Начало Bulgarian Търсене на съвместна игра

Искам някой да ме гледа

Дейвид ДечевДейвид Дечев Публикации: 2
редактирано 23.01.2015 в Търсене на съвместна игра
Искам да си намеря съвместна игра.Много съм активен.Много играя.Повечето съвместни игри в които съм играл (3) са били винаги доволни от мен.Много пари и злато внасям,а не след 25 ниво почвам да внасям злато Тенкю предварително :cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool:
Post edited by Дейвид Дечев on

Коментари

  • КМЕТИЦА (BG1)КМЕТИЦА (BG1) Публикации: 471
    редактирано 16.01.2015
    И аз искам някой да ме гледа,да ми чисти и готви и пари ако може да ми дава за джобни че нямам,обаче няма ,никой не ме иска такъв палавник,но като порасна и стана голям ще завалят поканите за женитба,Та така няма страшно Дейвид,ще се ожениш и ти за някоя СИ,ще се поопознаете ще ти писне и ще се разведете набързо или по лошият вариант да те изгонят че в СИ като заврян зет винаги обувките ти стоят пред вратата,но ако пребиеш тъщата,може и ти да водиш парада.Така че засега ще ти дам съвет Споко ще се ожениш,развий си фермичката по добре,участвай в мисите редовно като натупаш няколко по силни веднага ще те поканят.
  • trevata (BG1)trevata (BG1) BG1 Публикации: 279
    редактирано 23.01.2015
    ахахаххаха Искам някой да ме гледа... ахахахахахха пич, ти ме размаза... :Д затова ти пратих съобщение в играта, прочети го... :d
  • ко ко (BG1)ко ко (BG1) BG1 Публикации: 2
    Ела в Империя, при нас няма такси. Всеки играе когато може 

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл