Начало Bulgarian Предложения, похвали и критика

Вашите идеи, предложения и въпроси

158

Коментари

  • himik (BG1)himik (BG1) BG1 Публикации: 236
    редактирано 24.03.2015
    Здравейте.Имам следното предложение-да произвеждаме и зеленчуци(домати и такива извесни по цял свят).Може да се правят разни неща с тях като салати примерно.
  • Mbaby (BG1)Mbaby (BG1) Публикации: 7
    редактирано 25.03.2015
    Искате ли да ни направите и една машина за активация за цветната ферма - примерно както за пекарната-да увеличава добива от магазина?
  • peshko514peshko514 Публикации: 2
    редактирано 25.03.2015
    Имам предложение да се направи сграда:Пивница(кръчма/пивоварна/дестилерия за ракия/уиски/водка и прочие)алкохолни напитки.Има всичко необходимо за производството им(пшеница,ечемик,царевица,ябълки,череши,праскови) в допълнение може да се измисли сливова градинка/и нови култури за градините(хмел/малц и прочие) това в Гурме фермата...Мисля че идеята ми ще се хареса
  • RODJURD (BG1)RODJURD (BG1) Публикации: 1
    редактирано 31.03.2015
    Здравейте.Искам да ви предложа да се пита когато цъкаш (пропусни >>|).Като например сигурен ли си ?И да може да цъкнеш да или не.За да не губим злато защото мисля,че на всеки се е случвало поне веднъж да цъкне и да загуби малко злато а знаем,че се събира трудно.Също би било и хубаво когато пускаш нещо за надграждане пак да те пита.
  • SystemSystem Публикации: 106,969
    редактирано 31.03.2015
    RODJURD написа: »
    Здравейте.Искам да ви предложа да се пита когато цъкаш (пропусни >>|).Като например сигурен ли си ?И да може да цъкнеш да или не.За да не губим злато защото мисля,че на всеки се е случвало поне веднъж да цъкне и да загуби малко злато а знаем,че се събира трудно.Също би било и хубаво когато пускаш нещо за надграждане пак да те пита.

    Това е добре ,като предложение!Но като гледам другите проблеми и бъгове в следващите поне 3 години няма да стане:(:(:(:(:(:(:(
  • Mr. KiNg (BG1)Mr. KiNg (BG1) Публикации: 869
    редактирано 31.03.2015
    Rum.75_74Player написа: »
    Това е добре ,като предложение!Но като гледам другите проблеми и бъгове в следващите поне 3 години няма да стане:(:(:(:(:(:(:(

    Това е предлагано многократно. Причината да не стане е, че за тях е изгодно да си прахосаме златото и да купим още (има да си чакат).
  • SystemSystem Публикации: 106,969
    редактирано 31.03.2015
    mr. King написа: »
    Това е предлагано многократно. Причината да не стане е, че за тях е изгодно да си прахосаме златото и да купим още (има да си чакат).

    Точно и ясно казано!!!!:d
  • vikito3 (BG1)vikito3 (BG1) Публикации: 3
    редактирано 02.04.2015
    Здравейте, Big Farm.
    Бих искала декорациите от една ферма да могат да се прехвърлят и в друга посредством склада за декорации.
  • papaya (BG1)papaya (BG1) BG1 Публикации: 12
    редактирано 14.04.2015
    Здравейте,
    Искам да предложа следното - да можем да изпращаме кораба независимо от това колко е натоварен. Например зареждаме само един продукт и вместо да чакаме 5-6 часа докато тръгне, ние да решим в кой момент да го изпратим.
  • SystemSystem Публикации: 106,969
    редактирано 25.04.2015
    Здравейте!Предлагам Си Хармония и още 2-3 съюза който, се борят за купи и награди да им ги дават без съревнование!Животоспасяващо са за таях!Моля всички други съюзи да бъдат милостиви и да ги оставят да спечелят!Благодаря предварително на всички!!!
  • SystemSystem Публикации: 106,969
    редактирано 25.04.2015
    Здравейте!Предлагам да се печели злато от събития!Стига с тези семена,пшеница точки, и т.н.Знам много от вас ще кажат няма да стане,златото се купува!На 3 март много от вас писаха че са горди Българи!!Ами бъдете такива и се обединете зад това предложение, извоювайте нещо което пряко ви засяга!На тези който са скептични че ще се приеме предложението ще кажа -Априлското въстание 1876 г Никой не си е мислил че като пукне пушка и турците ще си избягат в анадола.Знаели са че борбата ще е безмилосна и неравностойна но са имали куража и смелоста да вдигнат глава и да отстояват своите идеали!Така че обеденете се и отстоявайте нещо от което ще спечелят всички!!!!
  • пиги1022пиги1022 Публикации: 2,736
    редактирано 25.04.2015
    Rum.75_74Player написа: »
    Здравейте!Предлагам да се печели злато от събития!

    Твърдо ЗА!
  • baba50 (BG1)baba50 (BG1) Публикации: 473
    редактирано 25.04.2015
    Подкрепям предложението! Злато печелим от вдигане на ниво, от всекидневните бонуси един път на 5 дни и ако ни се падне лиценз от Къци -колелото. Защо да не падне някоя жълтица от събитие...?
  • koko019 (BG1)koko019 (BG1) Публикации: 9
    редактирано 25.04.2015
    Напълносъм съгласен!И съм твърдо за!!!!!:)
  • Вивиан5Вивиан5 Публикации: 271
    редактирано 26.04.2015
    Значи искам да предложа да се обединим всички точно както при Априлското въстание, да окупираме бензиностанициите и да протестираме, че ни сипват дизела на 2,30!!!!!! Абсолютно немислимо е, що не ми го сипват безплатно? Аз съм много симпатична по принцип и смятам, че го заслужавам.
  • SystemSystem Публикации: 106,969
    редактирано 26.04.2015
    Вивиан5 написа: »
    Значи искам да предложа да се обединим всички точно както при Априлското въстание, да окупираме бензиностанициите и да протестираме, че ни сипват дизела на 2,30!!!!!! Абсолютно немислимо е, що не ми го сипват безплатно? Аз съм много симпатична по принцип и смятам, че го заслужавам.
    Не ти си една заядливка с комплекси!Не оспамвай темата!!!!!Тук не може да ти помогнеме!Трябват ти доктор!!!!
  • Вивиан5Вивиан5 Публикации: 271
    редактирано 26.04.2015
    Хехе симпатяго, бях се затъжила за теб. За пореден път те каня в страницата във фейсбук, аз лично ще те приема. Да ми обясниш, защо така си помисли, че съм комплексирана и аз да ти обясня как се разговаря с човек, който не те е обидил. И за да не е спам, че виждам-много ти бъркат моите гадни спамерски коментари в очите...Това е бизнес, никой не е направил нещо ей така да забавлява хората. Има си цена. Виж сега, на мен не ми отърва да играя със злато и не играя(смятам го за грешна инвестиция)-съответно не си го прося. Случи се така, че благодарение на форумната игра спечелих 2000 злато, после с лиценз от турнира и наградата от едната задача го удвоих, утроих и в момента имам 7000 и нещо. Ми даже не знам какво да го правя, честно...
  • SystemSystem Публикации: 106,969
    редактирано 26.04.2015
    Вивиан5 написа: »
    Хехе симпатяго, бях се затъжила за теб. За пореден път те каня в страницата във фейсбук, аз лично ще те приема. Да ми обясниш, защо така си помисли, че съм комплексирана и аз да ти обясня как се разговаря с човек, който не те е обидил. И за да не е спам, че виждам-много ти бъркат моите гадни спамерски коментари в очите...Това е бизнес, никой не е направил нещо ей така да забавлява хората. Има си цена. Виж сега, на мен не ми отърва да играя със злато и не играя(смятам го за грешна инвестиция)-съответно не си го прося. Случи се така, че благодарение на форумната игра спечелих 2000 злато, после с лиценз от турнира и наградата от едната задача го удвоих, утроих и в момента имам 7000 и нещо. Ми даже не знам какво да го правя, честно...
    Какво ще загубиш ако се приеме предложението???Начетох се на предложения без смисъл или ако има такъв от него да печелят определени Си!И напротив обиждаш с думите ти с иронията ти всички ,който са за това предложение!Нищо не ме бърка с твойте злобни коментари просто няма кой да ти обърне внимание и се правиш на интересна.И браво похвали се с златото ти мислиш ли че ни пука колко е и какво ще правиш с него?И това не е просене на злато!Това е позиция ,която ако се приме и твоята злобна душичка ще спечели!
  • Вивиан5Вивиан5 Публикации: 271
    редактирано 26.04.2015
    Ехх...как искам някой да ми обърне внимание, ама на... И кво накрая? До теб опрях. ми да!
    Само да ти кажа, че аз заставам с лицето и името си зад коментарите си. Не като теб.
    И не се хваля, а изразих недоумение за какво е този целия рев за злато. А дори и наистина да е толкова важно, си има малки подаръци от минаване на нивото, от турнири и т.н Що не си плащаш като икаш повече, а? Или като ходиш в магазина и ти подаряват доматите? И злобната ми душичка въобще няма да спечели, защото НЕ-ГО-ПОЛЗВАМ! Не искам да ти обяснявам по няколко пъти едно и също нещо, понеже ще ми станеш скучен и ще си намеря друг, който да ми обръща внимание. :(
  • vancheto1 ()vancheto1 () Публикации: 324
    редактирано 26.04.2015
    Rum.75_74Player написа: »
    Здравейте!Предлагам да се печели злато от събития!Стига с тези семена,пшеница точки, и т.н.Знам много от вас ще кажат няма да стане,златото се купува!На 3 март много от вас писаха че са горди Българи!!Ами бъдете такива и се обединете зад това предложение, извоювайте нещо което пряко ви засяга!На тези който са скептични че ще се приеме предложението ще кажа -Априлското въстание 1876 г Никой не си е мислил че като пукне пушка и турците ще си избягат в анадола.Знаели са че борбата ще е безмилосна и неравностойна но са имали куража и смелоста да вдигнат глава и да отстояват своите идеали!Така че обеденете се и отстоявайте нещо от което ще спечелят всички!!!!

    Подкрепям с две ръце, предложението ми харесва, твърдо ЗА. Моля Cleo да предаде предложението на разработчиците.
  • inka70inka70 Публикации: 39
    редактирано 28.04.2015
    Предложението ми е за следното ограничение: играч да не може повече от 3 пъти да влиза/излиза в една и съща СИ. Това ще ограничи източването на акаунти и ще спре манипулирането на класациите каквото съществува сега благодарение на тези масови преселения насам-натам. В момента е напълно безмислено да се състезаваш за каквото и да било а камо ли да хвърляш пари за злато след като нещата са решени предварително и не си при равни условия с останалите. Нали е отборна игра – за какво му е на някой да се мести постоянно, нека си играе в своя отбор а ако реши да го смени това да е обмислено решение а не просто прескачане от цвят на цвят. Смятам, че три пъти ще е достатъчен компромис ако стане някакво недоразумение например или нещо подобно.
  • kipokipo Публикации: 12
    редактирано 29.04.2015
    ако забранят миграционния процес умряхме от скука:cool:
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    редактирано 29.04.2015
    kipo написа: »
    ако забранят миграционния процес умряхме от скука:cool:


    Мдаааа. Идея нямаш колко си прав. :rolleyes:
  • kipokipo Публикации: 12
    редактирано 29.04.2015
    малко радости има тука и емотикони също:p
  • SystemSystem Публикации: 106,969
    редактирано 29.04.2015
    Някой имат някой нямат.Защо ли?
  • kipokipo Публикации: 12
    редактирано 29.04.2015
    отговорът се крие дълбоко в детството им-за това нямат:)
  • SystemSystem Публикации: 106,969
    редактирано 29.04.2015
    Бе тая игра била пълна с професори,доценти и психолози!)))
  • kipokipo Публикации: 12
    редактирано 29.04.2015
    не с хахавелници кат тебе и мене:)
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    редактирано 29.04.2015
    Да не сменяме темата, а? Нека говорим за миграцията. Ако я нямаше, нямаше да познавам и двама ви. ;)
  • SystemSystem Публикации: 106,969
    редактирано 29.04.2015
    Ivakriva3 написа: »
    Да не сменяме темата, а? Нека говорим за миграцията. Ако я нямаше, нямаше да познавам и двама ви. ;)

    Ами аз съм против ограниченията)))То е все едно да ти забранят да живееш в друг град или държава ако си сменял градовете или държавите 3 пъти?

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл