Начало Bulgarian Въпроси, свързани с играта

Събитие Риболов - въпроси, отговори, трикове и съвети

28

Коментари

  • Rambaldy (BG1)Rambaldy (BG1) BG1 Публикации: 744
    Лодката ще се появи,като стигнеш 15-то ниво на рибарство.
  • marian4eto (BG1)marian4eto (BG1) BG1 Публикации: 14
    an4etoo00 (BG1) каза:
    Всичко съм направила взех си стръв за Сом,въдица,корда и кука,но не ми излиза сом?
    И какво да правим в крайна сметка, като няма сомове. Даже съм върнала стръвта за другите риби и съм оставила само за сом., но сомове няма никъде. И кутията и кофата, всичко е голямо, но сом няма.
  • Winnie the Pooh (BG1)Winnie the Pooh (BG1) Публикации: 156

    Сом в основната със стръв. Появява се по дъното. При мен работеше така :)

  • Veki User (BG1)Veki User (BG1) BG1 Публикации: 98
    Като сложите стръвта и натиснете върху нея се появява стрелка, натискате върху стрелката и се появява сом или рибата която ви е нужна според стръвта.
  • bellissima91 (BG1)bellissima91 (BG1) Публикации: 4
    да не би да има някакъв бъг в играта ? понякога като искам да хвърля въдицата да ловя и не ми пуска корда ? защо се получава това?
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    да не би да има някакъв бъг в играта ? понякога като искам да хвърля въдицата да ловя и не ми пуска корда ? защо се получава това?
    Защото има бъг в играта. :)
    Докладван е и се надявам в най-скоро време да има хотфикс за отстраняването му.
  • мунчо (BG1)мунчо (BG1) Публикации: 23
    айде бе хора какво става с докладването и отстраняването на тези бъгове
    сума ти долари и злато и време почва да ми писва сякаш
    вися по 40 мин да уловя накакви си скапани 5 рибки
  • bateivo (BG1)bateivo (BG1) Публикации: 1
    Този риболов е доста бъгнат, наемам си лодка след 2-3та риба ми се бъгва и не мога да хвърлям повече / не се вижда куката / , трябва да затворя, след което не мога да се върна на лодката ! Този проблем го имам от началото но на другите места не е проблем да излезеш и пак да отидеш да ловиш риба.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    редактирано 01.11.2016
    айде бе хора какво става с докладването и отстраняването на тези бъгове
    сума ти долари и злато и време почва да ми писва сякаш
    вися по 40 мин да уловя накакви си скапани 5 рибки
    Здравей.
    ДОкладването е едно (направено е), а отстраняването на бъговете е съвсем друга работа. Каквото можах, направих го,
    Искам да ви уверя, че по никакъв начин българският сървър не е пренебрегнат. Проблемите са глобални, а не локални.
    Не мога да кажа кога ще бъдат отстранени. Но със сигурност в момента, в който науча нещо, ще го споделя с вас.
    bateivo (BG1) каза:
    Този риболов е доста бъгнат, наемам си лодка след 2-3та риба ми се бъгва и не мога да хвърлям повече / не се вижда куката / , трябва да затворя, след което не мога да се върна на лодката ! Този проблем го имам от началото но на другите места не е проблем да излезеш и пак да отидеш да ловиш риба.
    Здравй и на теб.
    Аз се сблъсках със същото, отключвайки лодките.
    Знам, че се повтарям, но бъгът е докладван. Явно е трудно да се открие какво причинява грешките, за да бъде отстранено.
  • БобRookie (BG1)БобRookie (BG1) Публикации: 50
    В кръга на веселбата, изловил съм рибата и в океана. Трябвало да чакам..... :D
  • valq_neykova (BG1)valq_neykova (BG1) BG1 Публикации: 16
    Здравейте.От вчера нямам задачи в риболова.Последна беше дари 20 шарана.Имам нужда от помощ.Предварително ви лагодаря.

  • kokos4e (BG1)kokos4e (BG1) Публикации: 432
    Здравейте.От вчера нямам задачи в риболова.Последна беше дари 20 шарана.Имам нужда от помощ.Предварително ви благодаря.


    Имаш но се губят из трите ферми. Потърси ги от лявото меню над основните задачи и събития.

     
  • emileva70 (BG1)emileva70 (BG1) BG1 Публикации: 3
    Здравейте! Още едно бъгче в риболова! Иска ми да си купя "Голяма кофа". Купих я преди 3-4 дни и сега дори като я вдигнах до 4-то ниво пак не ми дава, че съм изпълнил изискването и не мога да премина нататък.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей, @emileva70 (BG1)
    И аз стигнах до "кофата". :) Докладвано е. Просто чакаме решение...
  • miimencetty (BG1)miimencetty (BG1) Публикации: 2
    Може ли някой да ми каже защо като натисна на лодката да отида за риба ми пише : Внимавайте! не са изпълнени всички изисквания??? :neutral:
  • polq7878 (BG1)polq7878 (BG1) BG1 Публикации: 100
    защо постоянно като наема лодка и не иска да лови риба въдицата не помръдва като излезеш всичко губих доларте отиват на вятъра
    отказвам се от тая риба
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Може ли някой да ми каже защо като натисна на лодката да отида за риба ми пише : Внимавайте! не са изпълнени всички изисквания??? :neutral:
    polq7878 (BG1) каза:
    защо постоянно като наема лодка и не иска да лови риба въдицата не помръдва като излезеш всичко губих доларте отиват на вятъра
    отказвам се от тая риба
    Здравейте.
    За съжаление отговорът на всички въпроси "Защо?" е един- бъг.
    Нека проявим малко повече търпение- всичко е съвсем ново, не само за нас, а и за екипа на играта. Да бъдем оптимисти и да им дадем шанс да оправят нещата. :)
  • Kremiii (BG1)Kremiii (BG1) BG1 Публикации: 4
    Здравейте, как се минават нивата и от къде да разбера на кое ниво съм? Иска ми да си купя по добри въдица и макара, и като вляза ми иска да съм на 15 ниво, и не мога да  мина мисията няколко дена.
    Благодаря
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей.
    Когато изпращаш Олег на риболов, горе вдясно има таб, който ти показва на кое ниво риболовен опит си. А на същото място, но в ляво, има таб, от който можеш да го изпратиш не за риба, а да трупа опит.

  • Pena9 (BG1)Pena9 (BG1) BG1 Публикации: 65

      Браво, Фрея,

    Един по един докладваните бъгове ги оправят (е ,друго се бъгва , ама да има работа и за ИТ) ;)

    Ето че и придобиването на "Голямата кофа" ни се призна.




  • cveti 1 (BG1)cveti 1 (BG1) BG1 Публикации: 20
    Здравеите! Защо като наема лодка и отида сама да ловя риба, и ми свърши нещо от оборудването,трябва да отида да го закупя и след това немога да се върна пак на лодката.По този начин харча долари/злато/ време,и може и нищо да не хвана.
  • Winnie the Pooh (BG1)Winnie the Pooh (BG1) Публикации: 156
    Преди да тръгнеш някъде с лодка, се запасяваш с всичко и тогава отиваш. Така ще си ловиш, докато ти се напълни кофата, когато пак ще трябва да затвориш прозореца и да слезеш от лодката. :)
  • poli_b11 (BG1)poli_b11 (BG1) Публикации: 30
    здравейте на кое ниво ти отключва за да си купиш въдицата с въглеродно влакно ?
  • cachev (BG1)cachev (BG1) BG1 Публикации: 12
    Някой ще ми каже ли как се дърпа тази риба. Счупих си мишката да я дърпам извън водата и не става.Приплъзвам с ръчицата във водата но тя като дръпне и ме връща от начало .Благодаря предварително.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Някой ще ми каже ли как се дърпа тази риба. Счупих си мишката да я дърпам извън водата и не става.Приплъзвам с ръчицата във водата но тя като дръпне и ме връща от начало .Благодаря предварително.
    Преди 4 дни си задал/а същия въпрос и аз съм ти отговорила. След като можеш да намериш време, за да копираш отново поста си, надявам се ще отделиш още мъничко време, за да прочетеш и отговора ми. :)
  • cachev (BG1)cachev (BG1) BG1 Публикации: 12
    Ако пък четеш ти какво ти пиша няма да ми даваш глупави отговори . Не ми се къса кордата - не знам как да си измъкна рибата -времето ме препе . И дано да доживея - което чесно казано ме съмнява да измислите някоя игра без злато че на горките дечица им се разориха бащите !
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    редактирано 04.11.2016
    Ако пък четеш ти какво ти пиша няма да ми даваш глупави отговори . Не ми се къса кордата - не знам как да си измъкна рибата -времето ме препе . И дано да доживея - което чесно казано ме съмнява да измислите някоя игра без злато че на горките дечица им се разориха бащите !
    Старателно прочетох въпроса ти. И двата пъти. Никъде не споменаваш, че не ти стига времето, а че не можеш да извади рибата. Мисля, че е напълно в реда на нещата да предположа, че късаш конеца. Особено след като всеки втори го прави.
    Ако желаеш да получиш ясен отговор, моля- задавай ясен въпрос.
    Решение- вдигни риболовното ниво, купи си по-здрав конец и просто дърпай без да отпускаш. Ако ти не отпуснеш конеца, рибата няма как да се върне на дъното.

    И още нещо- конецът не се "приплъзва"- просто дръж левия бутон на мишката постоянно натиснат. Отпуска се само, когато индикаторът влезе в червения сектор.

  • cachev (BG1)cachev (BG1) BG1 Публикации: 12
    С мишката ли с кое и да натискам ли някое копче от клавиатурата- ръчичката дърпа само във водата във каква посока да дърпам- най близката до повърхноста или към лодката?
  • Winnie the Pooh (BG1)Winnie the Pooh (BG1) Публикации: 156
    Посоката не я определяш ти. Ти само "дърпаш". НАтискаш мишката и задържаш, като стигнеш червеното отпускаш и така повтаряш докато икзараш рибата. След като времето ти минава, си купуваш по-хубава въдица, корда, макара и т.н. Иска малко тренировка просто - упражнявай се малко повече и ще успееш :)
  • cachev (BG1)cachev (BG1) BG1 Публикации: 12
    Как да издърпам рибата - не знам как по ясно да го задам - дъщеря ми чак го разбра и започна да ми дава идеи .

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл