Начало Bulgarian Въпроси, свързани с играта

Събитие Архитект - въпроси и отговори

1310

Коментари

  • Magika (BG1)Magika (BG1) Публикации: 1,909
    редактирано 27.09.2013
    Derek написа: »
    Не, мисля че разбрах къде е ключа за палатката. Просто нямам нито една сграда на максимално ниво. Мислех си, че курник на ниво пет е максимумът, но май така като гледам е 6, а Архитекта дава 7. Ако е така, извинявам се за въпрос и май ще трябва да се концентрирам в декорациите, за да мога поне къщите да ъпгрейдна ^^

    Погледни нивата на сградите. С една от последните актуализации се увеличиха нивата с две. Архитекта подобрява само последните нива. Това означава, че щом курника ти е 7 нива, трябва първо да подобриш 6-то, за да може когато дойде архитекта да го подобриш на 7-мо.
  • еli (BG1)еli (BG1) Публикации: 111
    редактирано 27.09.2013
    Маги този път архитекта се задържа доста имаш ли информация докога ще трае това събитие?
  • Gamen (BG1)Gamen (BG1) BG1 Публикации: 1,146
    редактирано 27.09.2013
    Да, но но то отнема поне 15-16 минимум часа да се подобри някоя сграда.После ще дойде чак след 2-3 седмици, и 3часа да стои и 10, пак същото една сграда.Ако стои повече иделно, аз стопанството подобрявам и ми трябват още около 20часа, та да пусна още нещо.
  • Magika (BG1)Magika (BG1) Публикации: 1,909
    редактирано 27.09.2013
    Не, нямам информация кога ще се появят и колко ще стоят събития, за които е обявено, че няма да се знае. Не забравяйте, че модераторите също са играчи. Това, което пиша са наблюдения от появата на дадено събитие преди.
  • еli (BG1)еli (BG1) Публикации: 111
    редактирано 27.09.2013
    Благодаря все пак.
  • Сиска (BG1)Сиска (BG1) Публикации: 256
    редактирано 28.09.2013
    Е да де, ама най-отвратителното в цялата ситуация е, че като се появи може да надграждаш нещо друго в момента и пак да не можеш да се възползваш от него, просто не е честно, но както и беше споменато вече, целта е да ни накарат да слагаме злато на строежите, да ама не :)
  • DerekDerek Публикации: 132
    редактирано 28.09.2013
    magika написа: »
    погледни нивата на сградите. с една от последните актуализации се увеличиха нивата с две. архитекта подобрява само последните нива. това означава, че щом курника ти е 7 нива, трябва първо да подобриш 6-то, за да може когато дойде архитекта да го подобриш на 7-мо.

    да да, аз явно съм пропуснал тази актуализация и не съм видял, че нямам нищо на необходимото ниво, за да се възползвам от архитекта. сега се опитвам да поправя този пропуск и да спестя някой долар за другия път, като дойде :) поне имам време,той вчера доста се задържа, така че едва ли ще мине скоро пак :d
  • a_s_na_s_n Публикации: 490
    редактирано 28.09.2013
    В моя случай беше точно така. Имах друг строеж, а и парите похарчих :o
    Малко тъпо са го измислили.
  • BeKsY (BG1)BeKsY (BG1) BG1 Публикации: 48
    редактирано 12.10.2013
    Според мен този архитект е идвал само 2 пъти до сега и това е през 15 дни т.е. идва по 2 пъти в месеца и ако преценката ми е правилна това означа че днес след 24:00 (13.10 ~ 02:30) ще се появи отново. Аз със сигурност ще го чакам :)

    П.П : И все пак ще кажа,че не съм сигурен в това дали ще се появи утре в 02:30 .. .това си е мое предположение !
  • DerekDerek Публикации: 132
    редактирано 13.10.2013
    И-и-и-и дойде ли снощи? ^^ Щото аз заспах преди полунощ xD
  • FarmerVilpedaFarmerVilpeda Публикации: 294
    редактирано 13.10.2013
    Тц, запил се е някъде ;)
  • DerekDerek Публикации: 132
    редактирано 13.10.2013
    хахах, жалко. и аз го дебна вече xd внимавам кво строя, че да не съм зает като реши да дойде :p
  • daniela8952daniela8952 Публикации: 52
    редактирано 15.11.2013
    в момента при мен и моите съотборници има архитект,при всички ли се появява едновременно
  • Magika (BG1)Magika (BG1) Публикации: 1,909
    редактирано 15.11.2013
    daniela8952 написа: »
    в момента при мен и моите съотборници има архитект,при всички ли се появява едновременно

    Да при всички се появява едновременно.
  • Mr. KiNg (BG1)Mr. KiNg (BG1) Публикации: 869
    редактирано 15.11.2013
    Този неандерталец не е ли чувал за часовници, как да си направиш сметка кога да ползваш злато като не се знае колко ще стои.
  • Atanaskaann701 (BG1)Atanaskaann701 (BG1) Публикации: 605
    редактирано 15.11.2013
    И аз това се чудя като няма часовник да си направя сметката да пукам ли злато и кога да го пукна.
  • Mr. KiNg (BG1)Mr. KiNg (BG1) Публикации: 869
    редактирано 15.11.2013
    Ами аз естествено с моя късмет в момента строя череша която иска още 6 часа. Освен това нямам работници, значи трябва да пусна и къща и искам и компостера, и просто няма как да преценя дали да изчакам черешата и после да превъртя къщата със злато защото не е ясно дали ще стои 2 часа или цял ден.
  • Сиска (BG1)Сиска (BG1) Публикации: 256
    редактирано 15.11.2013
    Според мен винаги, поне досега е стоял горе долу 24 часа, тоест, възможно е сега да изчезне и довечера да се появи по някое време, аз така мисля, последните два пъти като идва, аз първото му появяване го изтървах, после си пуснах къща на 5 ниво и като свърши къщата си пуснах стопанство.Искам да кажа, че е добре да се пуска нещо кратко и после нещо по-продължително. Но сега и аз имам още два часа за ябълката и се чудя дали да пускам къща и довечера да си пусна силоза или да не рискувам и да пускам направо силоза. Ама злато аз на тоя дядка няма да му дам :)
  • plamen04 (BG1)plamen04 (BG1) Публикации: 44
    редактирано 15.11.2013
    Здравейте колеги,първото му появяване днес беше преди 7.00ч сутринта.Тъкмо влизах във фермата когато той ми каза че "трябва да тръгва",та се замислих ние денонощно ли трябва да го чакаме...:mad:
    Добре е че се върна,че нямаше да се изкажа никак ласкаво за него;)
  • RosdimRosdim Публикации: 261
    редактирано 15.11.2013
    plamen04 написа: »
    Здравейте колеги,първото му появяване днес беше преди 7.00ч сутринта.Тъкмо влизах във фермата когато той ми каза че "трябва да тръгва",та се замислих ние денонощно ли трябва да го чакаме...:mad:
    Добре е че се върна,че нямаше да се изкажа никак ласкаво за него;)
    не преди 7, а по точно 01,55 часа българско време
  • Mr. KiNg (BG1)Mr. KiNg (BG1) Публикации: 869
    редактирано 15.11.2013
    отново е тук, :Д
  • Gamen (BG1)Gamen (BG1) BG1 Публикации: 1,146
    редактирано 15.11.2013
    Да, ама аз съм пуснал вече и ще ми трябва утре.
  • Mr. KiNg (BG1)Mr. KiNg (BG1) Публикации: 869
    редактирано 15.11.2013
    аз мисля да дам злато, точно преди да тръгне, ако знаех кога е това :д
  • a_s_na_s_n Публикации: 490
    редактирано 17.11.2013
    Забелязах, че след един ивент ако не пуснат друг в понед. или вторник към края на седмицата се появява архитекта. За втори път се случва да няма две събитя едно след друго и в седмицата в която няма нищо я попълват с Моника, архитекта, пчелите и др.
  • Gamen (BG1)Gamen (BG1) BG1 Публикации: 1,146
    редактирано 17.11.2013
    Възможно е! Трябва да се внимава за тоя чичак.
  • Atanaskaann701 (BG1)Atanaskaann701 (BG1) Публикации: 605
    редактирано 01.12.2013
    a_s_n написа: »
    Забелязах, че след един ивент ако не пуснат друг в понед. или вторник към края на седмицата се появява архитекта. За втори път се случва да няма две събитя едно след друго и в седмицата в която няма нищо я попълват с Моника, архитекта, пчелите и др.

    Май ще излезеш прав за този архитект.Аз не го очаквах толкова рано а още по малко по това време.
  • Gamen (BG1)Gamen (BG1) BG1 Публикации: 1,146
    редактирано 01.12.2013
    a_s_n написа: »
    Забелязах, че след един ивент ако не пуснат друг в понед. или вторник към края на седмицата се появява архитекта. За втори път се случва да няма две събитя едно след друго и в седмицата в която няма нищо я попълват с Моника, архитекта, пчелите и др.
    Да, но като не те слушам ме свари неподготвен.
  • dani028 (BG1)dani028 (BG1) Публикации: 463
    редактирано 01.12.2013
    днес архитекта бе6е в 3 и 30 сутринта
  • melek833 (BG1)melek833 (BG1) Публикации: 197
    редактирано 02.01.2014
    С г-н архитекта подписахте ли договор за 2014?
    Като гледам почивката му е доста дълга
    кога ще благоволи да се появи на работа
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    редактирано 02.01.2014
    Че той май намина вече тази година. Появата му съвпадна със старта на Мистериозната Азия... Приблизително... :rolleyes:

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл