Начало Bulgarian Въпроси, свързани с играта

Кооперативно състезание

anita p (BG1)anita p (BG1) Публикации: 2
редактирано 17.05.2016 в Въпроси, свързани с играта
Възмутена съм!!!!!Разделени сме на лиги!!!До тук добре. Питам, защо не е съобразено така, че да се подбират долу-горе нивата на състезателите. Мисията е невъзможна, когато на мен с ниво 79 ми се пада да играя с хора над ниво 150!!! Защо са тези лиги тогава???




Post edited by Cleo on
«136

Коментари

  • aleksa232 (BG1)aleksa232 (BG1) Публикации: 25
    здравейте моля , лудите глави , мушмороци спрете да се слагате на всяка мисия първи има и други лиги ще накарате хората да ви държат на 0 играйте си срещу вашата лига
  • ivi3 (BG1)ivi3 (BG1) BG1 Публикации: 240
    :D:D:D    И как да стане това според теб? Да не би ние да определяме с кого да играем???? Мен ако питаш, много ви помагаме в точките. Колкото повече дърпа първия, толкова повече точки вземаш ти. Ще ме извиниш, но като стоите на 300 китки и 200 яйца, ние какво да правим? 
  • preslav94 (BG1)preslav94 (BG1) BG1 Публикации: 1,781
    aleksa232 (BG1) каза:
    здравейте моля , лудите глави , мушмороци спрете да се слагате на всяка мисия първи има и други лиги ще накарате хората да ви държат на 0 играйте си срещу вашата лига
    И как ще спечелите, ако в мисии ни държите на 0 ???
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    aleksa232 (BG1) каза:
    здравейте моля , лудите глави , мушмороци спрете да се слагате на всяка мисия първи има и други лиги ще накарате хората да ви държат на 0 играйте си срещу вашата лига
    Оплаквания относно това кой къде се слага- към поддръжка. Много бих се радвала да играя само със съотборници, но разработчиците са решили друго.
    Вашият отбор е известен на целия сървър с това, че държи хората на нула. Така че- кого точно плашите? И с какво го плашите? Смешничко.

    anita p (BG1) каза:
    VAZMUTENA SAM!!!!!RAZDELENI SME NA LIGI!!!DO TUK DOBRE. PITAM ,ZASHTO NE SAOBRAZENO TAKA,CHE DA SE PODBIRAT GORE-DOLU NIVATA NA SASTEZATELITE.MISIQTA E NEVAZMOJNA KAKTO MI SE PADNA NA MEN 79 NIVO DA IGRAQ S HORA  NA KOITO NIVATA BQHA NAD 150!!!!!!!ZASHTO SA TEZI LIGI TOGAVA??????
    За информация само- лигите са за отборите, спрямо представянето им на предния кооп, а не за играчите в тях.
    А това срещу кого ще играеш в мисия е въпрос на лична активност, точки репутация, шанс или малшанс и ред други известни и неизвестни критерии.
  • ivet-bg (BG1)ivet-bg (BG1) Публикации: 6
    От Лудите глави почвате да се уливате срещу по ниски лиги Josefin788 на храна над 25 000 как да играят другите с вас и Mона Бонбона има и други играчи да не сте само вие да печелите .
  • Ивайло7 (BG1)Ивайло7 (BG1) Публикации: 87
    ivet-bg (BG1) каза:
    От Лудите глави почвате да се уливате срещу по ниски лиги Josefin788 на храна над 25 000 как да играят другите с вас и Mона Бонбона има и други играчи да не сте само вие да печелите .
    Тоя пост ма кара да са гръмна...

    Сериозно, вие наистина ли си мислите, че защото вие не можете да сте първи, някой трябва да ви чака. Понякога се държите като в детската градина.
  • Josefin788 (BG1)Josefin788 (BG1) BG1 Публикации: 49
    ivet-bg (BG1) каза:
    От Лудите глави почвате да се уливате срещу по ниски лиги Josefin788 на храна над 25 000 как да играят другите с вас и Mона Бонбона има и други играчи да не сте само вие да печелите .
    Аз нямам нищо против да играя с хора, които са само в моята лига. Предложи го на ГГС. Не знам обаче срещу масовите ти  нули или както казаха 300 яйца как следва да се играе ... може би никой не трябва да си обира реколтата или не ... извинявай .. просто да не пуска мисии, за да е всичко ОК. 
  • ivet-bg (BG1)ivet-bg (BG1) Публикации: 6
    яйцата ги минах 18 000 броя и 1 място , свине нямам и не ми трябват на китки като правя между 10 000 и 12 000 пак вие да печелите да ще е добре срещу по слаби репа ми е 2 482 287 но все с вас разпределя
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    ivet-bg (BG1) каза:
    яйцата ги минах 18 000 броя и 1 място , свине нямам и не ми трябват на китки като правя между 10 000 и 12 000 пак вие да печелите да ще е добре срещу по слаби репа ми е 2 482 287 но все с вас разпределя
    И кво сега- аз като правя над 30 хил яйца, трябва да не обирам, щото видиш ли някой иска да ме бие? Ми поиграй и ти 3 години, докарай си фермата до моето ниво и тогава пак се оплаквай. Толкова състезания като държа 90% от играчите, с които се падаше, на нула, какво очакваш- червен килим и теманета ли?
    Айде, засрамете се малко. И ако не ви харесва с кого ви събира играта- оплачете се на създателите ѝ.
    И мен ме бият. Даже съотборници ме бият. И какво от това? Могат- бият, що пък не. Голямо реване, голямо чудо...
  • милена61 (BG1)милена61 (BG1) Публикации: 43
    и Ивет и алекса са прави вие спрете да се слагате не става все вие да печелите не оставяте на другите и да играят вие сте все 1 ами спрете се и има и други отбори не сте само вие 
  • Ивайло7 (BG1)Ивайло7 (BG1) Публикации: 87
    и Ивет и алекса са прави вие спрете да се слагате не става все вие да печелите не оставяте на другите и да играят вие сте все 1 ами спрете се и има и други отбори не сте само вие
    А ти си отивай в детската градина, където си сред себеподобни..
  • preslav94 (BG1)preslav94 (BG1) BG1 Публикации: 1,781
    и Ивет и алекса са прави вие спрете да се слагате не става все вие да печелите не оставяте на другите и да играят вие сте все 1 ами спрете се и има и други отбори не сте само вие 
    Естествено, че ще кажеш че са прави, защото си от техния отбор.
    Защо само вашия отбор се оплаква, че играчите му не могат да спечелят една мисия???
  • милена61 (BG1)милена61 (BG1) Публикации: 43
    ами ако играехте без злато като повечето но на всяка мисия златото е важно при вас , опитайте без злато 
  • Ивайло7 (BG1)Ивайло7 (BG1) Публикации: 87
    ами ако играехте без злато като повечето но на всяка мисия златото е важно при вас , опитайте без злато 
    Ами купи си злато, де...ето ти решението
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    Аз едно нещо не мога да проумея. Какво точно значи "спрете да се слагате"? Кой на кого, къде и как се слага.
    Ще се повторя- оплаквания се отправят към поддръжка. Щом не ви харесва с кого ви събират мисиите- искайте да променят критериите за подбор. Естествено, има и още по-лесен и безболезнен вариант- или спрете да ги играете, или се вземете в ръце, стегнете си фермите и бъдете равностойни противници.
    Смешни сте с тези ревове във форума. Засрамете се.
  • nombarlan67 (BG1)nombarlan67 (BG1) Публикации: 15
    редактирано 17.05.2016
    Добар вечер казвам се -нобарлан67 даите шанс и на другите да играят.мона бонбона и тем подобните кажи ми как се изкарва жълта ряпа 11 000 за 9 минути или 16 000 прасета с 1 свинарник.иваклиева или както и да е името на фермата знам че това е игра но само така е в България.това са фермите в топ 50 на кооперативното састезание а ави3 поработи малко и тогава даваи паричките на мама и тати,а имам идея как да изкараш някои лев в повече за повече злато.Всичко това беше по молба на други играчи.А сега да кажа-дог не си толкова велик на колкото се правиш,и на другите които искате да ми закривате фермата,.незнам дац  пиша ли още че  ЕЕ  от ВФ коятто уж играе без злато и уж има 3 том за цветя изкарва по 16 000 как ще стане това просто и аз имам 3-ти том 7 ниви и немога да изарам повече от 6 хиляди.Спрети златарите че много ферми ще се откажат.Играта я играя от 2 години но тази ферма е от 7 месеца.Велики златари или как да гокажа направете постижение като моето с наи малката ферма в топ 70 и тогава ще говорим ЧАО и приятна игра натези които играят много с желание и без злато.
    Post edited by Cleo on
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    редактирано 17.05.2016
    Добар вечер казвам се-нобарлан67 даите шанс и на другите да играят.мона бонбона и тем подобните кажи ми как се изкарва жълта ряпа 11 000 за 9 минути или 16 000 прасета с 1 свинарник.иваклиева или както и да е името на фермата знам че това е игра но само така е в България .това са фермите в топ 50 на кооперативното састезание а ави3 поработи малко и тогава даваи паричките на мама и тати,а имам идея как да изкараш някои лев в повече за повече злато.Всичко това беше по молба на други играчи.А сега да кажа-дог не си толкова велик на колкото се правиш,и на другите които искате да ми закривате ферматанезнам дац  пиша ли още че  ЕЕ  от ВФ коятто уж играе без злато и уж има 3 том за цветя изкарва по 16 000 как ще стане това просто и аз имам 3-ти том 7 ниви и немога да изарам повече от 6 хиляди.Спрети златарите че много ферми ще се откажат.Играта я играя от 2 години но тази ферма е от 7 месеца.Велики златари или как да гокажа направете постижение като моето с наи малката ферма в топ 70 и тогава ще говорим.ЧАО и приятна игра натези които играят много с желание и без злато.
    Божееееее. Ако нямаш парички за буквар, ще ти отделим от тези, де ги хвърляме за злато. Имаш нужда.
    Абе, хора, вие за водорасли чували ли сте? За ирландски кокошки или за тропически свинарници? Това са сгради, които дават в пъти повече от обикновените. И не се купуват- заработват се.
    На тоя неграмотник дори не си направих труда да му дочета поста. Няма нужда- ясен ми е като бял ден.
    Завистта и безсилието са лоши съветници.
    Времето, което губите да си чешете пръстите тук с оплаквания, го заделете и обмислете някаква елементарна стратегия, която ще ви помогне да се развиете, да натрупате качествени сгради. И не всичко е злато- 90% процента е упорита игра. Златото е бонус. За наръчници например, за работилници и водни кули. Поне моето там отива.
    Post edited by Cleo on
  • preslav94 (BG1)preslav94 (BG1) BG1 Публикации: 1,781
    редактирано 17.05.2016
    Добар вечер казвам се-нобарлан67 даите шанс и на другите да играят.мона бонбона и тем подобните кажи ми как се изкарва жълта ряпа 11 000 за 9 минути или 16 000 прасета с 1 свинарник.иваклиева или както и да е името на фермата знам че това е игра но само така е в България .това са фермите в топ 50 на кооперативното састезание а ави3 поработи малко и тогава даваи паричките на мама и тати,а имам идея как да изкараш някои лев в повече за повече злато.Всичко това беше по молба на други играчи.А сега да кажа-дог не си толкова велик на колкото се правиш,и на другите които искате да ми закривате ферматанезнам дац  пиша ли още че  ЕЕ  от ВФ коятто уж играе без злато и уж има 3 том за цветя изкарва по 16 000 как ще стане това просто и аз имам 3-ти том 7 ниви и немога да изарам повече от 6 хиляди.Спрети златарите че много ферми ще се откажат.Играта я играя от 2 години но тази ферма е от 7 месеца.Велики златари или как да гокажа направете постижение като моето с наи малката ферма в топ 70 и тогава ще говорим.ЧАО и приятна игра натези които играят много с желание и без злато.
    Първо се научи да пишеш правилно, без правописни грешки. Ако не си ходил на даскало, скоро са матурите по БЕЛ, отиди.
    И недей да използваш обидни думи, това показва колко "възпитан" човек си.

    Post edited by Cleo on
  • dogi137 (BG1)dogi137 (BG1) BG1 Публикации: 1,120
    редактирано 16.05.2016
    Боже, колко мъка има по този свят!?  :) 
    Периодически в този форум се появяват хора с разни отклонения! Господинът с постовете по-горе, нали ви казах, че в психиатрията за вашето състояние си има диагноза! Ама моля ви, лекувайте се!!! Говорих с колегите "златари", три дни няма да купуваме злато за да ви закупим подходяща и правилна терапия!

    Навремето за изказвания, като на това нещо щеше да има бан, ама...
  • nombarlan67 (BG1)nombarlan67 (BG1) Публикации: 15
    редактирано 17.05.2016
    да мъка е ,кажи не за грешките а за другото....
    Post edited by Cleo on
  • dogi137 (BG1)dogi137 (BG1) BG1 Публикации: 1,120
    Има бутон "Редактирай", с който ще избегнеш двупостията!!!
    Какво да кажа, ти каза всичко, нямам думи!
    А правописът ти е красноречив за всичко!


  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    редактирано 17.05.2016
    да мъка е ,кажи не за грешките а за другото.
    .........
    Вече съм убедена, че умишлено си просиш бан. И ще го получиш, АЗ ти го обещавам.
    Не разбирам за какъв се имаш и от чие име мислиш, че говориш. Но ще ти кажа едно и съвсем умишлено ще го кажа с висок тон- ПОДОБЕН ЕЗИК И ПОДОБНО ОТНОШЕНИЕ НЕ СЕ ТОЛЕРИРАТ В ТОЗИ ФОРУМ. По стечение на обстоятелствата, в момента нямаме модератор, който да ти редактира коментарите, а аз ще се погрижа да ги има в оригинал, дори и ако ти решиш да си ги поправиш.
    Бъди разумен и пропълзи обратно там, от където изпълзя, кротувай си в дупчицата, надничай през чуждите огради и се самоизяждай от злоба и завист. Но си стой там. Не си развявай байрака тук и не натрапвай собственото си мнение за "общо".
    Имаш мнение и вече го изрази. Неколкократно. Укроти се и си коригирай речника. Щото не те знам колко ферми имаш или си имал, но ако продължаваш така, ще останеш без ни една.
    Post edited by Cleo on
  • nombarlan67 (BG1)nombarlan67 (BG1) Публикации: 15
    редактирано 17.05.2016
    ............
    Post edited by Cleo on
  • Mr. KiNg (BG1)Mr. KiNg (BG1) Публикации: 869
    От къде се пръкна тоя неграмотен селянин? (с извинение към всички живеещи на село).
    Тази игра, както и всяка друга, е създадена с цел печалба. Без така наречените ''златари'' играта ще спре да съществува. Дори не е нужно да споменавам, че всеки е свободен да решава сам за себе си дали и колко злато да ползва. Никой от екипа на играта няма да погледне сериозно на оплакване ''Ама тука една гадна иваклиева (която и да е тази персона) ме натупа със злато'', та те точно това искат. ;)
     Хайде стегнете се малко в кръста и спрете да се излагате.
  • pnmladenova (BG1)pnmladenova (BG1) Публикации: 2
    На такива злобари не можем да им угодим! Колкото до резултатите на отбора и играчите в него са постигнати с много труд и часове пред компа. Това, че ни плюете , нищо не означава  за мен и за отбора ни! Започнете да играете сериозно и да не се занимавате с нас, така точки не се печелят. :)
  • CleoCleo Публикации: 629
    Здравейте,

    На първо място - разбира се, не толерираме груб и неподходящ за форума език. Форумът е място за дискусии за играта, информация, новини и забавление и всеки играч има правото да изказва позицията си по дадена тема, стига тази позиция да бъде представена с необходимото уважение към другите играчи. Също така, бих искала да използвам възможността да благодаря на всички играчи, които помагат чрез отговори и разяснения във форума в моменти, когато модераторът ни не е тук. Надявам се повече съфорумци да се включват в дискусиите и да си помагат взаимно.

    Желая на всички хубав и усмихнат ден!
  • aleksa232 (BG1)aleksa232 (BG1) Публикации: 25
    Лудите глави ако целта ви е да откажете другите да играят на кооперативно скоро може и сами да си играете Ivakriva как се правят толква бързо 11 940 китки с злато
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    aleksa232 (BG1) каза:
    Лудите глави ако целта ви е да откажете другите да играят на кооперативно скоро може и сами да си играете Ivakriva как се правят толква бързо 11 940 китки с злато
    Щом питаш, ще ти отговоря. ГМО, наръчници и водорасли. Една жълтица не дадох за мисията.
    А ти с колко точки ще допринесеш за представянето на отбора си като ми седиш на нула?
  • Rumi88 (BG1)Rumi88 (BG1) BG1 Публикации: 332
    здравей допринесла е с доста 688 994 за момента много добри точки , кой колкото може толкова при нас . Какво дава в тая класация топ 50 или каквато е .

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл