Начало Bulgarian Технически проблеми и бъгове

Бъгове - обща тема

1549

Коментари

  • preslav94 (BG1)preslav94 (BG1) BG1 Публикации: 1,781
    редактирано 08.08.2015
    С края на КП се появи нов бъг 8288528N.jpg
    Голям срам- да не знаят реда на числата от ГГС! :D
  • nikoaa (BG1)nikoaa (BG1) Публикации: 5
    редактирано 11.08.2015
    След актуализацията днес във фермата ми липсва събитието "ЗА природата "
  • Magika (BG1)Magika (BG1) Публикации: 1,909
    редактирано 11.08.2015
    nikoaa4 написа: »
    След актуализацията днес във фермата ми липсва събитието "ЗА природата "

    Моля ви четете повече, това е третата тема в която отговаряме на този въпрос!
    Cleo написа: »
    Здравейте,

    Наясно сме с факта, че събитието е налично само за някои играчи и не се появява при други. Екипът на играта вече разследва ситуацията. Щом разполагам с повече детайли, ще ви информирам. Извиняваме се за неудобството и за дългия ден!
  • DQDO I DADADQDO I DADA Публикации: 1
    редактирано 11.08.2015
    няма ми торта за ябълките и другите помогне те ми
  • Magika (BG1)Magika (BG1) Публикации: 1,909
    редактирано 11.08.2015
    DQDO I DADA написа: »
    няма ми торта за ябълките и другите помогне те ми

    Ако под "другите" имаш предвид, че всички продукти са ти на 0, това се получава, когато играта не успее да зареди добре. рефрешни и ще се появят. Ако не съм познала, моля да обясниш по-точно.
  • ivanfudulski (BG1)ivanfudulski (BG1) BG1 Публикации: 381
    редактирано 11.08.2015
    според мен ги е продал на пазара без и да разбере че го е направил
  • dani028 (BG1)dani028 (BG1) Публикации: 463
    редактирано 11.08.2015
    имам продуктите, но не ми дава да изпълня договора
  • alice_n (BG1)alice_n (BG1) Публикации: 1
    редактирано 12.08.2015
    Magika написа: »
    Моля ви четете повече, това е третата тема в която отговаряме на този въпрос!

    Ще отговаряте, ако трябва и в 100 теми, нали това ви е работата! Според вас аз мога да изчета 100 теми, ама вие не можете да си свършите работата! Ние не сме виновни нито за бъговете, нито за това, че явно не ви се работи!
  • Jem3 (BG1)Jem3 (BG1) Публикации: 1
    редактирано 15.08.2015
    в момента мелницата произвежда 209 храна за крави а играта истинско приключение Започни производство храна за крави показва 19 / 20,
  • Vereja (BG1)Vereja (BG1) BG1 Публикации: 312
    редактирано 18.08.2015
    Пак ми няма събитието в лентата отляво и незная нито докъде съм,нито какво се иска,нито имам възможност да даря исканото.Предишното дойде един ден преди приключването,това се появи и изчезна като комета.Изобщо става все по-интересно,сигурно да не скучаем.
  • koksy (BG1)koksy (BG1) Публикации: 12
    редактирано 19.08.2015
    Vereja,при много от играещите се среща този бъг от вчера.

    [07:59] koksy: Добро утро,бъгчето с изчезването на събитието все още е факт,така че преди да събирате погледнете дали има книжка от ляво
    Оправя се с рефреш на играта,но е изключително досадно.....
  • qwer (BG1)qwer (BG1) Публикации: 44
    редактирано 19.08.2015
    Здравейте модератори и труженици по поддръжката! Пожелавам Ви спорна работа и ако е във възможностите Ви може ли да оправите "бъгчето" с изчезващия ивент или ще си играем на "тука има,тука няма"?
  • anibogdanovaanibogdanova Публикации: 6
    редактирано 19.08.2015
    направо е изнервящо,трудно се обира и се зарежда и има много бъгове
  • CleoCleo Публикации: 629
    редактирано 19.08.2015
    qwer написа: »
    Здравейте модератори и труженици по поддръжката! Пожелавам Ви спорна работа и ако е във възможностите Ви може ли да оправите "бъгчето" с изчезващия ивент или ще си играем на "тука има,тука няма"?

    Здравейте,

    Днес ще има хотфикс за отстраняване на проблема със събитието, което се маркира като вече завършено. Щом разполагаме с повече детайли, ще ви информираме.

    Поздрави,
  • Farmer Bruno (BG1)Farmer Bruno (BG1) BG1 Публикации: 3
    редактирано 19.08.2015
    Играта стана прекалено бъгава с толкова много събития наведнъж - едвам ми отваря и зарежда нещата!!! Направо разноглед да стане човек от толкова много финтифлюшки..... :p И защо трябва едновременно да вървят двете сергии на Омар - при появата на втората изчезва задачата от ивента?! А да не говорим, че остров не всеки играе и втората сергия само товари играта....
  • РумиLeaderРумиLeader Публикации: 5
    редактирано 20.08.2015
    Имах проблем с Колекция декори, но се оправи.
  • wistful (BG1)wistful (BG1) BG1 Публикации: 6
    редактирано 24.08.2015
    Защо не се вижда какво произвежда мината, когато е стартирана?
  • dimi05dimi05 Публикации: 4
    редактирано 25.08.2015
    Имам бъг с играта при конете не се отварят състезанието с Лестър и с Теса
  • wistful (BG1)wistful (BG1) BG1 Публикации: 6
    редактирано 25.08.2015
    Има бъг с Омар - стои вече четвърти ден и не иска да си ходи....:p
  • КМЕТИЦА (BG1)КМЕТИЦА (BG1) Публикации: 471
    редактирано 26.08.2015
    Здравейте,

    В Петък ще има хотфикс за отстраняване на проблемите със Играта .Тоест всички Бъгове ще бъдат отстранени.Но кой ще бъде Петъка Не зная. Щом разполагаме с повече детайли, ще ви информираме.
    Ако все още ви дразнят бъгчетата натиснете в горният десен ъгъл хикса.И проблема пак ще ви се разреши.


    Поздрави,
  • anibogdanovaanibogdanova Публикации: 6
    редактирано 27.08.2015
    Здравейте ,защо има проблем в полето със съобщенията ,първо трием после пишем.
  • Magi85 (BG1)Magi85 (BG1) Публикации: 466
    редактирано 27.08.2015
    Пресен бъг в ивента за кооперациите когато натисна в класацията на кооперациете ми излиза тази грешка всеки път http://clip2net.com/s/3mI1kaV
  • КМЕТИЦА (BG1)КМЕТИЦА (BG1) Публикации: 471
    редактирано 27.08.2015
    Magi85 написа: »
    Пресен бъг в ивента за кооперациите когато натисна в класацията на кооперациете ми излиза тази грешка всеки път http://clip2net.com/s/3mI1kaV


    Както вече споменах Свиквайте,това въобще не се зачита като бъг,това си е системна грешка,и да пишеш на поддръжката все тая,оправя се при рефреш на браузера, взимаш метлата метеш кеша,стед което преинсталираш флаш плеара с последната версия и е оправено,или трябва да качиш едно ниво в класацията ,често се появява и при кокошките като ги храниш много и хамбара ти е претъпкан с яйцица ,опитваш се да продадеш излишъка обаче уви ЕРОРЧЕ ти се появява.Продаваш малко бройки на прословутото пазарче и ЕРОРЧЕТО изчезва,тоест обновяваш играта и бъгчето за което говорим отива в изторията.
  • пиги1022пиги1022 Публикации: 2,736
    редактирано 28.08.2015
    Айде и аз да не остана назад. През 5 минути ми излиза това предупреждение. До какво ли нямам достъп!?!:confused:

    8324952A.jpg
  • КМЕТИЦА (BG1)КМЕТИЦА (BG1) Публикации: 471
    редактирано 29.08.2015
    пиги1022 написа: »
    Айде и аз да не остана назад. През 5 минути ми излиза това предупреждение. До какво ли нямам достъп!?!:confused:

    8324952A.jpg



    Според скромните ми знания ,би трябвало да ти се е появило около новото пазарче,и е свързано с ябълките,поне така пише,или имаш фул ябълки в хамбарчето или нещо при събирането не ти е отчело правилно,тези системни грешки едва ли ще те откажат от играта,пробвай да изпразниш хамбара на нула от градините и би трябвало да се оправи да не се появява повече.

    Или пиши до поддъжката ама те са в отпуска, и се забавляват на плажа с париците който им изпращате постоянно,поканих ги и при мен да дойдат да погостуват ама нещо не идват.Пак ще ги поканя Администратори,КМ,и всички които се смятат за създатели и част от екипа на играта.Заповядайте в моята скромна къщичка в Карлуково,много е хубаво тук и уютно,ще ви нагостя с пай от Гурмето и Медец от Цветарницата.А в замяна си оправете Бъгчетата ако ли не Докторчето ще ви подари Бяла Пижамка с Въженца.
  • anibogdanova (BG1)anibogdanova (BG1) BG1 Публикации: 10
    Здравейте,много трудно събирам и зареждам продукция,цъкам по няколко пъти върху едно и също нещо докато заредя,изнервящо е.
  • nadenade (BG1)nadenade (BG1) Публикации: 2
    защо нямам светулки от краварници и ниви това е гадно

  • page64 (BG1)page64 (BG1) BG1 Публикации: 111
    след последната актуализация, не работи бутонът за форума. Когато напишеш имейл адрес и парола ти дава съобщение, че името/паролата са некоректни. През търсачка няма проблем да влезеш във форума.
  • qwer (BG1)qwer (BG1) Публикации: 44
    Защо не ми дава да си избера сама нивото на трудност в току що стартираното събитие? Събитието ми стартира направо от 3-то ниво , а по-горните не са активни.
  • tarantulazla (BG1)tarantulazla (BG1) Публикации: 10
    Здравей, многократно беше обяснено от госпожа Магика, че поради новия декор ще стартираме от по-ниско ниво. Обяснението касаеше събитието "За природата", но предполагам, че случаят е идентичен. :)

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл