Начало Bulgarian Място за обсъждане на официалните съобщения

Актуализация - Отглеждане на коне - 11.12.2014

CleoCleo Публикации: 629
Здравейте,

Очакваме мнението ви за последната за тази година актуализация тук!



Поздрави,
Post edited by Virginy (BG1) on
«1

Коментари

  • XIPERION (BG1)XIPERION (BG1) Публикации: 78
    редактирано 09.12.2014
    Изключително сложно и надявам се добре изпипано. Със сигурност очаквам и редовните бъгове след актуализацията. Но звучи интересно. Надявам се да има достатъчно хора, които да се занимават с това. А и докато се качат всички кончета до ниво 100 - минаха още 2-3 годинки и ГГС си осигурява будали да вкарват по 100 милиона в острова...и не малко злато. Докато не зарежат играта :)
  • ДжоневиДжоневи Публикации: 10
    редактирано 11.12.2014
    Аз искам да Ви попитам, защо не мога да вдигам нивото на конюшнята?

    Гледах на ляво и дясно, но нищо не намерих. Нито кога ще мога да дигна ниво нито нищо. Като сложа мишката на стрелката за ъпгрейт и ми пише "още не е налично".
    Давам информация на конюшнята, но там не пише на кое ниво може да се ъпне.

    Ще Ви помоля да ми помогнете, защото съм на няколко дена и разучавам още нещата, а форума е залят с толкова много теми, че нямам толкова време да ги прегледам.


    Благодаря за вниманието и успех на всички. :)
  • dogi137dogi137 Публикации: 568
    редактирано 11.12.2014
    Джоневи написа: »
    Аз искам да Ви попитам, защо не мога да вдигам нивото на конюшнята?

    Гледах на ляво и дясно, но нищо не намерих. Нито кога ще мога да дигна ниво нито нищо. Като сложа мишката на стрелката за ъпгрейт и ми пише "още не е налично".
    Давам информация на конюшнята, но там не пише на кое ниво може да се ъпне.

    Ще Ви помоля да ми помогнете, защото съм на няколко дена и разучавам още нещата, а форума е залят с толкова много теми, че нямам толкова време да ги прегледам.


    Благодаря за вниманието и успех на всички. :)

    Здравей, Джоневи!
    Информация по въпроса за надгаждането на конюшнята можеш да получиш тук! Всичко това ще се случи днес! Успех!:)
  • UserDg2012 (BG1)UserDg2012 (BG1) Публикации: 86
    редактирано 11.12.2014
    Здравейте! Само дето цял след обяд не мога да вляза в играта, само при мен ли е тъка или има някакъв проблем?
  • papaya (BG1)papaya (BG1) BG1 Публикации: 12
    редактирано 11.12.2014
    При мен е същото. Влизането в играта е изключително трудно, а събиране на производства, ниви, градини и т.н. е невъзможно.
  • flora91 (BG1)flora91 (BG1) Публикации: 5
    редактирано 11.12.2014
    Аз съм ужасно разочарована във връзка с актуализацията и времето което отне! Първо беше "Тази актуализация се очаква да се проведе между 10:30 и 13:00 часа българско време в четвъртък, 11.12.2014 и ще продължи около един час. '' после ''Очаква се актуализацията да започне в 13:00 часа българско време и да отнеме около 2 часа.....'' ако от 13:00 до 19:00 не са 2 часа... Според мен трябва да има някаква компенсация за загубения ден!!!
  • Вивиан5Вивиан5 Публикации: 271
    редактирано 11.12.2014
    И аз така мисля, изгубиха ни 1 ден от острова.
  • dogi137dogi137 Публикации: 568
    редактирано 11.12.2014
    Здравейте!

    Прави сте, но се получи неочакван срив на сървартите и ..! Било е необходимо техническо време за възстановяването им! Нямаше начин да бъдем уведомени по-рано, тъй като този срив засегна и форума! На никой от нас не му е било приятно!
    :)
  • la_petrova (BG1)la_petrova (BG1) BG1 Публикации: 19
    редактирано 11.12.2014
    "Страхотна" актуализация, много ми хареса! Дано и следващата да е толкова добра!
  • papaya (BG1)papaya (BG1) BG1 Публикации: 12
    редактирано 11.12.2014
    При мен вече работи нормално.
  • preslav94 (BG1)preslav94 (BG1) BG1 Публикации: 1,781
    редактирано 11.12.2014
    Обаче са направили надграждането на конюшнята много скъпо- за трето ниво иска 1600 златни подкови!
  • trevata (BG1)trevata (BG1) BG1 Публикации: 279
    редактирано 11.12.2014
    Мани, аз всичко си бях изчислил, имах наистина страхотна стратегия да завърша поне глава 2, защото почнах на 19-тият ден и даже нямах много време, накрая почнах яко да играя и наиситна си бях направил нещата така, че да съм близко да завършване, а сега не знам какво ще е.... трябва да ни върнат тези 5,6 часа!
  • dogi137dogi137 Публикации: 568
    редактирано 11.12.2014
    Съжалявам, trevata! Сигурен съм, че дори да не ги върнат пак ще се справиш! Предлагам ти да се обзаложим!:p

    При всички вече, май е нормално, papaya, дано да е така!

    preslav94, скъпичко е, но ще има и още коне, и още турнири... Това за мен означава повече златни подкови? Всеки кон ще става все по конкурентноспособен!
  • STAN33 (BG1)STAN33 (BG1) Публикации: 20
    редактирано 11.12.2014
    А някой нещо знае ли за новите семена в парника???
  • trevata (BG1)trevata (BG1) BG1 Публикации: 279
    редактирано 11.12.2014
    Ами то хубаво да се обзаложим, но тази пета задач и събирането на 5 000 тор, определно ме затруднява адски много и бях изчислил, не да завърша, а да съм близко да завършването, сега не знам как ще е. Нищо не им коства, да има компенсация на времето, което ни отнеха! Даже така е честно!
  • dogi137dogi137 Публикации: 568
    редактирано 11.12.2014
    STAN33 написа: »
    А някой нещо знае ли за новите семена в парника???

    Мисля, че това ще даде отговор на въпроса ти!
    • Ново Събитие, подобно на Островната ферма, ще ви даде някои хубави награди, ако участвате в него.
  • zlobarzlobar Публикации: 43
    редактирано 11.12.2014
    preslav94 написа: »
    Обаче са направили надграждането на конюшнята много скъпо- за трето ниво иска 1600 златни подкови!

    Любопитно ми е каква е наградата за това надграждане!
    Ако не е тайна разбира се.
    Още съм доста далеч от тази опция, но питането ми е по друга причина.
    Благодаря предварително!
  • 4e4a72 (BG1)4e4a72 (BG1) Публикации: 42
    редактирано 11.12.2014
    Някой знаели нещо за Викингската ферма и руните ?
  • еli (BG1)еli (BG1) Публикации: 111
    редактирано 11.12.2014
    Не ми е ясно защо разработчиците правят всичко възможно да ни откажат от играта.Все по-безмислени актуализации.Предполагам,че следващата изненада ще бъде срив в системата за коледните празници.А модераторите вместо да дадат някаква информация ще ни убеждават колко прекрасен е поредния бъг.Очаквам постът ми да бъде премахнат за играта или добро или нищо:confused:
  • Magika (BG1)Magika (BG1) Публикации: 1,909
    редактирано 12.12.2014
    Здравей, еli !

    Каква информация да дадем след като никой нямаше достъп до играта и форумите. Оги е писал при първа възможност и е обяснил това. Във facebook има информация.
    Утре когато се изяснят нещата и КМ разполагат с необходимата информация ще я споделят с нас.
    Аз не видях някой да ви убеждава колко "прекрасен е поредният бъг", на всички ни беше неприятно, но не забравяйте, че понякога нещата не зависят от човек, но от нас зависи как ще ги приемем. Това е една игра все пак, наближават празници сигурна съм, че е имало с кого да прекарате "изгубеното" време.
    Колкото до събитията, приемайте нещата по-леко. Нали живота ви не зависи от тях, като не сте успели сега ще успеете следващия път.
    Аз съм сигурна, че екипа ще помисли за компенсации, както не веднъж се е случвало.

    Поздрави,
  • Вивиан5Вивиан5 Публикации: 271
    редактирано 12.12.2014
    dogi137 написа: »
    Съжалявам, trevata! Сигурен съм, че дори да не ги върнат пак ще се справиш! Предлагам ти да се обзаложим!:p

    При всички вече, май е нормално, papaya, дано да е така!

    preslav94, скъпичко е, но ще има и още коне, и още турнири... Това за мен означава повече златни подкови? Всеки кон ще става все по конкурентноспособен!

    Откъде повече златни подкови като можем да пускаме само по 1 кон на турнир?:confused:
  • koleva (BG1)koleva (BG1) Публикации: 10
    редактирано 12.12.2014
    Здравейте, дано тук да е мястото на което трябва да се пита.... Защо след развъждане изчезва първото конче, което се появи още с конюшнята? Тренирано, обучено и сега го няма..
  • dogi137dogi137 Публикации: 568
    редактирано 12.12.2014
    koleva2 написа: »
    Здравейте, дано тук да е мястото на което трябва да се пита.... Защо след развъждане изчезва първото конче, което се появи още с конюшнята? Тренирано, обучено и сега го няма..

    Здравей!
    Да, тук е мястото да питаш! Когато чифтосаш два коня, те ще изчезнат и ще дадат път на новото поколение!:)
  • koleva (BG1)koleva (BG1) Публикации: 10
    редактирано 12.12.2014
    dogi137 написа: »
    Здравей!
    Да, тук е мястото да питаш! Когато чифтосаш два коня, те ще изчезнат и ще дадат път на новото поколение!:)

    Хах, идеално....И за какво отидоха толкова много подкови?! :) Благодаря за отговора. Спираме с чифтосването :)))
  • dogi137dogi137 Публикации: 568
    редактирано 12.12.2014
    Тъй като това е темата и мисля, че тук му е мястото ще споделя, защо според мен новите коне ще се тренират по-бързо и ще са необходими по-малко подкови за това! За всички е ясно, че ще можем да ги чифтосваме, след чифтосването, старите коне - родителите - ще отстъпят място на поколението! И в реалността е така! Нормално е, когато ще има такъв процес всичко да се улесни за да можем по-бързо да създадем пълна Конюшня! Дали не е това целта на намаленото количество подкови? Сега ще ми кажете: Да, ама ние хвърлихме много време и подкови за първия кон! И аз съм в това число, спокойно!:) Изобщо не страдам!:) И в живота е така! Замислете се върху това! Идва Коледа, нека си чифтосваме кончетата и да се радваме на играта, всеки по-негов си начин, без обиди и налагане на мнение! Радвам се когато се споделя мнение и се аргументира, без излишно изнервяне! Това го пиша като играч, какъвто всъщност съм! Инаме си една национална черта - първо да оплюем и да обидим, а после да прочетем и да мислим!

    Весели празници!
  • petiapepetiape Публикации: 21
    редактирано 12.12.2014
    Доги, според теб колко пъти се чифтосва в живота един кон? Няма бозайник на този свят, който да се размножава само един път в живота си (част от хората го правят, но пък други здраво наваксват). Иначе видът е загубен като такъв. И явно програмистите на ГГС са гледали размножаване само по youtube и не знаят що е то биология. Или пък си мислят, че някой път ако стигнат до този етап на развитие в живота ще умрат?
    Това че ти се чустваш добре от факта, че недомислиците на разработчиците са хвърлили двумесечен труд на боклука и пишеш жизнерадостни постове колко е хубаво всичко и как слънцето грее (добре че поне то се показа най-сетне), съвсем не означава, че истината е такава. Безхаберието и неуважението към вложения труд са пословични за нашите географски ширини. И явно не само тук. Това че някой не е помислил след поредния запой и е на...л много л...а, с които трябва да торя ябълките (апропо 127 подкови, 1597 ябълки - сам си сметни колко ябълки и време трябват за 80000 подкови), не означава че трябва да ми харесва. Би било честно към редовните играчи, развивали коня си, той да е на нивото, съответстващо на придобитите тренировъчни точки.
    Приятен ден!
  • indieindie Публикации: 66
    редактирано 12.12.2014
    Petiape, не се ядосвай, защото нищо няма да се промени.... подкрепям позицията ти, би било много по - добре да имаме право на избор какво да правим с кончето след чифтосването, но за съжаление нямаме... така че радвай се на слънцето, защото при нас вали и не се ядосвай :)
  • пиги1022пиги1022 Публикации: 2,736
    редактирано 12.12.2014
    petiape написа: »
    Доги, според теб колко пъти се чифтосва в живота един кон? Няма бозайник на този свят, който да се размножава само един път в живота си (част от хората го правят, но пък други здраво наваксват). Иначе видът е загубен като такъв. И явно програмистите на ГГС са гледали размножаване само по youtube и не знаят що е то биология. Или пък си мислят, че някой път ако стигнат до този етап на развитие в живота ще умрат?
    Това че ти се чустваш добре от факта, че недомислиците на разработчиците са хвърлили двумесечен труд на боклука и пишеш жизнерадостни постове колко е хубаво всичко и как слънцето грее (добре че поне то се показа най-сетне), съвсем не означава, че истината е такава. Безхаберието и неуважението към вложения труд са пословични за нашите географски ширини. И явно не само тук. Това че някой не е помислил след поредния запой и е на...л много л...а, с които трябва да торя ябълките (апропо 127 подкови, 1597 ябълки - сам си сметни колко ябълки и време трябват за 80000 подкови), не означава че трябва да ми харесва. Би било честно към редовните играчи, развивали коня си, той да е на нивото, съответстващо на придобитите тренировъчни точки.
    Приятен ден!

    Насочи гнева си в правилната посока, моля те! Все пак нали не мислиш, че модераторите правят промените в играта. Не е справедливо да си изливаме негативните емоции върху тях!:):):)
  • petiapepetiape Публикации: 21
    редактирано 12.12.2014
    пиги1022, в нашата родна България всеки ден ми се обяснява, как всичко е наред и как ставаме все по-добре. И в същото време хората, имащи власт продължават да си правят каквото си искат. Вчера, след като написах един достатъчно гневен пост, ми се обясни как така всъщност ми било по-хубаво. Е, за вас господа модератори - може би, но това ви е работата. И също така е част от работата ви е да четете негативните постове и да ги предавате на разработчиците. Така че, господа играчи, модератори и програмисти, ако искате играта да се развива, всеки да прави това, което се очаква от него. Играчите играят и си плащат (къде с пари, къде с време, къде и с двете). Дават си мнението, ако не тук, то с парите, похарчени за играта. Модераторите предават техните мнения на програмистите, а последните си оправят кашите. От мен толкова. Надявам се мнението ми да стигне до хората, за които е предназначено.
    Приятен ден!
  • Petja IlievaPetja Ilieva Публикации: 129
    редактирано 12.12.2014
    Много се радвам на новата актуализация. Доволна съм, че се пускат нови неща за развиване и нови събития. Сега вече няма просто да стоя и да трупам продукция и долари, а ще има нещо различно и интересно.
    Доволна съм, че има място, където липсва напрежението от реалния живот и нещата да се случват както аз си ги подредя.
    С нетърпение очаквам следващите новости!!!
    :):):)

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл