Начало Bulgarian Място за обсъждане на официалните съобщения

Актуализация13.05. - малки промени

13»

Коментари

  • dogi137 (BG1)dogi137 (BG1) BG1 Публикации: 1,120
    редактирано 13.05.2014
    a_s_n написа: »
    дОги, пак си се размечтал :)
    Сетих се за още нещо хубаво в днешната актУализация ;) Пак се събрахме във форума да си попишем кой как е :p

    И аз си го помислих същото!;););)
  • a_s_na_s_n Публикации: 490
    редактирано 13.05.2014
    dogi1372 написа: »
    И аз си го помислих същото!;););)

    Нямам как да не си, нали сме си една зодия ;)
  • dirde1dirde1 Публикации: 3
    редактирано 13.05.2014
    Има още едно ново нещо, след днешната актуализация - можеш да дариш всичките си долари наведнъж (ако натиснеш зелената малка стрелкичка вдясно). До вчера можеше по 1 000 000 долара максимално!!!

    Внимавайте, ако не искате да дарите всичките си долари!
  • valkovvalkov Публикации: 20
    редактирано 13.05.2014
    само да попитам" ПРОЕКТ 2014-БИГ ФАРМ" дане би да се отлага за 2015
    БЛАГОДАРЯ
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    редактирано 13.05.2014
    valkov написа: »
    само да попитам" ПРОЕКТ 2014-БИГ ФАРМ" дане би да се отлага за 2015
    БЛАГОДАРЯ

    Е чакай, де!!! Още не е свършила 2014... Има време за още несполучили актуализации.
  • valkovvalkov Публикации: 20
    редактирано 13.05.2014
    Ivakriva3 написа: »
    Е чакай, де!!! Още не е свършила 2014... Има време за още несполучили актуализации.
    чаках и 4-та ферма ама ........... затова реших да питам по от рано да се подготвя с търпение,че малко ми е намаляло.а на играчи от СИ явно се изчерпа,не съм ги засичал от седмица
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    редактирано 13.05.2014
    Бе то и моя оптимизъм взе да изчезва, ама се държа все още. Все се надявам на нещо хубаво, но разочарованията започнаха да ми идват в повече...
  • melek833 (BG1)melek833 (BG1) Публикации: 197
    редактирано 13.05.2014
    valkov написа: »
    чаках и 4-та ферма ама ........... затова реших да питам по от рано да се подготвя с търпение,че малко ми е намаляло.а на играчи от СИ явно се изчерпа,не съм ги засичал от седмица

    Ми надеждата нали умирала последна...
    Дано да изтърпим до „КРАЯ"...
    Събирайте търпение до следващия „тираж“.

    Оф и шрифта да бяха оправили...
  • Mr. KiNg (BG1)Mr. KiNg (BG1) Публикации: 869
    редактирано 13.05.2014
    Абе то е вярно че годината не е свършила ама все пак тоя театрален декор беше за 2014 година нововъведението, а не за декември и началото на 2015. Шрифта си стои все така смален, сега ни се изгавриха и с актуализацията. Нямам думи...
  • k11 (BG1)k11 (BG1) BG1 Публикации: 285
    редактирано 13.05.2014
    divanela2 написа: »
    Здравейте... и аз да налея масло в огъня - та за какво е актуализацията? Щото аз разлика никаква не виждам .... освен, че като си наториш нивите вече ти го отчита...

    Интересно обаче, че го показва само когато посочваш нивата. А когато посочиш горе в дясно под : Следващи реколти, пак не отчита хумуса.
    Не знам колко трябва да си "разсеян" за да "сътвориш" такава "актуализация".
    Ами то май трябваше цялото изречение да го сложа в кавички, или да кажа, че е алегорично и всеки решава сам за себе си. :confused:
  • melek833 (BG1)melek833 (BG1) Публикации: 197
    редактирано 13.05.2014
    Много играчи се отказаха от играта,
    други отказват да купуват злато,
    но разработчиците продължават с абсурдните актуализации.
    Абсолютно дали знаят какво правят, и дали знаят играта в каква какафония е в момента???
  • КМЕТИЦА (BG1)КМЕТИЦА (BG1) Публикации: 471
    редактирано 13.05.2014
    Актуализацията е супер,бъговете още по хубави,ако няма бъгчета как ще разбереш че е имало актуализация .
  • BURATINO5BURATINO5 Публикации: 67
    редактирано 13.05.2014
    Е в такъв случай аз и отбора излизаме във ваканция,на есен с песен до тогава дано да се оправят.
  • Galina Todorov6Galina Todorov6 Публикации: 74
    редактирано 14.05.2014
    даааа, актуализацията е днес---- имаме и приказки...с ниво на трудност...плус проект за изпълнение...!!!! Е добре ни е дошла тогава, а за времето....изгубено....е, дано успеем с проекта поне....и успех на всички бг.фермери...:p
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    редактирано 14.05.2014
    Galina Todorov6 написа: »
    даааа, актуализацията е днес---- имаме и приказки...с ниво на трудност...плус проект за изпълнение...!!!! Е добре ни е дошла тогава, а за времето....изгубено....е, дано успеем с проекта поне....и успех на всички бг.фермери...:p

    Днес няма да има актуализация. Каквото беше, беше вчера- другото се отлага за неопределено време.
  • SAFIN4OSAFIN4O Публикации: 31
    редактирано 14.05.2014
    Мелек то надеждата умира последна но и тя умира ;)
  • melek833 (BG1)melek833 (BG1) Публикации: 197
    редактирано 14.05.2014
    SAFIN4O написа: »
    Мелек то надеждата умира последна но и тя умира ;)

    Отрепаха я, с кривата пушка на селския кмет!!!
  • jimi19859jimi19859 Публикации: 4
    редактирано 14.05.2014
    За коя дата става въпрос между 10 и 12 часа,защото при мен сградата е все още неактивна
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    редактирано 14.05.2014
    Има добавка към официалното съобщение- прочети я. Може да прочетеш и мненията на модератор и КМ по- нагоре и ще разбереш.
  • Mr. KiNg (BG1)Mr. KiNg (BG1) Публикации: 869
    редактирано 16.05.2014
    Имам един въпрос, да видим дали съм го разбрал правилно. Значи ако сега си направя нова ферма ще получа стартов пакет при който ако закупя злато (дори за минималната сума) ще получа 5000 злато, 50 000 долара и декорация която иначе няма как да спечеля. Освен това редовно ще получавам 200% прайм тайм (нещо което аз в моята ферма не съм виждал) и няма да имам проблеми с шрифта тъй като няма да имам отбор. А в моята ферма която имам повече от година какво получавам? Бъгави актуализации, шантав неработещ декор и проблеми със зрението. Само на мен ли ми се вижда малко нечестно?


    Преместен от Magika: Грешна тема.
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    редактирано 16.05.2014
    Даже е МНОГО нечестно, но така или иначе напоследък абсолютно всичко в тази игра е насочено към привличането на нови играчи, в което по принцип няма нищо лошо, но е за сметка на старите играчи. Аз реших да не се ядосвам вече, но сериозно обмислям да си зарежа фермата и да си направя нова... :mad: Дано да се замислят малко и по този въпрос...
  • veesskoo (BG1)veesskoo (BG1) Публикации: 265
    редактирано 16.05.2014
    Mr. KiNg написа: »
    Имам един въпрос, да видим дали съм го разбрал правилно. Значи ако сега си направя нова ферма ще получа стартов пакет при който ако закупя злато (дори за минималната сума) ще получа 5000 злато, 50 000 долара и декорация която иначе няма как да спечеля. Освен това редовно ще получавам 200% прайм тайм (нещо което аз в моята ферма не съм виждал) и няма да имам проблеми с шрифта тъй като няма да имам отбор. А в моята ферма която имам повече от година какво получавам? Бъгави актуализации, шантав неработещ декор и проблеми със зрението. Само на мен ли ми се вижда малко нечестно?

    А , къде го чете това?
    За мен лично тази Актуализация - не беше нужна / но , да има разнообразие за ,,сините ферми,, - сламките/:):cool:

    Много яко - играеш мисия , сам срещу себе си /май нещо куца - там в мисиите/ :confused::):cool:


    Редактиран от Magika: Част от текста не е по темата.
  • dogi137 (BG1)dogi137 (BG1) BG1 Публикации: 1,120
    редактирано 16.05.2014
    Mr. KiNg написа: »
    Имам един въпрос, да видим дали съм го разбрал правилно. Значи ако сега си направя нова ферма ще получа стартов пакет при който ако закупя злато (дори за минималната сума) ще получа 5000 злато, 50 000 долара и декорация която иначе няма как да спечеля. Освен това редовно ще получавам 200% прайм тайм (нещо което аз в моята ферма не съм виждал) и няма да имам проблеми с шрифта тъй като няма да имам отбор. А в моята ферма която имам повече от година какво получавам? Бъгави актуализации, шантав неработещ декор и проблеми със зрението. Само на мен ли ми се вижда малко нечестно?

    Не е само за теб!
  • Mr. KiNg (BG1)Mr. KiNg (BG1) Публикации: 869
    редактирано 16.05.2014
    veesskoo написа: »
    А , къде го чете това?
    За мен лично тази Актуализация - не беше нужна / но , да има разнообразие за ,,сините ферми,, - сламките/:):cool:

    Много яко - играеш мисия , сам срещу себе си /май нещо куца - там в мисиите/ :confused::):cool:



    Имам тайни служби за разузнаване :Д. Аз преди малко си събирах цветя сам и накрая ми каза че не съм бил участвал. Пълна глупост....

    Редактиран от Magika: Не е по темата.
  • veesskoo (BG1)veesskoo (BG1) Публикации: 265
    редактирано 16.05.2014
    Mr. KiNg написа: »
    Имам тайни служби за разузнаване :Д. Аз преди малко си събирах цветя сам и накрая ми каза че не съм бил участвал. Пълна глупост....

    Редактиран от Magika: Не е по темата.


    А връзкар си Ти ;):cool:

    Редактиран от Magika: Не е по темата.
  • melek833 (BG1)melek833 (BG1) Публикации: 197
    редактирано 16.05.2014
    Ще си говорим, пишем,обсъждаме и коментираме с години, но пак ще сме си гласове в пустиня.

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл