Начало Bulgarian Въпроси, свързани с играта

Как математиката помете декорациите и библиотеката!!!!

k11 (BG1)k11 (BG1) BG1 Публикации: 285
редактирано 11.05.2014 в Въпроси, свързани с играта
Здравейте, фермери и фермерки

Тук ще отговорим на въпроса можем ли да играем без декорации. Мисля, че да.
Ето на картинката се вижда.
7316968.jpg
Без декорации, щастие 300%, без водна кула, нива на сградите 6-то.
Но, със разработките в СИ.
Post edited by k11 (BG1) on

Коментари

  • k11 (BG1)k11 (BG1) BG1 Публикации: 285
    редактирано 08.01.2014
    Тук не си спомням какво точно съм добавил.
  • Мила_МилушеваМила_Милушева Публикации: 102
    редактирано 10.01.2014
    Това добре, ама като ще си говорим в цифри - колко злато трябва да си купим, за да се сдобием с 5-то ниво водна кула?

    Водна кула - Размер 04 x 04

    ниво 01 цена __1.300 злато - по-малко храна и тор с - 10% / XP = 01
    ниво 02 цена __7.400 злато - по-малко храна и тор с - 20% / XP = 06
    ниво 03 цена _13.000 злато - по-малко храна и тор с - 30% / XP = 25
    ниво 04 цена _19.500 злато - по-малко храна и тор с - 40% / XP = 60
    ниво 05 цена _33.500 злато - по-малко храна и тор с - 50% / XP = 110
  • k11 (BG1)k11 (BG1) BG1 Публикации: 285
    редактирано 10.01.2014
    Тук прилагам нова таблица в която нивото на водната кула е 0.
    Защото в оригиналният #1 пост първата таблица беше с водна кула ниво 4.
  • RosdimRosdim Публикации: 261
    редактирано 26.01.2014
    k112 написа: »
    Все си мислех, че съм го написал разбрано и с малко сметки можете да си изчислите с кула или без кула как е , но не. Затова аз ще го изчисля и без ВОДНА КУЛА .6940377z.png

    Както е видно(надявам се да е видно де ) и без водна кула и без декорации, и без библиотека ( само с разработките в СИ за мляко т.н.) фермата се САМоИЗДЪРЖА.

    много добри сметки, но гледам ти играеш с доста декори, защо си игра да го смяташ като не го ползваш :)
  • k11 (BG1)k11 (BG1) BG1 Публикации: 285
    редактирано 27.01.2014
    Тук отговарям на Rosdim, че играя с декорации, защото сградите ми още са на 4 ниво. И ще започна да играя без декорации веднага когато всичките ми сгради станат на 6 ниво. По това време Rosdim и Henzel (от едно и също СИ са) вече са започнали да играят без декорации изцяло доверявайки ми се.
    Искам да вметна само : бях в тяхното СИ за около 10 дни(докато се освободи място в СИ в което съм сега). Въпреки , че е без декорации Rosdim изцяло издържа СИ-то с долари. На ден внася по около .....абе той да каже не помня вече.
  • krisi_love_a (BG1)krisi_love_a (BG1) Публикации: 37
    редактирано 09.05.2014
    K112,защо не се вижда какво си написал?Преди го виждах,а сега виждам само чертички!!!какво става
  • Mr. KiNg (BG1)Mr. KiNg (BG1) Публикации: 869
    редактирано 09.05.2014
    Ами ти какво очакваш да видиш като то си е само чертички?
  • RosdimRosdim Публикации: 261
    редактирано 09.05.2014

    ;)
  • krisi_love_a (BG1)krisi_love_a (BG1) Публикации: 37
    редактирано 09.05.2014
    Mr.King,преди не беше,аз съм влизала в тая тема и не беше кодирана.Интересно ми е защо сега е така
  • Вивиан5Вивиан5 Публикации: 271
    редактирано 09.05.2014
    хахаах отново СМЯХ...
  • melek833 (BG1)melek833 (BG1) Публикации: 197
    редактирано 10.05.2014
    ХА, май К112 върши много добре работата на други хора, та затова решиха да го кодират, защо ли?
    Защо да не се възползваме още сега от УМНА ГЛАВА, та го оставате за по-късно?
    Кога ли ще е това „по-късно“,май ще е МНОГО КЪСНО?!?!
  • Magika (BG1)Magika (BG1) Публикации: 1,909
    редактирано 10.05.2014
    Здравейте!

    Много обичате да има съмнения, обвинения, вършене на работа на други хора от някого и най-вече негативизъм почти във всяка тема и за всичко. Замисляте ли се, че всичко е по желание на К11 и е помолил да се скрие темата за да я подготви и да ви се предложи в готов вид. Може би с едно ЛС до него щеше да ви стане ясно вместо да обвинявате и да създавате излишно напрежение.
    Това "по-късно" ще е когато К11 бъде готов и реши да ви се покаже темата.

    Поздрави.
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    редактирано 10.05.2014
    Ми аз затова сложих кавички на "кодирано", защото съм 100 % сигурна, че К11 сам е редактирал това, което е писал. И понеже следя редовно форума, забелязах и темата, за която съм дала линк. И като събера 2 и 2, ми става ясно, че Кирил подготвя нова таблица и нови сметки и разсъждения, които ще са по- актуални от "кодираните". Така че, конспирация може и да има, но само за тези, които я търсят. Аз лично чакам новата тема!
  • Magika (BG1)Magika (BG1) Публикации: 1,909
    редактирано 10.05.2014
    Точно така Ива, много правилна логика. Забравила съм да ти благодаря, че си внесла яснота в "мистерията". :)
  • k11 (BG1)k11 (BG1) BG1 Публикации: 285
    редактирано 10.05.2014
    Виждам, че докато ме е нямало, темата пак е станала актуална. За да е ясно за всички, реших да се включа и аз. Никой не ми е редактирал, заключвал или изтрил темата. Това, го направих аз. Както се вижда, на всеки пост отдолу : редактирани от к112 на дата която се различава доста от датата на публикуване.
    Причината за редакцията, обаче не са модераторите или КМ. Никои от тях не ми е оказвал натиск.
    Причината е, че получих доста лични съобщения от играчи, в които ми обясняваха, че темата не е за форума и че за това ще ни променят формулата за щастие(от 300% на 500%).
    Реагирах емоционално и започнах да изтривам постовете си във форума един по един. Навсякъде по един и същи начин ?////////////////////////. За щастие( ваше или мое) по-някое време се успокоих, започнах да мисля и спрях с изтриването. Затова все още има мой постове във форума.
    Сега мисля, че темата трябва да присъства във форума и затова ще я пренапиша.
    Това за което Ива и Магика говорят(а всички вие може да видите във раздел екипът) е, че ще напиша няколко последователни теми за играта. Мислех си, че съм готов на 90% с материала, когато помолих Клио да направи темата. Заблуждавал съм се. Оказа се, че съм готов на 20% и затова темата се забави. Но не се притеснявайте най-късно до края на май ще я публикувам.
    Още веднъж да кажа : никога не са ми изтривани или редактирани постове от модераторите или КМ с цел да се прикрие нещо. Само са ми премествани от един раздел в друг. И точно този пост започваше с една таблица който не се събираше изцяло и много добре си спомням, че точно Магика е намести.
  • krisi_love_a (BG1)krisi_love_a (BG1) Публикации: 37
    редактирано 10.05.2014
    Благодаря за разяснението К11!Аз лично с интерес следя твоите теми и знам че подготвяш нова,но просто наскоро водих малко спор с един играч и потърсих в твоята тема неща и видях само чертички и за това отворих темата.Не исках да създавам излишно напрежение,ако има нещо извинявам се
  • MemoryofTheSun (BG1)MemoryofTheSun (BG1) Публикации: 12
    редактирано 11.05.2014
    Малко хора биха разбрали тази таблица, и още по малко биха направили така. Ферма без декор е като гора без дървета ....В другите сървъри това беше новата мода , която доста хора прилагат тук но смисъл в това не виждам :)
    Дори и с декори които все пак си заемат място в фермата, може да се постигне доста добър резултат когато обираш продукцията си .

    Успехи на всички

    (:
  • RosdimRosdim Публикации: 261
    редактирано 11.05.2014
    Tafeto написа: »
    Дори и с декори които все пак си заемат място в фермата, може да се постигне доста добър резултат когато обираш продукцията си .

    Успехи на всички

    (:

    но без декори помагаш доста по добре в съвместната, а приходите никак не са малко стигат и за теб и за издръжката на една съвместна която прави последните разработки в гурме които са по 100 000 000;)

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл