Начало Bulgarian Място за обсъждане на официалните съобщения

Актуализация - Захарна ферма - 09.06.2015

2»

Коментари

  • BIGNIKI (BG1)BIGNIKI (BG1) BG1 Публикации: 70
    редактирано 17.06.2015
    Вие сте решили да играете захарна ферма-това добре като идея и рано или късно ще съберете 3 000 000 ваучери. И о чудо получавате за награда 100 л гориво - но вие сте мними и решавате да посетите конюшнята
    и действително там показва 172 л гориво . Браво запретвате ръкави и се стягате за продължителни състезания. Очаквахте че ще има хепиенд да ама не щом направите 1 състезание и горивото от 172 става 88 . В действителност го получавате но не може да го ползвате. Затова тези които не са стигнали тази бройка ваучери да го имат в предвид.
  • пиги1022пиги1022 Публикации: 2,736
    редактирано 18.06.2015
    При мен нямаше проблем с използването на горивото, най-добре се свържи с поддръжка. :)))
  • violeta 2181 (BG1)violeta 2181 (BG1) Публикации: 60
    редактирано 19.06.2015
    Пак не може да се строи независимо от постоянните ферми. Не виждам какво точно печелят от това. Ако не беше така много повече играчи щяха да ги развиват тия временни ферми. Аз продължавам да ги игнорирам докато не достигна определено ниво на развитие в постоянните си ферми. Това е моето виждане на нещата!
  • mimi_82mimi_82 Публикации: 3
    редактирано 21.06.2015
    Защо не мога да даря шоколад на захарния дворец.....а и бутончето помощ не ми отваря ............какво става някой може ли да помогне
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    редактирано 21.06.2015
    mimi_82 написа: »
    Защо не мога да даря шоколад на захарния дворец.....а и бутончето помощ не ми отваря ............какво става някой може ли да помогне

    Трябва да ти е отключено нивото на двореца, на което можеш да даряваш шоколад. Това, че ти е излязло в задачите и че имаш шоколад в наличност, не означава, че можеш да го дариш.
    Другият вариант е да ти е отключено нивото, но да нямаш шоколад. :) Кое от двете е?
  • dogi137dogi137 Публикации: 568
    редактирано 24.06.2015
    Както винаги се сетихме да поправим нещо, когато е наполовина приключило!:) По добре късно от колкото никога...
  • valeto_1950 (BG1)valeto_1950 (BG1) Публикации: 2
    редактирано 05.07.2015
    Как мога да обменя ваучери за сладки долари?


    Постът е редактиран и преместен от Virginy: Моля, пиши на кирилица!
  • Virginy (BG1)Virginy (BG1) BG1 Публикации: 885
    редактирано 06.07.2015
    Здравей valeto_1950,

    Няма как да направиш такава смяна, т.е. да обмениш ваучери за сладки долари. Обикновените долари се обменят в Сладки долари. А ваучери се печелят като продаваш стоката от Захарната ферма или като даряваш продукция за изграждането на Захарния дворец.


    Поздрави,
    Virginy
  • 222SSS (BG1)222SSS (BG1) BG1 Публикации: 38
    редактирано 06.07.2015
    Островите са сметнати много по-добре от захарната ферма, много е бавна захарната мелница, необходими са повече долари за развитието и поддръжката й, а трябва да се помисли и за хората с по-ниски нива за да могат да си развиват и основните ферми, при второ появяване с тази скорост на захарната мелница няма да я играя изобщо, да не забравяме и че бяха объркани всички скорости през първата седмица, а компенсация нямаше никаква, категорично няма да я играя при второ появяване !!!
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    редактирано 06.07.2015
    222SSS2 написа: »
    Островите са сметнати много по-добре от захарната ферма, много е бавна захарната мелница, необходими са повече долари за развитието и поддръжката й, а трябва да се помисли и за хората с по-ниски нива за да могат да си развиват и основните ферми, при второ появяване с тази скорост на захарната мелница няма да я играя изобщо, да не забравяме и че бяха объркани всички скорости през първата седмица, а компенсация нямаше никаква, категорично няма да я играя при второ появяване !!!

    Е как ще нямаше компенсация? Имаше.
  • ivi3 (BG1)ivi3 (BG1) BG1 Публикации: 240
    редактирано 06.07.2015
    Да, наистина имаше компенсация. Както винаги мижава и вече съм сигурна, че екипът е шотландски. 2 седмици се мъчихме с неуредиците им, а после бам ........ сладки долари за компенсация. По един валидол да бяха дали поне. Сигурна съм, че част от бъговете ги правят нарочно, че да се охарчваме повечко. Ако имат проблеми със смятането да дойдат, аз ще ги изуча ;););)
  • 222SSS (BG1)222SSS (BG1) BG1 Публикации: 38
    редактирано 07.07.2015
    Ива, знам че имаше, но беше 1 милион сладки долара, какво са те - нищо, 1 милион ваучера да бяха дали пак щяха да са малко, защото това са 3 специални семена за кайсии, които от своя страна са не повече от 15000 подкови с които не можеш да вдигнеш нивото на един кон с повече от 4-5 нива, а ни провалиха една седмица от захарната ферма, защото не е сметната добре, и в момента е така, пак имаш произведени бадеми и какао което не може да мине през мелниците, това не е нормално, на ако трябва аз да им мисля скоростите вече ще си поискам и хонорар, а няма само да ги коментирам, хихихи, приятна вечер на всички и не се ядосвайте - това е само една игра и който не я приема за забавление и нищо друго просто го съжалявам.
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    редактирано 08.07.2015
    222SSS2 написа: »
    не се ядосвайте - това е само една игра и който не я приема за забавление и нищо друго просто го съжалявам.

    Точно така. Затова не се хабя и да смятам- тук съм, за да се забавлявам, не да се главоболя. Приемам всичко такова, каквото е към момента и просто си правя веселото. ;)

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл