Начало Bulgarian Място за обсъждане на официалните съобщения

Актуализация - 20.09 От тест към реалност :)

2»

Коментари

  • losivanes (BG1)losivanes (BG1) BG1 Публикации: 9
    Щe ни компенсират ли с удължено време за мисиите във викингската,след като сме без продукция и запаси (докато ги върнат)?
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравейте!
    Нека всички се успокоим и не пишем едно и също нещо по 100 пъти.
    На всички играчи, не само на нашия сървър им липсват декорациите, храните и продукцията. Екипът на играта е информиран и работи по въпроса.
    Повече от това, което по-горе споделих с вас, не зная. Нека бъдем търпеливи. Разбирам, че всички търпим огоромни загуби. Аз също съм в това число и ви разбирам повече от добре. Но на този етап това е, което имам като информация, това споделям и с вас.
  • megit (BG1)megit (BG1) Публикации: 14
    Freyja каза:
    Здравейте.
    Тук може да обсъждате нововъведенията.
    Не мога да влезна в основната си ферма.В другите няма проблем но там спирам на зареждане на елементи и ,стой и гледай монитора.Как да се играе.А от островната изчезнаха запасите.
  • Rumi88 (BG1)Rumi88 (BG1) BG1 Публикации: 332
    стана всичко е не както беше подредено .
  • ДАРЕНА2 (BG1)ДАРЕНА2 (BG1) Публикации: 2
    редактирано 20.09.2016
    ПЪЛНА ДИВОТИЯ-ПОРЕДНАТА ИДИОТЩИНА НА ************************ОСНОВНО ПРАВИЛО,ЧЕ КОГАТО НЕЩО ФУНКЦИОНИРА ДОБРЕ-ТО НЕ СЕ РЪЧКА.АМА ХОДИ ГО ОБЯСНИ ТОВА*****************************

    Ще помоля да няма нецензурни изказвания.
    Post edited by Freyja on
  • meymey (BG1)meymey (BG1) Публикации: 4
    ПРАВА СИ

  • Veki User (BG1)Veki User (BG1) BG1 Публикации: 98
    Без декорации в цветната и без продукция на острова изгубих всякакво желание за игра.Дано ми върнат по-скоро желанието.

  • Veki User (BG1)Veki User (BG1) BG1 Публикации: 98
    Толкова много харесах тест сървъра, а сега съм толкова разочарована:(
  • an4etoo00 (BG1)an4etoo00 (BG1) Публикации: 13
    какво става с цветната ферма,веднъж сме купували и редили сега пак ли? супер тъпо
  • ДАРЕНА2 (BG1)ДАРЕНА2 (BG1) Публикации: 2
    редактирано 20.09.2016
    ПЪЛНА ДИВОТИЯ-ЧАКАМЕ ИЗВИНЕНИЯ И КОМПЕНСАЦИИ ОТ ГГС-МОЛЯ МОДЕРАТОРИТЕ ДА СЕ ЗАДЕЙСТВАТ И ДА ЗАЩИТЯТ ИНТЕРЕСИТЕ НИ КАТО ПОТРЕБИТЕЛИ*************.


    Моля, без обиди и нецензурни изрази!!!
  • Veki User (BG1)Veki User (BG1) BG1 Публикации: 98
    Не знам какво да правя, да чакам ли да ми върнат декорациите или да строя нови?
  • anabelll (BG1)anabelll (BG1) BG1 Публикации: 46
    А съобщението за утрешният хотфикс направо буди смях.Играла съм други игри,предимно на руски разработчици,та там събраха акаунти от 6-шест сървъра в седми без никакви проблеми и без тест-сървър.Нека екипът на ГГС да не ни подценява интелектуално.
  • sandra92 (BG1)sandra92 (BG1) Публикации: 4
    Щеше да бъде по хубаво ако всичко спечелено от тест играта се прехвърли към реалната игра :)
  • tsagalia (BG1)tsagalia (BG1) BG1 Публикации: 8
    Не мога да вляза в цветната ферма. Не мога да товаря и в кораба. Какво става???????????
  • vez96 (BG1)vez96 (BG1) BG1 Публикации: 35
    Цветната е по малка...непоставения декор  изчезна  втори ден щастието на минус...и да го върнат няма място за него..
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей, @vez96 (BG1)
    Цветната, а и не само тя, от вчера е по-голяма. Просто не е както до сега с терени 5х5, а вече е 4х9.
  • 1svetlana (BG1)1svetlana (BG1) Публикации: 4
    Бихте ли ми обяснили какви са тези селски долари и от къде се печелят.
  • DeadManWalkin (BG1)DeadManWalkin (BG1) Публикации: 6
    Твърдо против този нов вид на фермите! Играта стана много объркана. Всичко на едно място си беше най-добре .. надявам се да се направи нещо като анкета или допитване и да се стигне до възвръщане на стария вид! Ужас, ужас и нищо повече!
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    1svetlana (BG1) каза:
    Бихте ли ми обяснили какви са тези селски долари и от къде се печелят.
    Здравей. Селските долари са нещо, което ще печелим и използваме в бъдеще. Всичко около тях все още е тайна. :)
  • 1svetlana (BG1)1svetlana (BG1) Публикации: 4
    Благодаря за отговора.
  • losivanes (BG1)losivanes (BG1) BG1 Публикации: 9
    редактирано 22.09.2016

    Аз също!
    Post edited by losivanes (BG1) on
  • mariana66 (BG1)mariana66 (BG1) BG1 Публикации: 16
    Мисля , че био-пазара не е удобен така .Трябва постоянно  да се мести от една ферма на друга .
  • мишо (BG1)мишо (BG1) BG1 Публикации: 7
    Харесва ми новата подредба. Просто трябва да свикнем.Удобна е.
    Цените на замята в основната са непостижими. Бихте могли да ги понамалите леко :):)
  • losivanes (BG1)losivanes (BG1) BG1 Публикации: 9
    Аз срещам неудобство с преместването на летището и парника от основната ферма.Защо е направено по-трудно?С каква идея?
  • ivanfudulski (BG1)ivanfudulski (BG1) BG1 Публикации: 381
    идеята е много проста по този начин те карат при влизане да обикаляш всички ферми а не само в основната да влизаш 
  • vessyy (BG1)vessyy (BG1) BG1 Публикации: 11
    Май идеята ви е да се откажем от играта !На такова ми прилича!!!!
  • мунчо (BG1)мунчо (BG1) Публикации: 23
    редактирано 02.10.2016
     Чаках чаках да се оправят нещата ама нейсе.Получих си наградата за острова -добре ,ама това подреждане във цветната не става и туй то всички декорации си стоят в склада и реша ли да ги изкарам ми излиза надпис че редактора не бил наред играя си на минус  и туй то. Както и да е прежалих засега цветната все някога ще се оправи ама се оказа че сега и в основната не мога да строя купих си разширения а строеж не ще и това е пак същия надпис ми излиза. **************
    Post edited by Freyja on
  • Spring2 (BG1)Spring2 (BG1) BG1 Публикации: 7

    Здравейте! Споделете моля как да се запиша за игра в тестовия сървър.



  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей.
    Към момента тестовият сървър е деактивиран, така че не можеш да се регистрираш там.
    А иначе- когато си на началната страница на играта, отдолу, където е изписан сървъра, на който играеш (в нашия случай България1), от падащото меню си избираш Тест сървър, правиш си регистрация там и готово. Но това може да се направи чак когато го активират пак- в момента тест сървърът не фигурира в падащото меню.

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл