Начало Bulgarian Технически проблеми и бъгове

Бъгове - обща тема

1949

Коментари

  • evelin1 (BG1)evelin1 (BG1) BG1 Публикации: 7

    Да и при мен е така забива и не може да се обира дано поне скоро го оправят много е изнервящо !

    И рибката увисва на въдицата и не може да се прибере.

  • megit (BG1)megit (BG1) Публикации: 14
    След поредната актуализация, поредният ГАФ. Реколтата не се обира,не може да се започне мисия,когато едната свърши .Рестартираш и пак същото .Върви КП.След всяко прекъсване на играта вече очакваме бъговете ,които стават все по-големи.
  • valka1 (BG1)valka1 (BG1) Публикации: 18
    прекалено много  забива тази игра след поддръжката...... Не мога да обирам нивите... Мисиите също не ми се появяват... Скъсвам си нервите вече..  от Дядо Коледа искам подаръче
  • кало (BG1)кало (BG1) BG1 Публикации: 13
    След последния ъпдейт играта стана много "приятна" за играене:( На мен не ми зареждат игровите елементи и трябва да рефрешна играта.Всичко е с много голямо забавяне.Май ще трябват хапчета за нерви
  • preslav94 (BG1)preslav94 (BG1) BG1 Публикации: 1,781
    И мен ме дразни че играта забива, не е само за нашия сървър(ако искаш виж в английския и там се оплачи също) но модераторите нищо не могат да направят по въпроса. 
  • Rumi88 (BG1)Rumi88 (BG1) BG1 Публикации: 332
    и при нас много забива и след всяка мисия рефреш 
  • lu4iq (BG1)lu4iq (BG1) BG1 Публикации: 3
    След вчерашната актуализация много забива играта не се обира продукцията не показва колко точки имаш от кооперативното първенство !
  • DIDI-10 (BG1)DIDI-10 (BG1) BG1 Публикации: 31
    Здравейте! След снощната актуализация играта постоянно ме изхвърля. Не могат да се оберат и заредят нивите, градините, животните. За да се извърши това действие трябва да се влезе поне 5 пъти. По този начин кооперативното просто приключва за нас. Моля, ако е възможно да се оправи този бъг. Хубав ден!
  • tedito123 (BG1)tedito123 (BG1) Публикации: 4
    НЕ МОГА ДА ИГРАЯ ПОСТОЯННО ИМАМ БЪК И НЕ МОГА ДА СИ ОБЕРА НЕЩАТА СИ
    ОБИРАМ ГИ ДО НЯКАДЕ И  ДО ТАМ ПОСЛЕ ОТИВАМ В ДРУГА ФЕРМА И ПОСЛЕ ПАК СЕ РЪЩАМ ЗА ДА ГИ ОБЕРА
    ЗАЩО Е ТАКА НЯМА ЛИ ДА СЕ ОПРАВИ БЪГА ДОКАТО СЕ НАСЛАВАДАХ  НА ИХРАТА СЕГА СЕ ИЗНЕРВЯХ
    ДО КОГА ЩЕ ТАКА
  • an4etoo00 (BG1)an4etoo00 (BG1) Публикации: 13
    Как искате да играем КП,като не можем да започнем мисии,или пък събираме едно,а ни показва друго. Пълна глупост,вземете се в ръце и оправете играта,ако ли не пуснете ново КП
  • Rumi88 (BG1)Rumi88 (BG1) BG1 Публикации: 332
    сега вече и изхвърля играта по време на мисии
  • preslav94 (BG1)preslav94 (BG1) BG1 Публикации: 1,781
    Rumi88 (BG1) каза:
    сега вече и изхвърля играта по време на мисии
    Това още не ми се е случвало. Дано и не ми се случи  :#
  • Michailova_mimi (BG1)Michailova_mimi (BG1) Публикации: 38
    И какво като ГГС са пуснали бонус повече ТР, като играта заби пак за половин час...колко ли червеи могат да се преброят за толкова време?
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравейте всички,

    Както вече всички са наясно, след актуализация миналата вечер ние изпитахме някои проблеми с производителността, които са повлияли на зареждането на играта.

    Това е причинено от някои проблеми, които са се появили в нашият външен централен сървър и са решени днес около 10:15 часа. Сега играта трябва да работи както трябва. :)

    За да се извиним за неудобството и да ви благодарим за търпението и разбирането, бустер за 100% репутация е активиран до края на деня (23:59 CET).

    Още веднъж съжаляваме за неудобството и ви благодарим за търпението!
    Вашият Big Farm екип.
  • VASI.VAS (BG1)VASI.VAS (BG1) Публикации: 124
    Здравейте....имам проблем със фермата ,която ми е в тест сървъра.От почти седмица,когато реша да полея останалите в групата там,основната ми ферма забива и с дни не ме пуска отново да влезна .Това става само с основната ферма.В гурмето и селото ме пуска...и мога да си обирам поне...но основната продължава.Там съм 39-то ниво и искам да си развивам фермата.Ще съм много благодарна,ако някой обърне внимание и разреши проблема ми
  • Rumi88 (BG1)Rumi88 (BG1) BG1 Публикации: 332
    играта все още прави бъгове след всяка мисия и таймера остава на нули , трябва рефреш , а при други бави 
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Rumi88 (BG1) каза:
    играта все още прави бъгове след всяка мисия и таймера остава на нули , трябва рефреш , а при други бави 
    Здравей. След всяка актуализация е препоръчително да се почиства кеша. Опитай и кажи дали пак прави проблеми.
  • Rumi88 (BG1)Rumi88 (BG1) BG1 Публикации: 332
    опитах и не става след всяка мисия и трябва да рефрешвам при една от мойте писа че не може да обира
  • Krokus (BG1)Krokus (BG1) BG1 Публикации: 22
    След последния ъпдейт от преди половин час вече не може да се влиза в гурме фермата. Дава съобщение че зарежда игрови елементи на зелен фон и дотам. Не помага изчистването на кеша през какъвто и да е браузър. Вчерашните и днешните ъпдейти са най-лошите които съм виждал на какъвто и да е софтуер или игра. 
  • коко76 (BG1)коко76 (BG1) BG1 Публикации: 38
    Krokus (BG1) каза:
    След последния ъпдейт от преди половин час вече не може да се влиза в гурме фермата. Дава съобщение че зарежда игрови елементи на зелен фон и дотам. Не помага изчистването на кеша през какъвто и да е браузър. Вчерашните и днешните ъпдейти са най-лошите които съм виждал на какъвто и да е софтуер или игра. 
    И при мен е така. 
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравейте.
    Получих вече няколко оплаквания за същия проблем.
    Моля, опитайте с почистване на кеш и след това рефреш на играта. И споделете резултата, за да знам дали да докладвам бъг или е просто от кеша.
  • Krokus (BG1)Krokus (BG1) BG1 Публикации: 22
    Не е от кеша. Но интересното е че няколко играча от моята кооперация нямат такъв проблем. Което означава че е бъг в някой от елементите. Само не знам кой!
  • коко76 (BG1)коко76 (BG1) BG1 Публикации: 38
    Не се получи и при мен.
  • Krokus (BG1)Krokus (BG1) BG1 Публикации: 22
    Успях най-накрая! Преинсталирах flash плеъра и се получи. Надявам се да няма още изненади!
  • jokoev (BG1)jokoev (BG1) BG1 Публикации: 56
    редактирано 23.11.2016
    Здравейте,
    като се опитам да отворя гурмето, браузера "умира" ето така:


    ... и не мърда повече.

    Проблема е само в гурмето. В другите 2 нямам проблеми.


    EDIT:
    Сега видях че има такава тема в EN форума:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/en/discussion/139338/gourment-farm-not-loading
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравейте.
    Колегата от гръцкия форум също имаШЕ проблем с достъпа до Гурме фермата.
    Препоръчва почистване на кеша с програма (CCleaner) и рестарт на компютъра. При него вече всичко е ОК. Моля, опитайте и това.
  • jokoev (BG1)jokoev (BG1) BG1 Публикации: 56
    Да, оправи се. Направих пълно почистване на браузера. За целия период от време. Предпочитания, формуляри, всичко ... И сега е ОК. Благодаря. Даже се появиха някакви "Бързи оферти" които не виждах преди това.
  • Krokus (BG1)Krokus (BG1) BG1 Публикации: 22
    При мен се получи с преинсталиране на flash плеъра, но мисля че може да се мине и само с нулиране на настройките в Local Storage Settings на същия.
  • tedito123 (BG1)tedito123 (BG1) Публикации: 4
    Magika (BG1) каза:
    Здравейте!

    Това е тема, в която можете да ни информирате за всякакви бъгове възникнали по време на игра.

    Повечето бъгове от общ характер се оправят със стандартните процедури:
    1. Рефреш на играта - презареждане на прозореца в който е играта;
    2. Почистване на кеша на браузъра;
    3. Рестарт на компютъра.

    Дори и проблема да се оправи, ще сме ви благодарни да ни информирате за него.

    Моля за технически проблеми свързани с вход в играта да пишете в съответната тема!

    Поздрави,

    ЗДРАВИТЕ,
    В ОТБОРАТ НИ ОТ ВЕСЕЛАТА ФЕРМА ИМА ИГРАЧ КОИТО НЕ МОЖЕ ДА ИГРАЕ ВООБЩЕ МНОГО ТРЪДНО ВЛИЗА И ПОСТОЯННО И Е БЪГА НЕЗНАИ КАКВО ДА ПРАВИ.ОБАДИ МИ СЕ ПО ТЕЛЕФОНА И МИ КАЗА КАК Е И СЕГА ПИША МЕСТО НЕЯ
    НЕ Е ОТ ЛАПТОПА И ПРОБЛЕМА А ОТ САМАТА ИГРА ПЕ4ЕЛИ ПАРИ ГУБИ ПАРИ НЕ МОЖЕ ДА СИ ПОЛЕИ КОО.ДЪРВО ЕДВА ЕДВА ИГРАЕ PAK ДА НЕ ГОВОРИМ ЗА МИСИИ
    НЕ МОЖЕ ДА СИ ВЛЕЗЕ ВЪВ ФОРУМА ДА СИ КАЖЕ ПРОБЛЕМА И АЗ СЕ ЧУДЯ КАК ДА И ПОМОГНА
    МНОГО НЕЩА И СЕ ГЪБЯТ МОЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ МИ ПИ6ЕТЕ ИЛИ НА МЕНЕ TEDITO123 ILI NA MARINA52 

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл