Начало Bulgarian Въпроси, свързани с играта

Въпрос свързан с точковото събитие?

trevata (BG1)trevata (BG1) BG1 Публикации: 279
редактирано 16.11.2015 в Въпроси, свързани с играта
Даже забравих как му беше името, но и потърсих все пак из форума за тема... не намерих, затова питам.
Може ли някой да ми каже, след царевицата като първоначален продукт, кое пуска после? Зеле или мляко? Ако някой още не се е сетил за кое говоря... за събитието, в което ти дава да събираш определени продукти и според това, колко си събрал, получаваш съответните точки за всяка секунда, печелейки различни награди. Наистина му забравих името.

Коментари

  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    За така нареченият "силоз" говориш. :smiley:  И аз не му помня името. Но знам едно- няма определен ред за исканите продукти. При всеки играч са различни и всеки път са различни.
  • trevata (BG1)trevata (BG1) BG1 Публикации: 279
    Хмм... така е, но съм забелязъл, че поне в началото, винаги, ама винаги започва с царевица, поне при мен. Като започна събитието и първото винаги ми е царевица, после е или зеле, или мляко само реда не знам на тия двете как беше, но винаги така е реда на първите три. Царевица, и после са млякото и зелето, вече после няма ред май. Ако има някой информация и помни как са неговите, нека сподели.
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    Последният път мен ме стартира с глухарчета. ;) Тъй че...
  • Mr. KiNg (BG1)Mr. KiNg (BG1) Публикации: 869
    редактирано 17.11.2015
    При мен последният път започна със зеле, последвано от ябълки.
  • trevata (BG1)trevata (BG1) BG1 Публикации: 279
    редактирано 18.11.2015
    Интересно...  Явно съм късметлия.

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл