Начало Bulgarian Технически проблеми и бъгове
Ѽ Внимание! Ѽ Ако не можете да видите категориите на началната страница, моля последвайте тази връзка, за да ги направите отново "видими.
https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/bg/categories/bulgarian

Правила за писане в този раздел

Magika (BG1)Magika (BG1) Публикации: 1,909
Здравейте!

Този раздел трябва да бъде изчистен и прегледен за да може всеки да се ориентира лесно и да намери отговор за проблема си, както и да може да му се помогне бързо. Ето защо тук ще напиша някои правила:

1. Използвайте търсачката за да проверите дали вече не е писано по вашия проблем и да си го разрешите без да се налага да чакате отговор;
2. Ако не е писано по вашия проблем или не може да се оправите по описания начин, си направете нова тема;
3. Опишете проблема точно и ясно, стъпка по стъпка какво сте направили и какво се е случило;
4. Напишете опитали ли сте се по някакъв начин да решите проблема и какво се е получило;
5. Добре е ако можете да приложите снимка;
6. Накрая когато проблема е решен пишете в темата си как сте решили проблема си, за да сте от полза и на другите и да бъде затворена темата ви.

Моля да се придържате към тези правила!

Благодаря ви!
Post edited by Magika (BG1) on
>:)

Коментари

• FreyjaFreyja Публикации: 3,258
    Здравейте.

Мисля, че всеки един, преди да създава нова тема не само в този раздел, ще е добре да прочете тук и да се съобразява поне малко с правилата на форума.

Да, на всички забиваше снощи и днес играта. Но и 500 теми да се пуснат, разберете едно- няма кой да ги чете. Само аз съм тук. А аз съм играч като вас. Просто мога да трия и местя постове- нищо повече.
    Всеки проблем в играта се докладва. Но не съм аз човекът, който премахва бъгове или рестартира сървъри.
    Затова отново ще помоля- използвайте търсачката на форума и пишете в правилните теми. Форумът е тотален хаос и никой не може да намери нищо. Защо ли??? Една съм, а вие стотици. Тъкмо подредя темите на правилните места и се създават още 5 нови за едно и също нещо. Време е това да спре. Моля.

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл