Начало Bulgarian Място за обсъждане на официалните съобщения

Актуализация - Време за филми - 01.09.2015

CleoCleo Публикации: 629
Здравейте,

Тук очакваме коментарите ви за новите промени!

Поздрави,
Post edited by Cleo on

Коментари

  • dogi137dogi137 Публикации: 568
    редактирано 31.08.2015
    Боже опази! Какво ли мазало ще се случи след тази Актуализация! Уж не съм песимист, ама мога да се обзаложа, че няма да можем да играем поне един ден! Видеа, браво! Колко ли злато ще ни коства това! И да не забравите, видео ще има за всички, ама друг път!;)
  • meribo2meribo2 Публикации: 13
    редактирано 31.08.2015
    и играта почна да бави човек и мисия не може да играе така
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    редактирано 31.08.2015
    dogi137 написа: »
    Боже опази! Какво ли мазало ще се случи след тази Актуализация! Уж не съм песимист, ама мога да се обзаложа, че няма да можем да играем поне един ден! Видеа, браво! Колко ли злато ще ни коства това! И да не забравите, видео ще има за всички, ама друг път!;)

    Въздържах се от коментар като видях темата, но не мога да не те подкрепя.
    Толкова много неща има за оправяне, а вместо това, ще получим нови бъгове и допълнително натоварване на играта. Е, аз нов компютър няма да си купя заради една игра.
    Хора, вземете поправете всичко, което о*акахте и после внедрявайте новости. Не ви искам наградите, искам игра за разтоварване.
  • CleoCleo Публикации: 629
    редактирано 01.09.2015
    Здравейте,

    Благодаря за изказаните позиции. Важно е за нас да знаем какво мислят играчите и мога да ви уверя, че коментарите ви ще бъдат предадени на клегите от екипа на играта, които преценяват кога какви промени да бъдат направени. Ще помоля в тази тема да се коментира само посочената актуализация. За всякакви други въпроси или проблеми, моля да намерите съответната тема.

    Поздрави,
  • preslav94 (BG1)preslav94 (BG1) BG1 Публикации: 1,781
    редактирано 01.09.2015
    И според мене няма смисъл от тази актуализация- наградите
    "
    Злато
    Долари
    Подкови
    Консумативи и премиум консумативи
    Възможни други валучи, например карма точки и т.н.
    "
    които са възможни за спечелване или ще са минимални от порядъка на долари(до 1000 предполагам), както и останалите неща са с нулева стойност (поне за мене). Единствените награди, които биха ми привлекли внимаето биха били ТО или артикули за някои от най-често пусканите проекти от отбора ми.
  • himik (BG1)himik (BG1) BG1 Публикации: 236
    редактирано 01.09.2015
    В друга игра не на ГГС бяха пуснали същото.Забавно е а и на всичко отгоре ти дава бонус награда някъква.Ако клиповете са добри и не натоварва много компа защо не.Поне аз няма да го направя за наградата.
  • пиги1022пиги1022 Публикации: 2,736
    редактирано 01.09.2015
    Нещо подобно имаше в друга игра, която играх. За нашият сървър реклами нямаше, очаквам същото и тук. Но нови бъгове със сигурност ще има и вече сериозно се питам какво още търся тук! :confused:
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    редактирано 01.09.2015
    Еееее, оправиха съобщенията. Благодаря за което. :)
  • ratam (BG1)ratam (BG1) Публикации: 2
    редактирано 01.09.2015
    Къде са тези филми ???????
  • Vereja (BG1)Vereja (BG1) BG1 Публикации: 312
    редактирано 02.09.2015
    Ами в киното,като си платиш билетчето,щото тука още не са се появили на никого в групата.
  • bestway (BG1)bestway (BG1) BG1 Публикации: 15
    редактирано 02.09.2015
    А на кого му е притрябвало да гледа реклами?! Това е поредната тъпа актуализация, която е никому ненужна :p
  • Vereja (BG1)Vereja (BG1) BG1 Публикации: 312
    Сега ми обяснете какъв е този спот за строеж-нищо не се отваря нито при строеж,нито при липсата на такъв.
  • Magika (BG1)Magika (BG1) Публикации: 1,909
    редактирано 04.09.2015
    Vereja () said:
    Сега ми обяснете какъв е този спот за строеж-нищо не се отваря нито при строеж,нито при липсата на такъв.
    Здравейте!

    Това е свързано с новата функция гледане на клипчета. Понеже слота за строеж ще е въпросния ТВ екран, за да се вижда строежа са направили таймер за него при таймерите за следваща реколта реколта.

    П.П. Да добавя, че към този момент не всички играчи имат тази функция.

    Поздрави,
    Magika
  • ratam (BG1)ratam (BG1) Публикации: 2
    Ако сте в една частна фирма ще Ви уволнят всичките на 1.09 пускате филмите днес е 5.09 а филмите още  ги няма . 
  • Magika (BG1)Magika (BG1) Публикации: 1,909
    ratam () said:
    Ако сте в една частна фирма ще Ви уволнят всичките на 1.09 пускате филмите днес е 5.09 а филмите още  ги няма . 
    Точно над твоя пост съм писала, че все още не всички играчи имат тази функция. В официалното съобщение за актуализацията е написано:

    ....но не бъдете изненадани, ако този път няма видео за вас, тъй като видеотата ще бъдат налични за част от нашата база с играчи. Разбира се, ще разширяваме публиката все повече, след като се уверим, че всичко работи нормално.

    Понякога дори подобни функции ги пускат само на някои сървъри, както се случи и този път. От вчера има играчи на нашият сървър с таймер за слота за строеж, което означава, че или функцията вече е пусната или поне има подготовка. Не съм сигурна тъй като все още никой от играчите, които знам, че имат таймер за слота не ми е писал, че е гледал клипче.


  • TereZa (BG1)TereZa (BG1) BG1 Публикации: 35
    при мен още няма реклами
  • chochosan2 (BG1)chochosan2 (BG1) Публикации: 12
    при мен вече имаше на 07.09 и 08.09 сутринта около четири часа.по 5 клипа са ,траят около 10 секунди,засега е реклама на друга игра. никой друг от моята С И няма още видео.
  • malio586 (BG1)malio586 (BG1) BG1 Публикации: 2
    Здравейте, къде  се намира това кино?
  • ani4kaa_cska (BG1)ani4kaa_cska (BG1) Публикации: 1
    и аз нямам
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    "Киното" се пуска буквално на лотариен принцип на произволни играчи. И винаги е в някакви странни часове. При мен два дни имаше- все в 6 сутринта. След това- няма.

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл