Начало Bulgarian Технически проблеми и бъгове

Технически проблеми при вход в играта

11424

Коментари

  • mdriako99 (BG1)mdriako99 (BG1) BG1 Публикации: 15
    днес цял ден ме тормози тази игра..какво правите .хиляди неща пускате и все проблеми..
  • petar005 (BG1)petar005 (BG1) BG1 Публикации: 15
    Всеки път като се реша да пиша в този раздел, се чудя защо ли изобщо си губя времето? 1-2 да бяха проблемите, да ги позлатим тези немци. Човек колкото и да смята, да прави планове, трябва задължително да включи в тях и компонента "програмисти". Тази седмица една нощ ги чаках до 2 часа да пуснат достъп до играта, тази вечер когато трябваше да презаредя фунията - няма логване. Пак ли до 2 ще трябва да чакам, или ще сколасат по-бързо?
    много си права но проблема е само в скапаната ни държава
    аз съм си писал с българин в русия който играе тази игра и той ми сподели че всичко е на местно ниво

  • Michailova_mimi (BG1)Michailova_mimi (BG1) Публикации: 38
    ооо, бонус влезнах да гледам как не мога да обирам :)
  • Marti94 (BG1)Marti94 (BG1) Публикации: 48
    И аз имам същия проблем. Играта не иска да зареди до край а преди да обновя страницата, не искаше да обира реколта и да сее. За първи път ми се случва това. Знаем ли дали ще се оправи скоро? :smile: 
  • tuti_ (BG1)tuti_ (BG1) Публикации: 11
    Епа оти им плащате на швабите :) 
    За протокола играта не къса и при мен, че дори до ник нейма не стигам. 
    Дали ще се оправи играта? Ами тя ние оправила вече .....сещайте се  :p
  • Darena2 (BG1)Darena2 (BG1) Публикации: 111
    Айде наздраве-пийте по едно за здравето на хубостниците от ГГС,които така пренатрупаха играта с безброй малоумия,че няма начин да не изпушат сървърите.Да са живи и здрави-дано дочакаме да пуснат и чалготеката на плаващ понтон в морето.
  • Michailova_mimi (BG1)Michailova_mimi (BG1) Публикации: 38
    Чудно се получава, влизаш, "хиксваш" 2 специални промоции, обираш - забива. Пак се логваш, "хиксваш" промоциите, садиш...Но поне пак успях да подкарам фунията, дано се оправят за час господата.
  • woman (BG1)woman (BG1) Публикации: 53
    Влезнах. Но не мога да обирам, не мога да зареждам нито отпред, ни в гурме, нито цветна, нито острова, еййй голям зор ще е тази вечер. Тия машини да вземат да си ги сменят
  • tuti_ (BG1)tuti_ (BG1) Публикации: 11
    Бия хикса и не ми пука  o:)
  • ani4164 (BG1)ani4164 (BG1) BG1 Публикации: 208
    Не мога да вляза в играта ,играта не зарежда до край , показва ми зелена страница, има ли и други като моя проблем,
  • gerito1908 (BG1)gerito1908 (BG1) Публикации: 6
    здравеите имам проблем забравих си имеила с които сам регистрирала фермата ми и си забравих паролата какво да правя
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    здравеите имам проблем забравих си имеила с които сам регистрирала фермата ми и си забравих паролата какво да правя
    Интересно как влизаш във форума тогава...
  • gerito1908 (BG1)gerito1908 (BG1) Публикации: 6
    редактирано 12.06.2016
    запаметила съм го в отметки и направо ме вкарва
  • gerito1908 (BG1)gerito1908 (BG1) Публикации: 6
    редактирано 12.06.2016
    м
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    Иди в профила си. Някъде вдясно има бутон Модериране. От там можеш да си видиш имейла, с който ти е регистрирана фермата. Ако не се отвори от там, иди си в профила и вдясно над профилната снимка има бутон Промяна на снимката. Отваря се прозорче. Там натисни Редактиране на миниатюра и вдясно под ника ти в играта и форума ще си видиш имейла.
    За паролата не мога да помогна.
  • polq7878 (BG1)polq7878 (BG1) BG1 Публикации: 100
    моля помагайте errorCode_CANNOT_CHARGE

    Support-Info: 
    Command: PBAllianceAlliancetreeChargeResponse
    ErrorCode: 3
    Timestamp: 1468313647
    Zone: 19
    PID:508470

  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей, @polq7878 (BG1).
    Би ли обяснила малко по-подробно кога изписва тази грешка?
  • polq7878 (BG1)polq7878 (BG1) BG1 Публикации: 100
    редактирано 12.07.2016
    като влязох в форума
    и натиснах уведомление изписа невъзможна функция Като влязах в играта и почна да забива нито искаше да сее нита да обира нищо
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Провери скоростта на интернета. Ако зарежда бавно и често накъсва, обикновено това е причината.
  • Rambaldy (BG1)Rambaldy (BG1) BG1 Публикации: 744
    Здравейте,не мога да си вляза във фермата.Пише ми,че е блокирана.Писах на поддръжка,оттам получих отговор,че са ми пратили писмо на пощата,но там няма нищо.Какво да правя?

  • Rambaldy (BG1)Rambaldy (BG1) BG1 Публикации: 744
    Моля помагайте.
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    Провери папка Спам. Там се крият понякога писмата. :)
  • Rambaldy (BG1)Rambaldy (BG1) BG1 Публикации: 744
    И там няма.
  • totka52 (BG1)totka52 (BG1) Публикации: 7
    Здравейте! Днес реших да проверя дали Тест-сървърът работи. И сега не мога да вляза нито в Тест-сървъра, нито пък да се върна в старата си ферма. Какво да направя и как да изляза от тази ситуация?
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей.
    Трябва да затвориш браузъра, да почистиш кеша с програмка и пак да опиташ да влезеш. Ако не стане така, трябва да почистиш и флаш кеша.
    Моля, пиши тук, когато успееш да влезеш, за да може и други да се поучат от опита ти.
    Успех!
  • ivanfudulski (BG1)ivanfudulski (BG1) BG1 Публикации: 381
    става само с кеша на браузъра мн пъти съм го правил
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    И така става. Само положителен резултат да има. :smile:
  • totka52 (BG1)totka52 (BG1) Публикации: 7

    Затворих браузъра. След два дни реших да проверя какво е положението. За мое най-голямо учудване успях да вляза без проблем във фермата си.

  • GoodMclaud (BG1)GoodMclaud (BG1) BG1 Публикации: 33
    Здравейте,искам да кажа,че има проблем при свързването със сървъра на играта...при опит за влизане ....излиза надпис....свързването със сървъра е не успешно.....и това става от тази сутрин.
    Надявам се,че може да се оправи.

    Пожелавам приятен ден.
    Поздрави - Мирослав
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей.
    Май с доста хора се с случило това, включително и с мен. Но с рефреш на страницата успях да вляза.

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл