Начало Bulgarian Търсене на съвместна игра

Списък на нелоялни играчи

2»

Коментари

  • maranta (BG1)maranta (BG1) Публикации: 14
    bobcho2008 e открадната ферма от играч с ник andjela.
  • teleca7 (BG1)teleca7 (BG1) BG1 Публикации: 23

    Не знам дали е крадец Bobcho2008 но сега пусна заявка при нас.

    Но ако е така защо не вземат мерки господата от поддръжката.

    Колко човека трябва да подават сигнали за него.

  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    За да вземат мерки господата от поддръжка, някой трябва да подаде сигнал. Има си бутонче за целта. Тук най-общо казано само си чешем езиците и си помагаме със съвети. Толкоз.
  • cachev (BG1)cachev (BG1) BG1 Публикации: 12
    Една част от играчите реват, че ги отстраняват от СИ че тази група не била лоялна, че друга група не е лоялна, че са на ниско ниво и те също заслужават шанс. А сега тези играчи да ми обяснят как може една група да ги търпи като тяхната игра във фермата е точно 5 минути за ден. За да бъдеш в група това не означава, че идваш на почивка и че точно за 5 минути можеш да влезеш и после чак на другият ден да поиграеш. Да бъдеш в група това означава отговорност към групата, към участниците и най-вече към твоята ферма.
    Аз имам точно такъв играч който е 13 ниво и му давам шанс да се развива с нас, но играта му за ден е два пъти влизане във фермата за по 5 минути. Е кажете ми какво да го правя? Да му се радвам че е в моята група.
    И преди да почнат да реват и да се тръшкат във форума тези играчи, че никой не ги иска първо да помислят колко време отделят за играта и тогава.

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл