Начало Bulgarian Технически проблеми и бъгове

Бъгове - обща тема

Magika (BG1)Magika (BG1) Публикации: 1,909
Здравейте!

Това е тема, в която можете да ни информирате за всякакви бъгове възникнали по време на игра.

Повечето бъгове от общ характер се оправят със стандартните процедури:
1. Рефреш на играта - презареждане на прозореца в който е играта;
2. Почистване на кеша на браузъра;
3. Рестарт на компютъра.

Дори и проблема да се оправи, ще сме ви благодарни да ни информирате за него.

Моля за технически проблеми свързани с вход в играта да пишете в съответната тема!

Поздрави,
Post edited by Freyja on
«1349

Коментари

  • пиги1022пиги1022 Публикации: 2,736
    редактирано 12.02.2015
    Единственото, което ме изнервя в играта е неточния таймер за строежи и готова продукция. Проблема си остава и след чистене на кеш и рестарт на компютъра.
  • baba50 (BG1)baba50 (BG1) Публикации: 473
    редактирано 12.02.2015
    Харесва ми, че поне някъде в този живот може и да се ядосам, макар и една игра...забавно е...!
    Отивам на състезание с мулето..и хоп....хиподрума затворен..."сезонна почивка"...е да, ама не...рестарт и всичко е ок, ...и това всеки ден няколко пъти....е нищо нали пък се забавляваме!
  • Darena2 (BG1)Darena2 (BG1) Публикации: 111
    редактирано 12.02.2015
    Абе всичко хубаво с тая актуализация,но защо ми изчезна събитието хавай,бях на края на четвърта задача,ако не ми го върнете-обещавам да си изтрия играта и никога повече да не си и помисля за нея.Давам 2 часа на отговорните за това хора,иначе тотално ви отсвирвам.Писна ми от щуротии-конски пазари,ала,бала-направете и пазар за жаби накрая.
  • Rumi88 (BG1)Rumi88 (BG1) BG1 Публикации: 332
    редактирано 12.02.2015
    опитай с рефреш трябва да се появи
  • Darena2 (BG1)Darena2 (BG1) Публикации: 111
    редактирано 12.02.2015
    Браво-появи се
  • RosdimRosdim Публикации: 261
    редактирано 12.02.2015
    7918709x.png
    как ли се е случило това от маркираните квадратчета след днешната актуализация, в един и същи момент две предизвикателства от един и същи играч и с различен краен резултат, аз поне като предизвиквам някого , след състезанието изчезва, трябва да съм бил много инат та да не се махна от погледа на колегата :)
    vij.php?id=jdv1423760810c.png[IMG][/img]image.php?di=RPQN
    [IMG][/img]image.php?dt=RPQN
  • preslav94 (BG1)preslav94 (BG1) BG1 Публикации: 1,781
    редактирано 12.02.2015
    Може просто след като са те предизвикали, пак да ѝ се е появило твоето име като опонент
  • SystemSystem Публикации: 106,969
    редактирано 12.02.2015
    Това е глупост!Поредния техен бъг за жалост!(((
  • Stefany6 (BG1)Stefany6 (BG1) BG1 Публикации: 172
    редактирано 13.02.2015
    пиги1022 написа: »
    Единственото, което ме изнервя в играта е неточния таймер за строежи и готова продукция. Проблема си остава и след чистене на кеш и рестарт на компютъра.
    Това го имаше и при мен,много е дразнещо.Обиколих всичките браузъри и сега съм с някакъв Chromium.
    Тук няма такъв бъг,а и е малко по-лек като че ли...браузъра имам предвид.Напреди рестартирах по 20 пъти,сега само по 18.:D Моето оплакване е от кораба.При всяко негово идване менюто за товарене не се отваря.Иска рестарт.И това е от както имаме кораб,доста време мина....
  • inka70inka70 Публикации: 39
    редактирано 13.02.2015
    И аз по 30-40 пъти дневно излъсквам трактора тъй да се каже за да събера продукция, отворя кораба или довърша строежа на сграда. Не знам това ли ме дразни повече или сагите за кеша и рефреша или пък внушенията, че точно в моя интернет доставчик или компютър е проблема.
  • GoodMclaud (BG1)GoodMclaud (BG1) BG1 Публикации: 33
    редактирано 16.02.2015
    Здравейте,искам да кажа,че немога да отворя гаража с машините за да правя ъпгрейди.Вяран е че не съм си паркирал колата там за да ми е много голяма драмата но все пак играем мини мисии с тази цел.Ще бъда благодарен ако можете да решите този проблем.
    Благодаря.
  • nani3nani3 Публикации: 6
    редактирано 24.02.2015
    Здравейте,забелязах,че от няколко дни не ми начислява печалбата от производствата във фермата с ресторанта.Моля да проверите защо е така.Благодаря
  • Virginy (BG1)Virginy (BG1) BG1 Публикации: 885
    редактирано 24.02.2015
    Здравей nani3,

    ако имаш предвид Цветната ферма, то това не е бъг, а резултат от тази актуализация. Прочети последния абзац на Официалното съобщение и ще намериш отговор, защо Магазинът в Цветната ферма вече не начислява директно печалбата от производството в него.
    Ако имаш предвид Пекарната в Гурме фермата, погледни дали Хамбара ти е пълен с продукти от нея. Ако не е пълен, нормално е при производство на даден продукт, от който нямаш максималното количество, да не ти излиза прозорец, чрез който да продаваш надвишаващото Хамбара количество.
    Ако все пак проблемът ти представлява нещо друго - опиши по-подробно какъв точно е той. Може да можем да ти помогнем със съвет. Ако ли не, ще трябва да пишеш до поддръжката на играта, защото тук няма как да ти помогнем с акаунта ти, можем само да помогнем със съвет. :)



    Поздрави,
    Virginy
  • nani3nani3 Публикации: 6
    редактирано 24.02.2015
    Благодаря ви много,разбрах.Не бях прочела темата за актуализацията.
  • babadiugababadiuga Публикации: 22
    редактирано 24.02.2015
    Не съм сигурен дали това е бъг или ъпгрейд на играта, но определено беше по-приятно и по-полезно, когато можеше да се цъкне върху името на играча, с когото се състезаваш и да му посетиш фермата, вместо както е сега да трябва да изписваш името в класацията. Мисля, че повечето хора мислят като мен. Надявам се да го върнат както си беше. :)

    ПС. Извинявам се ако не съм пуснал темата в правилния раздел.
  • VASI.VAS (BG1)VASI.VAS (BG1) Публикации: 124
    редактирано 25.02.2015
    Съгласна съм с теб,но вместо да го търсиш в класацията,рефр.играта.Не е много удобно ,особенно към края на мисията,но е вариант докато оправят бъга.
  • mirkamirka Публикации: 2
    редактирано 25.02.2015
    Здравейте, може ли някой да ми помогне с прозореца за постижения, от няколко дни не може да се отвори и не се вижда напредъка в постиженията
    Благодаря
  • Virginy (BG1)Virginy (BG1) BG1 Публикации: 885
    редактирано 25.02.2015
    Здравей mirka,

    опита ли със стандартните процедури - чистене на кеша ка броузъра, рестарт на играта/компютъра?
    Ако и след това не успяваш да отвориш менюто за Постиженията, трябва да пишеш до поддръжката.
    Това е помощната тема за заявка до поддръжката.
    Надявам се скоро проблемът ти да се разреши.


    Поздрави,
    Virginy
  • mirkamirka Публикации: 2
    редактирано 25.02.2015
    Благодаря за помощта, дано по-скоро да се реши този проблем
  • WoOnDo (BG1)WoOnDo (BG1) BG1 Публикации: 194
    редактирано 25.02.2015
    Аз пак да кажа за проблема с колелото на късмета, не се вижда на кое място си... :(
  • Вивиан5Вивиан5 Публикации: 271
    редактирано 26.02.2015
    То това и предния път го имаше. През цялото време ми показваше, че съм на 30то място, а после...
  • Mr. KiNg (BG1)Mr. KiNg (BG1) Публикации: 869
    редактирано 26.02.2015
    При мен колелото работеше, но разбира се това не означава нищо...
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    редактирано 27.02.2015
    И при мен работеше- много ясно показа дъното на класацията. ;) Така и не го завъртях- нито предния път, нито сега.
  • taigar25 (BG1)taigar25 (BG1) BG1 Публикации: 8
    редактирано 01.03.2015
    не може да се отварят поканите
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    редактирано 01.03.2015
    Еееее, айде и при мен да има бъгче. Мислех, че съм с връзки и подобни неща не ми се случват... :rolleyes:
    Първо общия бъг- не могат да се приемат покани за присъединяване към СИ.
    А при мен не работи бутончето Засади последното семе. Интересното е, че не работи само при семената от събития. При обикновените и ГМО- то нямам проблем.

    Ай, честита Баба Марта!!! ;)
  • ivanfudulski (BG1)ivanfudulski (BG1) BG1 Публикации: 381
    редактирано 02.03.2015
    кога ще се появи буса за да си купуваме семена за парника дано да не е някой бъг пак
  • zygy (BG 1)zygy (BG 1) Публикации: 6
    редактирано 04.03.2015
    errorCode_INVALID_ACTION


    Support-Info:
    Command: PBEditorBuyResponse
    ErrorCode: 5
    Timestamp: 1425480152
    Zone: 19
    PID:454381 Това ми изписва когато искам да построя резервоар за водорасли
  • Winnie the Pooh (BG1)Winnie the Pooh (BG1) Публикации: 156
    редактирано 05.03.2015
    То не е много бъг, но от 3 дена имам един постоянно рестартиращ се 100%-ов бонус. Изобщо не го искам, а постоянно ми се показва :d
  • еli (BG1)еli (BG1) Публикации: 111
    редактирано 05.03.2015
    Аз вече приемам извънредния хотфикс като бъг и по-точо съобщенията на Клео.Нито часовете съвпадат нито пък извънредните и съобщения.Някои играчи не могат да висят постоянно във форума.
  • CleoCleo Публикации: 629
    редактирано 05.03.2015
    еli написа: »
    Аз вече приемам извънредния хотфикс като бъг и по-точо съобщенията на Клео.Нито часовете съвпадат нито пък извънредните и съобщения.Някои играчи не могат да висят постоянно във форума.

    Здравей,

    Моля да разясниш какъв точно е проблема, тъй като не става много ясно. Публикуваме информацията за подобни временни спирания веднага, щом я получим. В случая те бе публикувана 20 минути преди започването на хотфикса. Съжалявам за неудобството, но тези спирания са важни за нормалното функциониране на играта и не могат да бъдат избегнати. В този случай нямахте достъп до играта за 10 минути. Очаквам въпросите/проблемите, които имаш предвид, за да разясня допълнително, ако се налага.

    Поздрави,

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл