Начало Bulgarian Технически проблеми и бъгове

не мога да влеза в играта

защо не мога да вляза в играта

Коментари

  • dalina (BG1)dalina (BG1) Публикации: 9
    НЕ МОГА ДА ВЛЯЗА В ИГРАТА ОТ 3.09.2015 СЛЕД КАТО БЕ ИЗКЛЮЧЕН СЪРВЪРА В РАННИЯ СЛЕДОБЕД.НА ТОЗИ ЕТАП ИГРАТА НЕ МИ СЕ ЗАРЕЖДА,КАКВО ДА НАПРАВЯ
  • janne5230 (BG1)janne5230 (BG1) BG1 Публикации: 2
    от 0309215г не мога да вляза в играта правих много опити нищо не става
  • petq 2 (BG1)petq 2 (BG1) BG1 Публикации: 2
    Защо не мога да вляза в играта
  • MimiGamer5 (BG1)MimiGamer5 (BG1) Публикации: 1
    и аз  вече трети ден не  мога да вляза
  • Magika (BG1)Magika (BG1) Публикации: 1,909
    Здравейте!

    От 03.09.  явно при някои играчи има проблем с входа в играта. Надявам се утре вече да имаме някаква информация и проблема да се оправи.

    Поздрави,
    Magika
  • dalina (BG1)dalina (BG1) Публикации: 9
    ЯВНО ПРОБЛЕМА НЕ Е РЕШЕН С ВЛИЗАНЕТО В ИГРАТА,ИЗТЪРВАХМЕ ЕВЕНТИ,ТЪРЖЕСТВА И Т.Н.
    СЪЦАЛЯВАМ ,ЧЕ СЪМ НАЛЯЛА ТОЛКОВА МНОГО РЕАЛНИ ПАРИ И ЗАГУБЕНО ВРЕМЕ
  • Magika (BG1)Magika (BG1) Публикации: 1,909
    Здравейте!

    Имайте търпение, все пак работното време тепърва започна, а и в Германия са с 1 час назад.
    А колкото до събитията знаете, че винаги ги удължават при проблем, така че и сега най-вероятно ще направят нещо.
  • CleoCleo Публикации: 629
    Здравейте,

    Бе направена проверка от нашите специалисти на ситуацията в нашия сървър и всичко работи нормално от наша страна. Няма данни за проблеми и моят съвет е да опитате със стандрартните процедури триене на кеша, инсталиране последната версия на браузър и флаш плейър. Надявам се всичко да бъде наред след това.

    Поздрави,
  • veni-viksi ()veni-viksi () Публикации: 1
    Здравейте много хора все още имат проблеми с влизането пробвали са всичко поне от нашия отбор и не става . 
  • Magika (BG1)Magika (BG1) Публикации: 1,909
    Преди време имаше същия проблем. Тогава разрешението беше следното: тези, които почистват кеша от браузъра трябва да го почистят с програма (например CCleaner) и обратно.
    Опитайте, дано да се получи.

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл