Начало Bulgarian Място за обсъждане на официалните съобщения

Актуализация 27.10 - Риболов

FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
Здравейте.
Тук е мястото за въпроси, отговори, предложения, рецепти с РИБА или каквото ви хареса. :smiley:

Първо - запознайте се с Олег:
Ако някога сте искали да бъдете страхотни рибари, Олег е вашият човек.

Районът на пристанището на вашата ферма за цветя сега ще се оживи. Друг моряк е намерил пътя към вашата ферма, докато капитан Барнакъл дреме. Старият Олег знае всички риболовни трикове. Помогнете му да ремонтира счупената си лодка и той ще ви се отблагодари с прясна риба. И ще ви разкрие тайните на професионалния риболов.
След това вие ще сте в състояние сами да ловите големи риби. Ще намерите необходимата ви екипировка в магазина за риболовни принадлежности.

Скоро след като вие и Олег натрупате достатъчно риболовен опит, ще дойде време да изследвате нови територии. В плитки води, буйни реки, в открито море- навсякъде. Ще можете да изпращате Олег с правилната лодка и перфектните такъми или още по-добре- ще можете да идете сами на ваше собствено приключение. Хубавото е, че може да хванете по-добри риби, ако отплавате вие. Но внимавайте- риболовните пътешествия не са съвсем безопасни, затова надградете вашия кораб, преди да се сблъскате с опасностите в морето. Ще видите, че си заслужава. :)

В зависимост от нивото на вашия кораб и оборудването ви, вие ще можете да ловите от бяла риба до омари. Комбинирайте вашата риба с различни продукти от фермата и приготвяйте вкусни ястия, които да продавате във вашия ресторант за морски деликатеси.

Post edited by Freyja on
«1

Коментари

  • Marti94 (BG1)Marti94 (BG1) Публикации: 48
    Здравейте,
    Аз изключително много се забавлявам с риболова, но може ли някой да сподели къде се намира Сом? За сега намерих трите места от където може да се лови, но там няма. Пропускам ли място или ще се отключи по-късно?
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    редактирано 28.10.2016
    Здравей.
    Засега поне аз не съм открила къде е сома. :( Предполагам, че ще се отключи на по-късен етап от играта.

    Редакция- След достигане на определено ниво риболовен опит(10 или 11- не съм 100% сигурна), в магазина за риболовни пособия се отключват кутиите за такъми. Купувайки ги и повишавайки нивото им, отключваме нови нива на различните рибарски пособия, включително различните видове стръв за различните видове риби.
    Та така- купих си стръв за сом, отидох за риба, пуснах стръвта и сомовете пристигнаха. :)
    Post edited by Freyja on
  • miimencetty (BG1)miimencetty (BG1) Публикации: 2
    Може ли някой да ми каже от къде мога да ги открия тези лодки ? 
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей. Лодките ще се отключат след като стигнеш 15 ниво на риболовен опит.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравейте.
    Всеки момент ще започне хотфикс за отстраняване на някои риболвони проблеми. :) Като липсващата корда, невъзможността за стартиране на играта с Олег, както и някои странни звуци при ловенето на риба. ;)
  • cveti 1 (BG1)cveti 1 (BG1) BG1 Публикации: 20
    Кордата пак липсва
  • margo83 (BG1)margo83 (BG1) Публикации: 1
    Мисията " отворете ръководството за риболов" не мога да я изпълня. И къде мога да видя до кое ниво на риболов съм стигнала?
  • Калин Каменов (BG1)Калин Каменов (BG1) Публикации: 56
    редактирано 28.10.2016
    А къде се правят рибните ястия??
    П.С. Вече разбрах къде. :)
  • daniela895 (BG1)daniela895 (BG1) Публикации: 12
    margo83 (BG1) каза:
    Мисията " отворете ръководството за риболов" не мога да я изпълня. И къде мога да видя до кое ниво на риболов съм стигнала?
    Нещо не са го превели точно, трябва да пратиш Олег да направи рибарски опит.
  • ivanfudulski (BG1)ivanfudulski (BG1) BG1 Публикации: 381
    ivanfudulski BG1ivanfudulski (BG1) Публикации: 230
    26.10.2016 редактирано 26.10.2016
    Не е свършила, а е поредния бъг, който не е оправен и ще ни го натресат и в нашия сървър.
    А колкото до сом, щука и др. видове риба, които не ви пуска на екрана, просто си купете подхранка за тази риба и я пуснете. Така рибата ще ви се появи.
    А магазинът за лодки е от 15 ниво опит на рибаря, а не от 11.
  • BlueFar (BG1)BlueFar (BG1) Публикации: 96
    Да вземат да си оправят играта,че ми писна,или кордата ще изчезне или няма да отчете,че е хваната риба,а в същото време имам 15 кг. хванати........иначе късаме и купуваме куки на всяка риба...............
  • popova (BG1)popova (BG1) Публикации: 5
    От къде може да се види на кое ниво на рибарство съм?
  • preslav94 (BG1)preslav94 (BG1) BG1 Публикации: 1,781
    Преди да пратиш Олег да лови риба, горе вдястно има една сива звезда, която показва нивото ти.
  • popova (BG1)popova (BG1) Публикации: 5
    Благодаря
  • poli_b11 (BG1)poli_b11 (BG1) Публикации: 30
    Здравейте само аз ли имам проблем с тая корда, че много бързо се къса, в тест-сървара времето за ловене на риба беше доста по голямо, а сега един рибок немога да измъкна от 3 дена насам
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей, @poli_b11 (BG1)
    Кордата се къса, да, но имаш индикатор, който показва кога трябва да я отпуснеш, за да не се скъса. Отделно от това, когато натрупаш риболовен опит, ще имаш възможност да си купиш по-добри въдици, макари и корди, които се късат по-трудно. ;)
  • ivi3 (BG1)ivi3 (BG1) BG1 Публикации: 240
    Да си поплача и аз :'(  Втори ден не мога да изпълня задача и си тропкам на едно място. Мина хот, после фикс, след това прахосмукачката, но резултата е 1:0 за ГГС. Задачата ми е - купете 1 тежкИ примамващИ кукИ, това се изпълни, използвайте 1 тежкИ примамващИ кукИ....е, това не ще и не ще.

  • Vereja (BG1)Vereja (BG1) BG1 Публикации: 312
    Моля някой да ми обясни защо след като съм накупила всичко и ме праща да ловя риба или въдицата стои неподвижно,или хвърля условно,но корда не се вижда и така стопира за дълго време.Хванах  и аз незная как два шарана и вече втори ден се боря за третия.И вадицата е в ред,и кките също,кордата е достатъчно дълга,има необходимата примка в сладки води,обаче ядец.
    Понякога случайно де закача нещо друго.
    За повечето в играта сигурно е смешно от какво се оплаквам,явно не ме бива за рибар.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей.
    Това с липсващата корда, когато хвърляш въдицата, е бъг. Надявам се другата седмица да бъде отстранен. Към този момент се "оправя" със затваряне на прозореца за риболов и повторното му отваряне. 
  • Vereja (BG1)Vereja (BG1) BG1 Публикации: 312
    Благодаря,Фрея,аз от отваряне и затваряне вече настинах сериозно.Засега стопирам и чакам до следващата седмица.
    На всички останали -успех.
  • ivanfudulski (BG1)ivanfudulski (BG1) BG1 Публикации: 381
    гледам и се чудя дали риба ловя или килим тупам хихи
  • ани777 (BG1)ани777 (BG1) BG1 Публикации: 542
    Така имам проблем, действах по реда на задачите и съм на 15 ниво и на това ниво се купува последното ниво на голяма кофа и днес се оказа че имам такава задача да я купя, а като съм я закупил преди това сега какво да правя? Защо не се отчита като закупена...
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей, @ани777 (BG1)
    Запозната съм и с този бъг. Утре ще го докладвам, тъй като през уикенда просто няма на кого, за съжаление.
  • ани777 (BG1)ани777 (BG1) BG1 Публикации: 542
    Freyja каза:
    Здравей, @ани777 (BG1)
    Запозната съм и с този бъг. Утре ще го докладвам, тъй като през уикенда просто няма на кого, за съжаление.
    Благодаря.
  • Петя Бодушка (BG1)Петя Бодушка (BG1) Публикации: 1
    ани777 (BG1) каза:
    Freyja каза:
    Здравей, @ани777 (BG1)
    Запозната съм и с този бъг. Утре ще го докладвам, тъй като през уикенда просто няма на кого, за съжаление.
    Благодаря.
     Здравейте
    това още не е оправено
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей, @Петя Бодушка (BG1)
    Това, че съм докладвала даден бъг, не означава, че автоматично и веднага ще бъде оправен. За съжаление мина време, докато се случи това. :(
  • ivanfudulski (BG1)ivanfudulski (BG1) BG1 Публикации: 381
    зарадвах се на кордата но както винаги едно оправят а друго развалят кажете ми сега как да си сложа декорите от инвентара като не иска да ги сложи на полето и си спят там

  • totka52 (BG1)totka52 (BG1) Публикации: 7
    Здравейте! В ляво на панела имах задачка да си купя голяма кофа. Купих си я - пето ниво е. Имам отметка, че задачката е изпълнена, но при рибарските принадлежности новата кофа не е отразена. Там ми показва, че имам малка кофа пето ниво за 170 кг риба. Защо се получи така?
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей, @totka52 (BG1).
    Моля, опитай с почистване на кеша и рефреш на играта. Вярвам, че това е визуален бъг, тъй като доста хора споделиха, че някои промени се отразяват по-бавничко.
  • poli_b11 (BG1)poli_b11 (BG1) Публикации: 30
    здравейте знам ,че не е тука мястото, но имам въпрос как се вдига това селско ниво в тест -сървара

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл