Начало Bulgarian Въпроси, свързани с играта

Заделяне на мисия

Някой наясно ли е на какъв принцип се определя бройката за заделяне на мисия?

Коментари

  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей.
    Въз основа на лични впечатления ще отговоря на този въпрос. Зависи от броя и нивото на нивите, оборите и мелницата. Ако имаш като мен 10 плодовити полета, минимумът на люцерната например е 3060. Ако имаш 5 полета, бройката е горе-долу наполовина. Нямам наблюдения нивото на играча да оказва влияние, но все пак това си е мое лично наблюдение, може да не е вярно. :)
  • nelimark (BG1)nelimark (BG1) BG1 Публикации: 24
    Здравей! Благодаря за отговора, но не е така. В нашата група сме обсъждали многократно този въпрос и сме сравнявали количеството, нужно за заделяне...оглеждаме се и по мисиите , в които играем - играчи с по-високи нива заделят на по-малко бройки...или като сравняваме помежду си, се натъкваме на обратното - на по-високото ниво, съответно ниви и обори също по-високо ниво, иска повече бройки за заделяне...НИКАКВА ЛОГИКА! Затова прописах във форума - търсим отговора на тая загадка.
  • Rumi88 (BG1)Rumi88 (BG1) BG1 Публикации: 332
    здравей аз съм виждала и на 60 да зеделят и на 120 но при мене иска към 1000 - 2000
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    редактирано 12.09.2016
    Вече казах, че това са мои наблюдения и разсъждения. Аз сравнявам това, което е при мен, с това, което е при другите играчи, с които ме събира мисията.

    Така и така е отворена тази тема, нека всеки, който има желание да сподели по колко продукция му иска за всяка мисия и съответно с какви обори и ниви разполага.

    Ще започна аз:

    10 плодовити полета, 5 ниво
    Диви цветя: 2565
    Люцерна: 3060
    Ряпа: 1620
    Царевица; 1026
    17 краварника, 7 ниво: 459 мляко, тор: 1009
    2 свинарника, 6 ниво: 137 прасета
    12 курника, 8 ниво: 2532 яйца

    Важно е да се знае, че в алгоритъма, определящ минимума за напускане на мисия, НЕ са включени оборите, спечелени от острови и събития, както и оборите и воденицата от Гурме фермата.

    Post edited by Freyja on
  • nelimark (BG1)nelimark (BG1) BG1 Публикации: 24
    редактирано 12.09.2016
    Това, което съм забелязала при мен:
    прасета - 4 свинарника 6 и 7 ниво - 284
    мляко - 8 краварника, 4 и 5 ниво - 256
    тор - 385
    от нивите - 5 броя ниво 6 и 2 полета:
    цветя - 1755
    царевица - 702
    ряпа - 1125
    люцерна - 2115
                                                                                                
    Post edited by Freyja on
  • polq7878 (BG1)polq7878 (BG1) BG1 Публикации: 100
    защо са завишени бройките от последната актуализация ниви и обори всичко ми е все същото
  • hohons (BG1)hohons (BG1) BG1 Публикации: 313
    polq7878 (BG1) каза:
    защо са завишени бройките от последната актуализация ниви и обори всичко ми е все същото
    Покачила си личното си ниво за това са повече бройките :)))
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравейте.
    Персоналното ниво на играча няма нищо общо с бройките, изискващи се за напускане на мисията.
    Както и завишаването на бройките- не е персонално, а е за всички.
    Нямам все още отговор на въпроса Защо, но когато науча нещо, ще го споделя. :)

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл