Начало Bulgarian Представяне на играчите

Доволни ли сме от работата на модератора?

Тази дискусия беше създадена от коментари, разделени от: Актуализация - 08.12 Подготовка за Коледа.
«1

Коментари

  • Michailova_mimi (BG1)Michailova_mimi (BG1) Публикации: 38
    Freyja каза:
    Здравейте.
    @Rumi88 (BG1) ви е написала решението на проблема. Бонито трябва да ловите в цветната, а лаврак в гурме или в основна. Другият вариант е да изпращате Олег да лови вместо вас.
    Изобщо не отчита рибата уловена с въдица...така или иначе бонито пуска да се лови с въдица само в цветната. Руми просто е описала за какъв вид риба да пращаме Олег.
    Щях да се изненадам ако се пусне ново събитие и няма някакъв бъг в него. И Freyja - вместо да пишеш тук как всичко е ОК, може да пишеш на господата от ГГС как за пореден път нещо не са догледали.
    Както и да е, изобщо не мислех да го играя това тази година, след общо взето никаквите награди миналата. Поне сега продуктите не се предават, а само трябва да се събират. Така играта ми ще бъде на каквото се случи.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Michailova_mimi (BG1) каза:
    Изобщо не отчита рибата уловена с въдица...така или иначе бонито пуска да се лови с въдица само в цветната. Руми просто е описала за какъв вид риба да пращаме Олег.
    Щях да се изненадам ако се пусне ново събитие и няма някакъв бъг в него. И Freyja - вместо да пишеш тук как всичко е ОК, може да пишеш на господата от ГГС как за пореден път нещо не са догледали.
    Както и да е, изобщо не мислех да го играя това тази година, след общо взето никаквите награди миналата. Поне сега продуктите не се предават, а само трябва да се събират. Така играта ми ще бъде на каквото се случи.
    Здравей.
     Благодаря за "любезния" тон, с който се обръщаш към мен. Очарователно отношение просто...
    На господата от ГГС може да пише всеки, който има желание за това. И в играта, и във форума има бутонче за поддръжка- от там можете да си комуникирате с тях на воля.
  • Michailova_mimi (BG1)Michailova_mimi (BG1) Публикации: 38
    Freyja каза:
    Здравейте.
    @Rumi88 (BG1) ви е написала решението на проблема. Бонито трябва да ловите в цветната, а лаврак в гурме или в основна. Другият вариант е да изпращате Олег да лови вместо вас.
    Здравей Freyia!
    Можеш ли да ми обясниш как този твой пост помага на хората да уловят така рибата, че да я отчете събитието за Коледа? И след като напиша забележка по въпроса към теб и ГГС ми казваш да пиша на поддръжка...Ясно ми е, че не ти отговаряш за попарата, дето ни я дробят немците. Но малко или много като човек поддържащ форума си член на техния екип. И когато пишеш постове, които най-малкото са излишни и няма полза от тях това показва некомпетентност за целия екип. Нито имам време, нито желание да си измъчвам чуждите езици със съпорт системата. Последният път като им писах за изчезнало злато разговорът се проточи май седмица. Това е около 1/3 от времето за събитието в момента...
    По темата - при мен отчита само рибата уловена с Олег. Въдиците, колкото и да уловят - няма значение.  За хората, на които не отчита улов и от Олег - успех и не стреляйте по пианиста - той толкова си може. Успех!
  • kokos4e (BG1)kokos4e (BG1) Публикации: 432

    Можеш ли да ми обясниш как този твой пост помага на хората да уловят така рибата, че да я отчете събитието за Коледа? И след като напиша забележка по въпроса към теб и ГГС ми казваш да пиша на поддръжка...Ясно ми е, че не ти отговаряш за попарата, дето ни я дробят немците. Но малко или много като човек поддържащ форума си член на техния екип. И когато пишеш постове, които най-малкото са излишни и няма полза от тях това показва некомпетентност за целия екип. Нито имам време, нито желание да си измъчвам чуждите езици със съпорт системата. Последният път като им писах за изчезнало злато разговорът се проточи май седмица. Това е около 1/3 от времето за събитието в момента...
    По темата - при мен отчита само рибата уловена с Олег. Въдиците, колкото и да уловят - няма значение.  За хората, на които не отчита улов и от Олег - успех и не стреляйте по пианиста - той толкова си може. Успех!

    Ива никога не била част от ГГС. 
    Тя е част от бг форума. Помага на нас.Това са две съвсем различни неща. 
    Защото ако нямаме модератор няма да има и форум  (условие на ГГС).
    Както стана с бг. подръжката без КМ. 
  • Rambaldy (BG1)Rambaldy (BG1) BG1 Публикации: 744
    редактирано 12.12.2016
    Аз не знам какво очаквате от Ива.Да щракне с пръсти и да разреши проблемите на всички...или,че може би тя е поддръжка и веднага ще ви каже какво да правите,та играта ви да върви добре.Каквото е за нас това е и за нея,тя също е играч като нас.Решила е доброволно да е модератор на този сървър,без да е обвързана по никакъв начин с ГГС,нито е на договор при тях,нито на заплата.Единственото,което може да направи е да предаде нашите оплаквания нагоре по веригата и след това всички да чакаме отговор.А когато той се появи,Ива веднага ни уведомява.

  • Josefin788 (BG1)Josefin788 (BG1) BG1 Публикации: 49

    Здравейте :) Да, аз съм доволна, от нашия модератор :) Без модератор няма да има форум и съответно никаква информация. Тук можеш да получиш голяма помощ за играта като цяло и по различни теми:)

    Относно бъговете и тяхното отстраняване -това е работа на поддръжка и зависи от тях. Съответно трябва да пишеш на тях, за да могат да ти помогнат. Да комуникацията е по-трудна, но това е тяхната работа.

    В случая аз съм благодарна и смятам, че е хубаво да получаваме информация как може да се справим с рибата докато бъдат отстранени неизправностите.

  • dogi137 (BG1)dogi137 (BG1) BG1 Публикации: 1,120
    Само ще кажа, нека компетентните се кандидатират! Всеки може да стане модератор и да понася обидите на другите! 
    Бях такъв и ... благодаря! Българите сме си опасни, все някой им е виновен за нещо!

    Весели празници и мноооого здрави нерви на мода! :)
  • Stefany6 (BG1)Stefany6 (BG1) BG1 Публикации: 172
    И аз съм доволна от модератора.Винаги е отзивчива и помага.Някой да е останал без отговор на въпрос или без съвет?Не съм забелязала да е игнорирала никого.Искат от нея неща,които са извън компетенциите и.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравейте.
    Благодаря за милите думи и подкрепата. Искрено се надявам, че хората, които оценяват труда ми, са повече от тези, които вярват, че съм длъжна на някого с нещо.

    Леко афектирана създадох тази тема. После за кратко съжалявах за действията си. А после реших, че е добре да има такава тема. Женска му нелогична работа. :D 

    Че така де- всеки, който има някакви оплаквания от моя милост, или пък съвсем неочаквано реши да каже нещо хубаво за мен, може да го прави тук.

    Не се сърдя на никого. Разбирам настроенията на играчите по-добре, отколкото предполагате. Моля ви, не забравяйте, че и аз съм играч- и то от доста по-дълго, отколкото съм мод. Старая се, винаги се старая да помогна с каквото мога, но и аз съм човек- не знам и не мога всичко. Така че- колкото, толкова. :)

    Хубава вечер и приятна игра на всички пожелавам.
  • polq7878 (BG1)polq7878 (BG1) BG1 Публикации: 100
    Доволна съм от модератора.Винаги е отзивчива и помага.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Така. Вярвам осъзнавате, че ми е физически невъзможно да проверявам дословно всеки публикуван текст.
    И въпреки, че стихотворението е отчасти копирано, виждам в него достатъчно разлики, за да кажем, че е проявено творчество.
    И накрая, след като някой е забелязал плагиатство, моля да не чака да бъдат обявени победителите, за да сигнализира за това.

    Благодаря за вниманието!
  • ani4164 (BG1)ani4164 (BG1) BG1 Публикации: 208
    Да доволна съм винаги се е отзовавала , когато имаме въпроси  за нещо което не ни е ясно , Благодаря и за помоща която дава.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Хмммм.
    Ако се откажа, няма да има повече форум, защото няма желаещи да ме заместят.
    Това ли искате?
  • Rambaldy (BG1)Rambaldy (BG1) BG1 Публикации: 744
    редактирано 14.12.2016
    Той може и да иска да се откажеш,Ива,но неговото мнение е само едно на фона на останалите,които искат да си  бъдеш модератор на този форум.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Ще оставя постовете без коментар.
    Просто ще повторя- ако някой е забелязал плагиатство, да беше казал преди да приключи играта. Няма да  за пръв път някой да е дисквалифициран за това.
    Но да бием тъпана след обявяване на крайния резултат е нещо като "След дъжд качулка".

    След като някой е недоволен от мен, във форума има форма за кандидатстване- нито е скрита, нито е забранена за достъп. Всеки може да я попълни и да се кандидатира за моето място.

  • himik (BG1)himik (BG1) BG1 Публикации: 236
    Модератора е ИГРАЧ КОЙТО ХОДИ НА РАБОТА като повечето от нас.Кажи ми как могат да се проверят всички участници за плагиатство навсякъде.Като студент съм чувал много истории за хванати в плагиатство години след защитата на научен труд(дипломна работа,докторантура). За мен е практически невъзможно и ненужно да се прави чак толкова задълбочено разследване.Това е игра за забавление все пак.Никой не те кара да помагаш на Фрея на сила но ако държиш на своите тези ще трябва да се откажеш от нещо.Тя е един работещ човек все пак.
  • Rambaldy (BG1)Rambaldy (BG1) BG1 Публикации: 744
    Наслушахме се на твоите мнения и лично на мен започнаха да ми писват. Превърна форума в местопрестъпление едва ли не.Звучиш като нереализаран криминолог,който си избива комплексите тук.Стига вече,че става нетърпимо.На знам какъв мизерен план си замислил и обмислил,но няма да ти се получи.Аз влизам тук за да се забавлявам,а не да ти чета простотиите.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    За последен път ще го напиша, при това с големи букви, белким някой го прочете, вникне в него и спре да очаква чудеса от мен:
    НЕ СЪМ ЧАСТ ОТ ЕКИПА НА ГГС, НЕ ДАВАМ И НЕ ВЗЕМАМ ДЕКОРАЦИИ, НЕ ПУСКАМ И НЕ ПРЕМАХВАМ БЪГОВЕ, НЯМАМ КОНТАКТ С ПОДДРЪЖКА И НЕ МОГА ДА НАРЕЖДАМ НА НИКОЙ ОТ ИГРАТА КАКВО ДА ПРАВИ И КАКВО НЕ!!!
    Ако искате помощ, се обръщате към съпорт. Ако искате съвет, се обръщате към мен. Толкова е просто...
  • kokos4e (BG1)kokos4e (BG1) Публикации: 432
    lolo1 (BG1) каза:
    недопустимо е да бъдат стимулирани с награди извършители на престъпление,които го консумират повторно и то от името и със средствата на ггс.същото лице участваше с чужда творба и в предходен контест,не бе санкционирано,и сега получава наградка.браво на модератора.а човека,който сигнализира тогава,получи бан,само защото критикуваше модератора за тези престъпни деяния.постъпи както ти диктува съвестта,ако имаш такава.всяко ненаказано престъпно деяние води до чувство за ненаказуемост у извършителя и до повторно извършване,наричано рецидив.но наказанието е по=тежко.




    Реално, всеки човек е плагиат. Чуто, прочетено, възпитано, насадено, видяно.....

    Едно е да вземеш  идея, а съвсем друго е да копираш някого дословно.Тогава си длъжен да цитираш първоизточника.

    Нима искаш да кажеш че и Биг фарм са плагиати защото вземат идеи от други игри или пък ти с твоите постове, защото някой преди теб е писал същото.;)

     
  • kokos4e (BG1)kokos4e (BG1) Публикации: 432
     :D та дори снимките които постваш са продукт на авторско право


Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл