Начало Bulgarian Въпроси, свързани с играта

защо е толкова трудно да изпълним задачите от събитията ?

Бих искала да попитам защо е толкова трудно да изпълним задачите от събитията ?? Какви са тези ненормално високи числа за постигане? И защо хора на еднакво ниво трябва да постигнат различен брой продукти?Бих била благодарна ако някой даде разумен отговор на въпросите ми. :smile: 

Коментари

  • megiaq (BG1)megiaq (BG1) Публикации: 8

    ами сега ще ти кажа ;спиш в биг фарм ;развеждаш се изоставяш децата ,.не ходиш на работа , слагаш един термос кафе за да не заспиш.ако случайно ти попадне някой лев го вкарваш веднага в биг фарм .ако отидеш на работа то ще е само за да изкараш пари за биг фарм .и ще  успяваш с всички събития .че може и да не ти стигне пак времето ...



    смях смях ама вече не е смешно .вие ни направихте  луди тука .ние на работа няма ли да ходим бе хора ,как да ви изкарам пари да си купя злато .след непосилната задача с това мляко ,последва лудата цифра от 8500 ябълки .вие знаете ли как се прави това .това събитие алоха или имаше бъг или  нарочно поставяте непосилни цели за да вкараме злато ,ама за да вкарам злато трябва да отида на работа .ако отида на работа няма събера ябълките ......... и те ти омагьосан  кръг .нещо много бъгове станаха напоследък .пуснахте един милион неща наведнъж и се оплескахте ,и аз искам да знам как аджеба може да се мине алоха 
  • HELLO (BG1)HELLO (BG1) Публикации: 69
    тези хора са готови на всичко за да ни накарат да купим злато
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    След като можем сами да избираме нивото на трудност, логично е всеки да избере такова, отговарящо на възможностите му.
    Събитията се изкарват и без злато- просто с планиране.
  • Virginy (BG1)Virginy (BG1) BG1 Публикации: 885
    Здравейте,

    тъй като събитията са с нови награди (различна големина и размер на щастието), съответно и задачите са променени и ребалансирани.
    Освен това, нивата на трудност са различни за различните групи играчи, т.е.:
    • Конярче - Препоръчва се за нива 14 – 27
    • Фермер работник - Препоръчва се за нива 28 – 42
    • Голям фермер - Препоръчва се от ниво 43
    • Фермер специалист - Крайно трудно

    Също така, трудността за изпълнение на задачите зависи и от това, до колко е развита фермата на играча.
    Т.е. факторите са много и съответно всеки един от тях влияе.
    Искрено се надявам да продължите да играете, да развивате фермите си и съм сигурна, че скоро ще завършвате събитията без особени затруднения. :smile: 


    Поздрави,
    Virginy


  • Марга Ауреа (BG1)Марга Ауреа (BG1) BG1 Публикации: 21
    Кога можем да избираме ниво?Май не е всеки път...Аз съм над ниво 90 и ...днес в Приказките въобще не ми излезе прозорец за ниво
  • Mr. KiNg (BG1)Mr. KiNg (BG1) Публикации: 869
    Кога можем да избираме ниво?Май не е всеки път...Аз съм над ниво 90 и ...днес в Приказките въобще не ми излезе прозорец за ниво
    За да можеш да избираш нивото на трудност, трябва първо да завършиш всички стъпки на събитието на автоматично избраното ниво. При следващото появяване на събитието ще имаш 6 нива за избор.
  • Марга Ауреа (BG1)Марга Ауреа (BG1) BG1 Публикации: 21
    Благодаря за Mr.KiNg.Много ми беше полезно.Не правя наблюдения и статистика на събитията,подобренията и т.н.Разчитам на чат и форум за новостите и триковете.Приятна вечер.

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл