Начало Bulgarian Предложения, похвали и критика

Тропическата Ферма

kjhgfghjkl (BG1)kjhgfghjkl (BG1) BG1 Публикации: 2
много е глупава и дразнеща, дали ще изчезне ако я игнорирам. Направена е кофти защото от нея няма печалба, а трябва да се наливат пари. Голяяяяяяяяяяяяяяма грешка от страна на създателите.:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
Post edited by kjhgfghjkl (BG1) on
«1

Коментари

  • dogi137dogi137 Публикации: 568
    редактирано 07.08.2014
    kjhgfghjkl написа: »
    много е глупава и дразнеща, дали ще изчезне ако я игнорирам. Направена е кофти защото от нея няма печалба, а трябва да се наливат пари. Голяяяяяяяяяяяяяяма грешка от страна на създателите.:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:

    Благодарим ти за мнението! Няма как да я игнорираш, просто не я развивай! Ако все пак размислиш, пробвай!
  • dani028 (BG1)dani028 (BG1) Публикации: 463
    редактирано 07.08.2014
    на мен пък ми харесва и е много готина ,особено звуците и пейзажите и не ми пука за парите които ще похарча за тази ферма, все пак не съм дала нито един истински лев за тях , че да ме е яд
  • ива пецоваива пецова Публикации: 2
    редактирано 12.08.2014
    И на мен ми харесва. Дори много и предлагам да остане за постоянно. Тези които не искат, нека просто не я развиват.
    Оставете я за постоянно
  • WoOnDo (BG1)WoOnDo (BG1) BG1 Публикации: 194
    редактирано 12.08.2014
    ива пецова написа: »
    И на мен ми харесва. Дори много и предлагам да остане за постоянно. Тези които не искат, нека просто не я развиват.
    Оставете я за постоянно

    Ако беше за постоянно и аз щях да продължа да я развивам, но това, че след месец всичко ще се занули и вложеното в островната ферма отива на вятъра не ме устройва, при положение, че имам още доста да развивам останалите 3 ферми! :(
  • ива пецоваива пецова Публикации: 2
    редактирано 12.08.2014
    Фермата е интересна. Може да се помисли за доразвиването й и отставянето й за постоянно. В момента всички приливаме от пусто в празно и само губим. Да, аз я развивам, но прехвърлям пари от другите.
  • chefo56chefo56 Публикации: 2
    редактирано 13.08.2014
    това че трябва да прехвърляме долари от основната ферма не ми харесва
  • Mr. KiNg (BG1)Mr. KiNg (BG1) Публикации: 869
    редактирано 13.08.2014
    А ти от къде искаш да се появят тези долари на острова?
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    редактирано 13.08.2014
    От пиратско съкровище... :rolleyes:
  • RosdimRosdim Публикации: 261
    редактирано 13.08.2014
    Я да попитам и аз, каква е разликата, дали храниш добитъка на островната ферма с премиум или с обикновенна храна, при мен няма и в инфото няма, това бъг ли е или недоглеждане от създателите на този остров?
  • WoOnDo (BG1)WoOnDo (BG1) BG1 Публикации: 194
    редактирано 14.08.2014
    Когато храниш с премиум храна не се взимат островни долари.
  • Michailova_mimi (BG1)Michailova_mimi (BG1) Публикации: 38
    редактирано 22.09.2014
    Ако си мислите, че човек обича като е направил нещо да дойдат и да му го разрушат и да го почне пак - ама много жестоко се лъжете. Да вложа 10млн в островна ферма и да ми я бутнете като първия ураган и след месец да ми кажете да я строя пак - господа разработчици, нещо сте се объркали. Каквото си има, това ще си и остане. Вместо да намерите коне за тези купища подкови, събрани от играчите, пак ми пускате остров. Бих ви пратила на него, стига да можех, и да ви оставя там на ураганите....
  • user1232user1232 Публикации: 153
    редактирано 23.09.2014
    Значи тази ферма не знам защо ми е полезна. Много семена купих, много подкови събрах, но искам да знам за какво са ми?????
  • пиги1022пиги1022 Публикации: 2,736
    редактирано 23.09.2014
    Michailova_mimi написа: »
    Ако си мислите, че човек обича като е направил нещо да дойдат и да му го разрушат и да го почне пак - ама много жестоко се лъжете. Да вложа 10млн в островна ферма и да ми я бутнете като първия ураган и след месец да ми кажете да я строя пак - господа разработчици, нещо сте се объркали. Каквото си има, това ще си и остане. Вместо да намерите коне за тези купища подкови, събрани от играчите, пак ми пускате остров. Бих ви пратила на него, стига да можех, и да ви оставя там на ураганите....

    ecd31ab1ba2d.jpg
  • user1232user1232 Публикации: 153
    редактирано 23.09.2014
    ecd31ab1ba2d.jpg
  • Mr. KiNg (BG1)Mr. KiNg (BG1) Публикации: 869
    редактирано 23.09.2014
    Колкото и неприятно да е, всички знаехме още в самото начало какво ще се случи когато времето изтече. Ако толкова не сте искали да давате пари на вятъра защо изобщо се захванахте с острова?!?
  • user1232user1232 Публикации: 153
    редактирано 23.09.2014
    Ами аз просто си дадох едни 15м и събрах едни 30 000 подкови, играх го малко и не съм давал пари чак толкова....Истинското даване на пари е да си развиеш фермата до края.
  • N1crowaN1crowa Публикации: 17
    редактирано 02.10.2014
    Логично е, след урагана.. отново да се отвори достъпа до островната ферма, ако ще да е счупена :) и да трябва да даваме пари да ги поправим, не махайте построените неща... Бъдете реални!
  • Mr. KiNg (BG1)Mr. KiNg (BG1) Публикации: 869
    редактирано 02.10.2014
    Ако по тази логика предположим че средствата и времето за ''ремонт'' на сградите е същото като това да ги построиш отново, няма голяма полза. Освен това ако имам сграда 7 ниво трябва да я ремонтирам 7 пъти докато проработи ли? А и трудно ще се превеждат долари ако банката е в развалини.
  • N1crowaN1crowa Публикации: 17
    редактирано 02.10.2014
    ами да ама не
    :) всъщност нищо не им пречи всеки път на случаен принцип 10 или 20% от наличните сгради (различни от банката, да приемем че тя винаги ще е здрава) да са малко понатрошени, но ремонт на сграда в никакъв случай не трябва да е същото време като строежа и, а и това че тя е надстроявана 7 пъти не значи 7 поправки :) а една, и ако сградата се строй 12 часа, поправката не бива да е повече от 1 час и 20 минути или макс 2 ч.

    ПС. току що ми хрумна и друга идея:
    например ако дойде пак ураган, да я затворят за ден - два.. и после като я отворят да изглеждат построшени само къщите, а другите сгради да са зацапани :) и от нас да се изисква просто да отделим по 20 минути на къща, колкото да се пригоди за живеене, и просто като се върнат жителите на тези къщи, вместо просто да обикалят хорицата, от които излизат балончета, да направят анимациика как хората чистат, и дебелия удря с чука :d

    Предлагам да направите нещо, което може би отдавна е трябвало да въведете :)

    Виждам че на островната ферма има въдица на пристанището, и ще ви помоля, ако направите Риболов като опция на пристанището в островната ферма като средство за изкарване на островни долари. Също така би било много реалистично, близо до морета и океани.. да удрят вълни -> следователно изхвъргат на брега разни работи... подаръци, ботуши, ботилки с писма и сандъци с пиратски съкровища :d

    ако имате възможност да създадете подигра с риболов, мнозина ще са ви задължени :)


    редактиран отdOgi: Моля не пиши два поста един след друг! За целта има бутон "Редактирай"!
  • Mr. KiNg (BG1)Mr. KiNg (BG1) Публикации: 869
    редактирано 02.10.2014
    И пак това означава че при второ участие да го нарека в събитието ще ти отнеме по-малко време за да изпълняваш мисии, което ще откаже играчите да дават злато (а все пак това е целта на играта) А твоите идеи много ми напомнят на компютърна игра която е на същия принцип. Остава и факта че терените трябва да се купуват отново и аз ако имам къща на някой от тях (може и най-далечния) трябва да кастря джунглата докато я достигна, така ли?
    Просто каквото и да си говорим острова ще бъде помитан всеки път. Така те печелят пари...
    Не разбрах само защо говориш на нас, като това е форум в който има само играчи.
  • N1crowaN1crowa Публикации: 17
    редактирано 03.10.2014
    много се извинявам ако е така
    аз просто съм прочел и съм се заблудил, мислейки си че някой от хората тук, има връзка с някой от програмистите и създателите на играта, сори![h=1]Форум: Предложения, похвали и критика[/h]Ако имате идеи, които според вас ТРЯБВА да бъдат включени в играта, може да ги споделите тук"

  • dogi137dogi137 Публикации: 568
    редактирано 03.10.2014
    N1crowa написа: »
    много се извинявам ако е така
    аз просто съм прочел и съм се заблудил, мислейки си че някой от хората тук, има връзка с някой от програмистите и създателите на играта, сори![h=1]Форум: Предложения, похвали и критика[/h]Ако имате идеи, които според вас ТРЯБВА да бъдат включени в играта, може да ги споделите тук"


    Точно тук е мястото да се споделят предложенията! Давай смело!:)
  • Magika (BG1)Magika (BG1) Публикации: 1,909
    редактирано 03.10.2014
    Здравейте!
    N1crowa написа: »
    много се извинявам ако е така
    аз просто съм прочел и съм се заблудил, мислейки си че някой от хората тук, има връзка с някой от програмистите и създателите на играта, сори!Форум: Предложения, похвали и критика

    Ако имате идеи, които според вас ТРЯБВА да бъдат включени в играта, може да ги споделите тук"


    Да, точно така. КМ са връзката между потребители и разработчици. За това е този форум, освен да си помагаме да изказваме мненията си за играта, които КМ предават на програмистите. За това е и този раздел.
    Много предложения от потребители се вземат под внимание и се изпълняват. Дори острова е част от предложенията за нови животни, семена, сгради, 4-та ферма и т.н.
    Не се притеснявайте да споделяте вашите предложения. Трябва да знаете обаче, че не е задължително те да бъдат одобрени и осъществени или да са съвсем същите. Предложението ви може да е взето само като идея и да е съчетано с някое друго или да са променени някои неща. Също така реализирането на някои идеи е по-дълъг и дори труден процес.

    Поздрави,


    П.П. Докато го напиша, че ме прекъснаха се е включил и Оги.
  • violeta 2181 (BG1)violeta 2181 (BG1) Публикации: 60
    редактирано 05.10.2014
    Да, имаше такива предложения - за нови производства ,семена и нова ферма дори. Но това доразвиване на идеята да се разрушава всичко и да се строи наново съвсем не е приемлива. Защото всеки нормален човек на когото му се случат такива премеждия веднъж-дваж в живота ще се сети, че не е удачен избора му за местопребиваване и просто ще се премести! Ама тук не ти се дава такъв избор. Много сизифофско изглежда всичко. Самият факт, че всичко, което съм построила ще изчезне в един миг ме демотивира ужасно.
    Аз мисля, че не трябва да се руши всичко в края на събитието. Да приключва например туристическия сезон, а при следващото стартиране да се започват производствата наново.
  • Mr. KiNg (BG1)Mr. KiNg (BG1) Публикации: 869
    редактирано 05.10.2014
    Споделям мнението ти, но това поне в този вариант няма как да стане. Ако сградите останат непокътнати то това автоматично означава че всяко следващо събитие ще е по-лесно от първото тъй като не се налага да се внасят долари и да се хаби време. Разбира се това означава и че никой няма да хаби злато, защото ще има повече от достатъчно време да завърши събитието.
    Вероятно няма смисъл да споменавам, че поне теоретично нищо не се разрушава. Всеки път островът е нов (макар да изглежда по съвсем идентичен начин).
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    редактирано 05.10.2014
    Mr. KiNg написа: »
    Споделям мнението ти, но това поне в този вариант няма как да стане. Ако сградите останат непокътнати то това автоматично означава че всяко следващо събитие ще е по-лесно от първото тъй като не се налага да се внасят долари и да се хаби време. Разбира се това означава и че никой няма да хаби злато, защото ще има повече от достатъчно време да завърши събитието.

    Да, но за сметка на запазените сгради могат да усложнят малко задачите. Времето, което губим сега да строим и надграждаме, можем да го използваме за повече продукция. Аз нямам нищо против да събера 30 000 пауна например вместо сегашните 15 000, ама да не ми се налага да чакам часове наред за строежи. Варианти винаги има, стига да се намери малко желание и ентусиазъм у разработчиците. Ама... нъц! :(
  • Mr. KiNg (BG1)Mr. KiNg (BG1) Публикации: 869
    редактирано 05.10.2014
    Ivakriva3 написа: »
    Да, но за сметка на запазените сгради могат да усложнят малко задачите. Времето, което губим сега да строим и надграждаме, можем да го използваме за повече продукция. Аз нямам нищо против да събера 30 000 пауна например вместо сегашните 15 000, ама да не ми се налага да чакам часове наред за строежи. Варианти винаги има, стига да се намери малко желание и ентусиазъм у разработчиците. Ама... нъц! :(

    Това означава че за всеки трябва да има различни мисии, защото никой няма еднакъв прогрес.
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    редактирано 05.10.2014
    А в събитията как има? Винаги може да се внесат подобрения, но само ако има желание за това. Обаче аз желание за развитие НЕ виждам. Само желание за повече и разнообразни начини за измъкване на пари...
    Знам, че не му тук мястото, но ще спомена друг проблем, който ме дразни в пъти повече от острова, ама хората си казаха, че не е от голяма значение и никой не си мръдва пръста сигурно.
    Е как да си дам левчетата за злато???
    :mad:
  • Mr. KiNg (BG1)Mr. KiNg (BG1) Публикации: 869
    редактирано 05.10.2014
    Ivakriva3 написа: »
    А в събитията как има? Винаги може да се внесат подобрения, но само ако има желание за това. Обаче аз желание за развитие НЕ виждам. Само желание за повече и разнообразни начини за измъкване на пари...
    Знам, че не му тук мястото, но ще спомена друг проблем, който ме дразни в пъти повече от острова, ама хората си казаха, че не е от голяма значение и никой не си мръдва пръста сигурно.
    Е как да си дам левчетата за злато???
    :mad:

    В събитията има избор от 4 различни нива което не е същото. В случая всеки един от играчите има различен прогрес и следователно колкото играча има толкова трябва да са и нивата.
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    редактирано 05.10.2014
    Mr. KiNg написа: »
    В събитията има избор от 4 различни нива което не е същото. В случая всеки един от играчите има различен прогрес и следователно колкото играча има толкова трябва да са и нивата.
    Еееее, не ми се спори с теб. Не обичам... :o
    Ако има избор от различни нива, всеки сам ще може да си премери костилката, преди да лапне черешката. Те и в играта играчите са с различна степен на развитие, но имат избор за събитията. Островът нали и него го броят за събитие- защо и той да няма?!??!

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл