Начало Bulgarian Предложения, похвали и критика

Огнена маймуна - абсолютно разочарование

Здравейте,

Искам да споделя пълното си разочарование от некоректното представяне на калкулацията на точки удовлетворение за декорация Огнена маймуна... След като изхарчих напразно 20 000+ злато и много от ресурсите си в играта, успях някак да преглътна абсолютната невъзможност да завърша знак Прасе, тъй като за 1% там бяха необходими над 400 единици, но фактът, че събраните допълнителни точки удовлетворение от останали знаци (27 на брой) не се добавиха към макар не дотам оптималната декорация (6x6 за мое съжаление), преля чашата и ме ядоса много. Ако ясно и точно беше пояснено в прозореца на играта, че това ще се получи по този начин, щях да си спестя поне половината от златото и много голяма част от останалите ресурси.

Дайте си ми 27-те точки удовлетворение!!! ;)

Поздрави:
Един излъган ваш фен

Коментари

  • Rumi88 (BG1)Rumi88 (BG1) BG1 Публикации: 332
    декорацията при мене е с 26 щастие едва но я дадох на ландшайф архитекта
  • Virginy (BG1)Virginy (BG1) BG1 Публикации: 885
    Здравей @Boyo (BG1) ,

    искрено съжалявам, че си разочарован от събитието! :(
    Въпреки това, не мога да се съглася с теб относно липсата на информация за получаването на допълнителните точки щастие, тъй като в този мой коментар, който е от 12.02.2016, подробно е описано как се получават тези допълнителни бонус точки щастие.
    Въпреки това, надявам се да продължиш да се забавляваш с играта! :smiley: 


    Поздрави,
    Virginy
  • Rumi88 (BG1)Rumi88 (BG1) BG1 Публикации: 332
    при нас има хора и с 10 щастие едва но я дадоха на архитекта за декорации
  • himik (BG1)himik (BG1) BG1 Публикации: 236
    И аз подобно на теб завърших с 26 щастие и отиде на архитекта.
  • Mr. KiNg (BG1)Mr. KiNg (BG1) Публикации: 869
    Моята пък отиде направо в кофата за боклук. :D
  • Boyo (BG1)Boyo (BG1) BG1 Публикации: 52
    @Virginy

    Здравей,

    И благодаря за бързия отговор. Наистина, нямам навика да чета форума и това е причината да се заблудя от случващото се в играта. Количеството необходими единици за знака Прасе беше непосилно, поне за мен и все пак, крайния резултат не е чак толкова зле при сравнение с останалите декорации (6x6 - 130 щастие). Просто очаквах да се получи 157 щастие и много лошо се изненадах, когато видях декорацията в инвентара. Така и така, просто имах необходимост да споделя емоцията, което само по себе си е индикатор, че предизвикателството е било интересно!

    Чудно ми е, някой успял ли е да постигне оптималния вариант и колко му е коствало това? :)

    Поздрави:
    Boyo
  • dani028 (BG1)dani028 (BG1) Публикации: 463
    Аз затова вече не играя на събитията във фермата , защото изискват неимоверни усилия за които получаваш едно нищо. Приятна игра на всички.
  • kuku ruku vafla (BG1)kuku ruku vafla (BG1) Публикации: 14
    За мен също беше непосилно, не можах да завърша дори и един знак на 100 %, въпреки че съм активна, т.е. само през нощта не играя. Моята маймуна е с 10 щастие и не мисля да я използвам. Много неравномерно се събираха животните. Като цяло не съм доволна. Другият път няма да си губя времето с такива непосилни събития.
  • vez96 (BG1)vez96 (BG1) BG1 Публикации: 35
    редактирано 25.02.2016
    аз се изказах...нервно...ползвах думата гавра...имах няколко зодий над 90%..плъх..98...просто добре че реших да не харча злато.нямах късмет...разглобено..:))

    и скакалците на Лестър....:)) не е дошъл при мен още...фиаско...
    Post edited by Virginy (BG1) on

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл