Начало Bulgarian Място за обсъждане на официалните съобщения

Актуализация13.05. - малки промени

2

Коментари

  • Mr. KiNg (BG1)Mr. KiNg (BG1) Публикации: 869
    редактирано 13.05.2014
    Май верно недовиждаш. Актуализацията е утре...

    Нова актуализация - Селскостопански машини - 14.05.2014

    Поне моя календар показва 13.05.2014, не знам за твоя.
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    редактирано 13.05.2014
    Ами какво правиха досега, че не можех да вляза??? Нещо не разбрах пак... Ама простено ми е- блондинка по убеждение...:o
  • melek833 (BG1)melek833 (BG1) Публикации: 197
    редактирано 13.05.2014
    И на мен ми изписа че има актуализация, ама каква и за какво . . .,
    така и не разбрах.
    Влезнах да прочета за какво е била, и това не намерих някой да е съобщил...
    Датата за актуализацията на гаража е дадена на 14, а днес сме 13...?
  • Mr. KiNg (BG1)Mr. KiNg (BG1) Публикации: 869
    редактирано 13.05.2014
    Правиха някакъв глупав червен удивителен знак на чата, и сега ми се прецака тотално, но вече не ми прави впечатление. :p
  • throne (BG1)throne (BG1) BG1 Публикации: 262
    редактирано 13.05.2014
    хумусът вече се вижда
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    редактирано 13.05.2014
    Ама уникално е това с чата, наистина! Пиша нещо, отивам в "Гурмето" и ми се появява червена удивителна. Отварям, щото мисля, че някой е писал и кво да видя- писал някой- АЗ!:confused:
  • Mr. KiNg (BG1)Mr. KiNg (BG1) Публикации: 869
    редактирано 13.05.2014
    Ами едното за сметка на другото, какво да се прави :rolleyes:
  • melek833 (BG1)melek833 (BG1) Публикации: 197
    редактирано 13.05.2014
    Поздравления, страхотна актуализация!!! :confused: :rolleyes:
    Ама и датата ако бяхте уцелили, щеше да е още по- съвършена !!! ;)
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    редактирано 13.05.2014
    Бе то явно утре пак ще има... Не бързай да се "радваш"!
  • Magika (BG1)Magika (BG1) Публикации: 1,909
    редактирано 13.05.2014
    Здравейте!

    Съжаляваме, че не успяхме да ви информираме на време по независещи от нас причини.

    Актуализацията предвидена за утре се състоя днес. Има промяна - въвеждането на селскостопанските машини/гаража се отменя за някоя от следващите актуализации.
    Съжалявам, но дори и сега пиша на бързо, ще се включа пак когато мога.

    Поздрави.
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    редактирано 13.05.2014
    Ахааааа!!! Ясно!
  • melek833 (BG1)melek833 (BG1) Публикации: 197
    редактирано 13.05.2014
    Ivakriva3 написа: »
    Бе то явно утре пак ще има... Не бързай да се "радваш"!

    Ми то напоследък ми е много смешно след всяка актуализация.
    То толкова страхотно-невероятно-уникални неща, че само им се радвам.
  • dogi137 (BG1)dogi137 (BG1) BG1 Публикации: 1,120
    редактирано 13.05.2014
    Толерантен, спокоен, но това минава доста всякакви граници! Изглежда ми като подигравка! Само споделям!
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    редактирано 13.05.2014
    Божеее, обади се!!!
    Дишай дълбоко!
    ОММММММММММ...
    7322791s.jpg
  • melek833 (BG1)melek833 (BG1) Публикации: 197
    редактирано 13.05.2014
    Ivakriva3 написа: »
    Божеее, обади се!!!
    Дишай дълбоко!
    ОММММММММММ...
    7322791s.jpg

    Е това наистина ми даде газззззззззззззз ;)
    ЪЪЪЪЪММММММММММММММММММММ
  • RosdimRosdim Публикации: 261
    редактирано 13.05.2014
    Мдааа, не изглежда само като подигравка, то си е чиста проба подигравка, откога пиша че само ни зарибяват с обещания и ние като шарани стоим и чакаме на хранилката за нещо ново, а те хоп някоя си тяхна въдичка за злато си направят, вече не направят ли нещо интересно за нас играчите няма никога да купя злато, и отдавна не съм купувал де. В нашата съвместна вече все по рядко виждам повече от 4 зелени точки, а имам и няколко напълно червени, това ще да е от интереса който предизвикват с тези обещания и актуализации и от изпълнението на обещанията:mad:
  • flo_eflo_e Публикации: 54
    редактирано 13.05.2014
    Отдавна ни дадоха да разберем, че сме прекалено малък пазар за тази игра и няма как да променим нещо. На фона на наскоро отпразнуваните им 25 милиона играчи, нашите 22 000 в сървъра са капка. И да предлагаме и да критикуваме сме като глас в пустиня.
  • BoyanPanovBoyanPanov Публикации: 46
    редактирано 13.05.2014
    То това с актуализациите ясно вече - но защо днес няма събитие?
  • CleoCleo Публикации: 629
    редактирано 13.05.2014
    Здравейте,

    Извинявам се за създалата се ситуация. За съжаление, моя милост днес е болна и си е вкъщи на легло. Поради тези тривиални причини не бяхте уведомени по-рано за промените в графика за актуализацията. Надявам се да проявите разбиране.

    Поздрави,
  • a_s_na_s_n Публикации: 490
    редактирано 13.05.2014
    Какво да кажа като не ми стигат думи??? Навират ми от доста време прайм 200%, но аз следвам старата поговорка: За да получиш нещо трябва да дадеш. Определено след днешната актуализация: ще мога да играя на японски и като старо куче в играта за мен няма да има стартов пакет s, се чудя ако взема да си купя злато къде точно да го изхарча:confused:

    п.п. Актуализацията ми харесва само защото нямаше бъгове когато си влезнах във фермата.
  • dogi137 (BG1)dogi137 (BG1) BG1 Публикации: 1,120
    редактирано 13.05.2014
    Cleo написа: »
    Здравейте,

    Извинявам се за създалата се ситуация. За съжаление, моя милост днес е болна и си е вкъщи на легло. Поради тези тривиални причини не бяхте уведомени по-рано за промените в графика за актуализацията. Надявам се да проявите разбиране.

    Поздрави,

    Предполагам, че и други ще ме подкрепят!
    Не се сърдим на теб, лично!
    Сърдити сме на шефовете ви!;) А дали случайно шефът не е български политик???:confused:
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    редактирано 13.05.2014
    Съвсем очевидно всички скорошни актуализации и "подобрения" са насочени към зарибяването на нови играчи, а не към задържането на старите такива. Ggs, като предлагащи определен продукт, все повече и повече ми заприличват на нашите мобилни оператори- на далавера е да сключиш нов договор, а не да подновяваш стария... Та така и тук- всичко печелившо и интересно е насочено към новите играчи...
    И какво излиза? Дай да си зарежем фермите и да си направим нови, че и ние да намажем нещо от цялата работа...
    Започвам вече да звуча песимистично, макар да се опитвам да убедя сама себе си, че не съм права. Но от какъвто и ъгъл да погледна, виждам все едно и също: новите играчи това, новите играчи онова... Нямам нищо против новите играчи и дано да има още и още и още, ама КОГА ЩЕ ПОМИСЛИТЕ И ЗА СТАРИТЕ ИГРАЧИ???
  • dogi137 (BG1)dogi137 (BG1) BG1 Публикации: 1,120
    редактирано 13.05.2014
    a_s_n написа: »

    п.п. Актуализацията ми харесва само защото нямаше бъгове когато си влезнах във фермата.

    Няма, защото тя беше за оправяне на бъгове!:)
    Ivakriva3 написа: »
    Съвсем очевидно всички скорошни актуализации и "подобрения" са насочени към зарибяването на нови играчи, а не към задържането на старите такива. Ggs, като предлагащи определен продукт, все повече и повече ми заприличват на нашите мобилни оператори- на далавера е да сключиш нов договор, а не да подновяваш стария... Та така и тук- всичко печелившо и интересно е насочено към новите играчи...
    И какво излиза? Дай да си зарежем фермите и да си направим нови, че и ние да намажем нещо от цялата работа...
    Започвам вече да звуча песимистично, макар да се опитвам да убедя сама себе си, че не съм права. Но от какъвто и ъгъл да погледна, виждам все едно и също: новите играчи това, новите играчи онова... Нямам нищо против новите играчи и дано да има още и още и още, ама КОГА ЩЕ ПОМИСЛИТЕ И ЗА СТАРИТЕ ИГРАЧИ???

    Иве, подкрепям те!
  • Stefany6 (BG1)Stefany6 (BG1) BG1 Публикации: 172
    редактирано 13.05.2014
    Сериозно се бях притеснила как ще се играе на японски.(Не че го владея.)Един дерт по-малко.:rolleyes:
  • divanela (BG1)divanela (BG1) Публикации: 21
    редактирано 13.05.2014
    Здравейте... и аз да налея масло в огъня - та за какво е актуализацията? Щото аз разлика никаква не виждам .... освен, че като си наториш нивите вече ти го отчита...
  • Stefany6 (BG1)Stefany6 (BG1) BG1 Публикации: 172
    редактирано 13.05.2014
    Когато някой пропише в чата,вместо да ти мига зеленото балонче има червена удивителна.!
    Другите "келепири" ги отнесли японците май ...така чух.:cool:
  • divanela (BG1)divanela (BG1) Публикации: 21
    редактирано 13.05.2014
    :) Благодаря за инфото... въпроса ми беше риторичен... на мен в началото ми харесваше тая игра.. аз и затова я играя още. Много ми е тъжно, обаче, че все по- често почнаха да ни правят на маймуни... или просто програмистите са калпазани... не знам и не ме интересува, ама като искат от нас да купуваме златце и да си харчим парите нека поне ни покажат за какво отиват тия пари по дяволите... За ква актуализация се бият в гърдите, като това е просто поправка на отдавна бъгнати функции....
  • dirde1dirde1 Публикации: 3
    редактирано 13.05.2014
    Има още едно ново нещо, след днешната актуализация - можеш да дариш всичките си долари наведнъж (ако натиснеш зелената малка стрелкичка вдясно). До вчера можеше по 1 000 000 долара максимално!!!

    Така че, внимавайте, ако не желаете да дарите всичките си долари!
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    редактирано 13.05.2014
    dirde1 написа: »
    Има още едно ново нещо, след днешната актуализация - можеш да дариш всичките си долари наведнъж (ако натиснеш зелената малка стрелкичка вдясно). До вчера можеше по 1 000 000 долара максимално!!!
    То и това беше бъг от някоя от предните актуализации... Днес общо взето беше ден за замазване на грешки... Ама пък наистина добре, че няма да се налага да учим японски. :rolleyes:
  • a_s_na_s_n Публикации: 490
    редактирано 13.05.2014
    dogi1372 написа: »
    Няма, защото тя беше за оправяне на бъгове!:)

    дОги, пак си се размечтал :)
    Сетих се за още нещо хубаво в днешната актУализация ;) Пак се събрахме във форума да си попишем кой как е :p

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл