Начало Bulgarian Технически проблеми и бъгове

Технически проблеми при вход в играта

224

Коментари

  • Magika (BG1)Magika (BG1) Публикации: 1,909
    редактирано 04.06.2013
    Аз пробвах и от твоя линк и всичко е наред. Как така почва играта на английски и то отначало. За да почнеш трябва да се регистрираш. Не знам вече. Направи снимка на това, което ти излиза когато натиснеш моя линк. На кой браузър играеш?
  • 3oPuTy3oPuTy Публикации: 24
    редактирано 04.06.2013
    Галя, пробвай така (водя се по твоята снимка):
    1.Цъкаш горе в ляво, където пише "Вече сте играли тази игра? Влезте отново."
    2.Ще влезеш в играта (на английски) и след това излез от бутончето горе в дясно, което прилича на врата. Тогава трябва да ти се отвори началната страница по начина, по който ти е показала Магика на предната страница. Тогава вече трябва да имаш отдолу възможност да избереш сървър и страна.

    Макар, че от твоята снимка се вижда, че страницата ти е на български и не би трябвало след това да те прехвърля на английска :confused:
  • ChampionGalq7ChampionGalq7 Публикации: 25
    редактирано 04.06.2013
    ами започва без да ми иска регистрация. Не мога да отворя страницата с регистрацията. Единствено този линк , който съм изпратила ми отваря тази първа страница, но няма опцията за настройване на сървъра
  • Magika (BG1)Magika (BG1) Публикации: 1,909
    редактирано 04.06.2013
    На английски я прехвърля от моя линк. Благодаря за помощта все пак. Всяка такава е добре дошла.
  • ChampionGalq7ChampionGalq7 Публикации: 25
    редактирано 04.06.2013
    Въпреки, че страницата ми е на български се отваря английската, а това, което ме съветваш да направя вече го правих няколко пъти и нищо не става. От това бутонче горе не мога да изляза сигурно, защото в началото играта има задължителни неща, които трябва да направиш, които ми се посочват със стрелки и докато не изиграя всичко, нищо друго не мога да правя
  • 3oPuTy3oPuTy Публикации: 24
    редактирано 04.06.2013
    Май аз не обясних много добре :)
    Когато излязох от играта и пробвах да вляза през нейния линк наистина ми се отвори тази начална страница, без възможност за избор на сървър и език.
    Ако след това натисна надписа "Вече сте играли? Влезте отново" се случват две неща:
    1.Влизам директно в играта.
    2.Отваря ми другата начална страница от снимката на Магика (това ако при излизането съм махнала отметката за запазване на паролата).
    За това казах на Галя да си влезе в играта, да излезе от бутончето за отписване и тогава ще й се появи въпросната начална страница, при която я има опцията за избор на език и сървър :)

    Едит: Щом не ти работи самия бутон най-вероятно проблема не е в играта, а е нещо при теб и браузъра ти.
  • Magika (BG1)Magika (BG1) Публикации: 1,909
    редактирано 04.06.2013
    Да Галя направи това, което те кара играта и когато приключи урока се опитай да излезеш.
  • ChampionGalq7ChampionGalq7 Публикации: 25
    редактирано 04.06.2013
    Attachment not found. ето това ми се отваря без да ми иска регистрация и еднствения начин да изляза е като затворя страницата
  • ChampionGalq7ChampionGalq7 Публикации: 25
    редактирано 04.06.2013
    благодаря ви много завсичко, което направихте за мен. влязох в играта. не знам как да благодаря за цялото отделено време. :d:d:d
  • Magika (BG1)Magika (BG1) Публикации: 1,909
    редактирано 04.06.2013
    Да ти като си се опитвала да си влезеш в твоята ферма първият път явно си си направила друга ферма и паролата за нея е запомнена и те пуска направо в нея. След като още си в урок не можеш да излезеш.
  • ChampionGalq7ChampionGalq7 Публикации: 25
    редактирано 04.06.2013
    Благодаря отново за всичко:)
  • Magika (BG1)Magika (BG1) Публикации: 1,909
    редактирано 04.06.2013
    Да разбирам ли, че всичко е наред?
  • ChampionGalq7ChampionGalq7 Публикации: 25
    редактирано 04.06.2013
    Да благодаря. Всичко е наред. Аз вече писах, че съм влязла в играта. Благодаря за отделеното време и за търпението.:)
  • Magika (BG1)Magika (BG1) Публикации: 1,909
    редактирано 04.06.2013
    А да не съм го видяла. Радвам се, че всичко е наред. Приятна игра!
  • pepi132pepi132 Публикации: 1
    редактирано 26.06.2013
    защо немога да вляза в играта
  • Magika (BG1)Magika (BG1) Публикации: 1,909
    редактирано 26.06.2013
    pepi132 написа: »
    защо немога да вляза в играта

    Здравей! Просто така не можем да отгатнем. Може да са много причини, опиши какво се случва.
  • pepi13 (BG1)pepi13 (BG1) Публикации: 4
    редактирано 27.06.2013
    аз директно влизах в играта без да вкарвам всеки път потребител и парола но от два дена немога уж почва да зарежда като първо става черен екрана после се появява една ферма и някой път заапочва да се въртят надписите(хранене на кокошките)(измиване на трактора) и т.н. и до тук неще повече:(
  • Magika (BG1)Magika (BG1) Публикации: 1,909
    редактирано 27.06.2013
    Разбирам, че въобще не може да ти зареди началната страница за вход. Трябва да си сигурна че браузъра и флаш плеъра са последна версия. Почисти си кеша и рестартирай компютъра. Да не би да имаш проблеми с интернет, само играта ли не може да ти зареди? Предполагам че проблема е при теб защото други не са се оплаквали.
  • katrin84katrin84 Публикации: 4
    редактирано 05.08.2013
    Здравейте,имам проблем при влизането в играта или по точно казано на работа влизам без да пиша имена и парола, а вкъщи не и проблемът е че не ми излиза прозорец да се впиша. играта ми е доста интересна и ме е яд че през почивката не можах да поиграя. Благодаря предварително.
  • Magika (BG1)Magika (BG1) Публикации: 1,909
    редактирано 05.08.2013
    Трябва да натиснеш стрелката на снимката:

    Attachment not found.
  • katrin84katrin84 Публикации: 4
    редактирано 06.08.2013
    Няма такава, излиза ми само картината и започва да зарежда веднага, но все пак ще проверя пак ,, Благодаря
  • Magika (BG1)Magika (BG1) Публикации: 1,909
    редактирано 06.08.2013
    И след като зареди какво се показва?
  • katrin84katrin84 Публикации: 4
    редактирано 06.08.2013
    НОВА ФЕРМА. ВСЕ ЕДНО Е ПЪРВА
  • svbahovasvbahova Публикации: 39
    редактирано 06.08.2013
    Опитай да излезеш от нея. Свържи се отново и би трябвало да ти зареди страницата, която е на снимката на Магика.
  • Magika (BG1)Magika (BG1) Публикации: 1,909
    редактирано 06.08.2013
    Явно си запомнила данните на новата ферма. Излез от нея, в тази тема има снимка как се излиза от играта. После трябва да ти се появи началната страница на снимката в първия пост. Влез от прозореца за вход.
  • asia29 (BG1)asia29 (BG1) Публикации: 4
    редактирано 12.08.2013
    здравейте,проверила съм всичко но немога да вляза ,защо не ми изпраща нова парола по имеила,а като се опитам да се свържа със поддръжката ми пише че акаунта ми е блокиран?
  • Magika (BG1)Magika (BG1) Публикации: 1,909
    редактирано 12.08.2013
    От началната страница ли се опитваш да се свържеш с поддръжка?
  • asia292asia292 Публикации: 6
    редактирано 12.08.2013
    От вчера не мога да вляза във фермата,
    Бях във играра и към нашата съвместна игра се присъедини нов играч с име ROSITCA,и започна да пише във чата , че трябва да и дадеме нашите пароли за достъп,защото Magika така е казала че трябва,създателя на съвместната игра веднага я изключи,но след малко играта ме изхвърли и ми написа отново да се свържа,опитах но ми даде грешна парола без аз да съм правила опити да сменя паролата си,изпратих заявка за нова парола ,но до момента нищо.Така ли приключва играта?В един момент те изхърля и повече неможеш да се свържещ,а и няма кого да попиташ какво се случва.Ако знаех ,че е така нямаше да да я започвам,а още по малко да пращам SMS-си.Същия проблем има и друг играч от играта lilia29.Има ли някой ,който да ми окаже съдействие за разрешаване на проблема.
  • Virginy (BG1)Virginy (BG1) BG1 Публикации: 885
    редактирано 12.08.2013
    asia29 ти даде ли си паролата на ROSITCA? Ако си си я дала, може да ти е сменила паролата и e-mail-а, което на практика означава, че фермата ти вече е найна. А относно това, че Magika е казала да си дадете паролите, съм абсолютно сигурна, че няма такова нещо.
  • asia292asia292 Публикации: 6
    редактирано 12.08.2013
    Не не съм си давала паролата на никого

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл