Начало Bulgarian Предложения, похвали и критика

ЗА ИЛИ ПРОТИВ КМЕТИЦА

157»

Коментари

  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    редактирано 13.05.2014
    КМЕТИЦА написа: »
    Здравейте,на всички който не са ме забравили,малко бях ваканция за това ме нямаше във форума,докопах се до интернет връзка и реших пак да ви досаждам малко,ако ме хване музата може и някоя приказка да напиша.
    А, добре дошъл!!! ;) Липсваш на доста хора тук. Дано този път те задържим за по- дълго време.
    BURATINO5 написа: »
    Аз съм ЗА кметица малко нашироко се обяснява ама поне казва истината .
    Не си разбрал правилно! Не бива да гласуваш ЗА, защото ако има голям положителен вот, пак ще изчезне.
    Затова се гласува ПРОТИВ Кметицата!!! Божеее, от кога чакам да го напиша това... :o
  • melek833 (BG1)melek833 (BG1) Публикации: 197
    редактирано 14.05.2014
    И аз съм ПРОТИВ Кметицата...
    Не напразно са казали старите хора:
    Който казва истината, го гонят и от 10те села!!!
  • Al Gor (BG1)Al Gor (BG1) BG1 Публикации: 63
    редактирано 29.05.2014
    Аз съм за кметицата. Това, че отстоява собственото си право на мнение е дори похвално, защото има мноооого играчи без такова.
    Доколкото ми е известно никъде не пише, че един човек не може да има повече от една ферма (ако съм в грешка се извинявам предварително), явно човека експериментира начини на развитие и игра в различни СИ.
    Господин КМЕТЕ, не вярвам да сте си "изоставили" фермата - 89 ниво от родолюбиви подбуди, никой не изоставя отрочетата си особено когато вече са развитие. Имате интересен стил за вадене на компропати :) тип Яни Янев, но не забравяйте, че ние дето сме си тук в България вече не им отдаваме такова голямо значение, защото част от тях са изфабрикувани.
    Всеки има право на мнение, но трябва да зачита и мнението на другите.
    Приятна игра на всички
  • SystemSystem Публикации: 106,969
    редактирано 01.06.2014
    ...................
  • КМЕТКМЕТ Публикации: 162
    редактирано 15.06.2014
    Разбрах че в България още се живее с носталгия по бай ви тошово време ............И правилата са само за определен кръг от хора а другите да си трайкат и да следват стадото . Ние никога няма да прогледнем от вярната гледна точка защото мизерията ражда злоба , завист и неприязън дори и към роднини . ама това ме не учудва а само ме кара да се подсмихвам . ЗА МЕН ВРЕМЕТО Е ЦЕНЕН ФАКТОР И ЗАТОВА НЕ СМЯТАМ ДА ОТГОВАРЯМ ИЛИ ДА СЕ ОБЯСНЯВАМ КАТО ПОП В ЧЕРКВА . Мисли си каквото щеш но не мисля че е нормално да го играеш умряла лисица както уважаемата КМЕТИЦА .......даже се чудя дали зад този акаунт се крие жена или мъж психично болен ???????
  • SystemSystem Публикации: 106,969
    редактирано 18.06.2014
    Абе ти май наистина си за
    ............човече, имаш добър речник-не го използвай за такива нискоинтелектоални изказвания.


    Постът е редактиран от dOgi: Моля, спазвай правилата на форума!
  • КМЕТИЦА (BG1)КМЕТИЦА (BG1) Публикации: 471
    редактирано 21.07.2014
    Здравейте на всички от форума,май вие било скучно без мен,та даже и Кметът се е включил с коментар по темата За Или Против.Аз че съм освидетелстван и си имам жълта книжка то това би трябвало да е ясно на всички,ама форума си има правила и там никъде не пише че психичноболни хора нямат право да коментират по темите с което смятам да твърдя че не съм нарушил правилата на форума,напротив именно Кмета трябва да се замисли дали той не нарушава правилата дори и в тази тема темата е За или Против Моя милост а не за Носталгията по времето на Комунизма или родствените връзки и семейните отношения в Кметското семейство,по отношение на играта ми дали ще играя като умряла лисица или като настинало магаре си е мое желание и не влиза в правомощията на уважаемият Г-н КМЕТ да коментира играта ми.Ценя Неговото мнение но такова няма никъде във темата нито ЗА нито Против. Извинявам се че много задълбах с изказванията си по особата Г-н Кмет ама още чакам компроматите от него .Сега да ви разкажа една история за да ви стане по интересно .Отидох един ден на събора на селото и познайте кой видях КМЕТА на селото Попа от Черквата където се обяснява и Естествено Даскала бяха седнали на трибуната с опъната софра и обсъждаха ли обсъждаха познайте какво? Няма да ви мъча ще ви кажа веднага НОВАТА АКТУАЛИЗАЦИЯ.Великолепното Трио КМЕТА,ПОПА и Даскала както ги наричах на галено разискваха каква ще новата схема за източване на жетончета от колелото на късмета приготвили си по една празна кесийка да я пълнят с жетони,обаче им се развали планирането защото се почви и Хитър Петър там и почна да се надлъгва с гатанки.Кмета веднага Подскочи да не му зададе и на него една гатанка и се скри под масата настана голяма веселба,добре че дойде оркестъра да засвири една песен http://vbox7.com/play:490ea578 за да се оправи настроението на събора.
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    редактирано 26.07.2014
    Боже, боже... Две седмици ме няма и тук станало интересно! :d
    Кметицеееее, що се появяваш толкова рядко, бе???
  • user1232user1232 Публикации: 153
    редактирано 26.07.2014
    КМЕТИЦА написа: »
    Здравейте на всички от форума,май вие било скучно без мен,та даже и Кметът се е включил с коментар по темата За Или Против.Аз че съм освидетелстван и си имам жълта книжка то това би трябвало да е ясно на всички,ама форума си има правила и там никъде не пише че психичноболни хора нямат право да коментират по темите с което смятам да твърдя че не съм нарушил правилата на форума,напротив именно Кмета трябва да се замисли дали той не нарушава правилата дори и в тази тема темата е За или Против Моя милост а не за Носталгията по времето на Комунизма или родствените връзки и семейните отношения в Кметското семейство,по отношение на играта ми дали ще играя като умряла лисица или като настинало магаре си е мое желание и не влиза в правомощията на уважаемият Г-н КМЕТ да коментира играта ми.Ценя Неговото мнение но такова няма никъде във темата нито ЗА нито Против. Извинявам се че много задълбах с изказванията си по особата Г-н Кмет ама още чакам компроматите от него .Сега да ви разкажа една история за да ви стане по интересно .Отидох един ден на събора на селото и познайте кой видях КМЕТА на селото Попа от Черквата където се обяснява и Естествено Даскала бяха седнали на трибуната с опъната софра и обсъждаха ли обсъждаха познайте какво? Няма да ви мъча ще ви кажа веднага НОВАТА АКТУАЛИЗАЦИЯ.Великолепното Трио КМЕТА,ПОПА и Даскала както ги наричах на галено разискваха каква ще новата схема за източване на жетончета от колелото на късмета приготвили си по една празна кесийка да я пълнят с жетони,обаче им се развали планирането защото се почви и Хитър Петър там и почна да се надлъгва с гатанки.Кмета веднага Подскочи да не му зададе и на него една гатанка и се скри под масата настана голяма веселба,добре че дойде оркестъра да засвири една песен http://vbox7.com/play:490ea578 за да се оправи настроението на събора.
    Това много ми хареса.
  • КМЕТИЦА (BG1)КМЕТИЦА (BG1) Публикации: 471
    редактирано 03.08.2014
    Здравейте на всички за да не ме забравите пак съм тук,ама знаете как е като почна да слушкам и хоп ваканция ме пуска доктора,изпратиха ме на ваканционен лагер на морето да събирам мидички за аквариума на главния лекар на клиниката.Викат ми добре си вече може да излизаш свободно по улиците и ме изписаха за доста дълго време,Да ви кажа честно много ми липсвахте,липсваше ми и пижамката с въженца където ми я обличат санитарите.Ама и вие не скучаете без мен виждам и заместник ми се появил Ивайло7 намерих една вълнуваща тема,ама до като съм бил ваканция взели че я затворили иначе много му хареса на главния санитар четох му я за лека нощ ако някой не я е чел ето линк http://bg.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?6183-%D0%9F%D1%80%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%BD%D0%B5%D1%82%D0%B5-%D0%B4%D0%B0-%D0%BF%D0%BB%D1%8E%D0%B5%D1%82%D0%B5-%D0%B2%D1%81%D0%B8%D1%87%D0%BA%D0%B8!/page4 и темата на място и коментарите просто супер,Темата Престанете да Плюете май грешно написана ми вика санитарчето трябвало било да се назове ,,Започнете да Плюете по Всички,, АААААА не може така!!!!!!Това е запазена Марка само на КМЕТИЦАТА да търся авторски права,така ме посъветва Главния Санитар и ме прати в кабинета на шефа че там е компютъра и ето ме тук.
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    редактирано 03.08.2014
    Ама ти пак ли си тук, бееее?!?!? Липсваше ни! :p
  • veesskoo (BG1)veesskoo (BG1) Публикации: 265
    редактирано 03.08.2014
    КМЕТИЦА написа: »
    Здравейте на всички за да не ме забравите пак съм тук,ама знаете как е като почна да слушкам и хоп ваканция ме пуска доктора,изпратиха ме на ваканционен лагер на морето да събирам мидички за аквариума на главния лекар на клиниката.Викат ми добре си вече може да излизаш свободно по улиците и ме изписаха за доста дълго време,Да ви кажа честно много ми липсвахте,липсваше ми и пижамката с въженца където ми я обличат санитарите.Ама и вие не скучаете без мен виждам и заместник ми се появил Ивайло7 намерих една вълнуваща тема,ама до като съм бил ваканция взели че я затворили иначе много му хареса на главния санитар четох му я за лека нощ ако някой не я е чел ето линк http://bg.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?6183-%D0%9F%D1%80%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%BD%D0%B5%D1%82%D0%B5-%D0%B4%D0%B0-%D0%BF%D0%BB%D1%8E%D0%B5%D1%82%D0%B5-%D0%B2%D1%81%D0%B8%D1%87%D0%BA%D0%B8!/page4 и темата на място и коментарите просто супер,Темата Престанете да Плюете май грешно написана ми вика санитарчето трябвало било да се назове ,,Започнете да Плюете по Всички,, АААААА не може така!!!!!!Това е запазена Марка само на КМЕТИЦАТА да търся авторски права,така ме посъветва Главния Санитар и ме прати в кабинета на шефа че там е компютъра и ето ме тук.

    Здравей , вече са помислили::D:confused::D

    Има промяна в правилата на Форума , хубаво е да ги прочетеш :D
  • КМЕТИЦА (BG1)КМЕТИЦА (BG1) Публикации: 471
    редактирано 24.08.2014
    veesskoo написа: »
    Здравей , вече са помислили::D:confused::D

    Има промяна в правилата на Форума , хубаво е да ги прочетеш :D
    Здравей,четох ,четох ама нямало правило против КМЕТИЦА дай някакъв линк.
  • КМЕТИЦА (BG1)КМЕТИЦА (BG1) Публикации: 471
    редактирано 17.12.2014
    Забравихте ме ,даже и на гости не ми идвате .да вземете да си оседлаете новите кончета и очаквам гости по Коледа.Пък може и подаръци да има.
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    редактирано 17.12.2014
    Аз те каня на гости.:d
  • КМЕТИЦА (BG1)КМЕТИЦА (BG1) Публикации: 471
    редактирано 27.12.2014
    Ще ти дойда на гости,но първо трябва да ме пуснат от психо диспансера ,а до тогава ще вилнея из вашите мисли.
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    редактирано 27.12.2014
    Особено из моите, нали? :o
  • КМЕТИЦА (BG1)КМЕТИЦА (BG1) Публикации: 471
    редактирано 19.04.2015
    Привет на всички,да кажа едно здрасти да не ме забравите,и официално да се извиня на Ива,много поздрави имате и от топлите острови,бях на почивка да си почина малко,ако на някой му липсвам,да пише .
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    редактирано 20.04.2015
    Пиша........
  • КМЕТИЦА (BG1)КМЕТИЦА (BG1) Публикации: 471
    редактирано 27.08.2015
    Здравейте,всички мой почитатели и мой противници,да взема да съживя една позабравена тема доста полезна за начинаещи и напреднали,очаквайте скоро новия бисер на Кметицата ,,Пътеписите на една Кметицата,,
    Във нея може да намерите доста отговори на често зададени въпроси.
    В момента се печати в печатницата и скоро ще излезе с твърди корици.
    Следете форума и очаквайте скоро
    Следва Продължение.................................
    А до тогава не забравяйте ЗА или ПРОТИВ
  • КМЕТИЦА (BG1)КМЕТИЦА (BG1) Публикации: 471
    редактирано 29.08.2015
    Така няма май да има приказка ще ме глобят че си пиша сам в което няма лошо но идват избори гласувайте с бюлетинки.
  • LifeStyleeeer ()LifeStyleeeer () Публикации: 59
    редактирано 31.08.2015
    Да ти кажа май са се отказали от играта като цяло :)

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл