Начало Bulgarian Технически проблеми и бъгове

Технически проблеми при вход в играта

11324

Коментари

  • Magika (BG1)Magika (BG1) Публикации: 1,909
    редактирано 08.06.2015
    stefan Gamer 39 написа: »
    здравейте пуснах 3 смс са за бонус злато 5 минути нищо не стана и аз отказах услугата но ми взеха парите за смс сите


    Редактиран от Magika: Моля пиши на кирилица!

    Здравей!

    Моля те най-добре да се обърнеш към поддръжка, за да проверят какво точно се е случило.
    ТУК има помощната тема ако има нужда.

    Поздрави
    Magika
  • Rumi88 (BG1)Rumi88 (BG1) BG1 Публикации: 332
    редактирано 08.06.2015
    здравейте aleksa232 от нашия отбор ми писа че от 2 дена не може да влезе в фермата
  • Magika (BG1)Magika (BG1) Публикации: 1,909
    редактирано 08.06.2015
    Здравей Руми!

    Пробвала ли е стандартните процедури, друг браузър, друг компютър. Сигурна ли е, че браузъра и флаш плеъра са последна версия. Може да има проблем с интернет връзката. Ако всичко това е наред да пише до поддръжка.

    Поздрави
    Magika
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    редактирано 08.06.2015
    Какъв ѝ е проблемът, Руми? В смисъл- какво ѝ изписва, за да не я допуска до играта? Щото причини много може да има. Нека уточни, за да знаем как да помогнем.
  • ipdan (BG1)ipdan (BG1) Публикации: 1
    редактирано 11.06.2015
    Вдигнах нивото за трениране на коне..нито се вдигна нито ме пуска да тренирам?
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    редактирано 11.06.2015
  • Вили ДВили Д Публикации: 1
    редактирано 07.07.2015
    Не мога да си вляза във фермата - когато напиша името и паролата си ми излиза надпис, че вече има играч регистриран с този имейл, а аз съм този играч. Какво да направя?
    А трябваше да се регистрирам наново, за да мога да пиша тук.
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    редактирано 07.07.2015
    Вили Д написа: »
    Не мога да си вляза във фермата - когато напиша името и паролата си ми излиза надпис, че вече има играч регистриран с този имейл, а аз съм този играч. Какво да направя?
    А трябваше да се регистрирам наново, за да мога да пиша тук.

    Влез от табчето горе вдясно, където пише Влизане. Ти опитваш да влезеш през формата за регистрация, която се показва на средата на екрана. :)
  • pandeto (INT1)pandeto (INT1) INT1 Публикации: 1
    редактирано 11.07.2015
    немога о 1 ч да вляза в играта пише свързването към сървара е неуспешно опитайте пак
  • КМЕТИЦА (BG1)КМЕТИЦА (BG1) Публикации: 471
    редактирано 20.07.2015
    Rumi88 написа: »
    здравейте aleksa232 от нашия отбор ми писа че от 2 дена не може да влезе в фермата

    Проблемчето и е от интернета тъй като тя ползва безжичен интернет,да си рестартира настроиките на лан картата и ще може да си храни кокошките.Ако все още има проблем при нея.
  • nikoaa (BG1)nikoaa (BG1) Публикации: 5
    редактирано 11.08.2015
    След рестарта на играта днес не ми се появява събитието " За природата"
  • Magika (BG1)Magika (BG1) Публикации: 1,909
    редактирано 11.08.2015
    nikoaa4 написа: »
    След рестарта на играта днес не ми се появява събитието " За природата"

    Прочети ТАЗИ ТЕМА на последната страница има отговор.
  • аннджи (BG1)аннджи (BG1) Публикации: 10
    днес започнах да я играя и вече от 4 часа не мога да влезна изписва ми техническа подръжка........ е каква е тая поддръжка 4 часа...........
  • bigana (GB1)bigana (GB1) Публикации: 1
    редактирано 14.09.2015
    Защо не мога да вляза в играта
    не мога да си вляза в играта бях стигнала до 16 ниво и после ме върна от 1 ниво


    Постът е редактиран от Virginy: Моля, пиши на кирилица!
    Post edited by Virginy (BG1) on
  • юкi (BG1)юкi (BG1) BG1 Публикации: 67
    редактирано 14.09.2015
    От 3 дни немога да вляза сега влязох а ме връща на 1 ниво


    Постът е редактиран от Virginy: Моля, пиши на кирилица!
    Post edited by Virginy (BG1) on
  • Virginy (BG1)Virginy (BG1) BG1 Публикации: 885
    редактирано 18.09.2015
    Здравейте юкi и bigana,

    прегледайте първият пост на тази тема
    Там е обяснено подробно и нагледно от къде и как да зададете правилния сървър, къде да въведете потрбителското си име и парола, за да влезнете в играта със вече съществуващия си акаунт.
    Ако имате някакви въпроси, пишете, за да се опитаме да Ви помогнем.
    Надявам се проблемът Ви да се разреши скоро!


    Поздрави,
    Virginy
    Post edited by Virginy (BG1) on
  • Galianka (BG1)Galianka (BG1) Публикации: 2
    Значи започнах да играя играта от компютъра в работата ми , но когато се опитам да си влезна от моя от вкъщи не ми позволява или ме пуска в друг профил на 1-во ниво . Защо и как да го оправя ?
  • Virginy (BG1)Virginy (BG1) BG1 Публикации: 885
    Здравей Galianka,

    прегледай първият пост на тази темаТам е обяснено подробно и нагледно от къде и как да зададеш правилния сървър, къде да въведеш потрбителското си име и парола, за да влезнеш в играта с вече съществуващия ти акаунт.
    Ако имаш някакви въпроси, пиши, за да се опитаме да ти помогне.
    Надявам се проблемът ти да се разреши скоро!


    Поздрави,
    Virginy
  • dmd (BG1)dmd (BG1) Публикации: 1
    редактирано 23.09.2015
    бях стигнала до 40 ниво и сега  ме върна на 1 ниво ?


    Постът е преместен от Virginy: Грешна тема!
    Post edited by Virginy (BG1) on
  • tanya50 (BG1)tanya50 (BG1) Публикации: 4

    От два дни не мога да вляза в фермата. Като натисна да посетя фермата ме изкарва от играта. Каква е тази оптимизация на играта, толкова дълго трае това.

    Вече ми изписва, че не мога да се свържа със сървъра, ако това не е бъг, какво е?

  • Virginy (BG1)Virginy (BG1) BG1 Публикации: 885
    Здравей tanya50,

    необходимо е да пишеш до поддръжката, ако след като си направила стандартните процедури - чистене на кеш, рестарт на браузъра, компютъра и обновяване на Flash player-а, все още не можеш да влезнеш в играта.
    Надявам се скоро проблемът ти да бъде разрешен.


    Поздрави,
    Virginy
  • mmmm228 (BG1)mmmm228 (BG1) Публикации: 1
    Здравейте, от няколко дни не мога да влезна в играта. Пробвах от различни браузъри и на различни компютри. Появява ми се началния екран ,но дори не започва да
    зарежда (не стига до надписите "събиране на яйцата, издояване на кравите и т.н. че не ги помня много добре). Изчистих кеша с ctrl shift i delete ,но няма никаква разлика-
    все такъв си седи екрана
  • hope (BG1)hope (BG1) Публикации: 6
    редактирано 01.05.2016
    И при мен се явява същия проблем,тогава затварям търсачката и рестартирам,после иска доста чакане да се  отвори играта,която от ден на ден става все по-тежка и претрупана с много излишни неща.
    Post edited by Virginy (BG1) on
  • mirelchenceee (BG1)mirelchenceee (BG1) Публикации: 11
    Някой има ли моят проблем ... Рестартирах браузер и сега зарежда до едно положение и немога да вляза в играта ...Какво се случва ?
  • woman (BG1)woman (BG1) Публикации: 53
    май им се сринаха сървърите. И аз така. Заби ми играта, рефрешнах и край. Умря. Вече не мога да влезна. Зарежда но едно положение и спира
  • ivanfudulski (BG1)ivanfudulski (BG1) BG1 Публикации: 381
    при всички е така има срив на сървърите сигурно
  • ani4164 (BG1)ani4164 (BG1) BG1 Публикации: 208
    Аз, не зарежда до пълното влизане в играта
  • ani4164 (BG1)ani4164 (BG1) BG1 Публикации: 208
    Оправете , проблема с играта  не зарежда, или ако влезе не обира , не сее ,
  • Michailova_mimi (BG1)Michailova_mimi (BG1) Публикации: 38
    Всеки път като се реша да пиша в този раздел, се чудя защо ли изобщо си губя времето? 1-2 да бяха проблемите, да ги позлатим тези немци. Човек колкото и да смята, да прави планове, трябва задължително да включи в тях и компонента "програмисти". Тази седмица една нощ ги чаках до 2 часа да пуснат достъп до играта, тази вечер когато трябваше да презаредя фунията - няма логване. Пак ли до 2 ще трябва да чакам, или ще сколасат по-бързо?
  • mirelchenceee (BG1)mirelchenceee (BG1) Публикации: 11
    Ако не е на фунията ще е на КП ... БЕЗ ДУМИ СЪМ !

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл