Начало Bulgarian Въпроси, свързани с играта

Закупуване на злато чрез обаждане

Тази дискусия беше създадена от коментари, разделени от: Къде изчезна опцията за купуване на злато с SMS?.

Коментари

  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    Трябва да призная, че до вчера не бях обръщала внимание на всички опции за купуване на злато. Благодарение на един играч и на Вержи видях, че има подобен на СМС-а начин, но поне на първо четене, доста по-изгоден от него.

    Просто трябва внимателно да се четат инструкциите.


  • НЕЛИ4 (BG1)НЕЛИ4 (BG1) BG1 Публикации: 20
    Ivakriva (BG1) каза:
    Трябва да призная, че до вчера не бях обръщала внимание на всички опции за купуване на злато. Благодарение на един играч и на Вержи видях, че има подобен на СМС-а начин, но поне на първо четене, доста по-изгоден от него.

    Просто трябва внимателно да се четат инструкциите.


    Лично аз невиждам да е по изгодно, като освен таксата за злато трябва да платиш и 2,40 такса разговори то за минута.
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    А от къде точно разбра, че има две такси? Идеята за разговора на минута е да навъртиш необходимата сума за златото.
  • Mr. KiNg (BG1)Mr. KiNg (BG1) Публикации: 869
    редактирано 07.03.2016
    Показано е, че разговора трябва  да продължи 5 минути и взима по 2,40 на минута. А това си е точно 12 лева, колкото е цената на пакета. Същото е и с пакета за 6 лева. Взима по 2,40 на минута и разговора е с продължителност 2:30 минути.
  • pokahontass (BG1)pokahontass (BG1) Публикации: 2
    Като изтече едната минута какво става трябва да затворя и златото автоматично ли ми отива в профила

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл