Начало Bulgarian Място за обсъждане на официалните съобщения

Актуализация – Фермата Северно Сияние - 26.02.2015

CleoCleo Публикации: 629
Здравейте,

Очакваме коментарите Ви за новите промени в тази тема.


Поздрави,
Post edited by Cleo on
«1

Коментари

  • vancheto1 ()vancheto1 () Публикации: 324
    редактирано 24.02.2015
    • Баланс – Събитие „Не от този свят” – 3-та задача от това събитие няма повече да отчита зареждането на козарниците в прогреса на задачата, тъй като това беше възможно заради бъг. Само зареждането на краварниците ще се отчита в тази задача отсега нататък.

    Защо не се оправят другите бъгове, а точно пък този решихте да поправите?
  • preslav94 (BG1)preslav94 (BG1) BG1 Публикации: 1,781
    редактирано 24.02.2015
    наистина е тъпо- все едно да неможем да даваме яйца от патките
  • WoOnDo (BG1)WoOnDo (BG1) BG1 Публикации: 194
    редактирано 24.02.2015
    preslav94 написа: »
    наистина е тъпо- все едно да неможем да даваме яйца от патките

    Тихо, че може и този "проблем" да оправят... ;)
  • BuhtaBuhta Публикации: 1
    редактирано 24.02.2015
    "Моля Ви, имайте предвид, че тази актуализация ще позволи Фермата Северно Сияние да бъде пусната на по-късен етап, тя може да не се появи веднага след пускането отново на играта!"

    Какво означава "на по-късен етап"? Час, два, или се има предвид по дълъг период от време? Защото ако я пуснете заедно с кооперативното предизвикателство ще бъде малко натоварващото, поне за мен!
  • Mr. KiNg (BG1)Mr. KiNg (BG1) Публикации: 869
    редактирано 24.02.2015
    Buhta написа: »
    "Моля Ви, имайте предвид, че тази актуализация ще позволи Фермата Северно Сияние да бъде пусната на по-късен етап, тя може да не се появи веднага след пускането отново на играта!"

    Какво означава "на по-късен етап"? Час, два, или се има предвид по дълъг период от време? Защото ако я пуснете заедно с кооперативното предизвикателство ще бъде малко натоварващото, поне за мен!

    Означава че може да се появи по всяко време. Може да е веднага след актуализацията, а може и след месец, няма точна дата.
  • Winnie the Pooh (BG1)Winnie the Pooh (BG1) Публикации: 156
    редактирано 24.02.2015
    В такъв случай козите стават особено безполезни :confused:
  • violeta 2181 (BG1)violeta 2181 (BG1) Публикации: 60
    редактирано 24.02.2015
    То и листата, които събираме в този ивент е подобен случай като млякото. Вместо да се обвържат повече фермите по между си, те ги правят с много ненужни компоненти - магарета, сега и кози. Така няма да се постигне баланс в играта
  • borko fermerborko fermer Публикации: 16
    редактирано 25.02.2015
    Buhta написа: »
    "Моля Ви, имайте предвид, че тази актуализация ще позволи Фермата Северно Сияние да бъде пусната на по-късен етап, тя може да не се появи веднага след пускането отново на играта!"

    Какво означава "на по-късен етап"? Час, два, или се има предвид по дълъг период от време? Защото ако я пуснете заедно с кооперативното предизвикателство ще бъде малко натоварващото, поне за мен!

    Колега, ти за злато май не си чувал. ;)
  • WoOnDo (BG1)WoOnDo (BG1) BG1 Публикации: 194
    редактирано 25.02.2015
    Не ми харесва промяната за козите, наистина гурме фермата започва да става все по - не нужна!
  • Mr. KiNg (BG1)Mr. KiNg (BG1) Публикации: 869
    редактирано 25.02.2015
    WoOnDo написа: »
    Не ми харесва промяната за козите, наистина гурме фермата започва да става все по - не нужна!

    Поне според съобщението, това не е промяна, а поправка на грешка. При мисия с яйца гурмето е основния фактор, а да не забравяме че цветната също не участва в събитията.
  • trevata (BG1)trevata (BG1) BG1 Публикации: 279
    редактирано 25.02.2015
    Че аз козарници отдавна нямам. За какво са ви.. ще дойде момент, в който самите приказки ще ви станат ненужни. Ще трупате декорации, които просто няма да има къде да слагате. А козарниците какво дават... 90 мляко и 40 тор или нещо подобно.. че за какво да ми заема само място и работници, не ми е ясно... :d

    Магаретата са си нужни, защото при мисия на тор, дават доста, доста тор, даже най-много от всички други нормални обори и при това на 3 часа и 30 минути. И всичко опира, до стратегията ти. Някои имат по 30 патици и нямат почти нищо друго. Аз винаги съм целял фермите да са ми красиви, на мен да ми харесват. Направете така, че на вас да ви харесват фермите ви, защото играта не е само бройката, не само от бройката на нещо, зависи дали гурме фермата е нужна и т.н. Важното е на теб да ти е кеф.
  • vancheto1 ()vancheto1 () Публикации: 324
    редактирано 25.02.2015
    Проблема не там дали да имаме козарници или не, всеки решава кой какво да има.Защо ще ни баламосват, че било бъг? Колко бъгове има за оправяне точно това решиха да оправят.Защо пък не вземе да се бъгне важният ден или горещите оферти? ДА ама НЕ!
    Събитието,,Не от този свят'' е единственото което се взима най- лесно и бързо.
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    редактирано 25.02.2015
    Знам, че не му е тук мястото и че ще ми изтрият коментара, но аз въпреки това ще питам. Какво стана с оня маловажен бъг, заради който чатът се премести в Скайп? Що не оправят него например, а заклаха козичките???
  • Mr. KiNg (BG1)Mr. KiNg (BG1) Публикации: 869
    редактирано 25.02.2015
    Тези кози са толкова безполезни, че заклани може да са по добре. А и не е баламосване, всички събития се играят с основната ферма.
  • preslav94 (BG1)preslav94 (BG1) BG1 Публикации: 1,781
    редактирано 26.02.2015
    Mr. KiNg написа: »
    Тези кози са толкова безполезни, че заклани може да са по добре. А и не е баламосване, всички събития се играят с основната ферма.

    Абе козите не са единствените обори които подпомагат събитията- мисиите в които се изискват яйца, повечето хора разчитат на патките, а и на моментното събитие, листата се събират и от 2те ферми, така че, не е да не участва и гурмето макар и по-малко в събитията.
  • Mr. KiNg (BG1)Mr. KiNg (BG1) Публикации: 869
    редактирано 26.02.2015
    Яйцата се събират не защото са от Гурмето, а защото се складират като един продукт. Няма отделни яйца от кокошки и яйца от патици. Както ако мисията беше да се даде мляко, то нямаше да е разделено на мляко от крави и от кози.
    За участие на Гурме фермата може да се твърди ако имаше мисия да се дарят праскови например.
  • ivanfudulski (BG1)ivanfudulski (BG1) BG1 Публикации: 381
    редактирано 26.02.2015
    Mr. KiNg написа: »
    Яйцата се събират не защото са от Гурмето, а защото се складират като един продукт. Няма отделни яйца от кокошки и яйца от патици. Както ако мисията беше да се даде мляко, то нямаше да е разделено на мляко от крави и от кози.
    За участие на Гурме фермата може да се твърди ако имаше мисия да се дарят праскови например.

    .............. мисията е започни производство на мляко и каква е разликата тук от това с яйцата малко се обърка ми се струва значи яйцата нямало значение дали са от патки или от кокошки а защо тогава да има значение млякотото дали е от кози или от крави?



    Постът е редактиран от Virginy: Неприличен език!
  • Petja IlievaPetja Ilieva Публикации: 129
    редактирано 26.02.2015
    Mr. KiNg написа: »
    Яйцата се събират не защото са от Гурмето, а защото се складират като един продукт. Няма отделни яйца от кокошки и яйца от патици. Както ако мисията беше да се даде мляко, то нямаше да е разделено на мляко от крави и от кози.
    За участие на Гурме фермата може да се твърди ако имаше мисия да се дарят праскови например.

    Много точно обяснение!!!
    Благодаря :)
  • page64 (BG1)page64 (BG1) BG1 Публикации: 111
    редактирано 26.02.2015
    здравейте. за козарниците - те дават повече мляко от един краварник, съответстващ на нивото на козарника, стига да се обира млякото им на 52 мин. на мен също не ми харесва, че са открили този "бъг" в играта.
  • Petja IlievaPetja Ilieva Публикации: 129
    редактирано 26.02.2015
    page64 написа: »
    здравейте. за козарниците - те дават повече мляко от един краварник, съответстващ на нивото на козарника, стига да се обира млякото им на 52 мин. на мен също не ми харесва, че са открили този "бъг" в играта.

    Така е, но въпросната задача не е да събереш мляко, а е да стартираш производство. И е бъг защото трябва да участват само сгради от основната ферма. :) Това е обяснил и Mr. KiNg
  • Mr. KiNg (BG1)Mr. KiNg (BG1) Публикации: 869
    редактирано 26.02.2015
    ivanfudulski написа: »
    .............. мисията е започни производство на мляко и каква е разликата тук от това с яйцата малко се обърка ми се струва значи яйцата нямало значение дали са от патки или от кокошки а защо тогава да има значение млякотото дали е от кози или от крави?

    Аз ли съм се объркал или ти нямаш достатъчно ум да го разбереш? В мисията която е да се дарят яйца те няма как да са само от кокошките, защото се складират като един продукт. Докато в този случай лесно може да се направи мисията да се минава само с краварниците. Или с други думи. Едната мисия е дари яйца, а другата стартирай производство. Забелязваш ли разлика?
  • Virginy (BG1)Virginy (BG1) BG1 Публикации: 885
    редактирано 26.02.2015
    Здравейте,

    ще Ви помоля де се придържате към уважителното отношение във форума.
    Благодаря Ви предварително! :)


    Поздрави,
    Virginy
  • Winnie the Pooh (BG1)Winnie the Pooh (BG1) Публикации: 156
    редактирано 26.02.2015
    Мина ли актуализацията?
  • CleoCleo Публикации: 629
    редактирано 26.02.2015
    Здравейте,

    Има известно забавяне поради технически причини. Очаква се актуализацията да започне възможно най-скоро.

    Извиняваме се за неудобството.
  • preslav94 (BG1)preslav94 (BG1) BG1 Публикации: 1,781
    редактирано 26.02.2015
    Mr. KiNg написа: »
    Аз ли съм се объркал или ти нямаш достатъчно ум да го разбереш? В мисията която е да се дарят яйца те няма как да са само от кокошките, защото се складират като един продукт. Докато в този случай лесно може да се направи мисията да се минава само с краварниците. Или с други думи. Едната мисия е дари яйца, а другата стартирай производство. Забелязваш ли разлика?

    Според мене си в грешка, понеже продукта който се произвежда и от кравите и от козите е мляко, а задачата е "Започни производство на мляко", не е казано че не може да бъде мляко от козарниците, подобно на мисиите да се направят яйца в наличност.
  • Mr. KiNg (BG1)Mr. KiNg (BG1) Публикации: 869
    редактирано 26.02.2015
    preslav94 написа: »
    Според мене си в грешка, понеже продукта който се произвежда и от кравите и от козите е мляко, а задачата е "Започни производство на мляко", не е казано че не може да бъде мляко от козарниците, подобно на мисиите да се направят яйца в наличност.

    Естествено че може да бъде направено, стига да искат. Очевидно обаче не е така. Аз обясних защо при яйцата не може да се раздели и да е само с кокошарниците. Нека вече да спрем, става ли?
    А мина ли актуализацията, че аз май я пропуснах :rolleyes:
  • poli_b11 (BG1)poli_b11 (BG1) Публикации: 30
    редактирано 26.02.2015
    Е махнахме едни бъгове за сметка на други времето на мисиите не се отчита вее стои си на 6 часа обирам ябълките 6 пъти и не се получава ама направо съм ОЧАРОВАНА

    И ако трябва постоянно да влизам и излизам от играта то къде му е края.....



    Постовете са обединени от Virginy : Моля, не пиши два поста един след друг, използвай функцията "Редактиране"!
  • dayan2014dayan2014 Публикации: 11
    редактирано 26.02.2015
    Ще има ли Фермата Северно Сияние или не?
  • Mr. KiNg (BG1)Mr. KiNg (BG1) Публикации: 869
    редактирано 26.02.2015
    dayan2014 написа: »
    Ще има ли Фермата Северно Сияние или не?

    ''Моля Ви, имайте предвид, че тази актуализация ще позволи Фермата Северно Сияние да бъде пусната на по-късен етап, тя може да не се появи веднага след пускането отново на играта!''
  • WoOnDo (BG1)WoOnDo (BG1) BG1 Публикации: 194
    редактирано 26.02.2015
    Ще я има, но не е задължително да започне днес. :)

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл