Начало Bulgarian Представяне на играчите

Здравейте

StefaxStefax Публикации: 3
редактирано 10.11.2013 в Представяне на играчите
Аз съм Стефан :)
Post edited by Stefax on

Коментари

  • Anife253Anife253 Публикации: 2
    редактирано 06.11.2013
    kakvo iska6
  • sisito74sisito74 Публикации: 465
    редактирано 06.11.2013
    Anife253 написа: »
    kakvo iska6

    Много грубо се изказваш !!!
  • пиги1022пиги1022 Публикации: 2,736
    редактирано 06.11.2013
    Привет, Стефан. :)
  • Atanaskaann701 (BG1)Atanaskaann701 (BG1) Публикации: 605
    редактирано 06.11.2013
    Здравей,Стефчо! ;)



    КЪМ Anife252


    kakvo iska6

    Освен,че изказването ти е грубо но и пишеш на латиница което в този форум е забранено.
    Другото което е ако изска нещо ще напише какво изска.А той се приставя като нов и начинаещ играч какъвто си и ти .
  • Morti6a1170Play (BG1)Morti6a1170Play (BG1) Публикации: 647
    редактирано 06.11.2013
    Аз пък да добавя..Интересно ми е човек с рег от днес да си прави лична тема.???????????
  • StefaxStefax Публикации: 3
    редактирано 07.11.2013
    E какво немога да се представя ли? :d
  • milcha70milcha70 Публикации: 4
    редактирано 09.11.2013
    Здравейте, аз се казвам Милка и токущо се регистрирах, имам нужда от приятели който да ми помагат в играта на драго сърце ще ги приема:)
  • hotwindhotwind Публикации: 494
    редактирано 09.11.2013
    milcha70 написа: »
    Здравейте, аз се казвам Милка и токущо се регистрирах, имам нужда от приятели който да ми помагат в играта на драго сърце ще ги приема:)

    Купи си декорации, стрелката да ти е в зеленото винаги!
  • mmiilleenna2mmiilleenna2 Публикации: 227
    редактирано 09.11.2013
    Atanaskaann701 написа: »
    Здравей,Стефчо! ;)



    КЪМ Anife252





    Освен,че изказването ти е грубо но и пишеш на латиница което в този форум е забранено.
    Другото което е ако изска нещо ще напише какво изска.А той се приставя като нов и начинаещ играч какъвто си и ти .

    Кирилица ,ама Вие се научете да я пишете правилно :cool:
  • Сиска (BG1)Сиска (BG1) Публикации: 256
    редактирано 09.11.2013
    mmiilleenna2 написа: »
    Кирилица ,ама Вие се научете да я пишете правилно :cool:
    Този форум не е училище и не сме тук, за да си правим забележки кой какви грешки допуска в правописа си. :) Факт е, че изказването беше грубо, както е и факт, че писането на латиница е забранено. Никъде обаче в Условията за ползване на форума не е записано постовете, които се пускат да са без нито една грешка :)
  • melek833 (BG1)melek833 (BG1) Публикации: 197
    редактирано 09.11.2013
    Oплакване- нервни и напрегнати,готови винаги за конфликт,некултурни груби изрази.

    лечение-спокоиствие,забавление,правилно и културно общуване.

    еми такае какво да се прави вместо да се забавлиаваме...
  • FarmerVilpedaFarmerVilpeda Публикации: 294
    редактирано 09.11.2013
    И то е така, защото иначе форумът ще е пуст ;)
  • melek833 (BG1)melek833 (BG1) Публикации: 197
    редактирано 09.11.2013
    Oплакване- нервни и напрегнати,готови винаги за конфликт,некултурни груби изрази.

    лечение-спокоиствие,забавление,правилно и културно общуване.

    еми такае какво да се прави вместо да се забавлиаваме...:cool:
  • Atanaskaann701 (BG1)Atanaskaann701 (BG1) Публикации: 605
    редактирано 09.11.2013
    mmiilleenna2 написа: »
    Кирилица ,ама Вие се научете да я пишете правилно :cool:

    Тъй като си ми коментирал/а поста ще ти отговоря.Първо съм с 10 месечно бебе което и то чатка докато пиша.Второ имам и проблем с писането и качването във форума и с редактиране не се оправя а се влошава повече но и при други съм го забелязала.И трето буква С и З са ми една до друга така че съм ги натиснала едновременно и е излязло " ИЗСКА" вместо "ИСКА"
    Да не би поста Anife да е твой от друг профил.
    Attachment not found.
    Има различна подредба на клавиатурите.И между другото си зададох и въпроса защо се заяде с мен.
  • Magika (BG1)Magika (BG1) Публикации: 1,909
    редактирано 09.11.2013
    Здравейте! Отклонявате се от темата и отново се заформя спор.

    Из "Правила за ползване на форума"
    Това е български форум и затова ви молим да пишете на български език и на кирилица, както и да внимавате за правилно изписване и пунктуация.

    На всеки се случва да бърка и самата аз го правя, особено когато бързам. Личи си кога грешката е техническа и кога правописна.
  • mmiilleenna2mmiilleenna2 Публикации: 227
    редактирано 09.11.2013
    Нямате право да накърнявате личността на друг играч - ,,Да не би поста Anife да е твой от друг профил.,, Моля, автора на поста да го редактира.Благодаря към Atanaskaann701 ( буква С и З са ми една до друга така че съм ги натиснала едновременно -- Вие да нямате нов-модел клавиатура ?:confused:
  • Малко братчеМалко братче Публикации: 15
    редактирано 10.11.2013
    mmiilleenna2 написа: »
    Нямате право да накърнявате личността на друг играч - ,,Да не би поста Anife да е твой от друг профил.,, Моля, автора на поста да го редактира.Благодаря към Atanaskaann701 ( буква С и З са ми една до друга така че съм ги натиснала едновременно -- Вие да нямате нов-модел клавиатура ?:confused:

    Една до друга, една под друга, каква е разликата, или се хващаш за думата, бла-бла да правиш.:confused:

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл