл