Начало Bulgarian Предложения, похвали и критика

За какво бих закупил злато?

k11 (BG1)k11 (BG1) BG1 Публикации: 285
Помощна тема за разработчиците в BigFarm.
Здравейте фермери и фермерки,
след дълго мислене и гледане как разработчиците се мъчат да решат, някой от поставените им задачи, реших да направя тази тема. Понеже се нагледах на никому не нужни актуализации, та реших да им помогнем да намерят пресечната точка между нашата забава и техните цели.
Когато започнах да играя, смятах, че играта е много добра. Имаше идея, имаше тръпка имаше .......загадка. Новите подобрения са много далече от духа на "старата" игра. Според мен екипа "генератор" на идеи се е изчерпал, или го заставят да работи така. Както и да е няма да влизам в разсъждения сега. Исках да кажа, всеки да си напише за какво би купил злато, та да се ориентират по-добре от екипа на играта.
Аз също ще напиша, но малко по-късно. :)
Post edited by k11 (BG1) on

Коментари

  • veesskoo (BG1)veesskoo (BG1) Публикации: 265
    редактирано 12.05.2014
    Не бих закупил злато - играта е доста ,,еднообразна,, вече , ако не е СИ - да бях се отказал отдавна.
    Последно време развитието на играта сякаш ,,за цикли,,/мое мнение/:confused:

    Само със злато , злато и пак злато:confused:

    купи , изхарчи /печелиш бонус - ... /:D;)

    Колко ли, злато е необходимо за закупуване , че да се порадваме на ,,инвентара,, около основната ферма.:confused:
    Колко ли, още ще чакаме - него самия /,,инвентара,,/:confused:

    Проект за 2014 - минаха 5 месеца от нея - няма развитие:confused:/за 5 месеца нищо - представям си , колко ли , време е нужно за всичко , за да заработи:confused:

    Някой беше писал , че има много различни подходи за чувство на удовлетворение и за релаксация в играта , но Тях отдавна ги загубихме.:mad:

    ,,Нова Актуализация - за нас /играчите/ нова набутвация ,,:mad:
    Празни надежди за нови ,,одежди,, :mad:

    Ако искаха да оправят шрифта щяха да го оправят:confused: - но явно ... /там нямат изгода - на много заден план/:confused: . Постоянно правят ,,нови златни актуализации,,:confused:
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    редактирано 12.05.2014
    veesskoo написа: »
    Аз бих закупил злато - за да закупя Артикули / но няма такава опция/ :)

    Е как ще няма такава опция? Ако имате незареден проект, погледни- "Закупете всички необходими артикули от колекцията и ги използвайте веднага за .... злато"

    А иначе бих купила злато по няколко причини: Първата е за да спечеля от Прайм Тайм, т. е. за лична облага. Втората е за да помогна на СИ било с артикули, било с изследовател, било с по- голяма вноска. Третата причина е, че златото ти позволява по- голяма свобода при надграждане или закупуване на земя.
    Но няма да си купя скоро, поради две прости причини- чувствам се пренебрегната, защото не съм виждала Прайм Тайм по- голям от 50 %, от миналата година и втората е, че все още няма бутон, който да те спира, ако по грешка натиснеш сините стрелки.
  • RosdimRosdim Публикации: 261
    редактирано 12.05.2014
    бих си закупил злато единствено за помощ в СИ
  • veesskoo (BG1)veesskoo (BG1) Публикации: 265
    редактирано 12.05.2014
    Ivakriva3 написа: »
    Е как ще няма такава опция? Ако имате незареден проект, погледни- "Закупете всички необходими артикули от колекцията и ги използвайте веднага за .... злато"

    А иначе бих купила злато по няколко причини: Първата е за да спечеля от Прайм Тайм, т. е. за лична облага. Втората е за да помогна на СИ било с артикули, било с изследовател, било с по- голяма вноска. Третата причина е, че златото ти позволява по- голяма свобода при надграждане или закупуване на земя.
    Но няма да си купя скоро, поради две прости причини- чувствам се пренебрегната, защото не съм виждала Прайм Тайм по- голям от 50 %, от миналата година и втората е, че все още няма бутон, който да те спира, ако по грешка натиснеш сините стрелки.

    Не имах предвид - бройки , не цялото количество / пример: имам 50 злато и мога да купя 30 визитки , така ще помагам и за проектите - било то и минимално , когато му дойде времето/
    Само на мен ли ми се струва , че ,,визитките,, са намалели /не може от 10 ябълки да дава 2 визитки - преди сякаш , бяха повече/
  • RosdimRosdim Публикации: 261
    редактирано 13.05.2014
    След днешната глупост която направиха, за нищо няма да си купя злато, две лъжи на един път , първо датата не си спазиха и второ няма ни гараж, ни сервиз или каквото и да е дето ще правим тези машини
  • a_s_na_s_n Публикации: 490
    редактирано 13.05.2014
    Във всички случай Не бих купила злато и да ме правят на маймуна ;) Щом са решили да отдават чест и почитания на новите играчи така да бъде, от мен и левче няма да видят. Все още не се говори нищо за бутончето прескочи със злато. Защо? Колко хора казаха, че са склонни да купят ако махнат тая тъпотия- много, но резултат няма.
  • ajaaja Публикации: 33
    редактирано 13.05.2014
    Всички, писали дотук, са ми любимите играчи. А аз ви използвам като изповедалня, скъпи мои.
    НЕ МИ СЕ ИГРЕ ВЕЧЕ! ТЪПО И ОБИДНО МИ Е. МОГА ДА ПОЛЗВАМ ЗАХАРОСАНИ ПРИКАЗКИ, НО НЯМА СМИСЪЛ.
    ВЕЧЕ ЩЕ ВЛИЗАМ ЧАТ-ПАТ. ПОЖЕЛАВАМ НА ВСИЧКИ УСПЕХ, ТЪРПЕНИЕ И КУРАЖ ОТ СЪРЦЕ!
  • dogi137 (BG1)dogi137 (BG1) BG1 Публикации: 1,120
    редактирано 13.05.2014
    aja написа: »
    Всички, писали дотук, са ми любимите играчи. А аз ви използвам като изповедалня, скъпи мои.
    НЕ МИ СЕ ИГРЕ ВЕЧЕ! ТЪПО И ОБИДНО МИ Е. МОГА ДА ПОЛЗВАМ ЗАХАРОСАНИ ПРИКАЗКИ, НО НЯМА СМИСЪЛ.
    ВЕЧЕ ЩЕ ВЛИЗАМ ЧАТ-ПАТ. ПОЖЕЛАВАМ НА ВСИЧКИ УСПЕХ, ТЪРПЕНИЕ И КУРАЖ ОТ СЪРЦЕ!

    Жалко!:(.....
  • BURATINO5BURATINO5 Публикации: 67
    редактирано 13.05.2014
    Аз бих купил за всичко ама не ми пускат 200% хем искат реални парички хем не знаят как да си ги вземат.
    Цял ден ми въртят кооперативен прайм бонус за съвместна игра.
    Не става така от този прайм аз губя,а в селото си инвестирам винаги,дава ми да купя 10 жетона за колелото за 6000злато,е да ама и тук не са познали,от колелото ми дава само дървета21усмивки и барбекюта които не са ми нужни и отиват директно в коша за боклук.
    Така че и аз съм вече скептично настроен към играта,ако не е отбора едва ли ще влизам.
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    редактирано 13.05.2014
    Не е по темата, ама... Прави ми впечатление, че напоследък много често срещам израза: "ако не е отбора едва ли ще влизам.". Мисля, че това много ясно изразява отношението на мнозинството към промените в играта... Което не говори добре за ggs и мен лично ме притеснява...
  • krisi_love_a (BG1)krisi_love_a (BG1) Публикации: 37
    редактирано 14.05.2014
    Лично аз се излъгах да купя злато 2 пъти като втория беше заради една декорация.Не искам да играя с злато по-интересно е без него,защото повече се мачиш да постигнеш целта си.Иначе да си кажа-много ме дразнят всички изкачащи иконки за закопуването на му

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл