Начало Bulgarian Въпроси, свързани с играта

Събитие Риболов - въпроси, отговори, трикове и съвети

Здравейте.
В тази тема ще обединя всички въпроси, свързани с риболова.
«138

Коментари

  • BlueFar (BG1)BlueFar (BG1) Публикации: 96
    редактирано 29.10.2016

    Здравейте,какво трябва да се направи на 3-тата мисия за риболова . Моля да не ме нападате в отговорите си. :) Приятна игра.  :)
    Post edited by Freyja on
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    редактирано 27.10.2016
    Здравей.
    Явно има някакво объркване  преводите.
    Аз не съм стигнала до тази задача, защото се цупя на лаврака. :)
    Но- изпрати Олег да "лови" опит. Вярвам, че така ще минеш тази стъпка.

    ол.jpg 102.7K
  • BlueFar (BG1)BlueFar (BG1) Публикации: 96
    редактирано 27.10.2016
    Да минах я,благодаря :)
  • BlueFar (BG1)BlueFar (BG1) Публикации: 96
    Как да изпратя рибаря за шаран?Пише ми,че трябва да хвана лодка,но къде е тази лодка :( 
  • Winnie the Pooh (BG1)Winnie the Pooh (BG1) Публикации: 156
    редактирано 28.10.2016
    В темата за дискусия на официалното съобщение, Фрея е написала че лодките се отключват като стигнеш 15то ниво :)
  • valka1 (BG1)valka1 (BG1) Публикации: 18
    като отключиш 15ниво тогава можеш да наемеш лодка на мен също ми трябва за шаран :)

  • BlueFar (BG1)BlueFar (BG1) Публикации: 96
    Не ти трябва лодка за шарана аз го минах. :)
  • BlueFar (BG1)BlueFar (BG1) Публикации: 96
    Влизаш в магазина и си купуваш въдица,стръв за шарани,макара,и жилка. Трябва да купиш  и по-голяма кутия за принадлежности за да се хване всичко необходимо и отиваш на риболов. 

  • anabelll (BG1)anabelll (BG1) BG1 Публикации: 46
    Шаран се лови в сладка вода,търсете го в гурме или основна ферма
  • Nina76 (BG1)Nina76 (BG1) Публикации: 1
    имам мисия да даря 250 кг. сом но никъде не го виждам от къде да го наловя

  • BlueFar (BG1)BlueFar (BG1) Публикации: 96
    И аз имам същия проблем,купих стръв за сом и обиколих навсякъде никъде не видях сом :(

  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравейте.
    Само с купуване на стръв няма да намерите сом. Стръвта трябва да се сложи в кутията с такъми (а за целта трябва да я купите и да ъпгрейднете, за да има място за други неща освен конец, кука и макара).
    Чак след това, когато идете за риба, от панела в лявата част на екрана ще можете да използвате стръвта. :)
  • Ri4o341Girl (BG1)Ri4o341Girl (BG1) Публикации: 2
    къде е лодката за сома
  • preslav94 (BG1)preslav94 (BG1) BG1 Публикации: 1,781
    Както Фрея ви каза, трябва ви кутия с принадлежности за поне 5 неща (4те задължителни- корда, макара, кука и въдица) и стръв, в случая за сом.
    Като хвърлите със стръв, ще се наложи и да я "усъвършенствате" като по време на риболов я изберете, и до нея ще излезе стрелка като при надграждане на постройка, и така би трябвало да се появи 1 сом. 
  • valia694 (BG1)valia694 (BG1) Публикации: 6
    С голяма кутия и стръв за сом и го няма пак
  • preslav94 (BG1)preslav94 (BG1) BG1 Публикации: 1,781
    усъвършенства ли примамката?


  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258

    Добро утро! Ето я и лодката. :)
  • Ri4o341Girl (BG1)Ri4o341Girl (BG1) Публикации: 2
    защо не се развива винаги въдицата като се заметне
  • losivanes (BG1)losivanes (BG1) BG1 Публикации: 9
    Здравейте, имам въпрос! В лабораторията на фермата има опция за производство на водорасли за храна. Необходимата съставка са водорасли и като кликна "към производството на тази съставка" се зарежда цветната ферма и сочи залива на русалките, но не се отваря нищо в него. Знае ли някой къде и как се произвеждат водорасли?
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    losivanes (BG1) каза:
    Здравейте, имам въпрос! В лабораторията на фермата има опция за производство на водорасли за храна. Необходимата съставка са водорасли и като кликна "към производството на тази съставка" се зарежда цветната ферма и сочи залива на русалките, но не се отваря нищо в него. Знае ли някой къде и как се произвеждат водорасли?
    Здравей. С малко помощ от приятел разгадах нещата.
    С напредване на риболовното ниво се отключват нови и нови рецепти. При част от тях, като страничен продукт или може би отпадък от рибите, остават водорасли, които могат да се използват в лабораторията.
    Но тъй като не знам все още някой да е достигнал тези нива, не мога да дам повече подробности засега.
  • nelimark (BG1)nelimark (BG1) BG1 Публикации: 24
    И аз питам, тъй като виждам, че не е отговорено на този въпрос...защо кордата на въдицата се появява, когато си иска - замяташ с въдицата, но един път  кордата се показва, друг път - не!!! Имам всичко нужно за ловене, но не се получават нещата!
  • preslav94 (BG1)preslav94 (BG1) BG1 Публикации: 1,781
    Защото е БЪГ
    и при мен го има, ама тук никой нищо не може да направи, освен да предаде оплакванията ни.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    nelimark (BG1) каза:
    И аз питам, тъй като виждам, че не е отговорено на този въпрос...защо кордата на въдицата се появява, когато си иска - замяташ с въдицата, но един път  кордата се показва, друг път - не!!! Имам всичко нужно за ловене, но не се получават нещата!
    Здравей.
    При положение, че един и същ въпрос се задава на няколко места, съжалявам, но невинаги ми е физически възможно да отговоря навсякъде. Липсващата корда е бъг. Запозната съм с него. И при мен го има. Но мога да го докладвам най-рано утре. Сега просто няма на кого.
  • cachev (BG1)cachev (BG1) BG1 Публикации: 12
    Здравейте. Искам да знам как да ги издърпвам тези риби от водата защото си строших мишката а улових  само два шарана-приплъзвам с ръчичката във водата нагоре но до сега само два пъти ми се получи.Благодаря предварително .
  • cveti 1 (BG1)cveti 1 (BG1) BG1 Публикации: 20
    Здравейте.Имам задача да си купя голяма кофа.Купила съм всички кофи до 5 ниво но немога да мина задачата.Не отчита че вече имам такава кофа.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравейте. Искам да знам как да ги издърпвам тези риби от водата защото си строших мишката а улових  само два шарана-приплъзвам с ръчичката във водата нагоре но до сега само два пъти ми се получи.Благодаря предварително .
    Здравей. Горе в левия ъгъл на екрана има индикатор за състоянието на кордата. Когато е в червения сектор, вероятноста да се скъса клони към 100%. Просто следи индикатора и пускай рибата да поплува, за да може да се върне в зеления сектор и тогава я тегли пак.
    cveti 1 (BG1) каза:
    Здравейте.Имам задача да си купя голяма кофа.Купила съм всички кофи до 5 ниво но немога да мина задачата.Не отчита че вече имам такава кофа.
    Здравей и на теб. Това с кофата е бъг по повечето сървъри. Утре ще бъде докладван на екипа.
    Силно се надявам в близките дни да има хотфикс за отстраняването на бъгчетата. :)
  • an4etoo00 (BG1)an4etoo00 (BG1) Публикации: 13
    Всичко съм направила взех си стръв за Сом,въдица,корда и кука,но не ми излиза сом?
  • preslav94 (BG1)preslav94 (BG1) BG1 Публикации: 1,781
    preslav94 (BG1) каза:
    усъвършенства ли примамката?


    Това направи ли, което и вчера споменах ??
  • sisi7 (BG1)sisi7 (BG1) Публикации: 1
    ЗДРАВЕЙТЕ ИСКАМ ДА ПОПИТАМ ОТ ВЧЕРА НЯМАМ МИСИИ ЗА РИБОЛОВА ПОСЛЕДНОТО КОЕТО ИГРАХ БЕШЕ ШАРАН И ЯЙЦА ДА ДАРЯ И СЛЕД ТОВА НИЩО НЯМА ЛИ ДА ИМА МИСИИ ВЕЧЕ ИЛИ Е ПРОСТО БЪГ
  • sspoko (BG1)sspoko (BG1) Публикации: 13
    От къде се взема лодката?

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл