Начало Bulgarian Представяне на играчите

Списък на нелоялни играчи

Magika (BG1)Magika (BG1) Публикации: 1,909
редактирано 26.03.2015 в Представяне на играчите
Здравейте!

В тази тема можете да пишете за играчи които не са се държали добре с вас, не са били лоялни към съвместната ви игра, искали са ви паролата уж за да ви помагат. Моля да се аргументирате защо посочвате този играч като такъв!


Моля, спазвайте добрият тон! Въздържайте се от неуважително поведение, очернящи забележки или клевети към други, заплахи и обиди! Всеки пост нарушил това правило ще бъде изтрит, а автора баннат!




Аз започвам с първия такъв. Това е rositca. Още с влизането си в нашата съвместна игра тя предложи да и дадем паролите си за да ни помага. След нашия отказ тя не спря да настоява. получих около 10 писма с предупреждения от други играчи.
Благодаря на всички, които ме предупредиха!

Баннат!
Post edited by Magika (BG1) on
«134

Коментари

  • FarmerVilpedaFarmerVilpeda Публикации: 294
    редактирано 12.08.2013
    Eто и от мен един такъв, а защо не и същия?
    Attachment not found.
  • SystemSystem Публикации: 106,969
    редактирано 31.08.2013
    Имахме си шпионин veesskoo1, оказа се че е veesskoo ръководител на VESELI FERMERI седе седмица при нас ма не разбрахме защо. Обвини ни че приемаме много играчи и има текучество при нас. Поне се разкри кой е . Ние все различни играчи и ни блокираха а той с 2 ферми няма ли последствия за него.Имали сме много пари в общата сметка и не е трябвало да внасяме доброволно дневни вноски, ми те тез пари как да се съберат иначе. Не вярвам някоя СИ да няма изисквания и да приема играчи да трупат дивиденти на чужд гръб. Има и един играч terminator98 той също беше при нас и го изгонихме за неучастие в играта. Мислим че и той е негов акуант.
  • SystemSystem Публикации: 106,969
    редактирано 09.09.2013
    Не сващам за какво ми говориш. Ники е майката на един наш играч която си направи СИ, нещо против ли имаш да се създават нови СИ.
  • victoriakarlavictoriakarla Публикации: 2
    редактирано 30.09.2013
    До колкото прочетох във форума играта с повече от 1 акаунт не е позволена.
    Ето един мултиакаунт който е с близки нива и репутация. Влиза с двата или повече акаунта в 1 мисия и се вижда как наддава с двата акаунта последователно с цел да вземе предни позиции.
    акаунт 1: intiiii ниво 36 репутация 165
    аакунт 2: inti2003 ниво 36 репутация 154
    даже и гурме фермите му са с подобни имена
    Моля, да се провери дали нарушава правилата и ако е така да се санкционира.
  • doroteq777 (BG1)doroteq777 (BG1) BG1 Публикации: 16
    редактирано 12.10.2013
    Първо дъщеря нямам а ти явно имаш което хубаво защото ще упражня върху дъщеря ти всичките си се.....ни фантазии


    Shaguarez - това е подателя

    Какво е това, не мисля, че е нормално???????? Вземете меркиии!!!!!
    Написаното не е за форума изтриите го ако трябва, но не мисля, че трябва да се търпят такива неща!!!!!
  • Morti6a1170Play (BG1)Morti6a1170Play (BG1) Публикации: 647
    редактирано 12.10.2013
    doroteq777 написа: »
    Shaguarez - това е подателя

    Какво е това, не мисля, че е нормално???????? Вземете меркиии!!!!!
    Написаното не е за форума изтриите го ако трябва, но не мисля, че трябва да се търпят такива неща!!!!!


    Естественно,че не е нормално,това е направо брутално! Отвратена съм от такива ......
    :eek:Що за цинизъм! Възмутена съм!!
  • kaci13kaci13 Публикации: 11
    редактирано 25.10.2013
    здравейте и от мен един съвет не приемайте slance5 във вашите СИ написала е в форума че търси играчи за своята СИ и в същото време за 24 часа смени 3 СИ и във всяка игра в която е играла за малко се оправдава с това че обикаля игрите за обмяна на опит :)
  • Magika (BG1)Magika (BG1) Публикации: 1,909
    редактирано 27.10.2013
    Моля разрешавайте спора си на лични съобщения! Автора на всеки следващ пост по този проблем ще бъде баннат!
  • Сиска (BG1)Сиска (BG1) Публикации: 256
    редактирано 25.11.2013
    Магика, извинявам се, че го правя, ако сметнеш, че не е коректно, моля да ми изтриеш поста. Имам проблем с играч, който не спира да ми изпраща заплашителни и обидни съобщения. Не съм си мислила, че група като desi 7777, ще си позволи да търпи подобно хлапе в членовете си. :) Откакто го изгоних от групата, не съм му писала нито едно съобщение, прилагам малка част само от съобщенията за пример. Намирате ли го за нормален този език в тази игра?



    Още веднъж се извинявам на всички, че го правя. :)
  • cat7cat7 Публикации: 1
    редактирано 25.11.2013
    Играчът milko99 е отстранен от съвместна игра desi 7777. Извиняваме се на Сиска за причиненото неудобство. Приятна игра на всички.
  • lilikazlilikaz Публикации: 48
    редактирано 27.11.2013
    cat7 и Сиска, не съм в течение на случая, освен от това, което видях тук, но се радвам, че по този начин разрешихте проблема. cat7, поздравления за коректността!
  • Сиска (BG1)Сиска (BG1) Публикации: 256
    редактирано 27.11.2013
    lilikaz написа: »
    cat7 и Сиска, не съм в течение на случая, освен от това, което видях тук, но се радвам, че по този начин разрешихте проблема. cat7, поздравления за коректността!

    Благодаря ти :) Независимо как са се развили отношенията ми с въпросния играч, никога и по никакви поводи не съм си позволявала да обиждам по какъвто и да е начин нито в играта, а още по-малко хора, които са били в групата ми. Исках само да добавя, че в случая cat7 не беше ни най-малко виновна, понеже дори не тя е приела този господин в групата си. Съответно и групите, през които той минава след това също нямат никаква вина :)
  • Magika (BG1)Magika (BG1) Публикации: 1,909
    редактирано 27.11.2013
    Здравейте! Поздравявам двете групи, че са се разбрали така коректно. Никой не е виновен, нито тези които са го приели защото те няма как да знаят, че въпросният играч е такъв, нито този, който е предупредил за него. Пример: Много от вас си спомнят rositca от първия ми пост, където съм обяснила накратко случая. Колко играчи щяха да пострадат ако други не бяха предупредили за нея.
  • Atanaskaann701 (BG1)Atanaskaann701 (BG1) Публикации: 605
    редактирано 30.11.2013
    Ето и един от мен играч,заради който съм стояла до 3 часа да и обяснявам със спящо бебе на ръце, как да си изведе фермата на плюс и какво да пусне,за да може да вади пари и да се разширява.Когато я приех в групата тя беше 11 ниво без декорации освен кучешката колиба с първо ниво,имаше 2 сини къщи и 4 червени,две от които бяха 2 ниво.И както ми беше благодарна,че благодарение на мен е взела да навлиза в нещата на играта и започнала да и харесва,докато не и излезе задачата за допринасяне на артикули от която тя щяла да вземе 1 500 злато.Аз и още един от заместниците се опитахме да и обясним,че трябва да събере поне на 1 артикул бройката за да може да го вкара и да си мине задачата,но тя отказа да ни разбере и си мислеше ,че след като има на проект отметка и може да се стартира, тя трябва да го стартира за да си мине задачата и да си вземе златото.И така ние излязохме виновни,че заради нас тя неможе да се издига.А заради кой за 2 седмици стигна 31 ниво и на гърба на кой,при условие,че тя има само две регистрации,докато по-малко от 50% от групата вкарваме парите и златото за разработките,а на другуте по няколко пъте се пише поне да се регистрират,за проектите е същата работа пускат се само когато играчите които вдействително ще участват в тях ще могат да са на линия.

    От този материал сами преценете да ли сме виновни.
  • sisito74sisito74 Публикации: 465
    редактирано 30.11.2013
    Поздравявам те Атанаске за търпението което си проявила към този играч ! Пък даже те изкарва теб виновна , за своята простотия !!!
  • Atanaskaann701 (BG1)Atanaskaann701 (BG1) Публикации: 605
    редактирано 30.11.2013
    sisito74 написа: »
    Поздравявам те Атанаске за търпението което си проявила към този играч ! Пък даже те изкарва теб виновна , за своята простотия !!!

    Благодаря.Пуснах материала не заради мен,а заради ръководителката ни,която е работеща студенка и няма много време да влиза и се е примерила поне членовете да се регистрират за дадена разработка,а който има съвест и колкото може да вкарва,за да не се спират разработките от които всичките печелим с по-висока продажба на продукцията ни.Но има хора които не могат да го оценят.
  • dogi137 (BG1)dogi137 (BG1) BG1 Публикации: 1,120
    редактирано 30.11.2013
    Atanaskaann701 написа: »
    Ето и един от мен играч,заради който съм стояла до 3 часа да и обяснявам със спящо бебе на ръце, как да си изведе фермата на плюс и какво да пусне,за да може да вади пари и да се разширява.Когато я приех в групата тя беше 11 ниво без декорации освен кучешката колиба с първо ниво,имаше 2 сини къщи и 4 червени,две от които бяха 2 ниво.И както ми беше благодарна,че благодарение на мен е взела да навлиза в нещата на играта и започнала да и харесва,докато не и излезе задачата за допринасяне на артикули от която тя щяла да вземе 1 500 злато.Аз и още един от заместниците се опитахме да и обясним,че трябва да събере поне на 1 артикул бройката за да може да го вкара и да си мине задачата,но тя отказа да ни разбере и си мислеше ,че след като има на проект отметка и може да се стартира, тя трябва да го стартира за да си мине задачата и да си вземе златото.И така ние излязохме виновни,че заради нас тя неможе да се издига.А заради кой за 2 седмици стигна 31 ниво и на гърба на кой,при условие,че тя има само две регистрации,докато по-малко от 50% от групата вкарваме парите и златото за разработките,а на другуте по няколко пъте се пише поне да се регистрират,за проектите е същата работа пускат се само когато играчите които вдействително ще участват в тях ще могат да са на линия.

    От този материал сами преценете да ли сме виновни.

    Браво!
    Напрао си желязна, как имаше нерви да обясняваш, а накрая и виновна те изкара.

    Пак те поздравявам!
  • sopolkasopolka Публикации: 2
    редактирано 30.11.2013
    Моля вземете мерки срещу този играч-veselin_100.
    Напълно непровокирани с нищо обиди.
  • Altaviat (BG1)Altaviat (BG1) Публикации: 95
    редактирано 30.11.2013
    sopolka написа: »
    Моля вземете мерки срещу този играч-veselin_100.
    Напълно непровокирани с нищо обиди.]

    Ами първо ръководителят да го изрита от СИ, ако продължава на лична - блокирайте го. Това е, което можете да направите на първо време.
  • Magika (BG1)Magika (BG1) Публикации: 1,909
    редактирано 30.11.2013
    Здравей sopolka.

    С тия доказателства можете да се обърнете към поддръжка.
  • sopolkasopolka Публикации: 2
    редактирано 30.11.2013
    Не мисля да се занимавам повече,така или иначе вече е изритан,поне да го видят и другите .
  • elito_rozaelito_roza Публикации: 5
    редактирано 15.12.2013
    Здравейте искам да докладвам и аз за двама играчи който са некоректни .Това са tutеn i monika4713.
  • dakit0 (BG1)dakit0 (BG1) Публикации: 1
    редактирано 15.01.2014
    Здравейте, и аз искам да посоча един нелоялен играч - spartak varna. Единствената му цел е да печели на гърба на другите. Не участва в съвместни проекти и разработки, не внася и вноски в съвместната игра.
  • Вивиан5Вивиан5 Публикации: 271
    редактирано 11.02.2014
    Attachment not found.

    Ей, такива дето влизат и излизат за да си получат само наградата много ме дразнят...

    Е не ми се е получила нещо снимката, но играчът е fifito1. Влезе за една минута и излезе.

    Днес отново се случи. Играчът е K1kkk17Gamer.
  • stefani petrovastefani petrova Публикации: 2
    редактирано 16.02.2014
    На тоя сървър съм от около година но такива ценизми , обиди и комплексарщина има само тук....Това е игра но за някой не е .Преди това играех на МЕЖДУНАРОДЕН ......и там няма такива направо ИЗРОДИ....АБЕ ХОРА У ВАС ДОБРО НЯМА ЛИ ?....Ето при мен дойде играча buratino5.....без да има идея как да се развива един отбор постоя две седмици и после напусна .......използва нашата стратегия ...Пусна ми едно писмо за което ми благодари за съветите и после се започна .ОБИДИ.....ПРОБА ДА ОТМЪКНЕ ИГРАЧИ.....Всеки път когато има ДОБЪР ЛОШ ми блокира почти всички производства ..... и в трите ферми...Но съм сигурен че на много съкооператори се е случвало нещо подобно. Знам някой хора не могат да спят спокойно ако не си начешат крастата .....ЗА ТОВА ВНИМАВАЙТЕ КОГО ПУСКАТЕ В ОТБОРА ЧЕ ДА НЕ Я ПАТИТЕ ......Аз лично наблюдавам две седмици даден играч и чак тогава пращам покана към него.....По добре да се цака липсващ изследовател отколкото да се занимавам с ГЛУПАЦИ И ЛУМПЕНИ.....ХОРА КОЙТО НЕ ЗНАЯТ ЗАЩО СА СЕ РОДИЛИ НА ТОЯ СВЯТ
  • Shaguarez (BG1)Shaguarez (BG1) Публикации: 76
    редактирано 17.02.2014
    Петрова много си се впрегнала. Това е просто една игра.
  • SystemSystem Публикации: 106,969
    редактирано 17.02.2014
    ... ти май на всяка манджа меродия го играеш тук, във форума..... Поне с едно "госпожа" се обърни към дамата!
    :cool:
  • КМЕТКМЕТ Публикации: 162
    редактирано 17.02.2014
    Това за buratino5 е точно така , дойде видя и си излезе ............Използва идеите ми и взе да се прави на големия стратег ........че и нарушава правилата играе с два ъкаунта и то в един и същи КООП
  • Shaguarez (BG1)Shaguarez (BG1) Публикации: 76
    редактирано 17.02.2014
    roniedio написа: »
    ... ти май на всяка манджа меродия го играеш тук, във форума..... Поне с едно "госпожа" се обърни към дамата!
    :cool:

    :D :rolleyes: :cool:
  • Elleonora (BG1)Elleonora (BG1) Публикации: 66
    редактирано 22.02.2014
    Незнам дали обърнахте внимание,но "дамата" говори в мъжки род :)

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл