Начало Bulgarian Технически проблеми и бъгове

Неполучено злато

222SSS (BG1)222SSS (BG1) BG1 Публикации: 38
Съжалявам че трябва да го кажа, но тази сутрин изпратих sms за да си купя злато, имам потвърждение на sms-а, но злато няма, май съм на път да се откажа от играта, защото златото ми трябва сега, а не утре !!!


Постът е преместен от Virginy : Грешен раздел!
Post edited by 222SSS (BG1) on
«1

Коментари

  • Virginy (BG1)Virginy (BG1) BG1 Публикации: 885
    редактирано 24.03.2014
  • 222SSS (BG1)222SSS (BG1) BG1 Публикации: 38
    редактирано 24.03.2014
    Не мога да намеря къде е този ИД номер, аз нямам заявка, имам имейл от вас, но там няма никакъв номер....
  • Virginy (BG1)Virginy (BG1) BG1 Публикации: 885
    редактирано 24.03.2014
    В самото заглавие на e-mail-а има изписано Ticket и някакви цифри. Цифрите са ИД номера, който трябва да копираш.



    Поздрави,
    Virginy
  • Magika (BG1)Magika (BG1) Публикации: 1,909
    редактирано 24.03.2014
    Ето как изглежда № на тикет в автоматичния имейл от поддръжка:

    7192274S.jpg

    Трябва да копираш и поставиш само цифрите.
  • 222SSS (BG1)222SSS (BG1) BG1 Публикации: 38
    редактирано 25.03.2014
    Ако направите това за мен наистина ще съм ви много благодарен !!!
  • Magika (BG1)Magika (BG1) Публикации: 1,909
    редактирано 25.03.2014
    222SSS2 написа: »
    Ако направите това за мен наистина ще съм ви много благодарен !!!

    Ако имаш предвид да ти копираме №-а на тикета, ти трябва да го видиш от имейла, който са ти пратили и да го копираш и поставиш, както съм описала в тази тема стъпка 4. На снимката е друг имейл който съм снимала за да ти покажа къде да намериш номера.
    Предлагам ти да ни опишеш какво си направил стъпка по стъпка, за да разберем какво се случва и дали правиш всичко както трябва.
  • Petja IlievaPetja Ilieva Публикации: 129
    редактирано 25.03.2014
    ...............................
  • 222SSS (BG1)222SSS (BG1) BG1 Публикации: 38
    редактирано 25.03.2014
    Къде да сложа номера на тикета - където пише - тема, или в прозореца на ИД, или и на двете места
  • Magika (BG1)Magika (BG1) Публикации: 1,909
    редактирано 25.03.2014
    Четвърта стъпка: на имейла ви се изпраща писмо съдържащо ИД на билет за заявка на състояние. Пишете само цифрите в горната част на същата страница и натискате изпрати.

    Attachment not found.
  • Stefany6 (BG1)Stefany6 (BG1) BG1 Публикации: 172
    редактирано 31.03.2014
    Здравейте,искам да попитам следното.Днес имах проблем с превеждането на злато.Писах директно на поддръжката и все още чакам отговор от тях.Въпросът ми е ако те ми уважат искането ще ми се добави ли "мистериозната кутия"?По-точно 10-те мистериозни кутии,което беше бонус към добавилите злато днес.Налага ли се да им досаждам с ново писмо или мога да се обърна към някой модератор тук?
    ПП: Като платежни системи до днес съм ползвала смс и Pay Pal.Проблем не съм имала.Днес ползвах функцията Pay-Bay-Call на Dao Pay и нещо не се получава.Правя това уточнение защото чета,че е добре да си споделяме проблемите.Благодаря Ви предварително за отделеното време.
  • Magika (BG1)Magika (BG1) Публикации: 1,909
    редактирано 31.03.2014
    stefany6 написа: »
    Здравейте,искам да попитам следното.Днес имах проблем с превеждането на злато.Писах директно на поддръжката и все още чакам отговор от тях.Въпросът ми е ако те ми уважат искането ще ми се добави ли "мистериозната кутия"?По-точно 10-те мистериозни кутии,което беше бонус към добавилите злато днес.Налага ли се да им досаждам с ново писмо или мога да се обърна към някой модератор тук?
    ПП: Като платежни системи до днес съм ползвала смс и pay pal.Проблем не съм имала.Днес ползвах функцията pay-bay-call на dao pay и нещо не се получава.Правя това уточнение защото чета,че е добре да си споделяме проблемите.Благодаря Ви предварително за отделеното време.


    Здравей!

    Добре си направила, че си се обърнала към поддръжка. Ние модераторите не можем да помогне за проблеми свързани с акаунта.

    Поздрави.
  • Stefany6 (BG1)Stefany6 (BG1) BG1 Публикации: 172
    редактирано 31.03.2014
    Благодаря Ви за бързия отговор.Но всъщност въпросът ми се отнасяше до мистериозните кутии.Да пиша ли отново на поддръжката искам да попитам.Или може някой от вас да ми добави кутиите,след като те оправят проблема със златото.Извинявам се ако не съм била достатъчно ясна в предния пост.
  • Magika (BG1)Magika (BG1) Публикации: 1,909
    редактирано 31.03.2014
    Разбрах те, не се притеснявай. По всички въпроси отнасящи се до акаунта - това са най-вече липси или не отчетени злато, пари, продукция трябва да се обърнете към поддръжка.
  • Stefany6 (BG1)Stefany6 (BG1) BG1 Публикации: 172
    редактирано 31.03.2014
    Ясно,писах им отново.Още веднъж благодаря.

    Ден четвърти.Отговор от поддръжката още няма.:confused: Дано не му се налага на човек да се обърне към тях,търпение трябва.Знам какво ще ми отговорят " Не си само ти".Аз обаче изтървам промоционално намаленото време за надграждане.Хората си вдигнаха гурметата,аз блея.Днес пуснаха 100% бонус аз не смея да вкарам отново пари,защото.....питай патило.Започвам да се чудя дали изобщо ще ми отговорят,кофти работа.:(
  • Stefany6 (BG1)Stefany6 (BG1) BG1 Публикации: 172
    редактирано 04.04.2014
    Така,моя проблем вече е решен.Получих си златото.Благодаря на оказалите ми помощ и най-вече на Лариса.Много и благодаря.Отзивчива,заинтересована и любезна.Ако си намеря тема за похвали още веднъж ще го напиша.:)
  • dogi137 (BG1)dogi137 (BG1) BG1 Публикации: 1,120
    редактирано 04.04.2014
    Stefany6 написа: »
    Така,моя проблем вече е решен.Получих си златото.Благодаря на оказалите ми помощ и най-вече на Лариса.Много и благодаря.Отзивчива,заинтересована и любезна.Ако си намеря тема за похвали още веднъж ще го напиша.:)

    Помагам ти, ето тема!:)

    http://bg.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?4906-Похвала-невероятно-но-факт!
  • Stefany6 (BG1)Stefany6 (BG1) BG1 Публикации: 172
    редактирано 15.04.2014
    Днес направих ново плащане и невероятно,но....златото отново го няма.Да се вбеси човек викам аз.Ами като не може да се работи с тоя платежна система,премахнете я.Преди два дни ми писа човек от форума ,който също не си е получил златото.Бързо плащам, а после чакането голяяямо.Две писма пиша до супорт,дори ответен имейл не идва,че да получа номер на билета.Предния път ми се обясни,че техният отговор се е изгубил някъде по трасето.Ситуациите са пак 1/1 идентични.Как да не се ядосва човек?
  • daniela8952daniela8952 Публикации: 52
    редактирано 15.04.2014
    моето още го няма,няма и да го има скоро
  • daniela8952daniela8952 Публикации: 52
    редактирано 15.04.2014
    Stefany6,на мен ми искаха всички тези неща плюс извлечение от месечната ми сметка,което няма да имам преди края на месеца.Нямам думи вече,парите веднага а зллатото може да ти го преведат и след 2 месеца,за него нямало срок Здравейте,

    Датата не е проблем, премиум валутата може да бъде добавена винаги, когато вече имаме необходимата информация, а за съжаление, скрийншот на телефонната сметка е нужен в случая. Желая Ви хубав ден и приятни минути с играта.

    Ако имате допълнителни въпроси или проблеми, моля не се колебайте да ни пишете!

    Поздрави,

    Emma
  • Stefany6 (BG1)Stefany6 (BG1) BG1 Публикации: 172
    редактирано 15.04.2014
    Забелязвам,че поста ми е изтрит.Това сериозно ли,какво означаваше?Или да хвалим или да мълчим?
    Без право на оплакване и обжалване.

    ПП Изясни ми се защо е бил изтрит поста.Видях писмата на модераторите/модераторките.Не мога да им отговоря,форума не ми зарежда.За днес повече няма да се ядосвам,изчерпи ми се лимита.:confused:Нищо лично,още по-малко към момичетата/момчетата отговарящи за форума.Само златото да се появи веднъж,че се изнееервям.:D
  • dominique7 (BG1)dominique7 (BG1) Публикации: 7
    редактирано 22.04.2014
    Здравейте и за не си получих златото!!! Платих чрез pay-by-call, взеха ми 12 лева от сметката на телефона и накрая златото го намяше!!!
  • Magika (BG1)Magika (BG1) Публикации: 1,909
    редактирано 22.04.2014
    dominique7 написа: »
    Здравейте и за не си получих златото!!! Платих чрез pay-by-call, взеха ми 12 лева от сметката на телефона и накрая златото го намяше!!!

    Здравей!

    Моля те обърни се към поддръжка. Ние от екипа във форума нямаме възможност да проверим акаунта ти.

    Поздрави.
  • dominique7 (BG1)dominique7 (BG1) Публикации: 7
    редактирано 22.04.2014
    Писах ама и аз не знам дали на точния екип съм писала!!!
  • dogi137 (BG1)dogi137 (BG1) BG1 Публикации: 1,120
    редактирано 22.04.2014
    dominique7 написа: »
    Писах ама и аз не знам дали на точния екип съм писала!!!

    Ето темата за създаване на заявка до поддръжката!:)

    http://bg.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?376-Създаване-на-тикет-заявка-към-поддръжка
  • Magika (BG1)Magika (BG1) Публикации: 1,909
    редактирано 22.04.2014
    Ако си писал тук http://support.goodgamestudios.com/, значи е на точното място. Моля те за търпение, защото всички почиваха заради празника и отговора може да се забави.
  • dominique7 (BG1)dominique7 (BG1) Публикации: 7
    редактирано 22.04.2014
    Точно там съм писала, дано да реагират, защото ако не ще се откажа от играта!!!
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    редактирано 22.04.2014
    Ще реагират, просто имай малко търпение- почивни дни бяха и сигурно ще се позабавят малко с отговора, но ще имаш резултат. Казвам това, позовавайки се на личен опит- аз минах през същото, но по Коледа. Успех!
    И не се отказвай толкова бързо! :d
  • malinov (BG1)malinov (BG1) BG1 Публикации: 43
    редактирано 22.04.2014
    Magika написа: »
    Здравей!

    Моля те обърни се към поддръжка. Ние от екипа във форума нямаме възможност да проверим акаунта ти.

    Поздрави.
    Това значи ли, че видях картинка с яйца :)
  • Magika (BG1)Magika (BG1) Публикации: 1,909
    редактирано 22.04.2014
    Не, съжалявам. :) Картинката ще е на някой от участниците в конкурса, от форумите на другите страни, освен това ще е в самия пост, а това е моят подпис.
  • dominique7 (BG1)dominique7 (BG1) Публикации: 7
    редактирано 23.04.2014
    Десет пъти им дадох номера си и пак не разбрали, писах им и точния час сега ми искат и кода от къде да знам, че трябва да си запиша въпросния код при условие че мислех, че всичко ще е точно както е било преди!!! Явно скоро няма да играя тук!!!

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл