Начало Bulgarian Предложения, похвали и критика

Истината за купата на КП

2

Коментари

  • omerta01omerta01 Публикации: 12
    редактирано 07.06.2015
    vancheto1 написа: »
    Само не ме убеждавайте , че купата се взима без злато. И в други теми играчи са се хвалели по колко жълтици харчат за мисиите, за да спечелят.

    Напълно съм съгласен с теб!Всички кихат яко и купуват злато а после се правят ни лук яли ни лук мирисали.От какво ви е срам бе хора да си признаете?Харчите вашите си пари!Така сте решили да играете така играете!
  • ivi3 (BG1)ivi3 (BG1) BG1 Публикации: 240
    редактирано 07.06.2015
    ДА, аз харча злато и сега като си признах какво се промени? То голяма признание, досега беше тайна, никой не знаеше и въобще не се вижда по фермата ми. И Ванчето харчи злато, но са и малко златарите в отбора. И при нас са малко, но ако Рум си мисли, че 5 златаря могат да бият 30 играчи презиращи златото жестоко се лъже. Както Калина е писала, въпрос на късмет и стратегия. Стратегия, която се обмисля дълго време и я прилагат всички, а не отделни играчи. Няма да цитирам име, но има отбор за пример и то се вижда не само по класирането, а и по участие в мисиите. Масово участие с мисъл в главата. Всеки знае какво прави, защо го прави и кога да го прави.

    П.П. Отговарям на всякакви златни въпроси, но моля, задавайте ги на лични!
  • omerta01omerta01 Публикации: 12
    редактирано 07.06.2015
    Ами златото има голямо значение. Не може с 4 ниви да ми вадят 10 000цветя и царевица на мисия?Сметни колко точки са това?Не е само стратегия!
  • Magi85 (BG1)Magi85 (BG1) Публикации: 466
    редактирано 07.06.2015
    Че се играе със злато играе се.Друг е въпроса че трябва и стратегия и математика.Вместо да се оплаквате може да си преустроите фермите да събирате повече тор и яйца.Гледате че другите имат и печелят,ами направете си и вие.Всичко малко по малко с постоянство се постига.И разбира се както и другите казаха иска се и активни играчи.
  • omerta01omerta01 Публикации: 12
    редактирано 07.06.2015
    Magi85 написа: »
    Че се играе със злато играе се.Друг е въпроса че трябва и стратегия и математика.Вместо да се оплаквате може да си преустроите фермите да събирате повече тор и яйца.Гледате че другите имат и печелят,ами направете си и вие.Всичко малко по малко с постоянство се постига.И разбира се както и другите казаха иска се и активни играчи.
    Ти къде видя да се оплаквам:confused::confused::confused:Просто казвам нещата каквито са!И бъди сигурна преустройваме ги фермите!Несме чак толкова зле с играта !!!!
  • elkaparh (BG1)elkaparh (BG1) Публикации: 7
    редактирано 07.06.2015
    papaja написа: »
    Ура!
    Спечелихмеee и много сe радвам:)

    А сега по темата с моя скромен опит.
    Купата не се печели трудно а много трудно! Нужно е огромно желание защото малко не е достатъчно!
    Пожелавам на все повече Кооперации да я докоснат - струва си!

    и а щях да забравя: Ей големите, Благодаря за мотивацията :)

    БРАВО-ДА ВИ Е ЧЕСТИТА КУПАТА!
    Не зная кой и как Ви е мотивирал,но вместо да се заяждате с първите 10 отбора,не е зле да си поразвиете фермата,че и да си я подредите малко.В отбор сте и мисля,че някой би могъл да ви помогне:)Правилата са еднакви за всички,нали Вие нямате забрана да си купите злато?Ами купете си!Изпадате в ужас от краварниците и патичарниците ни-Ами постройте си!На никой не съм забранила да разглежда фермата ми-нито аз,нито някой от първите 10 отбора-разглеждайте и се учете!Когато бях на Вашето ниво-на ден по 5 пъти съм разглеждала фермата на Минка и съм се учила от нея,без да и досаждам с въпроси и без да коментирам по форума.Отделно от това-на това КП,аз прекарвах повече време играейки мисии,а не тичах да се жаля по форума.И мисля,че последният съвет ще ви бъде най-ценен за следващото КП
  • пиги1022пиги1022 Публикации: 2,736
    редактирано 07.06.2015
    elkaparh написа: »
    БРАВО-ДА ВИ Е ЧЕСТИТА КУПАТА!
    Не зная кой и как Ви е мотивирал,но вместо да се заяждате с първите 10 отбора,не е зле да си поразвиете фермата,че и да си я подредите малко.В отбор сте и мисля,че някой би могъл да ви помогне:)Правилата са еднакви за всички,нали Вие нямате забрана да си купите злато?Ами купете си!Изпадате в ужас от краварниците и патичарниците ни-Ами постройте си!На никой не съм забранила да разглежда фермата ми-нито аз,нито някой от първите 10 отбора-разглеждайте и се учете!Когато бях на Вашето ниво-на ден по 5 пъти съм разглеждала фермата на Минка и съм се учила от нея,без да и досаждам с въпроси и без да коментирам по форума.Отделно от това-на това КП,аз прекарвах повече време играейки мисии,а не тичах да се жаля по форума.И мисля,че последният съвет ще ви бъде най-ценен за следващото КП

    Абсолютно правилно, няма как де не подкрепя такова мнение. Вместо да се оплакват биха могли да си извадят поуки и да не спират да си развиват фермите. Все пак на кое място в класацията е дадена СИ е без значение. Високата активност и развитите ферми са предпоставка за печеленето на повече репутация. Единствено от играчите зависи дали отбора ще вземе купата. :)
  • vancheto1 ()vancheto1 () Публикации: 324
    редактирано 07.06.2015
    Кой се оплаква, май нещо не сте разбрали. Нима това не е форум за са споделяме играта или само да чета заядливи постове?
    Въпроса е, че купата от КП не се подарява , а се купува със злато и то много злато.В две поредни мисии с тор с един и същи играч, два пъти изкарва по 3 000.Как става?С злато естествено! И затова предложих да има разпределение на малки и големи СИ по нива и брой играчи за да могат и по малките СИ да вземат наградата.А не всеки път групите в топ 10.Нека да се стимулират и малките СИ за да не се изгуби интереса на играта.
  • dogi137dogi137 Публикации: 568
    редактирано 07.06.2015
    omerta01 написа: »
    Ами златото има голямо значение. Не може с 4 ниви да ми вадят 10 000цветя и царевица на мисия?Сметни колко точки са това?Не е само стратегия!

    Само да ви кажа, че аз съм с 3 ниви и понякога правя по 50 - 60 хил. цветя!;)
    vancheto1 написа: »
    Кой се оплаква, май нещо не сте разбрали. Нима това не е форум за са споделяме играта или само да чета заядливи постове?
    Въпроса е, че купата от КП не се подарява , а се купува със злато и то много злато.В две поредни мисии с тор с един и същи играч, два пъти изкарва по 3 000.Как става?С злато естествено! И затова предложих да има разпределение на малки и големи СИ по нива и брой играчи за да могат и по малките СИ да вземат наградата.А не всеки път групите в топ 10.Нека да се стимулират и малките СИ за да не се изгуби интереса на играта.

    Ние не сме в топ 10, но все пак си печелим купата където и да отидем! И аз се дразня, че като играя играчът на 2-ро място в мисията не си е купил злато и е направил малко продукция! Стига с това злато хора, ставаме смешни! Мен като ме бие някой с повече злато от моето не мрънкам, а го дебна и му го връщам!;) Злато та злато! Ако нямаш капка мозък в главата няма да ти помогне!:) Само да споделя от личен опит, че хората които играят със злато или са сами в мисия или са с други златари!
  • Mr. KiNg (BG1)Mr. KiNg (BG1) Публикации: 869
    редактирано 07.06.2015
    vancheto1 написа: »
    Кой се оплаква, май нещо не сте разбрали. Нима това не е форум за са споделяме играта или само да чета заядливи постове?
    Въпроса е, че купата от КП не се подарява , а се купува със злато и то много злато.В две поредни мисии с тор с един и същи играч, два пъти изкарва по 3 000.Как става?С злато естествено! И затова предложих да има разпределение на малки и големи СИ по нива и брой играчи за да могат и по малките СИ да вземат наградата.А не всеки път групите в топ 10.Нека да се стимулират и малките СИ за да не се изгуби интереса на играта.

    Ако толкова не разбираш нищо от играта, поне спри да се излагаш с глупави коментари, че дразниш. Аз правя над 7000 тор без да дам нито една златна монета. Отделно на това мога 2000 тор да правя във всяка мисия само с кокошките. При активна игра ще имам около 4 милиона репутация, така че не ни обяснявай на нас как се печели купата.
    Нещо повече, тази купа е за силните отбори, за останалите има 49 други награди, кой до където може. Имате толкова нови неща спрямо тези когато ние сме били ниско ниво и пак намирате за какво да мрънкате. :mad:
    Според теб всеки който те бие в мисия си помага със злато, така ли?
    Играещите със злато не правят нищо нередно и не разбирам защо е тази постоянна критика.
    Ако моето ниво не беше достатъчно, че да помагам активно, това щеше да ме мотивира да се развивам. Не знам какъв ''стимул'' ти е да ти намалят нивото на трудност...
  • Magi85 (BG1)Magi85 (BG1) Публикации: 466
    редактирано 07.06.2015
    Ами на мен специално ми прозвуча така.Нашата група не е вземала купата до сега.Не че не сме активни,но не си го поставяме за цел на всяка цена.Все пак ходим на работа и имаме и семейства.Въпреки това се забавляваме много и до където и да стигне сме доволни.Лично на мен ми е едно от най-забавните събития.Преди също имаше мисии с репутации и пак ни беше забавно.Забавлявайте се преди всичко,нали за това е играта.Приятен ден от мен.
  • papajapapaja Публикации: 13
    редактирано 08.06.2015
    Темата е ПРЕДЛОЖЕНИЯ ПОХВАЛИ КРИТИКА но не към конкретен играч или СИ а към играта като цяло.
    Слезте на земята и чуйте!
    Различни КП други-разнообразни или както искате ги наречете. На които да играят повече СИ.

    Форумът е мястото за обсъждане на тези въпроси. Не може някой да дава предложение с факти и Бау отгоре му. Оставете всеки да си каже какво мисли. Става въпрос за нещо много по-важно от това кой как ви погледнал или как ви е прозвучало!
  • kokos4e (BG1)kokos4e (BG1) Публикации: 432
    редактирано 08.06.2015
    ДА! Различни КП! С различни награди. Това даже не си правя труда да го играя - знам резултата:)
  • Virginy (BG1)Virginy (BG1) BG1 Публикации: 885
    редактирано 08.06.2015
    Здравейте скъпи съфорумци,

    няколко поста, които изобщо не съдържаха никаква информация свързана с Кооперативното предизвикателство, бяха изтрити.
    Ще Ви помоля най-учтиво да се придържате към темата.
    Пожелавам Ви слънчев и усмихнат ден! :)


    Поздраави,
    Virginy
  • Magika (BG1)Magika (BG1) Публикации: 1,909
    редактирано 08.06.2015
    papaja написа: »
    Темата е ПРЕДЛОЖЕНИЯ ПОХВАЛИ КРИТИКА но не към конкретен играч или СИ а към играта като цяло.
    Слезте на земята и чуйте!
    Различни КП други-разнообразни или както искате ги наречете. На които да играят повече СИ.

    Форумът е мястото за обсъждане на тези въпроси. Не може някой да дава предложение с факти и Бау отгоре му. Оставете всеки да си каже какво мисли. Става въпрос за нещо много по-важно от това кой как ви погледнал или как ви е прозвучало!

    Първо да пиша, че изказвам мнение като активен играч и потребител на форума от няколко години!
    Има много голямо значение как ще бъде представено едно предложение, за да бъде обсъдено то като такова.
    Още самото заглавие говори, че в темата ще става въпрос за някаква равносметка, статистика или нещо подобно. Изказваш мнението си за КП и в същото време отправяш критика към конкретни играчи и СИ. Нормално е да ти отговорят и да представят своята гледна точка.
    Накрая в едно изречение отправяш препоръка към ГГС да помислят за други определени играчи.
    Предложението ти идва едва в 6-я ти пост.
    Отправяш критика към хората, които се възползват от всички преимущества на играта. Това са златарите както повечето ги наричаме. Защо те трябва да са виновни за това, че играта предлага тази функция и те имат възможност да се възползват от нея? Стига вече с това злато. Това не е единствената игра в която има такава единица, която се закупува с реални пари. Ако не можете да си го позволите просто се примирете, че ще играете без някои функции на играта.
    Отправяш критика към играчи полагали труд в тази игра поне една година, а има такива и от самото начало на играта, а тя е на 2 години и половина. Как ще се бориш с толкова краварници и патичарници?,
    Какво предлагаш развитите играчи да спрат да играят за да могат по-новите да печелят. Когато ние започнахме да играем имаше само една основна ферма в играта. Нямаше дори форум.
    Сега в играта има много функции, новите играчи са много по облагодетелствани. Няма да изпадам в подробности, че ще стане доста дълго. Във форума има доста полезна информация, която би ви помогнала да си изградите някаква стратегия и да се развиете по-бързо.
    Нормално е да има неща за по малките и други за по-големите.
    КП е едно от събитията направено за по-развити СИ и за. Ако има КП, което да се постига по-лесно как тогава ще има стимул за развитие.
    Все пак ако разработчиците сметнат това за добре, нямам нищо против да се направи.
  • пиги1022пиги1022 Публикации: 2,736
    редактирано 08.06.2015
    Все пак да не забравяме, че това е състезание. Ако е лесно няма да е интересно, нали така?;)
  • papajapapaja Публикации: 13
    редактирано 08.06.2015
    Трябва да има избор! Но не дали да участвам а в кое да участвам!
    Не е сложно да се направи дори и конете могат да се включат в едно предизвикателство.

    Така се раждат предложенията - в хода на играта! А не като гледаш отстрани!
    Никой не вие виновен че играете отдавна :)
  • Stefany6 (BG1)Stefany6 (BG1) BG1 Публикации: 172
    редактирано 08.06.2015
    Като изключим дотук казаното кой как играе,колко е развит и злато готов да даде....
    Как би се осъществило от техническа гледна точка предложението на papaja?
    Да речем ,че КП се провежда по категории на отборите.То няма еднакви,да речем такива с участници само от ниво 100 нагоре.В почти всеки отбор са на различни нива хората.Като пример- във вашия има от ниво 39 до 160.Няма как сумарно да се подредим по големина мисля аз.От ггс няма да седнат да ни броят патките и кравите,та да ни пускат с подходящи съперници.То за това е направено да се събираме що-годе сходни нива в мисиите.Вярно,че се падат и по-големички,но това са изключения.
  • bakshish (BG1)bakshish (BG1) Публикации: 3
    редактирано 08.06.2015
    papaja написа: »
    Трябва да има избор! Но не дали да участвам а в кое да участвам!
    Не е сложно да се направи дори и конете могат да се включат в едно предизвикателство.

    Така се раждат предложенията - в хода на играта! А не като гледаш отстрани!
    Никой не вие виновен че играете отдавна :)
    Да си кажа мнението и аз:)Да,направих си труда да Ви разгледам фермата:)Вие сте 46 ниво,а аз 43:(На това КП,се падах в мисии с играчи,който бяха много над моето ниво и съответно,не мога да се похваля с победи,ето там е разковничето-ниски нива ни пускат да играем срещу високи!!!Лично аз със моята скромна фермичка,когато ме набиха за първи път,попитах съотборниците ми,какво да правя?Получих ценни съвети и тук е мястото да им благодаря.И въпреки,че съм три нива под вашата ферма,не виждам как бихте ме били на яйца и тор:(защото аз си строя кравички и мога да се похваля със 7,а вие със 3...строя си патки и вече имам точно 6,а вие една...е нивичките са ми слабички,но...времето е фактор все пак.Колкото за конете-НЯМА такава мисия-те са точно четири-цветя,царевица,яйца и тор-поправете ме,ако греша:)Така,че всички мнения до тук са да си развиваме фермите-и според мен са правилни.ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ СПЕЧЕЛИЛИ КУПАТА,ЧЕСТИТО НА ПЪРВИТЕ 10 ОТБОРА СПЕЧЕЛИЛИ ЧЕРЕШКА И ЯБЪЛКА,А НА ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ ТЪРПЕНИЕ И ТОЛЕРАНТНОСТ КЪМ ПО СИЛНИТЕ-ТЕ НИ КАЗАХА КАК-ДА СИ РЕМОНТИРАМЕ ФЕРМИТЕ-ПРОСТО И ЯСНО:):):)
  • Rumen_reUser (BG1)Rumen_reUser (BG1) BG1 Публикации: 14
    редактирано 08.06.2015
    Опааа ей оплакващите се от ниските нива.Вие намате никаква представа от играта за КП. Направих си експеримент в чужда държава и с 32 ниво и 150 злато направих два милиона точки репутация. Ами замислете се дали е възможно да прилагате различни тактики.А пък който не вярва че с 32 ниво може да направи два милиона нека ми се обади на лични та чужденците сами да му кажат така ли е.
  • papajapapaja Публикации: 13
    редактирано 09.06.2015
    rumen_reuser написа: »
    Опааа ей оплакващите се от ниските нива.Вие намате никаква представа от играта за КП. Направих си експеримент в чужда държава и с 32 ниво и 150 злато направих два милиона точки репутация. Ами замислете се дали е възможно да прилагате различни тактики.А пък който не вярва че с 32 ниво може да направи два милиона нека ми се обади на лични та чужденците сами да му кажат така ли е.

    :))) Ти да не си извънземен или да не би играта там да е по-различна от тук?
    Оплаквания няма - има предложения!
    Това да имаш избор в кое КП да участваш и да усетиш тръпката! За сега това няма как да стане защото е единствено. Както сама избирам колко ферми да имам с какво да играя в кое СИ да играя- така трябва да е и с КП. Не става въпрос да са лесни или трудни а различни.
    Mогат да се направят и според нивата на СИ и според броя членове. Отделно може да се направи КП с конете. И ще го направят ако всички да го искат!
  • пиги1022пиги1022 Публикации: 2,736
    редактирано 09.06.2015
    papaja написа: »
    :))) Ти да не си извънземен или да не би играта там да е по-различна от тук?
    Оплаквания няма - има предложения!
    Това да имаш избор в кое КП да участваш и да усетиш тръпката! За сега това няма как да стане защото е единствено. Както сама избирам колко ферми да имам с какво да играя в кое СИ да играя- така трябва да е и с КП. Не става въпрос да са лесни или трудни а различни.
    Mогат да се направят и според нивата на СИ и според броя членове. Отделно може да се направи КП с конете. И ще го направят ако всички да го искат!


    И как предлагаш да стане разделението по СИ и брой на играчи? Ти игра с амара предния път, с тях сме близки по ниво,а по брой на членове дори ни водите, значи разлика няма да има. Разберете вече, че развитите фермите печелят мисиите, СИ не е от решаващо значение.
  • kalina2009 (BG1)kalina2009 (BG1) BG1 Публикации: 10
    редактирано 09.06.2015
    papaja написа: »
    Трябва да има избор! Но не дали да участвам а в кое да участвам!
    Не е сложно да се направи дори и конете могат да се включат в едно предизвикателство.

    Така се раждат предложенията - в хода на играта! А не като гледаш отстрани!
    Ти и сега имаш избор - до коя награда ще стигнеш...иначе и аз лично, както беше написано по-горе, не виждам как ще стане технически това разделяне, да не говорим пък, че по твоята логика -
    Никой не вие виновен че играете отдавна :)
    - може да бъде даден отговор и - Никой не ти е виновен, че играеш отскоро...Никой не ти е виновен, че игреш без злато и т.н...
    Факт е, че първият ти пост беше по-скоро обиден за отборите в топ 10, отколкото с предложения, затова и ти отговорих тогава. Затова не се сърдете сега и на останалите отговори. На мен лично ми омръзна да чета, че купата се купувала с много злато - ако така сте успели я да вземете, ами не се сърдете на другите. Ако пък е с игра - ами видяхте, че става и без злато. ЧЕСТИТО! Както казах преди - активни играчи, това е. И наистина да сте отбор, а не сбор от хора. Аз лично "изритах" с ботушчето шест човека в края на това събитие, защото чакаха наготово. Това е само още една насока за играта, а не съвет.
  • еli (BG1)еli (BG1) Публикации: 111
    редактирано 09.06.2015
    Пиги не искай повече предложения от Папая..:) След като попрочетох написаното от нея съм стресирана,както тя се е стресирала разглеждайки фермите на играчи,които съвсем добронамерено я съветваха. Оставам с впечатлението,че от бързане да отговори на всеки играч не и остава никакво време,за да играе. А след предложението за конете вече съвсем се отчайвам;)Просто някой да и прати линка на поддръжка за да ги обсипе"с конструктивните си предложения"
    Убедена съм, че много внимателно ще преразгледат цялата си работа....и ще си вземат дълъг отпуск:)
  • DjakiDjaki Публикации: 11
    редактирано 09.06.2015
    papaja. на еднакво ниво сме с теб, ако искаш да печелиш мисии и на това ниво е възможно. :)

    8161921S.jpg
  • sisito74sisito74 Публикации: 465
    редактирано 09.06.2015
    пиги1022 написа: »
    И как предлагаш да стане разделението по СИ и брой на играчи? Ти игра с амара предния път, с тях сме близки по ниво,а по брой на членове дори ни водите, значи разлика няма да има. Разберете вече, че развитите фермите печелят мисиите, СИ не е от решаващо значение.

    Пиги, знаеш, че винаги съм съгласна с теб :), но в този случай не съм съгласна. Колкото и да ти е развита фермата, играете ли 5 човека нищо няма да се получи. Според мен СИ е от голямо значение :)
  • еli (BG1)еli (BG1) Публикации: 111
    редактирано 09.06.2015
    Аз имам предложение за следващото КП да се променят мисиите от "събери най-много..." на "събери най-малко", така ще съм спокойна,че когато имам удоволствието да играя мисия с някоя нестресираща ферма..просто ще чакам да си обера една нива..или един курник..А докато дойде нека престанем да повтаряме едно и също, а да се забавляваме с играта.
  • пиги1022пиги1022 Публикации: 2,736
    редактирано 09.06.2015
    sisito74 написа: »
    Пиги, знаеш, че винаги съм съгласна с теб :), но в този случай не съм съгласна. Колкото и да ти е развита фермата, играете ли 5 човека нищо няма да се получи. Според мен СИ е от голямо значение :)

    Само на нашия сървър има 2 666 съвместни игри. Кажете по какви критерии и по какъв начин да ни разделят. И на колко групи. Всичко зависи от активността на играчите, останалото е без значение.
  • irko80 (BG1)irko80 (BG1) Публикации: 5
    Чета ви в момента и да вметна и аз нещичко,
    не че имам много играни КП  , играх на последните две и смея да твърдя че последното беше пълна скука ,като почнеш с това че 3 дена си играх сам или само с още един човек и то в повечето случай беше от моя отбор:),или играеш с още 2,3 играчи които оставят на 0 и все едно пак си сам в мисията .
    може би си заслужава да цъкаш КП само заради наградите ,защото е отборно и ги печелят всички от отбора,що се отнася за първото място и за кооп ябълката -смятам че без да се купуват +250% бонус точки репутация ,няма как да си на върха !!!
    Очаквам и следващото КП да е скука ,така че скоро го разкарайте от играта и измислете нещо друго хората да играят мисии не само на КП ,а всеки ден и ако е възможно не компа да ни търсе мисиите ,а ние сами да си ги избираме .
  • dogi137 (BG1)dogi137 (BG1) BG1 Публикации: 1,120
    papaja said:
    Точно в това е проблема! Вие знаете а ние не! Предлагам да се направи КП само за вас да си играете на воля:)
    Юсеин Болд стана няколко пъти световен и олимпийски шампион! Предлагам да пратим писмо до шефовете на Федерацията да му забранят да се състезава та да може и другите да спечелят! Няма как да се направи състезание за теб и за мен! Винаги е едно и всички участват в него!

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл