Начало Bulgarian Технически проблеми и бъгове

Бъгове - обща тема

11249

Коментари

  • Gamen (BG1)Gamen (BG1) BG1 Публикации: 1,146
    И без това едвам ми се влачи със строежите...???
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Добро утро, @Gamen (BG1) .
    Има визуален бъг, свързан със слота за строеж. Понякога и не при всеки, когато има пуснат строеж, не го показва в прозорчето. Но ако опиташ да пуснеш втори строеж, показва точно тази грешка.
    Ако нямаш пуснат друг строеж (например на острова), опитай с почистване на кеша.
  • Gamen (BG1)Gamen (BG1) BG1 Публикации: 1,146
    Оправи се, благодаря!
  • Krokus (BG1)Krokus (BG1) BG1 Публикации: 22
    Къде изчезна горичката с цитросови плодови от фермата за цветя?

  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей. Тук си е, само твоята е избягала. :)


    Опитай с почистване на кеша. Ако не помогне, опитай със смяна на браузъра.
    И моля, сподели тук дали и какво ти е помогнало.
  • Krokus (BG1)Krokus (BG1) BG1 Публикации: 22
    Пробвах всичко, изчистване на кеша, смяна браузър(Firefox, Chrome, IE, Opera), дори смених компютъра но без успех. От три конфигурации се логнах, но резултата е същия. Просто не виждам цитрусовата горичка.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Хммм. Току-що научих, че играчите с по-ниски нива вече няма да виждат сградите за строеж, които не са отключени все още.
    За съжаление мина много време и не помня от кое ниво се отключва цитрусовата горичка.

    Все пак това не е официален отговор от ГГС, така че ще продължа да ровя за информация. Когато науча нещо, ще го споделя. :)
  • Krokus (BG1)Krokus (BG1) BG1 Публикации: 22
    Благодаря! Извинявам се ако съм причинил някакво безпокойство, :)
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Няма нужда да се извиняваш. :)
    Даде повод да научим нещо ново днес. :)
  • preslav94 (BG1)preslav94 (BG1) BG1 Публикации: 1,781
    Само да вмъкна- Цитрусовата градина ще е налична от 62 ниво. 
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    preslav94 (BG1) каза:
    Само да вмъкна- Цитрусовата градина ще е налична от 62 ниво. 
    Благодаря за вмъкването. Още малко полезна информация. :)
  • ani4164 (BG1)ani4164 (BG1) BG1 Публикации: 208
    редактирано 02.12.2016
    Добър ден   не мога да вляза във основната си ферма през компютъра , Свързването на сървъра неуспешни. Моля опитайте пак   това ми изписва и изписва, сменях, браузъри почиствах кешове , рестартирах , правих всичко което се казва , Ноо през  таблета  влизам  а през компютъра нее , Защо,,, ako теста е причината моля сложете му   Подръжка  за да можем да си влизаме във игрите без проблем
    Post edited by ani4164 (BG1) on
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей, @ani4164 (BG1)
    Тестът е причината, да.
    От поддръжка казаха, че почистване на кеша с програма за почистване трябва да свърши работа.
  • ivanfudulski (BG1)ivanfudulski (BG1) BG1 Публикации: 381
    редактирано 02.12.2016
    да се намери някой тях >:)  да ги почисти ще е по добре ми се струва 
  • stefchu (BG1)stefchu (BG1) Публикации: 6
    След последната кръпка преди малко явно парниците почнаха да пускат твърда бройка семена... няма от-до:





  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Хм... Това е нещо ново. Ще го докладвам. Благодаря за инфото.
  • Pena9 (BG1)Pena9 (BG1) BG1 Публикации: 65

    След последния хотфикс снощи Кулата с Колекциите ми е занулена - все едно нямам нито една придобита декорация, всички декорации са "негативни". Слава богу, самите декорации са си на място :)


  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей. Всички сме с празни кули. :)
    Екипът е запознат и работи по въпроса.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Колкото и да ми повишаваш шрифт, истината е една и винаги е била една:
    Модераторът има само и единствено административни функции. Не пуска и не отстранява бъгове, не е поддръжка и не може да провери даден профил получил ли е или не нещо си. Не може и да пуска тикети от ничие име.
    Така че- с друго освен със съвет, не очаквайте да помогна. Все още не съм назначена на заплата в ГГС и нямам ни едно от правата, с които разполага персоналът на играта. Ако ме назначат, ще ви информирам.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Форумът е място, в което играчите да споделят мисли, идеи и тревоги. Да потърсят помощ и съвет и евентуално да намерят такива. Ето затова хората пишат тук. Ти с каква цел и мисъл го правиш, само ти си знаеш.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Ще помоля да спреш да спамиш темата. Всеки следващ пост, който не е по темата, ще бъде изтриван.
  • stefchu (BG1)stefchu (BG1) Публикации: 6
     
    Оправете си правописните грешки!
    ;)
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    stefchu (BG1) каза:
     
    Оправете си правописните грешки!
    ;)
    Хех. Да се надяваме, че който е правил превода на това, не е правил и други.
    Ще предам на екипа, но чаааак във вторник. :)
  • кало (BG1)кало (BG1) BG1 Публикации: 13
    Здравейте, има някакъв проблем с краварниците не отчита събраното мляко и тор. 
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    кало (BG1) каза:
    Здравейте, има някакъв проблем с краварниците не отчита събраното мляко и тор. 
    Здравей.
    Ще помоля за малко повече подробности- къде не ги отчита например?
  • кало (BG1)кало (BG1) BG1 Публикации: 13
    Във склада млякото си остана същото количество също и животинския тор. Би трябвало да се увеличат след като ги прибирам.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей отново.
    За пръв път чувам за подобен проблем. Ще те помоля да пуснеш тикет към поддръжка, а аз ще поразпитам дали някой по другите сървъри се е сблъсквал с нещо такова. Добре ще е да приложиш снимки на наличностите си преди и след обиране към тикета.

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл